هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
يه سوال اكانت هكي اصلا ريسك بن شدن كنسول هست يا خير ؟
قبلا کمتر بود الان ریسک بن شدن کنسول خیلی بالاست حدود هفت هشت ماهی میشه سونی بیشتر دنبال کسایی هست که اکانت هکی استفاده میکنند مجازاتشم بن شدن کنسول به صورت موقت و یا دائمی هست
پیشنهاد من اینه سعی کنید از اکانت هکی استفاده نکنید بن شدن کنسول بدتر از اینه که شما بخوای هزینه بازی بدی!
بازی رو به صورت کارکرده بخرید تا موقع تعویض و فروشش ضرر کمتری کنید
بازی های جدید هم اگر صبور باشید مثل من میتونید بعد ۴ الی شش ماه از عرضه اون بازی پلمپ بخرید و اگه خوشتون اومد آرشیو کنید
در مورد بازی های دیجیتال از استور گذشته از اکانت پلاس که سونی نه تنها واسه مشترکین پلاس برای بعضی بازی ها تخفیف میزنه بلکه واسه کسایی هم که اشتراک پلاس ندارند تخفیف های خوبی میزنه من اسفند ماه بازی uncharted collection رو off زده بود 8 دلار خریدم
Tomb raider رو هم 6 دلار یعنی از دیسک هم بعضی تخفیف های سونی ارزونتر در میاد

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: masoud101 and imoon

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
سلام
ی سوال
کسایی که هارد اکسترنال وصل کردن به کنسول برای من بعضی بازی ها زیرش نوشته دانلودینگ و نمیشه انتقال داد در حالی که اخرین اپدیتشون هم نصبه

آخرین ویرایش:

abbas 007

کاربر سایت
Apr 23, 2018
88
سلام دوستان میشه دیتا یه بازی را به هارد اکسترنال انتقال بدی و بعد هارد را به یه کنسول دیگه وصل کنی و دیتا بازی را کپی کنی رو اون کنسول ؟؟؟؟
یه سوال دیگه اینکه میدونم شاید خنده دار باشه ولی یه بچه ها خیلی تاکید داشت که ps4 امکان داره ویروس بگیره منم فقط میخندیدم به حرفش حالا به شک افتادم چون خیلی مطمئن میگفت ایا امکانش هست مثلا با فلش ویروسی بشه؟؟؟؟

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
657
سلام
ی سوال
کسایی که هارد اکسترنال وصل کردن به کنسول برای من بعضی بازی ها زیرش نوشته دانلودینگ و نمیشه انتقال داد در حالی که اخرین اپدیتشون هم نصبه
منم همچین مشکلی رو دارم. کسی نمیدونه چطور میشه برطرفش کرد؟

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
سلام دوستان میشه دیتا یه بازی را به هارد اکسترنال انتقال بدی و بعد هارد را به یه کنسول دیگه وصل کنی و دیتا بازی را کپی کنی رو اون کنسول ؟؟؟؟
یه سوال دیگه اینکه میدونم شاید خنده دار باشه ولی یه بچه ها خیلی تاکید داشت که ps4 امکان داره ویروس بگیره منم فقط میخندیدم به حرفش حالا به شک افتادم چون خیلی مطمئن میگفت ایا امکانش هست مثلا با فلش ویروسی بشه؟؟؟؟
بازی از/به هارد اکسترنال فقط move میشه امکان کپی نداره
ویروس :)) نه امکان نداره

• Like
Reactions: abbas 007

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
دوستان من پیگیری کردم برای مشکل cant download که جدیدا روی شبکه پلی استیشن موقع دانلود آپدیتها و بازی ها بوجود میاد.
نزدیکترین CDN برای کشور ما llnwd.net هستش که متاسفانه به اشتباه فیلتر شده!
CDN ها دارای هیچ محتوی نیستن که بخواد مجرمانه یا خلاف قوانین کشوری باشه و فقط عمل دانلود محتوی سهولت میبخشن.
لطفا به سایت Internet.ir مراجعه کنید و این دامنه جهت رفع فیلتر به کارگروه مصادیق مجرمانه اعلام کنید تا مشکل زودتر برطرف بشه و سرعت دانلود از PSN هم وظعیت بهتری پیدا کنه چون هرچقدر درخواست رفع فیلتر 1 دامنه بیشتر باشه احتمال رفع فیلتر اون بیشتره!

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
دوستان من پیگیری کردم برای مشکل cant download که جدیدا روی شبکه پلی استیشن موقع دانلود آپدیتها و بازی ها بوجود میاد.
نزدیکترین CDN برای کشور ما llnwd.net هستش که متاسفانه به اشتباه فیلتر شده!
CDN ها دارای هیچ محتوی نیستن که بخواد مجرمانه یا خلاف قوانین کشوری باشه و فقط عمل دانلود محتوی سهولت میبخشن.
لطفا به سایت Internet.ir مراجعه کنید و این دامنه جهت رفع فیلتر به کارگروه مصادیق مجرمانه اعلام کنید تا مشکل زودتر برطرف بشه و سرعت دانلود از PSN هم وظعیت بهتری پیدا کنه چون هرچقدر درخواست رفع فیلتر 1 دامنه بیشتر باشه احتمال رفع فیلتر اون بیشتره!
قبلا هم گفتم بقیه دوستان هم گفتن الانم چون شما تو چند تا تاپیک پست دادی تکرار میکنم، هیچکس به اون اون internet.ir رسیدگی نمیکنه وقت خودتونو طلف نکنید

• Like
Reactions: rezab

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
قبلا هم گفتم بقیه دوستان هم گفتن الانم چون شما تو چند تا تاپیک پست دادی تکرار میکنم، هیچکس به اون اون internet.ir رسیدگی نمیکنه وقت خودتونو طلف نکنید
من به شرکت پارس آنلاین هم گفتم تا اونا هم از سمت خودشون پیگیری کنن!
و اینکه الان به نظر شما بشینیم همدیگرو نگاه کنیم ؟؟؟ باید از هر ابزاری که داریم برای شکایت استفاده کنیم!! جالا این یکی از CDN های psn هستش اگر دست رو دست بزاریم بقیش هم فیلتر میکنن!

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
این حرف درست نیست
قبلا هم سرور های لست فیلتر شده بود که کاربرای همین انجمن درخواست دادن رفع فیلتر شد

JOHN-5

کاربر سایت
Aug 23, 2011
37
نام
رضا
سلام عزیزان من یه سوال دارم چند نفرم جواب بدن ممنون میشم چون تجربیه برای تعمیر کنسول ها چه PS4 چه PS Vita چه سایر به نظرتون کجا معتبر تر هست آدم مراجعه بکنه این مغازه های معمولی که تعمیرات دارن یا نمایندگی سونی اینجا کسی تجربه دارد که سیستمش یا دسته کنسولش ایراد پیدا کرده باشه برای تعمیر رفته باشه جاهای مختلف ؟ من تهرانم سمت ولیعصر زیاد هست ولی یه چیزایی شنیدم که ریسک به نظر میاد ؟

• Like
Reactions: rezab

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
سلام عزیزان من یه سوال دارم چند نفرم جواب بدن ممنون میشم چون تجربیه برای تعمیر کنسول ها چه PS4 چه PS Vita چه سایر به نظرتون کجا معتبر تر هست آدم مراجعه بکنه این مغازه های معمولی که تعمیرات دارن یا نمایندگی سونی اینجا کسی تجربه دارد که سیستمش یا دسته کنسولش ایراد پیدا کرده باشه برای تعمیر رفته باشه جاهای مختلف ؟ من تهرانم سمت ولیعصر زیاد هست ولی یه چیزایی شنیدم که ریسک به نظر میاد ؟
کلا هرجا رفتی حواست باشه حتی اگه اشنا بود چون خیلی وقتی همین اشناها میکنن تو پاچه ادم . اینم یادت باشه که حتما بالاسرشون باشی اگرم طرف گفت نمیشه برو یه جایه دیگه . یادمه 8سال پیش یه xbox elite داشتم که سه چراغه شد بود بردمش توپخونه ، خلاصه دوروز بعد رفتیم کنسول رو بگیرم دیدم ماله یکی دیگرو بهم داده بهش گفتم گلابی این چیه بهم دادی اونم دید چون من رو کنسولم نشون گزاشته بودم سریع رفت ماله خودمو اورد بعدم گفتش شرمنده حواسم نبود منم بهش یه فحش دادم گفتم شرمنده حواسم نبود:D

• Like
Reactions: rezab and JOHN-5

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
تو نت یه سرچ بزن جاهای معتبری هستند که شرکت هستند و تخصصشون تعمیر کنسول و قطعات کنسول هست و واسه یه کنسول یا قطعه نمیان اعتبار شرکتشونو زیر سوال ببرن بهت رسید میدن موقع گرفتن کنسول اونجا مدل کنسول رنگش و حتی سریال نامبرشو بهتون رسید میدن موقع تحویل هم براتون تست میکنن و مهلت تست بعد تعمیر هم تو فاکتور و رسیدشون ذکر میکنن

• Like
Reactions: Jack cooper

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
سلام دوستان
کسی پلی ۴ پرو باندل گاد اف وار گرفته اینجا
کلا ارزش ۱ میلیون هزینه اضافی رو نسبت به نسخه استاندارد داره ؟
من خودم تاحالا از نزدیک کنسول رو ندیدم و چندتا ویدیو در یوتوب ازش دیدم که متاسفانه واقعا نمیشه از روی ویدیو تصمیم به خرید گرفت
موندم بخرم یا نه
ممنون میشم راهنمایی کنید

Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر