هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

k2napster

کاربر سایت
Oct 13, 2012
66
سلام خدمت دوستان. مدت زمان زیادیه(حدود یکسال) که کنسولم موقع اپدیت نرم‌افزار کنسول، ارور میده(بعد از دانلود و موقع نصب). هر بار مجبور میشم با safe-mode بیارمش بالا، اپدیت کنم تا درست بشه. کسی راه‌حلی سراغ نداره؟؟؟ واقعا رو اعصابمه. کنسول هم فت ریجن۲ ژاپنه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
دستگاه یه مشکلی داره که تا به حال چندین بار باهاش مواجه شدم
مواقعی که رو حالت رست (نارنجی) قرار میدم بعدش که روشن میکنم نوار آبی شروع میکنه به چشمک زدن و دیگه کنسول بالا نمیاد
تقریبا صبر کردن بی نتیجه ست و تا بی نهایت به همین وضعیته، کلید پاور هم اصلا کار نمیکنه در نهایت مجبور میشم از برق بکشم
با این وضعیت باید بی خیال Rest Mode بشم یا راه حلی وجود داره؟

آخرین ویرایش:

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
مواقعی که رو حالت رست (نارنجی) قرار میدم بعدش که روشن میکنم نوار آبی شروع میکنه به چشمک زدن و دیگه کنسول بالا نمیاد
تقریبا صبر کردن بی نتیجه ست و تا بی نهایت به همین وضعیته، کلید پاور هم اصلا کار نمیکنه در نهایت مجبور میشم از برق بکشم
بیخیالش شید

• Like
Reactions: batman-love

WW_EA

کاربر سایت
Aug 5, 2010
199
نام
EHSAN
بیخیالش شید

عجب جوابی...مرسی!

بی خیال میشم ولی کسی اطلاع داره مشکلش چیه که بعد از رست هنگ میکنه ؟

یا مشکل سخت افزاریه که ماری از دستتون بر نمی آد یا اینکه نرم افزاریه که به احتمال زیاد همین باشه.
خیلی وقته پلی 4 نداشتم یادم نیست گزینه هاشو ولی یه گزینه توی settings داشت که مثل reset to factory settings موبایل ها بود و کنسول رو به تنظیمات اولیه بر می گردوند. اگه نگران از دست دادن بازی ها نیستین اون رو احرا کنید ایشالله درست میشه

• Like

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
188
نام
بهرام
مشکل دستگاهتون احتمالا نرم افزاریه. تو فروم های خارجی سرچ کنید احتمالا مشکلتون برطرف بشه، اما محض شروع به این ادرس برید Consoles & Peripherals ، و پیغام ماقبل آخر رو بخونید، یه سری پیشنهاد داده، البته بالاتر هم یه سری پیشنهادات دیوانه وار داده شده، ولی همون اخری معقول تره.

• Like

abbas 007

کاربر سایت
Apr 23, 2018
88
سلام دوستان ps4 را گزاشتم رو رست مود و بعد از روشن کردن اول ریستارت کرد و بعدش این پیام را داد :
the ps4 was not turned off probably
before unrlugging the Ac power cord.select (power) (turn off ps4
if you unplug the ac power cord when the power indicator on the ps4 is lit or bliking. data loss. corrption or damage might occur
ممنون میشم کمک کنید.

RHYTHM

کاربر سایت
May 27, 2015
30
به مشکلی برخوردم که نمیدونم علتش چیه
تیک تمام گزینه های قسمت "اتومات دانلود" رو برداشتم و غیر فعالن با اینحال وقتی مودم روشن میکنم بالای صفحه پیام میده که کنسول داره اپدیت میشه بعد که میرم تو قسمت notifications میبینم آپدیت 5.55 تو لیست دانلود قرار گرفته و سریع قطعش میکنم

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
سلام دوستان ...من بعد یه مدت خواستم با کابل لن دیتا انتقال بدم ولی کنسولم با لن وصل نمیشه فقط با وای فا میتونم به نت وصل بشم ...مشکل از چی میتونه باشه....تنظیمات رو رو auto هم میزارم باز وصل نمیشه

s1mon007

کاربر سایت
Jun 1, 2018
1
سلام . . .

کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه :<):)

اگر آپدیت بازی رو دانلود کنی و حجم کلی 5 گیگ باشه و روی دستگاهی که 2 گیگ از اون آنلاین دانلود شده و بخوایم با psx حجم کلی رو بریزی دانلود از ادامه میره یا از اول و اینکه مشکلی پیش نمیاد ؟

یه سوال دیگه اینکه چطور میشه آپدیتی با شماره متفاوت رو روی دیتای بازی با شماره دیگه رد کرد؟

ممنون./

arsh69

کاربر سایت
Jun 1, 2018
2
سلام دوستان
من یهps4 pro
به کد CUH-7116 خریدم اما وقتی جعبه رو باز کردم دیدم روی جعبه کد CUH-7016 نوشته شده.
لطفا راهنمایی کنید آیا باید یکی باشه این کد؟یا باید پس بدم کنسول رو؟
عکس هاش رو هم میزارم ببینید،خیلی ممنون

Attachments

• WP_20180527_22_22_30_Pro.jpg
    WP_20180527_22_22_30_Pro.jpg
    285.8 KB · مشاهده: 35
  • photo_636630554355707348.jpg
    photo_636630554355707348.jpg
    68.2 KB · مشاهده: 34

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
ببخشید روی کنسول کد CUH-7016نوشته شده وروی جعبه آن کد CUH-7116 نوشته شده است.
لطفا راهنمایی کنید.

کنسول رو پست بده
احتمالا دست دو هست
حتی سریال های روی جعبه و کنسول هم باید یکی باشه، مدل که به کنار

• Like
Reactions: rezab

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
؟؟؟؟
خب حتما زمانی که رو رست مود بوده برق رفته بعد روشن کردی اونطوری شده کلا این حالت واسه جاهایی که زیاد برق میره و میاد اصلا خوب نیست همون Turn Off کنید بهتره

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk

• Like
Reactions: abbas 007

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر