هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Scorpion 1363sh

کاربر سایت
Nov 9, 2017
15
کمک کنید لطفااااا
دیروز اپدیت 1.16 بتلفیلد 1 برای ps4اومد. ولی موقع دانلودش مینویسه کن نات دانلود. موقع پریپر کردن رو دو درصد میگه کن نات دانلود. پلاس دارم اینترنتم هم نا محدوده،اولین باره اینجوری میشه

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
کمک کنید لطفااااا
دیروز اپدیت 1.16 بتلفیلد 1 برای ps4اومد. ولی موقع دانلودش مینویسه کن نات دانلود. موقع پریپر کردن رو دو درصد میگه کن نات دانلود. پلاس دارم اینترنتم هم نا محدوده،اولین باره اینجوری میشه
مطمئن شو هارد دیسک فضای خالی بالای 50 گیگ داشته باشه بعد اقدام کن

Scorpion 1363sh

کاربر سایت
Nov 9, 2017
15
دوستان یه سوال تکراری که نتونستم هنوز جوابشو پیدا کنم.
من هرکاری کردم نتونستم اواتار دلخواه رو برای بتلفیلد1 فعال کنم.
دوستان گفتن با فیسبوک ست میکنن.ولی من هرکاری کردم فقط عکس پروفایل ست میشه.ربطی به اواتار نداره. اواتار با پروفایل فرق داره.
وقتی آنلاین بازی میکنم و میکشنم خیلی ها اواتار دلبخاهی گذاشتن.ولی من فقط اواتار از پیش فرضای خود ps4 میتونم انتخاب کنم.
اگه کسی واقعا میدونه بگه،ممنون میشم

why.darkness

کاربر سایت
Jul 11, 2012
101
نام
کامبیز
دوستان یه سوال تکراری که نتونستم هنوز جوابشو پیدا کنم.
من هرکاری کردم نتونستم اواتار دلخواه رو برای بتلفیلد1 فعال کنم.
دوستان گفتن با فیسبوک ست میکنن.ولی من هرکاری کردم فقط عکس پروفایل ست میشه.ربطی به اواتار نداره. اواتار با پروفایل فرق داره.
وقتی آنلاین بازی میکنم و میکشنم خیلی ها اواتار دلبخاهی گذاشتن.ولی من فقط اواتار از پیش فرضای خود ps4 میتونم انتخاب کنم.
اگه کسی واقعا میدونه بگه،ممنون میشم

تنها راه حلش که بتونید تصاویر دلخواه خودتون رو ست کنید اینه که Playstation App رو دانلود و از طریق اپلیکیشن این کارو انجام بدین.
این لینک برای iOS و اینم برای Android من خودم به این روش تونستم عکس خودم رو ست کنم تو PSN :)
روش عوض کردنش هم همینه که روی Change Profile Picture انتخاب کنید و بعد Photo Library رو بزنید میتونید از تصاویر موجود در گوشیتون استفاده کنید.

pclord

کاربر سایت
Jun 7, 2008
19
درود دوستان
من بیشتر از نسخه فیزیکی بازی ها استفاده کنم، آیا راه حلی داره که از دیسک فقط برای اجرای بازی استفاده کنیم برای این که زیاد فشار به کنسول نیاد یا حالا لنزش در دراز مدت ضعیف نشه؟

• Like
Reactions: dargon9090

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
درود دوستان
من بیشتر از نسخه فیزیکی بازی ها استفاده کنم، آیا راه حلی داره که از دیسک فقط برای اجرای بازی استفاده کنیم برای این که زیاد فشار به کنسول نیاد یا حالا لنزش در دراز مدت ضعیف نشه؟
نیازی نیست کاری کنید بازیها همین الانشم از روی هارد اجرا میشن نه از روی دیسک
فشاریم به کنسول نمیاد

why.darkness

کاربر سایت
Jul 11, 2012
101
نام
کامبیز
درود دوستان
هیچیش نمیشه! دیسک بلوری و لنزش متفاوت هست به این راحتیا چیزیش نمیشه. درضمن مدام دیسک رو نمیخونه موقع نصب داده ها روی هارد کپی میشه و از دیسک فقط به عنوان رمزگشایی داده ها استفاده میشه و بعضی جاها که نیاز باشه از روی بلو ری میخونه. جای نگرانی نیست فشاری بهش نمیاد.

Scorpion 1363sh

کاربر سایت
Nov 9, 2017
15
خب اینم که عکس پروفایل رو عوض میکنه فقط،عکس اواتار دلبخاه رو بازم تغییر داد. پس اییییین همه خارجی چجوری این کارو کردن. یعنی واقعا کسی نمیدونه!
تنها راه حلش که بتونید تصاویر دلخواه خودتون رو ست کنید اینه که Playstation App رو دانلود و از طریق اپلیکیشن این کارو انجام بدین.
این لینک برای iOS و اینم برای Android من خودم به این روش تونستم عکس خودم رو ست کنم تو PSN :)
روش عوض کردنش هم همینه که روی Change Profile Picture انتخاب کنید و بعد Photo Library رو بزنید میتونید از تصاویر موجود در گوشیتون استفاده کنید.

hamed_sal

کاربر سایت
Nov 9, 2017
1
سلام

یه سوال فنی داشتم. خیلی انگلیسی سرچ کردم اما به نتیجه نرسیدم. من کنسولی که اینجا خریدم (ریجن ۲) رو میتونم ببرم با خودم امریکا؟ از لحاظ ریجن و این حرفا مشکلی فکر نکنم باشه من بیشتر نگران اختلاف ولتاژ برق ایران و امریکا هستم. کسی اطلاعاتی داره در این مورد؟ یعنی برم اونجا با یه تعویض کابل کارم را میوفته؟

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
عرض ادب
اقا بلفرض من یه دیسک ریجن 2 یه بازی رو دارم و میخوام واسش dlc بخرم
اما اکانت اصلی من 1 هست
برای خریدش اگر یه اکانت ریجن 2 بسازم و باهاش dlc رو خریداری کنم میشه با پرایمری کردن اکانت ریجن 2 برگردم و با اکانت اصلیم که ریجن 1 هست dlc رو دانلود کنم و بازی کنم؟؟!!!!!:D
پ.ن:میخوام تروفی های dlc بیفته با همین اکانت اصلی

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
سلام

یه سوال فنی داشتم. خیلی انگلیسی سرچ کردم اما به نتیجه نرسیدم. من کنسولی که اینجا خریدم (ریجن ۲) رو میتونم ببرم با خودم امریکا؟ از لحاظ ریجن و این حرفا مشکلی فکر نکنم باشه من بیشتر نگران اختلاف ولتاژ برق ایران و امریکا هستم. کسی اطلاعاتی داره در این مورد؟ یعنی برم اونجا با یه تعویض کابل کارم را میوفته؟

دوست عزیز کنسولا همه یه جورن فرقی نداره
از هر کابلی که مخصوص ps4 ساخته شده میتونید استفاده کنید

عرض ادب
اقا بلفرض من یه دیسک ریجن 2 یه بازی رو دارم و میخوام واسش dlc بخرم
اما اکانت اصلی من 1 هست
برای خریدش اگر یه اکانت ریجن 2 بسازم و باهاش dlc رو خریداری کنم میشه با پرایمری کردن اکانت ریجن 2 برگردم و با اکانت اصلیم که ریجن 1 هست dlc رو دانلود کنم و بازی کنم؟؟!!!!!:D
پ.ن:میخوام تروفی های dlc بیفته با همین اکانت اصلی

بله میتونید
فقط DLC باید با همون اکانت ریجن2 دانلود و نصب شه و بعد پرایمری بشه
بعدش میتونید با اکانت اصلیتون بازیش کنید

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: voldmort

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
با سلام . دوستان اگر کسی سایت یا جایی رو میشناسه که به صورت پستی بازی PS4 کرایه و اجاره میده و قیمتش مناسبه لطفا به من پیام خصوصی کنه ممنون

milad xbox

کاربر سایت
Sep 16, 2015
80
نام
milad
سلام.
دوستان من در بازی cod ww2 با پینگ 140قسمت مولتی پلیر وقتی میرنم سرچ بشه 30 تا بازی پیدا میکنه اما جوین نمیشه .میخواستم بدونم شما ها هم اینطوری هستین. اگه میتونین بازی کنین پینگتون چنده و اینترنتون چی هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر