هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
505
تنها احتمالی که این اتفاق ممکنه رخ بده اینه که شاید اون بازی ها ریجن ۳ باشن چون فقط تو ریجن ۱ و ۲ دایره کنسل و ضبدر تایید هست
نه داداش دیتای بازی خودم نصب کردم همه cusa بوده ، بعد نکته خنده دارش اینه همین اکانت رو‌کنسول یکی از اشناها با همین دیتا نصب کردم این مشکل رو نداشته :|
اون کنسول ریجن ۲ بود
خیلی موضوع عجیبی شده :|

اگر کد بازی ها (CUSA) که این مشکل براشون به وجود آمده رو دارید ، می تونید تو سایت زیر وارد کنید. اگر ابتدای Content ID داده شده چیزی غیر از UP و EP بود ، بازی حتما ریجن 3 هست. مانند HP

PS4 PKG Finder
دیتا همه بازی ها cusa بوده داداش ،تو این سایت هم وارد کردم قسمت content id هم up بوده
واقعا عجیبه رو‌کنسول دیگه که ریجن ۲ بود همین اکانت با همین دیتا رو نصب کردم اصلا همچین مشکلی نداشته :|

Last edited by a moderator:

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
سلام دوستان این مدل چه cuh-2116aریجنی هست میخوام ابدیتو از نت دانلود کنم کدوم ریجن بگیرم
دستگاه اسلیم سری ساخت دوم HDR ریجن ۲ اروپا هست
آپدیت ریجن ۲ اروپا یا انگلستان رو میتونی دانلود کنی
Region 2 EU/UK

abbas 007

کاربر سایت
Apr 23, 2018
88
سلام دوستان
اگه من یه بازی دیجیتالی در ps4 بخرم و دیتاش را دانلود کنم و بعد از اتمام بازی اون بازی را به طور کامل به همراه سیو هاش حذف کنم آیا این بازی رو کنسول میمونه یعنی دیگه نیازی به خرید دوباره نیست یا باید دوباره بخریم بازی رو ؟؟؟
بازی های رایگان ps plus چطور اونا هم همبنجورن؟؟

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
سلام دوستان
اگه من یه بازی دیجیتالی در ps4 بخرم و دیتاش را دانلود کنم و بعد از اتمام بازی اون بازی را به طور کامل به همراه سیو هاش حذف کنم آیا این بازی رو کنسول میمونه یعنی دیگه نیازی به خرید دوباره نیست یا باید دوباره بخریم بازی رو ؟؟؟
بازی های رایگان ps plus چطور اونا هم همبنجورن؟؟
بازی فقط از روی کنسول پاک میشه ولی رو اکانت شما باقی میمونه وقتی تو استور سونی سراغ همون بازی برید زده purshed یعنی بازی خریداری شده توسط اکانت شما و دوباره میتونید اونو دانلود و به همون کنسول وارد کنید در مورد بازی های رایگان پلاس هم اعتبارشون ماهیانه هست تا زمانی که شارژ پلاس شما باقی مونده باشه میتونید از اون بازی استفاده کنید ولی اگه شارژ پلاستون تموم بشه اون بازی قفل میشه تا شارژ پلاس رو دوباره تمدید کنید و قفل بازی باز میشه

• Like
Reactions: abbas 007

keyvanstark

کاربر سایت
Dec 1, 2014
35
امروز دیسک cod ww2 گرفتم دیسک داخل دستگاه که میزارم میگه باید دستگاه اپدیت بشه .چنتا اکانت هکی دارم اگه اپدیت بشه میپرن راهی هست برای رفع مشکل؟اصلا اپدیته برای چی هست؟؟؟یعنی هر بازی جدیدی بخوام دیسکی بخرم حتما باید کنسول اپدیت شده باشه؟ممنون میشم راهنمایی کنید

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
امروز دیسک cod ww2 گرفتم دیسک داخل دستگاه که میزارم میگه باید دستگاه اپدیت بشه .چنتا اکانت هکی دارم اگه اپدیت بشه میپرن راهی هست برای رفع مشکل؟اصلا اپدیته برای چی هست؟؟؟یعنی هر بازی جدیدی بخوام دیسکی بخرم حتما باید کنسول اپدیت شده باشه؟ممنون میشم راهنمایی کنید
هر وقت بازی جدیدی عرضه میشه شرکت ناشر طبق تعهداتش روی دیسک اون بازی اخرین فریمور کنسول رو نصب میکنه که اگر احیانا روزی کنسول هک شد نتونه بازی های جدیدو بالا بیاره.این قانونشه و برا ps3 هم اینجور بود.از این ها گذشته خوده بازی ww2 برای اجرای بخش سینگلش هم اپدیت اجباری داره و حتما باید اخرین پچ بازی دانلود شه

• Like
Reactions: rezab

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
سلام دوستان
من سه ساله یه کنسول فت ریجن ۳، دارم همینجور که میدونید دکمه های انتخاب و بک تو این ریجن فرق میکنه(مثلا O به عنوان دکمه انتخاب ، و X به عنوان دکمه بک) البته فقط تو منو های خود کنسول به این شکله و تو بازی ها اینجوری نیست ، همون حالت اصلی خودشو داره
حالا یه اتفاق عجیب افتاده تو این چندتا بازی اخیری که نصب کردم (مثلا ،گاد او وار ، ولفنشتاین ۲و شادو او موردور ) تماما دکمه های انتخاب که باید ضربدر باشه تبدیل شده به دایره و دکمه بک تبدیل شده به ضربدر ، البته فقط در بخش منو های بازی همچین مسائلی پیش اومده و تو خود گیم پلی حالت نرمال داره ، نکته جالب اینه بازی های که قبلا نصب بوده رو‌کنسولم هنوزم حالت نرمال خودشو داره و هیچ‌تفاوتی نکرده ، حتی بازی قدیم تر مثل یونیتی که جدیدا نصب کردم حالت نرمال خودشو داره
بازی ها همه دیجیتالی و ریجن ۱ هست
هر چند مشکل حادی نیست ولی خیلی عجیبه این قضیه برام ممنون میشم راهنمایی کنید
دوست عزیز برای منم همچین اتفاقی افتاده . کنسول من هم ریجن 3 هست و زمانی که cod wwll با ولفنشتاین رو توش گزاشتم همینجوری شد ولی خوب خیالت راحت که هیچ مشکلی نیست .

• Like

AMS_LEGEND

کاربر سایت
Jan 14, 2016
30
نام
محمد میرطبا
سلام دوستان ميشه چند تا كانال باسابقه و مطمن در زمينه فروش اكانت قانوني ظرفيتي معرفي كنيد ممنون ميشم

دوستان يه كمكي كنيد گيج شدم الان بازي نيو ريجن يك هم نسخه معموليش هم نسخه كمپلتش يه كد دارن زده casu 07113 چطوري هست ؟

Last edited by a moderator:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
دوستان يه كمكي كنيد گيج شدم الان بازي نيو ريجن يك هم نسخه معموليش هم نسخه كمپلتش يه كد دارن زده casu 07113 چطوري هست ؟
خب قرار نیست خود بازی اصلی فرق داشته باشه که
نسخه‌ کامپلت دی ال سی های بازی همراه با خود بازی اصلیه
بنابراین شما بازی اصلی که کدشم فرقی با نسخه معمولی نداره رو دانلود و نصب میکنی بعدشم اون دی ال سی هارو میتونی بگیری چون نسخت کامپلت بوده و رایگان بهشون دسترسی داری.
حالا شاید درمورد همه بازیا اینطور نباشه ولی تا جایی که من تا حالا دیدم همیشه همینطور بوده

• Like

AMS_LEGEND

کاربر سایت
Jan 14, 2016
30
نام
محمد میرطبا
دوستان اون روش بود كه بازي ها رو تو دانلود ليست ميزاشتيم بعد افلاين نصب ميكرديم سوني درستش كرده ؟ قبلا انجام دادم الان بعد ابديت جديد هركاري ميكنم نميشه

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
دوستان اون روش بود كه بازي ها رو تو دانلود ليست ميزاشتيم بعد افلاين نصب ميكرديم سوني درستش كرده ؟ قبلا انجام دادم الان بعد ابديت جديد هركاري ميكنم نميشه
کدوم قسمتش مشکل دارید؟

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

AMS_LEGEND

کاربر سایت
Jan 14, 2016
30
نام
محمد میرطبا
کدوم قسمتش مشکل دارید؟

ممنون اشتباه از من بود ديتايي كه دانلود كرده بودم اشتباه هست يني تو سايت نگاه كردم بازي نيو كمپلت اديشن ريجن يك زده ٠٧١١٣ بعد تو psx كدي كه نشون ميده ١٠٥٠ همچين چيزي دقيق عددش يادم نيست نميدونم چرا اينطوري هست شايد سايت سوني اشتباهي كد نسخه معمولي رو نشون داده

• Like
Reactions: erfanPS4

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
این فیلمه حقیقته؟!!!
بعد آپدیت رو از کدوم سرور داره میگیره؟!!

اجرای بازی های xbox one بر روی ps4!!!تنها با یک عدد فلش
فیلم رو دیدم. به نظرم روی فریمور های پایین، این کار رو انجام داده و به نظر میاد این حرکت، قدیمی باشه. خودشم آخرش می گه که ممکنه سونی این قابلیت رو برداره. در هر صورت باید روی فریمور های جدید تست بشه. خیلی حرکت قابل توجهی نیست چون در هر حالت نیاز به دیسک ایکس باکس هست هم خوب اونم گرونه به هر حال.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر