هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
1)دوستان این psx منو بدبخت کرده
همون اول که وارد برنامه میشم و اون ایکون سبر زو میزنم ،
این ارور رو میده
value cannot be null

آنتی ویروس قطع کردم
run as admin کردم بازم همین ارور رو میده
ویندوز 10 هست
نت من هم همراه اول هست

چه کنم تا اجرا بشه؟؟؟؟

وسایل مورد نیاز :

1- لپ تاپ
2- کابل شبکه
3- اینترنت Wireless

مراحل انجام کار (ویندوز 7) :

1- لپ تاپ رو به وسیله WIFI به اینترنت متصل کنید .

2- به Network > network and sharing center > change adapter settings بريد در این قسمت می تونید کانکشن شبکه بیسیم تونو ببینید . (Wireless Network Connection)

3- بر روی Wireless Network Connection کلیک راست و بر روی properties کلیک کنید .

4- به تب Sharing برید و تیک allow other network users to connect through this computer's internet connection بزنید و Ok کلیک کنید (اگه فقط یه دونه local area connection داشته باشید (معمولا واسه لپ تاپ ها یه دونس) به صورت اتوماتیک اینترنت برا اون share میشه اگه بیشتر بود به صورت دستی اونی که می خواید اینترنت براش Share بشه و قراره به وسیله کابل به PS4 متصل بشرو انتخاب کنید)

5- یه سر کابل شبکه رو به لپ تاپ و اون سرشم به PS4 وصل کنید .

6- کار تمام شد .

در حال حاضر شما یه ارتباط قوی از لحاظ انتقال DATA بین لپ تاپ - PS4 دارید و همچنین PS4 شما همزمان به اینترنت هم متصله .

بقیه مراحل طبق آموزش برنامه PSX DOWNLOAD HELPER

2)فک کنم اون آدرس هایی که تو مرحله 2 و 3 و 4 نوشته شده ، واسه ویندوز10 یه چیز دیگه باشه
میشه آدرسشون توی ویندوز 10 رو یه نفر لطف کنه؟؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام.
سیو بازی ریجن2 اروپا به ریجن2 عربی میخوره یا نمیخوره؟
ميخوره

1)دوستان این psx منو بدبخت کرده
همون اول که وارد برنامه میشم و اون ایکون سبر زو میزنم ،
این ارور رو میده
value cannot be null

آنتی ویروس قطع کردم
run as admin کردم بازم همین ارور رو میده
ویندوز 10 هست
نت من هم همراه اول هست

چه کنم تا اجرا بشه؟؟؟؟

2)فک کنم اون آدرس هایی که تو مرحله 2 و 3 و 4 نوشته شده ، واسه ویندوز10 یه چیز دیگه باشه
میشه آدرسشون توی ویندوز 10 رو یه نفر لطف کنه؟؟
فايرفال computer رو غيرفعال كن

Last edited by a moderator:

Subject 16

Only fools venture where them spirits tread
کاربر سایت
May 21, 2018
434
نام
Fazel
اقا من سر اپدیت انچارتد 4 دقیقا 328 KB مونده ارور the data is corrupted یا همون CE-36244-9 میده با چنتا هات اسپات دیگه موبایلم امتحان کردم پراکسیم عوض کردم درست نشد~X(~X(

• Like
Reactions: PRINCE.OF.IRAN

ahmadleyli313

کاربر سایت
Feb 8, 2017
57
سلام تورو خدا کمکم کنید پسورد اکانت پی اس انم یادم رفت و تاریخ تولدی هم که داده بودم هم یادم رفت و بدجوری درمونده شدم چطوری میتونم بهشون ایمیل بزنم که پسوردم رو بدن؟ چه متنی باید بنویسم؟
اون ایمیلی که چنج پسورد برام میاد رو دارم اما برای چنج پسورد اولش تاریخ تولد میخاد که نمیدونم چی دادم

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
سلام تورو خدا کمکم کنید پسورد اکانت پی اس انم یادم رفت و تاریخ تولدی هم که داده بودم هم یادم رفت و بدجوری درمونده شدم چطوری میتونم بهشون ایمیل بزنم که پسوردم رو بدن؟ چه متنی باید بنویسم؟
اون ایمیلی که چنج پسورد برام میاد رو دارم اما برای چنج پسورد اولش تاریخ تولد میخاد که نمیدونم چی دادم
منم همینجوری بودم ولی مهم تاریخ تولده اگه سالش یادت باشه میتونی شانسی امتحان کنی رو همه ماه ها بلاخره میگیره منم زدم گرفت روز و سالش همینموری ماه ها رو بزن

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
تا اونجا که توی خاطرم هست تا الان ۴۰ نفر توی چهار سال اخیر اومدن این مورد را گزارش دادن توی این تاپیک ولی به خاطر ندارم یک نفرشون بعدش بیاد بگه مشکلش حل شده.کسی رو هم ندیدم اینجا بیاد لینک پشتیبان سونی رو بزاره ببینم ایا اصلا پشتیبانی وجود داره یا نه.
بهتره یکم به ذهنت فشار بیاری هرجور شده پسورد یادت بیاد.گذشته از psn در حال حاظر گسترش اپ ها و شبکه های آنلاین گیم،پیام رسان،بانکی و... میطلبه آدم پسوردها و تاریخ تولد های واردیش رو روی کاغذ یا توی گوشی یادداشت کنه که مثل الانی خفت نشه.چون توی ایران هیچ ناشر خارجی فعالیت نداره که اینجور مواقع به دادش برسه
از برنامه های ذخیره و مدیریت پسورد استفاده کنید
مقایسه‌ عمیق برترین نرم‌افزارهای مدیریت رمز عبور - زومیت
البته من ی سوال امنیتی هم گذاشتم ولی فک کنم همون تاریخ تولد رو میخواد
توی تاپیک gran turismo یکی از کاربرا گفت بازی تاریخ تولدت رو مینویسه حالا ی نگاه بندازید چند صفحه ی اخر رو شاید با این روش حل شه
http://forum.bazicenter.com/members/128632/

• Like
Reactions: ps34

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
تا اونجا که توی خاطرم هست تا الان ۴۰ نفر توی چهار سال اخیر اومدن این مورد را گزارش دادن توی این تاپیک ولی به خاطر ندارم یک نفرشون بعدش بیاد بگه مشکلش حل شده.کسی رو هم ندیدم اینجا بیاد لینک پشتیبان سونی رو بزاره ببینم ایا اصلا پشتیبانی وجود داره یا نه.
بهتره یکم به ذهنت فشار بیاری هرجور شده پسورد یادت بیاد.گذشته از psn در حال حاظر گسترش اپ ها و شبکه های آنلاین گیم،پیام رسان،بانکی و... میطلبه آدم پسوردها و تاریخ تولد های واردیش رو روی کاغذ یا توی گوشی یادداشت کنه که مثل الانی خفت نشه.چون توی ایران هیچ ناشر خارجی فعالیت نداره که اینجور مواقع به دادش برسه
سلام من یک نفرشون هستم :D اکانت یکی از بچه های معروف بازیسنتر رو با ایمیل زدن براش برگردوندم :D یادمه لیست آخرین خرید هاش و Mac آدرس و این چیزا رو بهشون دادم و یه سری چیزای دیگه قبول کردن . البته الان وقت این کار ها رو ندارم کسی پیام نده بگه براش ایمیل بزنم :D

خب ادرس ایمیل برا این دوستمون بزار خودش ایمیل کنه یا حالا کار بچه ها رو راه بنداز اگر میتونی حتی اگر بابتش دست مزد بخوای :D
صحبت دستمزد و اینا نیست عزیز. من وقتش رو ندارم واقعا .در ضمن اون اکانتی که اوکی کردم برای رفیقم ( اکانت وحید فروشنده بازارچه که بچه ها میشناسنش ) مال یکی از کشورهای اروپایی بود یادم نیست سوئد بود یا همچین جایی . فکر کنم ایمیل ساپورتشون فرق میکنه برای هر کشوری .
ویرایش : دانمارک بود : support@dk.playstation.com

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: SHAYAN1999

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
از برنامه های ذخیره و مدیریت پسورد استفاده کنید
مقایسه‌ عمیق برترین نرم‌افزارهای مدیریت رمز عبور - زومیت
البته من ی سوال امنیتی هم گذاشتم ولی فک کنم همون تاریخ تولد رو میخواد
توی تاپیک gran turismo یکی از کاربرا گفت بازی تاریخ تولدت رو مینویسه حالا ی نگاه بندازید چند صفحه ی اخر رو شاید با این روش حل شه
http://forum.bazicenter.com/members/128632/
من دیدم این بازی روز تولدت یدونه گیفت ماشین هدیه بهت میده.ولی اینکه تاریخ رو درج کنه روی صفحه تلویزیون مطمن نیستم مگر خودت دیده باشی یا ویدیوش موجود باشه:-? یا متال گیر سولید ۵ قبل استارت بازی ازت روز تولد میخواست و وقتی روز تولدت میشد برات یه جشن مفصل میگرفتن توی مادر بیس و چقدر بیگ باس میخندید و خوشحال بود :D

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
سلام
من شنیدم تاریخ تولد رو میشه از بازی های ea فهمید. چون بازی های ea یک اکانت هم در سایت خودش ایجاد میکنه با همون مشخصات psn و با ورود به اون بخش میشه تاریخ تولد رو فهمید

• Like
Reactions: PRINCE.OF.IRAN

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان کسی که پرو داره این ویدیو رو ببین این نوع صدای خاموش شدن نرماله؟

یک آپلود - 20180625_000105_1.mp4
نه این غیر عادی هست نباید همچنین صدای بده
احتمالا ضربه خورده ببرش بیرون تا برات نگاه کنن ببینن چه شه من احتمال میدم از فنش باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر