هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
منم دقیقا دنبال همینم ... دوستمون zilyzal گفتن میشه... منتهی من متوجه نشدم چجوری..

اون روش شر کردن و اینا به همین دلیل که شما میگی که باید یه دستگاه دیگه روشن باشه رو نمیپسندم...
الان نه ویدیو ها رو میشه دید و احتمالا با فیسبوک ام نمیشه لاگین کرد چون تست نکردم...
اسپاتی فای ام کار نمیکنه الان
اگه این شیلترینگ رو به سادگی که جناب zilyzal گفتن بتونیم دور بزنیم خیلی خوب میشه.

تاپیکی چیزی تو فروم نیست در مورد این ماجرا باشه ؟ من که چیزی پیدا نکردم.

نه دیگه فیس هم که شیلتره
ولی پراکسی جواب میده شنیدم از چند نفر
نه عزیزم اینجور مطالب در انجمن های فارسی ممنوع هست و نباید مطرح بشه چه برسه تاپیک تخصصی هم بزنن براش!

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: SUB-ZERO

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
منم دقیقا دنبال همینم ... دوستمون zilyzal گفتن میشه... منتهی من متوجه نشدم چجوری..

اون روش شر کردن و اینا به همین دلیل که شما میگی که باید یه دستگاه دیگه روشن باشه رو نمیپسندم...
الان نه ویدیو ها رو میشه دید و احتمالا با فیسبوک ام نمیشه لاگین کرد چون تست نکردم...
اسپاتی فای ام کار نمیکنه الان
اگه این شیلترینگ رو به سادگی که جناب zilyzal گفتن بتونیم دور بزنیم خیلی خوب میشه.

تاپیکی چیزی تو فروم نیست در مورد این ماجرا باشه ؟ من که چیزی پیدا نکردم.
چيز خاصي نداره يه اي پي پورت ست ميكنيد اوكي ميشه
البته رايگانا سرعت پايين و قطعي دارن ولي اگه از سايتاي خارجي يدونه بخريد بدون مشكل ميشه استفاده كرد

SUB-ZERO

کاربر سایت
Mar 14, 2006
135
نام
داوود
نه دیگه فیس هم که شیلتره
ولی پراکسی جواب میده شنیدم از چند نفر
نه عزیزم اینجور مطالب در انجمن های فارسی ممنوع هست و نباید مطرح بشه چه برسه تاپیک تخصصی هم بزنن براش!

Sent from my iPhone using Tapatalk
آقا از منم بشنو جواب میده خیلی خوب و بی دردسر ... راحت شدم !
مرسی از مشارکت شما در بحث .

چيز خاصي نداره يه اي پي پورت ست ميكنيد اوكي ميشه
البته رايگانا سرعت پايين و قطعي دارن ولي اگه از سايتاي خارجي يدونه بخريد بدون مشكل ميشه استفاده كرد
آقا ممنون... همون جرقه شما کافی بود ... البته ما نوجون بودیم حدود ۱۷, ۱۸ سال پیش از همین روش پروکسی استفاده میکردیم برا دور زدن شیلترینگ ... ولی بعدش کم کم اینقدر دامنه اش بسته شد که کلا تموم شد داستانش ، منتهی الان به لطف نرم افزارای مخصوص فعلا یه مجانی پیدا کردم خیلی خوبه اگه دیدم اذیت کرد یکی میگیرم... مرسی از راهنماییتون.

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Ps42014

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
سلام فریمور ps4 من الان 3.55 هست اگر بخواهم fifa18 رو به صورت آفلاین بازی کنم اجباری به فریمور چند باید آپدیت کنم؟
به این دلیل می پرسم که نسخه پایین نگه داشتم بلکه هک بیاد بتونیم هک کنیم

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام فریمور ps4 من الان 3.55 هست اگر بخواهم fifa18 رو به صورت آفلاین بازی کنم اجباری به فریمور چند باید آپدیت کنم؟
به این دلیل می پرسم که نسخه پایین نگه داشتم بلکه هک بیاد بتونیم هک کنیم
از طریق سایت orbismodding میتونید فریموری که برای اخرین اپدیت بازی نیاز هست رو ببینید. آخرین اپدیت بازی به فریمور 5 نیاز داره
پ.ن: به من ربطی نداره ولی بجای این کارا مثل آدم از تمام امکانات کنسول استفاده کنید خیلیای دیگه هم سالهاست آپدیت نکردن که هک بیاد مطمئن باشید در بهترین حالت با شروع نسل بعد کنسولای این نسل هک میشه که دیگه هیچ کاربردی نداره.

• Like
Reactions: mgh2225

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
اقا خواهشا ادای روشنفکری و خرید ارجینال و اینا در نیارید هرکی خودش میدونه هکی بخره ارجینال بخره یا هرکاری...یه سوال یه جواب رک و راست بدید

سوال من اینه که اینا که میگن 200-300 تومن بده 10 تا بازی برات میریزیم وقتی ریختن دیگه میشه بدون وصل شدن به نت بازی کرد؟ یعنی دیگه هیچ جوره اینترنت لازم نمیشه؟ مثل کنسول های نسل قبل بدون اینترنت ؟

بعد حالا بر فرض که اکانت هکی رو ریختیم و سونی فهمید و بن شدیم بعد کلا کنسول دیگه کار نمیکنه یا فقط نمیشه رفت انلاین بازی کرد؟

من هنوز ps4 نخریدم ولی کلا من بازی انلاینی بازی نمیکنم میخوام فقط بازی های جدید رو افلاین بریزم و برای خودم بازی کنم حال کنم همین....میخوام بدونم وقتی بن اگر بشه کلا کنسول از کار میفته یا قابلیت انلاینش از کار میفته؟ خواهشا دقیق بگید بدونم....تشکر

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
اقا خواهشا ادای روشنفکری و خرید ارجینال و اینا در نیارید هرکی خودش میدونه هکی بخره ارجینال بخره یا هرکاری...یه سوال یه جواب رک و راست بدید

سوال من اینه که اینا که میگن 200-300 تومن بده 10 تا بازی برات میریزیم وقتی ریختن دیگه میشه بدون وصل شدن به نت بازی کرد؟ یعنی دیگه هیچ جوره اینترنت لازم نمیشه؟ مثل کنسول های نسل قبل بدون اینترنت ؟

بعد حالا بر فرض که اکانت هکی رو ریختیم و سونی فهمید و بن شدیم بعد کلا کنسول دیگه کار نمیکنه یا فقط نمیشه رفت انلاین بازی کرد؟

من هنوز ps4 نخریدم ولی کلا من بازی انلاینی بازی نمیکنم میخوام فقط بازی های جدید رو افلاین بریزم و برای خودم بازی کنم حال کنم همین....میخوام بدونم وقتی بن اگر بشه کلا کنسول از کار میفته یا قابلیت انلاینش از کار میفته؟ خواهشا دقیق بگید بدونم....تشکر
بله بعدش نیازی به اینترنت نیست آفلاین بازی میکنید.
بن هم بشید (که به لطف افزایش امنیت تو این اواخر احتمالش زیاده) بستگی داره مدت دار باشه یا دائم اگه دائم بن بشید کنسول کلا به نت وصل نمیشه در نتیجه با نصف قیمت دست دوم هم نمیتونید بفروشیدش هیچ ارزشی نداره اون کنسول. فقط بازیای دیسکیو بصورت آفلاین میتونه اجرا کنه
بعدم شما میتونید بازیو دست دوم بگیرید بفروشید یا کرایه کنید از هکی ارزونتر درمیاد و اورجینالم هست.
یکم بجای اینکه فقط دنبال راهی برای دور زدن محصول اورجینال باشید دنبال یه راه ارزونتر برای تهیه نسخه اورجینال باشید میبینید بصرفه تره.

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد

اون روش رو نمیدونم چجوره فکر کنم اکانت هکی یا اکانت های ظرفیت 1 هستن
کنسول هم بن بشه فقط از بازی فیزیکی یعنی دیسک میتونین استفاده کنین و فقط افلاین

• Like
Reactions: rezab and Mazi_z

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
بله بعدش نیازی به اینترنت نیست آفلاین بازی میکنید.
بن هم بشید (که به لطف افزایش امنیت تو این اواخر احتمالش زیاده) بستگی داره مدت دار باشه یا دائم اگه دائم بن بشید کنسول کلا به نت وصل نمیشه در نتیجه با نصف قیمت دست دوم هم نمیتونید بفروشیدش هیچ ارزشی نداره اون کنسول. فقط بازیای دیسکیو بصورت آفلاین میتونه اجرا کنه
بعدم شما میتونید بازیو دست دوم بگیرید بفروشید یا کرایه کنید از هکی ارزونتر درمیاد و اورجینالم هست.
یکم بجای اینکه فقط دنبال راهی برای دور زدن محصول اورجینال باشید دنبال یه راه ارزونتر برای تهیه نسخه اورجینال باشید میبینید بصرفه تره.
ممنون.
اصلا کنسول رو نمیخرم که بخوام بعدا بفروشم....کنسول خریداری میشه برای اینکه باهاش بازی بشه تا وقتی خراب بشه بندازمش دور.....بن شدن انلاینش اصلا مهم نیست برام میخوام فقط بتونن برام بازی بریزن افلاین بازی کنم.

پس طبق صحبت شما اگر بعد انجام این کار بن بشه کنسول دیگه اون بازیهای هکی رو هم نمیشه روش ریخت و باید فقط دیسک بازی بخرم؟ یا اون اکانت هکی ها رو کماکان میتونن بریزن برام و بازی کنم فقط نمیتونم انلاین بازی کنم؟

چون یکم قاطی میشه بحث....دقیقا بگید یعنی اکانت های هکی رو بعد بن شدن میشه ریخت بازم روش یا فقط بعدش دیگه باید دیسک بازی بخرم؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
ممنون.
اصلا کنسول رو نمیخرم که بخوام بعدا بفروشم....کنسول خریداری میشه برای اینکه باهاش بازی بشه تا وقتی خراب بشه بندازمش دور.....بن شدن انلاینش اصلا مهم نیست برام میخوام فقط بتونن برام بازی بریزن افلاین بازی کنم.

پس طبق صحبت شما اگر بعد انجام این کار بن بشه کنسول دیگه اون بازیهای هکی رو هم نمیشه روش ریخت و باید فقط دیسک بازی بخرم؟ یا اون اکانت هکی ها رو کماکان میتونن بریزن برام و بازی کنم فقط نمیتونم انلاین بازی کنم؟

چون یکم قاطی میشه بحث....دقیقا بگید یعنی اکانت های هکی رو بعد بن شدن میشه ریخت بازم روش یا فقط بعدش دیگه باید دیسک بازی بخرم؟

من منظورم کنسول نبود بازیاش بود که بعد از خرید نسخه فیزیکی میتونید دوباره بفروشیدش
کنسولم بن بشه دیگه نمیتونید روش اکانت استفاده کنید فقط دیسک آفلاین میشه استفاده کرد بنابراین از همون اول برید دنبال بازی اورجینال

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
ممنون.

فرض کن امروز کنسول رو خریدی و برات 15 تا بازی هم ریختن به روش هکی
بعد یه مدت دوباره نیاز به بازی جدید داری حالا باید چکار کنی؟
1- ببری برات بازی بریزن به همون روش هکی که ممکنه این وسط (تغییر اکانت هکی برای بازی های جدید نت لازم داره) کنسول بن بشه
2- بازی اورجینال بخوای تهیه کنی که در آینده مثلا بازی میاد برای اجرا هم به فریمور حدید تر نیاز داره پس باز با وصل شدن به نت ممکنه بن بشه و فقط باید آفلاین فریمور آپدیت بشه
خلاصه اولش شاید هزینه بازی اورحینال ندی ولی از دفعه دوم یا سوم دیگه نمیشه

• Like
Reactions: Mazi_z

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام وقتی ک میخوام به اینترنت وصل شم خطایdns-nw-31253-4میاد منظورش چیه و باید چکار کنم. ممنون
ارور dns هست
این مشکل معمولا پیش میاد
dns گوگلو ست کنید حل میشه به wifi/lan برید بصورت custom اینترنتو تنظیم کنید تنظیماتو تغییر ندید فقط ضربدر بزنید تا برسید به صفحه dns توی قسمت اول 8.8.8.8 و دوم 8.8.4.4 رو ست کنید.

Sinaka1379

کاربر سایت
Nov 7, 2017
2
ارور dns هست
این مشکل معمولا پیش میاد
dns گوگلو ست کنید حل میشه به wifi/lan برید بصورت custom اینترنتو تنظیم کنید تنظیماتو تغییر ندید فقط ضربدر بزنید تا برسید به صفحه dns توی قسمت اول 8.8.8.8 و دوم 8.8.4.4 رو ست کنید.
ایول حاجی دمت گرم خیلی وقت بود این مشکلو داشتم. فدایی داری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر