هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
دوستان روشن كردن بوست مود در پي اس پرو چقدر تاثير در ميزان زمان لودينگ و فريم ريت و اجراي بازي ها داره ؟ چون وقتي روشنش مي كنم خيلي فنها شديد تر كار مي كنه و مي خوام بدونم ارزش داره روشن باشه و به دستگاه فشار بيشتري وارد بشه تو اجراي بازي يا نه ؟

ehsan250

کاربر سایت
Sep 24, 2017
84
کم کمش ( حداقل) 10 سال رو باید بمونه که خیلی احتمال داره از اون 10 سال هم بیشتر ارائه بده، چون خیلی واسش سود داشته. دیگه حداقل تا 2023 هستش!!!!!!!!!!
اخه الان با این انحصاریا داره از بیشتر قدرتش استفاده میشه. یعنی تا 10 سال دیگه گرافیک بازیها در این حد میمونه؟

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
10 سال بعد از الان نه:D
مگه سال 2013 معرفی نشد؟ من میگم 8-10 سال بعد از اون:D

دوست عزیز تا 2023 امکان نداره این نسل ادامه پیدا کنه-اگرچه خودم هم دوست دارم این نسل حالا حالا ها ادامه داشته باشه ولی واقعیت چیز دیگه ست، پرو هم با وجود رقیبی مثل وان ایکس ، بهانه ی مناسبی برای طولانی شدن نسل نیست
نهایتن تا 2020 ، ps5 میاد (خونه پرش)
عاقا جان خیلی از انحصاری های ps4 برای بعد از 2019 هست:D
؟:D

باشه این دلیلی بر عدم انتشار ps5 نیست سونی انحصاری های آخر نسل رو برای نسل بعد ریمستر میکنه با فاصله کم

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: ehsan250

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان روشن كردن بوست مود در پي اس پرو چقدر تاثير در ميزان زمان لودينگ و فريم ريت و اجراي بازي ها داره ؟ چون وقتي روشنش مي كنم خيلي فنها شديد تر كار مي كنه و مي خوام بدونم ارزش داره روشن باشه و به دستگاه فشار بيشتري وارد بشه تو اجراي بازي يا نه ؟
loading يه ذره كمتر ميشه من ك خاموشش كردم

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
برا بازی های جدید فرقی نمیکنه چون همشونبرا پرو بهینه شدن. ولی برا بازیای قدیمی بعضا خیلیفرق میکنه و فریم بازی شدیدا و شدیدا بالا میره

keyvanstark

کاربر سایت
Dec 1, 2014
35
دوستان من تا حالا کنسول نداشتم قصدم اینه که تا اینده نزدیک ps4 بخرم بازی هاش برای منی که واسه pc مجانی دانلود میکردم قیمتش سرسام اوره .یه چیزایی درباره اکانت های هکی شنیدم که با 70 تومن میشه با اکانت دزدی یه بنده خدایی بازی کرد.حالا سوالم اینه تا وقتی که به نت وصل نشده باشی خوب امکان شناسایی اکانت نیست پس نمیتونن بن بکنند یا نه بدون اتصال به اینترنت هم امکان بن شدن هست؟؟؟ و اینکه بن شدن مربوط به اکانته فقط یا دستگاه بن میکنن؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید چون از کنسول هیچ اطلاعاتی ندارم

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
دوستان من تا حالا کنسول نداشتم قصدم اینه که تا اینده نزدیک ps4 بخرم بازی هاش برای منی که واسه pc مجانی دانلود میکردم قیمتش سرسام اوره .یه چیزایی درباره اکانت های هکی شنیدم که با 70 تومن میشه با اکانت دزدی یه بنده خدایی بازی کرد.حالا سوالم اینه تا وقتی که به نت وصل نشده باشی خوب امکان شناسایی اکانت نیست پس نمیتونن بن بکنند یا نه بدون اتصال به اینترنت هم امکان بن شدن هست؟؟؟ و اینکه بن شدن مربوط به اکانته فقط یا دستگاه بن میکنن؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید چون از کنسول هیچ اطلاعاتی ندارم
اگه جزو كسايي هستيد كه سعي ميكنن با انواع و اقسام روش ها بصورت غير قانوني بازي تهيه كنن (حتي حاضرن به طرز خنده داري بيشتر از اورجينال هزينه كنن) بهتره كنسولو نخريد
اكانت هكي احتمال قفل شدن بازياش زياده (اگه انلاين باشيد) ولي اگه افلاين بازي كنيد بازيا قفل نميشن اما امكان بن شدن كنسول هست (ربطي هم به افلاين انلاين بودن نداره) كنسولم بن دائم بشه (كه احتمالا بار اول دائم نيست) رسما بي استفاده ميشه فقط ديسك افلاين اجرا ميكنه
شما خيلي راحت ميتونيد بازي فيزيكي اجاره كنيد يا دست دو بخريد دوباره بفروشيد هزينشم كمتر از اين اكانتا ميشه اينجور دردسرارو هم نداره نسخه هاي ديجيتالي هم توي تخفيفات ميشه با قيمت مناسب تهيه كرد

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
در صورت وصل شدن به اینترنت بن میشید در صورت وصل نبودن هم مطمئن نیستم ولی بعضی از دوستان میگن بن میشه
معلوم نیست ممکنه فقط بازی قفل شه ممکنه فقط اکانتتون ممکنه دستگاه ! اگه آنلاین میخواید بازی کنید وقتی که بازی های هکیتون تموم شد اونارو پاک کنید ، بازی اشتراکی بگیرید! فقط حواستون باشه بازی ظرفیت 1 برای آفلاین فقط
ظرفیت 2 هم آنلاین هم آفلاین
ظرفیت 3 فقط آنلاین
بازی ظرفیت 1 اگه بخواید بگیرید بازی ای 50 تومن هست و از لحاظ شرعی هم مشکل نداره ، واسه آنلاینتون هم از ظرفیت های 2 و 3 استفاده کنید
خطر بن و این چیزا هم نداره ( بجز ظرفیت یکش)
البته باید حواستون رو جمع کنید از جاهای معتبر خرید کنید

• Like
Reactions: keyvanstark

hamid-fateh

کاربر سایت
Nov 30, 2017
24
دوست عزیز من هم کنسول نداشتم. اون هفته خریدم. دو تا بازی نو فیفا 18 و کال آف جدید خریدم 430. بعد بازی دیگه کمتر از دونه ای 170 نمیفروشم و میخرن. پس بدون مشکل و با خیال راحت با 90 تومن لذت میبرم بدون استرس و بقول بعضی دوستان دزدی از مردم. بنظرم خرید بازی دست دوم خیلی بهتره تا اینجور کارا.

• Like
Reactions: keyvanstark

hamidaky

کاربر سایت
Oct 13, 2017
9
سلام دوستان من میخوام از یه نفر ps4 pro سفارش بدم برام ارسال کنه ولی چون سایت نداره یکم مرددم ک جنسارو عوض نکرده باشه داخل جعبه
ps4 pro سفید رنگ هست ک جدیدتره دیگ یکم احتمال خراب بودنش پایین تره احتمالا
ولی کلا باید چه چیزایی رو چک کنم ک خیالم راحت باشه
مثلا کابل hdmi مشخصات خاصی داره؟ یا ممکنه ریفریشد باشه؟ یا کاکرده باشه؟ باید چطوری مطمعن بشم ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

hamid-fateh

کاربر سایت
Nov 30, 2017
24
سلام دوستان من میخوام از یه نفر ps4 pro سفارش بدم برام ارسال کنه ولی چون سایت نداره یکم مرددم ک جنسارو عوض نکرده باشه داخل جعبه
ps4 pro سفید رنگ هست ک جدیدتره دیگ یکم احتمال خراب بودنش پایین تره احتمالا
ولی کلا باید چه چیزایی رو چک کنم ک خیالم راحت باشه
مثلا کابل hdmi مشخصات خاصی داره؟ یا ممکنه ریفریشد باشه؟ یا کاکرده باشه؟ باید چطوری مطمعن بشم ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
دوست عزیز نمیشه همه مردم رو با هم مقایسه کرد ولی از من میشنوی حضوری بخر. من از دیجی کالای بیشرف خریدم جنس دست دوم برام فرستاد و هیچ کاری هم نتونستم کنم. اشتباه من رو تکرار نکنید. توی نظرات کاربران هم هر چی نوشتم برام پیام اومد که پیغام شما تایید نشد.در کشور ما هنوز خرید آنلاین با خیال راحت جا نیفتاده.

hamidaky

کاربر سایت
Oct 13, 2017
9
دوست عزیز نمیشه همه مردم رو با هم مقایسه کرد ولی از من میشنوی حضوری بخر. من از دیجی کالای بیشرف خریدم جنس دست دوم برام فرستاد و هیچ کاری هم نتونستم کنم. اشتباه من رو تکرار نکنید. توی نظرات کاربران هم هر چی نوشتم برام پیام اومد که پیغام شما تایید نشد.در کشور ما هنوز خرید آنلاین با خیال راحت جا نیفتاده.
مال این پرداخت در محله اول بررسی کنم بعد پولشو بدم اگ همه چی درست بود واسه همون پرسیدم ک چیکار بیاد کنم بفهمم ک مشکلی نداره؟ شما چطور فهمیدین دست دومه؟

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
مال این پرداخت در محله اول بررسی کنم بعد پولشو بدم اگ همه چی درست بود واسه همون پرسیدم ک چیکار بیاد کنم بفهمم ک مشکلی نداره؟ شما چطور فهمیدین دست دومه؟
بستگی داره سایت نماد اعتماذ الکترونیکی داشته باشه یا نه، اگه سایت میخواید pspro.ir هم نماد اعتماد الکترونیکی داره، هم دوستم ازش خرید کرده، اگه فکر میکنید این معتبره بخرید ولی اگه کم و کاستی داشت برید سایت تعزیرات شکایت کنید:D

فقط حواستون باشه اگه نمایشگر یا تلوزیون 4K دارید پی اس پرو بخرید اگرنه پول اضافه دادید:D

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر