هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

hamid-fateh

کاربر سایت
Nov 30, 2017
24
مال این پرداخت در محله اول بررسی کنم بعد پولشو بدم اگ همه چی درست بود واسه همون پرسیدم ک چیکار بیاد کنم بفهمم ک مشکلی نداره؟ شما چطور فهمیدین دست دومه؟
کارتن زیرش باز شده بود و با چسب نواری بسته بودن. زنگ زدم گفت میخواستن کارت ضمانت رو بذارن توش. باز کردم و فرداش متوجه شدم سریال کارتن بیرونی با داخلی یکی نیست ولی سریال کارتن داخلی با سریال کنسول یکی بود و بعد از وارسی از یکی از قسمتهایی که هوا وارد کنسول میشه یه تکه نخ بیرون کشیدم که حدسم این بود موقع تمیز کردن کنسول این نخ گیر کرده و اونا متوجه نشدن. من چندین بار خرید از دیجی داشتم و تبلت و گوشی و رم و چیزهای دیگه و همه نو و سالم بودن ولی اینبار جبران همشون رو کرد.خلاصه من به هیچ عنوان توصیه خرید اینترنتی وسائل الکترونیکی رو نمیکنم. باز هم شما مختارید.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
سلام
برای انتقال سیو بازیها در ps4 باید حتما اکانت سیو باشه یا اینکه ریجن بازیا یکی باشه کافیه؟
اولا بایت سیو بازیای اکانت رو کپی کنی رو فلش
بعد سیو ها فقط رو همون اکانت کار میکنه
سیوها فط برا همون رجین کار میکنه
حتی ابدیت بازی اگه پاین تر از سیوهایی که کردی باشه باز کار نمیکنن.

hamid-fateh

کاربر سایت
Nov 30, 2017
24
دوستان من اسلیم رو روی تنظیمات و hdr میرم off زده. وقتی میخام on کنم میزنه تلویزیون شما ساپورت نمیکنه. مگه غیر از 4k که پرو برای اونها تولید شده، این hdr به چه تلویزیونهایی میخوره؟ تی وی من lcd فول اچدی هست.

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
دوستان من اسلیم رو روی تنظیمات و hdr میرم off زده. وقتی میخام on کنم میزنه تلویزیون شما ساپورت نمیکنه. مگه غیر از 4k که پرو برای اونها تولید شده، این hdr به چه تلویزیونهایی میخوره؟ تی وی من lcd فول اچدی هست.
خب قطعا هر تلویزیونی hdr ساپورت نمیکنه شما باید ببینی رو کارتن تلویزیون زده یا نه یا اینکه مدلشو سرچ کنید و اطلاعاتشو بدست بیارید

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

• Like
Reactions: hamid-fateh

rezaa2016

کاربر سایت
Apr 24, 2016
102
الان دموی کدوم بازیا رو استور هست؟ مثلا بازی کال اف دیوتی دمو داره الان؟ فعلا که پول مول نیست بریم بازی بگیریم..حداقل دمو رو دانلود کنیم یکم حال کنیم... چند تا دمو بگین که ارزش دانلود داشته باشه.مرسی

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
الان دموی کدوم بازیا رو استور هست؟ مثلا بازی کال اف دیوتی دمو داره الان؟ فعلا که پول مول نیست بریم بازی بگیریم..حداقل دمو رو دانلود کنیم یکم حال کنیم... چند تا دمو بگین که ارزش دانلود داشته باشه.مرسی
تو خود استور ميتونيد ببينيد
الان نيم ساعت پيش بتاي مانستر هانتر شروع شد تا چهار روز ديگه هست ٥گيگم بيشتر نيست
من زياد از دمو يا بتاي بازيا استفاده نميكنم چون اصلا ارزش وقت و دانلود كردن ندارن ولي ميتونيد يه اكانت ژاپن بسازيد دموي ياكوزا ٦ يا ياكوزا كيوامي ٢ رو بگيريد هرچند مثل بقيه دمو ها هيچ محتوايي ندارن ولي مبارزات خاليشم خيلي سرگرم كنندس

• Like
Reactions: rezaa2016

hamid-fateh

کاربر سایت
Nov 30, 2017
24
دوستان با عرض معذرت بخاطر سئوالات زباد
من کال آف جدید رو خریدم و یه قسمتش رو تموم کردم. اون 3 قسمت دیگه چجوره؟ مولتی پلیر و زامبی و یه قسمت دیگه که اسمش رو فراموش کردم.
در ضمن فیفا 18 هم خریدم واقعا کار باهاش سخته. من انتظار بازی فوتبال مثل ps2 رو داشتم. راحت تیم درست میکردی و تنظیمات راحت. من اصلا نمیتونم یه تیم پیدا کنم. نه تیم های لیگ های مختلف و نه تیم های ملی

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
بهتره بجای دمو بری سراغ بازی های free to play بعضی از بازیاش خیلی خوبن نیازی به پول خرج کردنم ندارن مثلا اگه از سبک دفاع از قلعه خوشت میاد حتما orcs must die رو امتحان کن

• Like
Reactions: rezaa2016

hamid-fateh

کاربر سایت
Nov 30, 2017
24
دوستان داخل کارتن کنسول من یه کارت هست که عبارتvoucher code روش هست. این چیه؟ تاریخ انقضا هم تا 2020 هست.

Attachments

• ۲۰۱۷۱۲۲۳_۱۷۴۴۰۵.jpg
    ۲۰۱۷۱۲۲۳_۱۷۴۴۰۵.jpg
    91.7 KB · مشاهده: 36

hamidaky

کاربر سایت
Oct 13, 2017
9
سلام دوستان واسه نصب کردن اپدیت بازیها مثلا fifa اخرین اپدیتو دان کنم بریزم کافیه یا نه باید همه اپدیتا رو بترتیب نصب کنم تا اینکه ب اخرین اپدیت برسم؟

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
دوستان یه سوال راستش قبلا من با این پنگه فعلیم بازی میکردم مشکلی نداشتم 150 ولی الان میخوام بتل 1 بگیرم یه چند نفر گفتن با این پینگ نمیتونی بازی کنی
یه سوال تست پینگ شماها چه جوری میگیرین؟ اینکه یه جا بچها گفتن با 150 نمیشه بازی کرد منظورشون پنگه چیه؟
چون من معمولا از طریق run پینگ 8.8.8.8 گوگلو میگیرم ولی نمیدونم منظورشون اینه یا پینگی که سایت اسپید تست میده؟

الان اینو اسپید تست بهم داده به نظرتون اوکیه؟

Attachments

• est.jpg
    est.jpg
    163.4 KB · مشاهده: 18

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
دوستان یه سوال راستش قبلا من با این پنگه فعلیم بازی میکردم مشکلی نداشتم 150 ولی الان میخوام بتل 1 بگیرم یه چند نفر گفتن با این پینگ نمیتونی بازی کنی
یه سوال تست پینگ شماها چه جوری میگیرین؟ اینکه یه جا بچها گفتن با 150 نمیشه بازی کرد منظورشون پنگه چیه؟
چون من معمولا از طریق run پینگ 8.8.8.8 گوگلو میگیرم ولی نمیدونم منظورشون اینه یا پینگی که سایت اسپید تست میده؟

الان اینو اسپید تست بهم داده به نظرتون اوکیه؟
من خودم با پینگ 150 بازی the killbox رو انجام میدم، به راحتی هم بازی میکنم!
الان با این سروری که شما تست گرفتی منم تست گرفتم،50 اومد... من با انکه پینگ از شما بدتره به راحتی the killbox بازی میکنم!
تو اگه میخوای مطمئن بشی که با این پینگ بازی آنلاین میتونی انجام بدی، برو از بازار the killbox رو برای گوشیت دانلود کن و امتحان کن ببین میشه بازی کرد یا نه (یه بازی آنلاینه عین کانتر واسه موبایل)

• Like
Reactions: joker+1

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
من خودم با پینگ 150 بازی the killbox رو انجام میدم، به راحتی هم بازی میکنم!
الان با این سروری که شما تست گرفتی منم تست گرفتم،50 اومد... من با انکه پینگ از شما بدتره به راحتی the killbox بازی میکنم!
تو اگه میخوای مطمئن بشی که با این پینگ بازی آنلاین میتونی انجام بدی، برو از بازار the killbox رو برای گوشیت دانلود کن و امتحان کن ببین میشه بازی کرد یا نه (یه بازی آنلاینه عین کانتر واسه موبایل)

]چه بازی هایی شما روی کنسول تست کردین با این نت داداش؟
ممنون از جوابت
میشه با 8.8.8.8 تست کنید ببینید پینگتون رو چنده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر