هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
باید با پشتیبانی صحبت کنید اگه جواب سوال امنیتیو دارید میشه اوکیش کرد اگه ندارید باید به پشتیبانی بگید با ارائه مدارک ثابت کنید اکانت برای شماست
می شه می گید چه جوری چه شماره ای رو بگیرم؟

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوستان عزیز ساکن تهران جایی رو سراغ دارید ک بازی ب قیمت مناسب بفروشه؟ ممنون میشم برا پیام خصوصی کنید . من تازه اومدم تهران اطلاعی ندارم
و اینکه جایی ک همه دیتا های بازی ها رو با آپدیت آخر داشته باشه
ممنون میشم برا پخ‌کنید ... تشکر... من ساکن شهران هستم

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
502
سلام دوستان ، نمدونم سوال میتونم اینحا مطرح کنم یا نه تاپیک دیگه ای وجود داره ، به هر حال
من یه کنسول ps 4 (نسخه استاندارد ) ریجن ۳ ، سری ۱۲۰۶ دارم بعد وقتی به نت وصل میشم nat type 2 هست، حالا یه کنسول اسلیم(ریجن ۲، سری۲۰۱۶) خریدم جالبه با همون نت nat type 3 میشه ، چرا ؟! ربطی به نوع کنسول داره ؟! مشکل خاصی وجود داره ؟! با یکسری تنظیمات این مشکل حل کرد ؟!
خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام دوستان ، نمدونم سوال میتونم اینحا مطرح کنم یا نه تاپیک دیگه ای وجود داره ، به هر حال
من یه کنسول ps 4 (نسخه استاندارد ) ریجن ۳ ، سری ۱۲۰۶ دارم بعد وقتی به نت وصل میشم nat type 2 هست، حالا یه کنسول اسلیم(ریجن ۲، سری۲۰۱۶) خریدم جالبه با همون نت nat type 3 میشه ، چرا ؟! ربطی به نوع کنسول داره ؟! مشکل خاصی وجود داره ؟! با یکسری تنظیمات این مشکل حل کرد ؟!
خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید
دوتا كنسولو همزمان تست كرديد يا بازه هاي زماني متفاوت؟
از كجا نت ميگيريد؟
گاهي وقتا خود سرويس دهنده عوضش ميكنه زنگ بزنيد پشتيباني درستش ميكنن

• Like
Reactions: rezab

ERFANIAN

کاربر سایت
Nov 27, 2017
2
سلام، تازه ps4 slim 1T خریدم چندتا سوال داشتم. اگه نسخه فیزیکی و بدون dlc یک بازی رو خریداری کنی میشه از psn براش(بر فرض که مشکل خاصی از نظر منطقه ای نباشه) dlc خرید؟

از کجا میشه فهمید چه مقدار از هارد کنسول پرشده؟

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
سلام، تازه ps4 slim 1T خریدم چندتا سوال داشتم. اگه نسخه فیزیکی و بدون dlc یک بازی رو خریداری کنی میشه از psn براش(بر فرض که مشکل خاصی از نظر منطقه ای نباشه) dlc خرید؟

از کجا میشه فهمید چه مقدار از هارد کنسول پرشده؟
سلام
بله هم رجن باشن مشکلی نیست
از بخش تنزیمات
https://c1.staticflickr.com/1/714/32506968683_f6b2e57296_o.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: rezab

mldqaz

کاربر سایت
Jun 25, 2012
96
data to start the application
یه مقداری از دیتای بازی رو این نوشته ی بالا بغلشع رو میگیریم بازی قابل اجرا میشه...میخوام بدونم بقیه ی دیتا رو کامل باید دانلود کرد ک استوری رو بشه کامل کرد یا دانلود یه بخشیش هم کفایت میکنه(یعنی اول دیتای مربوط به استوری رو میگیره و بعد میره سراغ پچ ها)

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
یه مقداری از دیتای بازی رو این نوشته ی بالا بغلشع رو میگیریم بازی قابل اجرا میشه...میخوام بدونم بقیه ی دیتا رو کامل باید دانلود کرد ک استوری رو بشه کامل کرد یا دانلود یه بخشیش هم کفایت میکنه(یعنی اول دیتای مربوط به استوری رو میگیره و بعد میره سراغ پچ ها)
اون دیتای اولیه 90% اوقات چرته
گاهی وقتا که فقط یه صفحه داخل بازی اجرا میکنه که درصد دانلود بازیو نشون میده بقیه مواقع هم به یه بخش کوچیک مثلا مبارزات تک به تک تو مرتال کامبت یا همچین بخشایی دسترسی دارید تا بازی کامل دانلود بشه

• Like
Reactions: mldqaz

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
بستگی به بازی هم داره
مصلا کالاف گوست نصفشو بگیری خط داستانیه بقیش محتوای انلاینه

• Like
Reactions: mldqaz

amir-soccer

کاربر سایت
Dec 20, 2010
142
من یه اکانت قانونی ظرفیت 2 hellblade رو دارم خواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد که اکانت رو دی اکتیو کنم بدم به یکی اون اکتیو کنه بازی رو انجام بده تموم که کرد دوباره دی اکتیو کنه بده به من؟
سوالم در اصل اینه چند بار توی مدت محدود میشه دی اکتیو و اکتیو کرد؟

Sent from my D6603 using Tapatalk

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
من خودم داداش الان دو سالي هست كه ريجن هنگ كنگ دارم و از لحاظ كيفيت كه هيچ مشكلي نداشتن

و با اون عوض شدن جاي دكمه ها هم مشكلي نداشتم چون فقط تو خود منوي پلي استيشن جاي ضربدر و دايره عوض ميشه، ولي تو خود بازي مشكلي نداره.
منم ريجن 3 رنگ سفيد مدل 1206 دارم برام عالى کار کرده حتى تو بعضى موارد از دستگاه اسليم خودم که ريجن 2 هست بهتر هم عمل کرده من قبلا فت مشکى مدل 1216b داشتم صداى فنش خيلى زياد بود ولى اين نسبت به اون خيلى کم صداتره هنوزم دليلشو نفهميدم تازه دستگاه ريجن 3 رو کارکرده خريدم ولى برام عالى کار ميکنه

نمیدونم چرا ایرانی جماعت انقدر اینرسی داره نسبت به چیز جدید.
زمان PS3 میگفتن PS2 یادش بخیر و زمان PS4 میگن ps3 خوب بود حالا مدل اسلیم داده بیرون که GPU قویتر داره ولی هنوز خیلیا اصرار دارن مدل فت بهتر بود.
بله دوست عزيز نظرات دوستان دقيقا درسته من هر دو مدل فت و اسليم دارم و از فت راضى هستم دلايل مختلفى هم داره مثلا بازى metro redux رو اسليم اجرا ميکردم وسط بازى يا برميگشت منوى اصلى کنسول يا کنسول خاموش ميکرد بعد فکر کردم کنسولم مشکل داره ديدم تمام بچه هاى فروم گفتن دستگاه اسليم با اجراى بعضى بازى ها مشکل داره البته اگه کمپانى سازنده آپديت ميداد شايد اين مشکل رو اسليم ها هم حل ميشد در صورتى که کنسول فت من بدون هيچ مشکل بازى رو اجرا کرد!!"
تو کنسول ps3 مدل اسليم عملکرد بهترى از مدل فت ها داشت که خودم تو نسل قبل مجبور شدم کنسولمو اسليم بخرم ولى تو مدل ps4 اگه نميخواى pro بگيريد که tv شما 4k نيست مدل فت که باندلش تو بازار اکبند هنوز موجوده و يا حتى کارکرده که تميز باشه و تست کنيد بن نشده باشه و وحشيانه باهاش کار نکرده باشن پيشنهاد ميشه البته اين تجربه منه

Last edited by a moderator:

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
سلام
دوستان یه سوال
بازی Metal Gear Solid: Legacy Collection
راه حلی چیزی نیست ک بتونم رو پلی4 بازی کنم؟

نه متاسفانه PS3 تهیه کنید هنوز احتمالا خیلی از بازیهای انحصاری دبششو بازی نکردید.کلا به نظر من PS3 ارزش کلکسیونی داره مخصوصا اسلیم کپی خورش.

Hunger Games

کاربر سایت
Nov 23, 2017
21
بله دوست عزيز نظرات دوستان دقيقا درسته من هر دو مدل فت و اسليم دارم و از فت راضى هستم دلايل مختلفى هم داره مثلا بازى metro redux رو اسليم اجرا ميکردم وسط بازى يا برميگشت منوى اصلى کنسول يا کنسول خاموش ميکرد بعد فکر کردم کنسولم مشکل داره ديدم تمام بچه هاى فروم گفتن دستگاه اسليم با اجراى بعضى بازى ها مشکل داره البته اگه کمپانى سازنده آپديت ميداد شايد اين مشکل رو اسليم ها هم حل ميشد در صورتى که کنسول فت من بدون هيچ مشکل بازى رو اجرا کرد!!"
تو کنسول ps3 مدل اسليم عملکرد بهترى از مدل فت ها داشت که خودم تو نسل قبل مجبور شدم کنسولمو اسليم بخرم ولى تو مدل ps4 اگه نميخواى pro بگيريد که tv شما 4k نيست مدل فت که باندلش تو بازار اکبند هنوز موجوده و يا حتى کارکرده که تميز باشه و تست کنيد بن نشده باشه و وحشيانه باهاش کار نکرده باشن پيشنهاد ميشه البته اين تجربه منه
داداش مشکل بازی metro redux و خیلی از بازی های دیگه نرم افزاری بوده و با آپدیت به ورژن 5.01 این مشکل حل میشه حتی این مشکل در مدل فت هم دیده شده.
کنسول فت هیچ برتری نسبت ب slim نداره و درکل میشه گفت slim کنسول بهتریه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر