هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

RED HOOD

کاربر سایت
Oct 21, 2017
91
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان.
امروز دستم دچار یه مشکل خیلی عجیبی شده که تو هر بازی بدون اینکه شوک r3 رو حرکت بدم نشونم به سمت چپ حرکت میکنه حتی وقتی که دسته رو رو زمین میزارم همینطور نشونه میچرخه میخواستم بدونم مشکل از چی میتونه باشه و راه حلش چیه؟

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
QUOTE="RED HOOD, post: 4388113, member: 132889"]سلام و خسته نباشید خدمت دوستان.
امروز دستم دچار یه مشکل خیلی عجیبی شده که تو هر بازی بدون اینکه شوک r3 رو حرکت بدم نشونم به سمت چپ حرکت میکنه حتی وقتی که دسته رو رو زمین میزارم همینطور نشونه میچرخه میخواستم بدونم مشکل از چی میتونه باشه و راه حلش چیه؟[/QUOTE]
دسته رو با روش زیر ریست کنید. اگر مشکل سخت افزاری نباشه ، قاعدتا باید حل بشه :

آموزش ریست کردن دسته پلی استیشن 4 - علم فردا

آخرین ویرایش:

radlleben002

کاربر سایت
Mar 20, 2018
67
سلام دوستان من بازی witcher 3 ریجن all دارم میخواستم dlc هاشو بگیرم
از یکی شنیدم ریجن all همون ریجن ۱ هست درسته؟
اگه نیست dlc رو واسه چه ریجنی بگیرم؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
سلام دوستان من بازی witcher 3 ریجن all دارم میخواستم dlc هاشو بگیرم
از یکی شنیدم ریجن all همون ریجن ۱ هست درسته؟
اگه نیست dlc رو واسه چه ریجنی بگیرم؟
ریجن 1 و ALL هر دو یکی هستن ، هر کسی هر جور دوست داره از یک کدوم از این دو نام استفاده میکنه

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
ب

برای ios هم اینک میدین؟
برای آیفون از اپ استور خود اپل استفاده کنید. اگر نمی تونید وارد بشید از نرم افزار سیب اپ جهت دانلود استفاده کنید که لینکش رو اینجا قرار می دم :

PlayStation®Messages

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

radlleben002

کاربر سایت
Mar 20, 2018
67
ریجن 1 و ALL هر دو یکی هستن ، هر کسی هر جور دوست داره از یک کدوم از این دو نام استفاده میکنه
مطمین هستید؟
اخه رو جعبه spaniyoli نوشته
بعدم بعضیا تو فروم خارجی میگفتن واسه dlc یه کد هست که نشون میده dlc با کدوم ریجن سازگاره

RED HOOD

کاربر سایت
Oct 21, 2017
91
  • Like
Reactions: erfanPS4

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
الان dlc رو ریجن ۱ بگیرم؟
بله اکانتتون ریجن ۱ باشه و قیمت dlc رو هم به دلار زده و دیسک یا بازی دیجیتالی هم ریجن ۱ باشه راحت dlc رو بخرید.
ریجن ۱ با ریجن آل با ریجن امریکا که میگن همشون یکی هستند.

• Like
Reactions: erfanPS4

mehdibkh

کاربر سایت
Jul 23, 2007
377
چند تا سوال دارم ، میخوام ps4 بگیرم
نسخه معمولی بگیرم یا اسلیم ؟ شنیدم pro برای تلویزیون های معمولی فایده نداره ، و کیفیت بازیها همونه و فقط ویدئوها 4k شدن !
کار کرده بگیرم مشکلی پیشن نمیاد ؟ بعدش دو دسته اکبندها ندارن ؟
همه نسخه ها قابلیت انلاین دارن ؟ یا پولی کار خاصی نیاز هست انجام بشه ؟
1 ترا بگیرم یا 500 هم جواب میده ؟ چون کپی خور هم اومده ؟!

• Like
Reactions: barpapapa

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
نسخه معمولی بگیرم یا اسلیم ؟ شنیدم pro برای تلویزیون های معمولی فایده نداره ، و کیفیت بازیها همونه و فقط ویدئوها 4k شدن !

دوست عزیز خود من پرو دارم رو پنل فول اچ دی که قبلا فت و اسلیم استفاده میکردم کلی فرق داره
مزیت پرو نسبت به فت و اسلیم سه تا بود واسه من
اول اینکه گزینه boost mode داره وقتی فعال میکنی افت فریم ریت بازی هارو ثابت نگه میداره
دوم اینکه تو بازی انلاین واسه من تو فت و اسلیم تو بازی هایی مثل بلاد بورن و دارک سولز باری کند میشد حتی boost mode تو مولتی پلیر هم افت فریم ریت رو ثابت نگه میداره
نکته سوم که تازه از فریم ویر ۵.۵۰ استفاده شده گزینه supersampling mode هست که برای تلویزیون های ۱۰۸۰ یا همون فول اچ دی کیفیت تصویر بهتری ارائه میده و نکته آخر پرو تو بعضی بازی ها مثل evli within 2 و rise of the tomb riader گرافیک روشنتری داره تو بقیه موارد دیگه با نسخه معمولی یکی هست اگه نظر من رو بخوای اولیت انتخاب ps4 اول نسخه پرو هست بعد فت به خاطر پورت اپتیکالی که تو اسلیم حذف شده و سوم اسلیم هست اگه میخوای یه دستگاه خوب بخری پرو از همه کاملتر و بهتره اگه هزینشو داری

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
اکبند 2 دسته هست دست دو هم بستگی داره دیگه. اگه سالم ازش استفاده شده باشه نه هیچ مشکلی نباید پیش بیاد
منظور از قابلیت آنلاینو دقیقا متوجه نشدم ولی اگه منظورتون مولتی پلیر هست ربطی به کنسول نداره به اکانت psn مربوطه 60 دلار سالانه باید هزینه پلاس بدید هم بازی رایگان ماهانه هست هم امکان مولتی پلیر بازی کردن هم تخفیفات بیشتر
بنظر من 1 ترا هم خیلی جوابگو نیست با حجم بازیای امروزی چه برسه به 500 رو 500گیگ نزدیک 300~ گیگش فقط قابل استفادس بازیای الانم اکثرا هرکدومشون بالای 50 گیگ حجم دارن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر