هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
دوستان کنسول من ریجن 2 هست میخواستم فریمور جدید آپدیت کنم دانلود نمیشه فک کنم فیلتر باشه؟
چجور باید این فیلتر رو دور زد؟؟

2) لینک دانلود فریمور 5.05 ریجن 2 رو کسی داره؟؟
با پی سی دانلود کن و با psx منتقل کن
لینک آخرین آپدیت فکر کنم تو یکی دیگه از تاپیکا باشه.

Daniel4u

کاربر سایت
Jun 10, 2018
103
دوست عزیز دیر نشده ولی برای اینکه خاطر جمع بشین با روش al azif کپی خور کنید
دقیق میشه مثل استفاده کردن از ماژول
من بار اول که هک خواستم کنم از روش اول استفاده کردم
به اینصورت که کنسول رو با لپتاپ وصل کردم و طبق روش پیش رفتم و در Setting user Gaide وارد شدم و پیلود ماریا و یا همون هن رو اجرا کردم و با موفقتی انجام شد
سپس آپدیت را هم بلاک کردم از همین طریق
و دیگه از اون روز به بعد از طریق سایتی که دوستان معرفی کردم میرم آدرس سایت رو باز میکنم و hen رو میزنم.
کافیه یا اینکه منظورتون چیزه دیگری بود ؟

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
434
من تازگي وارد نسل جديد شدم بعد از اينكه هك شد چيزي كه خيلي برام جالبه اينه كه از دور همه ميگن PS4 فلانه و بحمانه درحاليكه به نظرم اين نسل واقعا ضعيف ترين نسل كنسولها بوده
بازيها كه ٩٩درصد ريمستر هستن،يادمه نسل قبل ٣ تا انچارتد اومد ٢تا كيلزون اشتباه نكنم ٢ تا infamous
Resistance
Heavy rain
٢تا GOw
2تا GTA
LA NOIRE
Red dead remption
و.....
اين نسل چي واقعا؟ جز انچارتد ٤ و خداي جنك ٤ و رد ٢ و ويچر ٣ واقعا من بازي تاپي براش نميبينم
من بازي GTA V رو يادم نيست ٦-٥سال پيش رو PS3 بازي كردم هنوز ك هنوزه يكي از بهترين بازي هاي PS4 همون بازي ٦سال پيشه با همون گرافيك!!
من ك تازگي وارد اين نسل شدم و انتظاراتم ي چيزي مثل نسل قبل بود ولي كاملا نااميد شدم از اين نسل
فوق العاده ضعيفه اين نسل،بهبود گرافيكيش واقعا ب جز انچارتد ٤ و GOW 4 ملموس نيست و عملا عين PS3 ميمونه!
من ازم بپرس راجب بازياي خوب نسل قبل ميتونم تا فردا اسم ببرم درحاليكه از اين نسل فكر نميكنم به انگشتاي يه دست هم برسن!جالبه سال اينده هم كنسول جديد معرفي ميشه احتمالا!!

• Like
Reactions: Hosseinpashaei

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
من تازگي وارد نسل جديد شدم بعد از اينكه هك شد چيزي كه خيلي برام جالبه اينه كه از دور همه ميگن PS4 فلانه و بحمانه درحاليكه به نظرم اين نسل واقعا ضعيف ترين نسل كنسولها بوده
بازيها كه ٩٩درصد ريمستر هستن،يادمه نسل قبل ٣ تا انچارتد اومد ٢تا كيلزون اشتباه نكنم ٢ تا infamous
Resistance
Heavy rain
٢تا GOw
2تا GTA
LA NOIRE
Red dead remption
و.....
اين نسل چي واقعا؟ جز انچارتد ٤ و خداي جنك ٤ و رد ٢ و ويچر ٣ واقعا من بازي تاپي براش نميبينم
من بازي GTA V رو يادم نيست ٦-٥سال پيش رو PS3 بازي كردم هنوز ك هنوزه يكي از بهترين بازي هاي PS4 همون بازي ٦سال پيشه با همون گرافيك!!
من ك تازگي وارد اين نسل شدم و انتظاراتم ي چيزي مثل نسل قبل بود ولي كاملا نااميد شدم از اين نسل
فوق العاده ضعيفه اين نسل،بهبود گرافيكيش واقعا ب جز انچارتد ٤ و GOW 4 ملموس نيست و عملا عين PS3 ميمونه!
من ازم بپرس راجب بازياي خوب نسل قبل ميتونم تا فردا اسم ببرم درحاليكه از اين نسل فكر نميكنم به انگشتاي يه دست هم برسن!جالبه سال اينده هم كنسول جديد معرفي ميشه احتمالا!!
اره واقعا این نسل کمبود محتوا داشت!

نسل قبل ناتی داگ 4 تا عنوان کامل و عالی بیرون داد! 3 تا آنچارتد و یک tlou ولی این نسل کلا میشه 2 تا ونصفی! آنچارتد 4 و tlou2 که احتمالا در پایان نسل میاد اون نصفیه هم dlc آنچارتد4 هست
نسل قبل راکستار رد دد و gta iv و gta v و lanoir رو داد یعنی 4 عنوان ولی این نسل هنوز عنوان جدیدی نداده احتمالا هم تا تهش فقط همون رد دد2 رو میده
و....
فک کنم علتش این بود که کلا دو-سه سال اول نسل همه داشتن ریمستر میکردن!!
البته تا پایان نسل یعنی حدودا 2020 هنوز وقت کمی فرصت مونده...

• Like
Reactions: Hosseinpashaei

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306
من بار اول که هک خواستم کنم از روش اول استفاده کردم
به اینصورت که کنسول رو با لپتاپ وصل کردم و طبق روش پیش رفتم و در Setting user Gaide وارد شدم و پیلود ماریا و یا همون هن رو اجرا کردم و با موفقتی انجام شد
سپس آپدیت را هم بلاک کردم از همین طریق
و دیگه از اون روز به بعد از طریق سایتی که دوستان معرفی کردم میرم آدرس سایت رو باز میکنم و hen رو میزنم.
کافیه یا اینکه منظورتون چیزه دیگری بود ؟

اگر مشکلی در خاموش شدن ناگهانی ندارین کار دیگه ای نکنین
درغیر اینصورت جدیدتری al azif بگیرین دوباره اجراش کنین و اینبار از user guide هک اجرا کنید
در هر صورت امکان بن شدن هست یا شما خطر بن باید قبول کنی و بازی ها را مجانی انجام بدی
یا اورجینال بازی کنی و پول بازی بدی

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
834
روی یک دستگاه اکانت دارم با پلاس و پرایمری کردم.اگه روی دستگاه دیگه بخام باز بازی کنم با همون اکانت و پلاس با فرض خاموش بودن دستگاه اولی چه باید کرد؟هر دفعه از دستگاه اول لاگ ات میکنم و پرایمری رو غیر فعال و بعد در دستگاه دوم لاگ این و پرایمری فعال.راه ساده تری هست؟

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
درود. یک یه دو بازی شوتر خوب(حالا شوتر جنگی یا هیجانی سبک فارکری 3) که قابلیت دونفره آفلاین رو داشته باشه یعنی رو یک تلوزیون صفحه نصف بشه رو بشه بازی کرد لطفا معرفی کنید. آیا killing zone 4 همانند نسخه سومش چنین قابلیتی رو داره؟

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
سلام دوستان یه سوالی . قبلا زمان ps3 من و یکی از دوستام یه اکانت داشتیم توش بازی میخریدیم و هر دوتامونم رو دستگاهمون بدون محدودیت راحت بازی میکردیم . الان رو ps4 هم شرایط همونطوره ؟ یعنی یه اکانت میشه درست کنم با دوستم و از توش بازی بخریم و هر دوتا هم راحت بازی ها رو دانلود کنیم و بازی کنیم ؟ رو هر دوتا فعال میمونه بازی ها ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
درود. یک یه دو بازی شوتر خوب(حالا شوتر جنگی یا هیجانی سبک فارکری 3) که قابلیت دونفره آفلاین رو داشته باشه یعنی رو یک تلوزیون صفحه نصف بشه رو بشه بازی کرد لطفا معرفی کنید. آیا killing zone 4 همانند نسخه سومش چنین قابلیتی رو داره؟

بازیا دیگه زیاد ازین قابلیت پشتیبانی نمیکنن سری کالاف تا جایی که یادمه دو نفره افلاین داشت ولی خسته کننده میشه
اگه شوتر نبورنش مهم نیست a way out رو بگیرید کلا بازی بر مبنای local co-op ساخته شده برای همین دو نفره رفتنش خیلی سرگرم کنندس
سلام دوستان یه سوالی . قبلا زمان ps3 من و یکی از دوستام یه اکانت داشتیم توش بازی میخریدیم و هر دوتامونم رو دستگاهمون بدون محدودیت راحت بازی میکردیم . الان رو ps4 هم شرایط همونطوره ؟ یعنی یه اکانت میشه درست کنم با دوستم و از توش بازی بخریم و هر دوتا هم راحت بازی ها رو دانلود کنیم و بازی کنیم ؟ رو هر دوتا فعال میمونه بازی ها ؟
یه نفر مجبوره فقط بصورت انلاین از اکانت استفاده کنه. بجز این مشکل خاصی نداره تاپیک شیر کردن هست توضیحاتشو اونجا میتونید بخونید

• Like
Reactions: Scαrface

Daniel4u

کاربر سایت
Jun 10, 2018
103

A way out بدک نیست
شوتر کمی داره اما خوبه

فارکرای 3 رو میشه آفاین دو نفره تلویزیون نصف میشه بازی کرد ؟
چند تا بازی بهم معرفی میکنی بهم ؟

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
A way out بدک نیست
شوتر کمی داره اما خوبه

فارکرای 3 رو میشه آفاین دو نفره تلویزیون نصف میشه بازی کرد ؟
چند تا بازی بهم معرفی میکنی بهم ؟
اره فارکری 3 که میشه خیلی هم دونفر‌ش خوبه کلا PS3 بازیهای خیلی خوبی داشت که بصورت دونفره آفلاین هم میشد بازی کرد. آنچارتد 3 کیل زون3 بهتر از همه رزیستنس۳ که عالی بود. اما این نسل نمیدونم چرا یادشون رفته!

• Like
Reactions: R@OUF

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,507
روی یک دستگاه اکانت دارم با پلاس و پرایمری کردم.اگه روی دستگاه دیگه بخام باز بازی کنم با همون اکانت و پلاس با فرض خاموش بودن دستگاه اولی چه باید کرد؟هر دفعه از دستگاه اول لاگ ات میکنم و پرایمری رو غیر فعال و بعد در دستگاه دوم لاگ این و پرایمری فعال.راه ساده تری هست؟
اگه میخوای انلاین باشی روی دستگاه دوم دیگه نیازی به پرایمری کردن روی دستگاه دوم نداری. بدون پرایمری به صورت انلاین با لاگ این همه لایسنس ها فعال میشه.

• Like
Reactions: tirdad666

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
آقا این که باید برای فلان ظرفیت همیشه آنلاین بود چطوریه ؟ یعنی وسط بازی اینترنت قطع و وصل بشه یا چیزی بشه از وسط بازی پرتت میکنه بیرون ؟ خیلی بده که ...
بعد ظرفیت 3 که میگن باید آفلاین بود باید کلا Network روی Ps4 قطع باشه یا تو اون اکانته که بازیو ازش داری نباید sign in شد ؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
آقا این که باید برای فلان ظرفیت همیشه آنلاین بود چطوریه ؟ یعنی وسط بازی اینترنت قطع و وصل بشه یا چیزی بشه از وسط بازی پرتت میکنه بیرون ؟ خیلی بده که ...
بعد ظرفیت 3 که میگن باید آفلاین بود باید کلا Network روی Ps4 قطع باشه یا تو اون اکانته که بازیو ازش داری نباید sign in شد ؟
صاحب اكانت ظرفيت سه هست براي اجراي كليه بازيهايي كه توي اون اكانت دانلود كرديد بايد هميشه يا 45 min يه بار به psn وصل شيد
وصل نشيد بازي رو ميبنده

• Like
Reactions: Scαrface

Daniel4u

کاربر سایت
Jun 10, 2018
103
اره فارکری 3 که میشه خیلی هم دونفر‌ش خوبه کلا PS3 بازیهای خیلی خوبی داشت که بصورت دونفره آفلاین هم میشد بازی کرد. آنچارتد 3 کیل زون3 بهتر از همه رزیستنس۳ که عالی بود. اما این نسل نمیدونم چرا یادشون رفته!

اره برای ps4 چیزی نیست
پس فعلا فارکرای 3 دانلود میکنم. فقط من لینک دانلود نسخه هکی از چندتا سایت گشتم پیدا نشد. لینک دانلود داری ؟
چیزی پیدا کردی خبر بده
دمت گرم

• Like
Reactions: Arsinn

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر