هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

hamid-fateh

کاربر سایت
Nov 30, 2017
24
بله به راحتی میشه انتقال داد. فقط زیاد معطل نکن.
چون کالاف زود به زود اپ میده و اگه قبل انتقال اپدیت جدید بیاد باید باز دانلود کنی همش رو.
فقط بدون کالاف سه تا رجین یک داره که دیتاشون فرق داره باهم.
ویرایش: الان یه جا دیدم کالاف اپدیت 107 هم اومده
ممنون ولی دیر گفتی :)) متاسفانه آپدیت جدید اومد و اون 106 هم نزدیک 20گیگ هم به فنا رفت چون دائم ارور میداد. فعلا گذاشتم دان بشه.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
سلام
عزیزان یه دستگاه پرو با 5 تا بازی و یه پی اس وی آر و دوربینش رو دارم 3 می خرم به نظرتون ارزش داره و قیمت خوبی هست؟ طرف میگه 2 ساعت کلا همش روشن بوده و فقط تست شده
در ضمن اصلا پی اس وی ار ارزش خریدن داره؟ اگه نخوام می تونم بفروشمش؟ در آخر هم روی خوده پلی 4 پرو کابل اچ دی ام آی 2 هست؟ مخصوص نمایشگر 4k? چیزی لازم نیست بخرم برای استفاده روی تی وی 4k?
بازی هاش اینا هستن. راستی یه دسته اضافی هم داره
battlefield4
until dawn
uncharted4
need for speed new
batman VR

آخرین ویرایش:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
سلام
عزیزان یه دستگاه پرو با 5 تا بازی و یه پی اس وی آر و دوربینش رو دارم 3 می خرم به نظرتون ارزش داره و قیمت خوبی هست؟ طرف میگه 2 ساعت کلا همش روشن بوده و فقط تست شده
در ضمن اصلا پی اس وی ار ارزش خریدن داره؟ اگه نخوام می تونم بفروشمش؟ در آخر هم روی خوده پلی 4 پرو کابل اچ دی ام آی 2 هست؟ مخصوص نمایشگر 4k? چیزی لازم نیست بخرم برای استفاده روی تی وی 4k?
battlefield4
until dawn
uncharted4
need for speed new
batman VR
سلام
بازی هاش که حدود 300 ارزش دارن
خوده کنسول هم الان فکر کنم حدود 1650 باشه(اخر تابستون به 1400 هم رسیده بود)
ولی راجب وی ار و قیمتش نظری ندارم
فکر نمیکنم وی ار به کارتون بیاد اونم وقتی پرو خریدین!
در کل اگر من جای شما باشم جای 3 میلیون یه پرو فرضا 1650 آک میخرم و میرم 4تا بازی درست حسابی که ارزون شده میگیرم(مثلا همین انچارتد 4 و انتیل دان و یه سری دیگه)

imanasgharpour

کاربر سایت
Mar 9, 2015
71
سلام
battlefield4
until dawn
uncharted4
need for speed new
batman VR
برادر اگه این دسگا سالمه بگیر شک نکن قیمت مناسبه بازی ها هم اگر 50 بزنی 250 پولشه دسگا و وی ار و دوربینم کم کم 3.5 پولشه تو بهترین حالت بنظر من قیمت خیلی مناسبه البته به شرط سالم بودن

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
سلام
battlefield4
until dawn
uncharted4
need for speed new
batman VR
اوایل جزاب بود همه یوتوبرها استفاده میکردن الان نگا کنی دیگه کسی حتی روشنش هم نمیکنه
من بودم دور این خط میگرفتم میرفتم اکشو میخریدم بقیه پول هم به بازی یا وسلیه دیگه میگرفتم
زیاد هم به حرف اینا که میگن فقط ۲روز روشن بوده یه روز روشن بوده توجه نکنید
طرف اینهمه خرج کرده برای ۲ساعت تست

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
سلام
بازی هاش که حدود 300 ارزش دارن
خوده کنسول هم الان فکر کنم حدود 1650 باشه(اخر تابستون به 1400 هم رسیده بود)
ولی راجب وی ار و قیمتش نظری ندارم
فکر نمیکنم وی ار به کارتون بیاد اونم وقتی پرو خریدین!
در کل اگر من جای شما باشم جای 3 میلیون یه پرو فرضا 1650 آک میخرم و میرم 4تا بازی درست حسابی که ارزون شده میگیرم(مثلا همین انچارتد 4 و انتیل دان و یه سری دیگه)
وی آر که میگن روی پرو بهتر جواب میده!؟ در ضمن فقط صرف تست میخوام بگیرمش و بعد قصد فروشش رو دارم چون میدونم این چیزا آخر عاقبت نداره یعنی ساپورت نداره که بخوای نگهش داری و فقط اسباب بازیه میخوام ببینم میشه آبش کرد یا روی دستم می مونه

برادر اگه این دسگا سالمه بگیر شک نکن قیمت مناسبه بازی ها هم اگر 50 بزنی 250 پولشه دسگا و وی ار و دوربینم کم کم 3.5 پولشه تو بهترین حالت بنظر من قیمت خیلی مناسبه البته به شرط سالم بودن
قیمت وی آر و دوربیش 1600 نوش هست و کنسول هم 1600 . وی آر رو با دوربین خیلی زور بزنم بعید می دونم بیشتر از 1200 بردارن و بازی ها هم خون پرش 280 تومن و دسته هم 130 تومن ارزش داشته باشه به نظرم کنسول هم 1450 نهایتش هست میشه 3060 تومن. شکم اینه که وی آر رو به زحمت 1 تومن هم بشه فروخت! اگه اینجور باشه ارزش نداره خرید این!

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
دوستان :| :D
سرعت دانلود شماهم روی PS4 خیلی پایینه؟
برای من تقریبا با نصف سرعت اینترنتم دانلود میکنه :/ دستگاه دیگه ای هم به اینترنت وصل نباشه باز همینطوره....
چرا اینجوریه؟ :|
+
این اپدیت 5.03 سرعت os رو چقدر بهتر کرد :D قبلا میرفتیم توی بخش video خیلی طول میکشید، الان زود میره :D

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
برای من تقریبا با نصف سرعت اینترنتم دانلود میکنه :/ دستگاه دیگه ای هم به اینترنت وصل نباشه باز همینطوره....
چرا اینجوریه؟ :|
+
این اپدیت 5.03 سرعت os رو چقدر بهتر کرد :D قبلا میرفتیم توی بخش video خیلی طول میکشید، الان زود میره :D
هميشه سرعت دانلود كنسول پايين بوده تك كانكشن دانلود ميكنه
برا همينه همه با psx دانلود و منتقل ميكنن
وی آر که میگن روی پرو بهتر جواب میده!؟ در ضمن فقط صرف تست میخوام بگیرمش و بعد قصد فروشش رو دارم چون میدونم این چیزا آخر عاقبت نداره یعنی ساپورت نداره که بخوای نگهش داری و فقط اسباب بازیه میخوام ببینم میشه آبش کرد یا روی دستم می مونه

قیمت وی آر و دوربیش 1600 نوش هست و کنسول هم 1600 . وی آر رو با دوربین خیلی زور بزنم بعید می دونم بیشتر از 1200 بردارن و بازی ها هم خون پرش 280 تومن و دسته هم 130 تومن ارزش داشته باشه به نظرم کنسول هم 1450 نهایتش هست میشه 3060 تومن. شکم اینه که وی آر رو به زحمت 1 تومن هم بشه فروخت! اگه اینجور باشه ارزش نداره خرید این!
من كامل متنارو نخوندم ولي وي ار به هيچ عنوان ارزش خريد نداره شما پول يه كنسول كاملو داريد ميديد براي يه وسيله كه ساپورت و امكانات خاصي نداره بنظر من كنسولو با بازياش برداريد (يا اگه بازيارو بالا قيمت ميده بدون بازي بگيريد) و با بقيشم يه كنسول ديگه يا چيز ديگه اي بگيريد
خريد وي ار تقريبا ريختن پول توي جوب هست هركي خريده يا به بدبختي فروخته يا گذاشته يه گوشه خاك بخوره اون طرفم داره سعي ميكنه وي ار رو اون وسط بكنه تو پاچتون

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: rezab

Mohammaddavid

کاربر سایت
Dec 15, 2017
1
سلام دوستان من میخوام یه ps4 اسلیم یک ترابایت دو دسته آک بخرم و یه فروشگاه هست توی شهر های مرزی با قیمت 850 هزارتومن. چطور میتونم اصلی بودن اون رو تشخیص بدم ؟

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
دوستان سلام به همه یه سوال اینکه خیلی واجب و مهمه که پسورد دوم هم برای اکانت psn مون فعال کنیم که اس ام اس مساد به گوشی و یه کد میفرسته والا دیروز از ظهر هیچی کد به گوشیم نفرستاد منم از ترسم به هزار بد بختی دیدم بعد از 8 ساعت تازه اومد کدا به گوشیم منم از ترسم غیر فعال کردم 2 استپ پسوردو آیا واقعا نیازه فعال بمونه؟

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
صد درصد VRتست کنید خیلی جالبه و بازی های خوبی براش‌‌عرضه شده و بازی خوبی ‌هم براش معرفی شده من که از خرید vrراضی هستم
فکر نکنید سرنوشت Move و کبنکت برا Vrهست اون‌ دوتا بازی هاش محدود به حرکت بودن و مانور خاصی نمیشد رو بازی هاش داد ولی VRفرق میکنه از نظر من vrایینده خوبی داره

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
سلام دوستان من میخوام یه ps4 اسلیم یک ترابایت دو دسته آک بخرم و یه فروشگاه هست توی شهر های مرزی با قیمت 850 هزارتومن. چطور میتونم اصلی بودن اون رو تشخیص بدم ؟
اصل بودن که شک نکن. این کنسول تقلبی نداره. ازش یه هفته محلت تست بگیر.

دوستان سلام به همه یه سوال اینکه خیلی واجب و مهمه که پسورد دوم هم برای اکانت psn مون فعال کنیم که اس ام اس مساد به گوشی و یه کد میفرسته والا دیروز از ظهر هیچی کد به گوشیم نفرستاد منم از ترسم به هزار بد بختی دیدم بعد از 8 ساعت تازه اومد کدا به گوشیم منم از ترسم غیر فعال کردم 2 استپ پسوردو آیا واقعا نیازه فعال بمونه؟
اولا اگه با اکانتت بازی نمیخری ول کن نزن
دومن همون تنظیمات تایید دو مرحله ای بری برات 10 تا کد بکاپ میده که تو شرایطی که کد نمیاد به هر دلیلی ازشون استفاده کنی. (بدون که هر کد یه بار استفاده میشه)
ولی همیشه میاد. برا منم که از اولین روز فعاله تا امروز. فقط یه بار اتفاق افتاده که نیاد

برای من تقریبا با نصف سرعت اینترنتم دانلود میکنه
اره برا همه اینطوره

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: hrdpc1

Sayrex

کاربر سایت
Jan 27, 2008
92
سلام

آقا راهی وجود نداره بشه آفلاین آپدیت قبلی یه بازی رو ریخت روی ps ?

چند روز پیش آپدیت یه بازی رو دانلود کردم 25 گیگ . مثلا ورژن 1.21 بود . تو این یه هفته فرصت نشد آفلاین آپدیت کنم بازی رو . تو همین 1 هفته یه آپدیت دیگه به بازی اضافه کرد 500 مگ شد 1.22 .
حالا این 1.21 رو دست ما باد کرده و باید حتما 1.22 رو دانلود کنم که 25.5 گیگ هست و زورم میاد .
راهی نیست آپدیت قبلی رو بریزیم بعد به جدیده آپدیت کنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر