هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ahmadreza.2153

کاربر سایت
Mar 7, 2017
388
دوستان این ساپورت ساعت چند هست هرچی میرم یه صفحه باز میکنه عکس بیگ پلنت میاد
و اینکه من اگه اکانت ریست پسورد کنم ایا بازی قفل میشه برا کسی که اکانت هک کرده

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
دوستان درسته که ميگن تو سرى فت هاى کنسول سرى 11xx کيفيت و عملکرد بهترى از سرى 12xx دارن و خرابى کمترى هم دارند؟؟

siavashb

کاربر سایت
Nov 19, 2011
8
سلام و خسته نباشید
به خاطر نصب تعدادی بازی ترکیبی 16 user من پر شده و الان که می خوام وارد بشم باید بصورت guest وار شم که دفعه بعد که روشن کنم بابد یک guest دیگه که اینطوری دیگه save بازی ها نگه داشته نمیشه
چه راهی هست ؟
آیا میشه یکی از اکانت ها رو بدون قفل شدن بازی پاک کرد ؟
و یه سوال دیگه اینکه چطوری میشه دید که اکانت نصب شده چه بازی هایی رو داشته بعبارت دیگه یه بازی نصب شده خاص مربوط به کدوم یکی از اکانتها میشه با توجه به اینکه sign out کردیم از اکانت

آخرین ویرایش:

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
سلام و خسته نباشید
به خاطر نصب تعدادی بازی ترکیبی 16 user من پر شده و الان که می خوام وارد بشم باید بصورت guest وار شم که دفعه بعد که روشن کنم بابد یک guest دیگه که اینطوری دیگه save بازی ها نگه داشته نمیشه
چه راهی هست ؟
آیا میشه یکی از اکانت ها رو بدون قفل شدن بازی پاک کرد ؟
و یه سوال دیگه اینکه چطوری میشه دید که اکانت نصب شده چه بازی هایی رو داشته بعبارت دیگه یه بازی نصب شده خاص مربوط به کدوم یکی از اکانتها میشه با توجه به اینکه sign out کردیم از اکانت

سلام داداش.

در مورد سوال اول، جوابش نه هستش و اگه هر كدوم از اكانت ها را پاك كني، بازي كه توش رو كنسولت هست هم قفل ميشه.

در مورد سوال دوم هم روش خاصي تا جايي كه ميدونم نداره، مگه اين كه بازيش قفل بشه و وقتي روش بزني خودش ميگه براي كدوم اكانت بوده.

• Like
Reactions: rezab

hamidaky

کاربر سایت
Oct 13, 2017
9
سلام رفقا من بین خرید ps4 pro و one x مونده بودم که با نمایش بازی های دیشب سونی خیلی ب سمت pro کشیده شدم.( تلوزیون 4k داریم واسه همین pro با x میخوام)
چندتا سوال دارم ممنون میشم جواب بدین
اول اینکه pro بازهایی که امسال عرضه شده یا میشه مثل fifa 18 و nba 2k18 و god of war و... روی 4k واقعی میاره یا اپ اسکیل میکنه؟
بعدی هم اینکه بازی هایی ک دانلود بکنیم باید روی کنسول بروزرسانیشون واسه 4k دانلود بشه یا نه میتونیم رو pc دانلود کنیم و انتقال بدیم ب کنسول؟ حجم اپدیتی که مخصوص pro هست حدودا چنده؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام رفقا من بین خرید ps4 pro و one x مونده بودم که با نمایش بازی های دیشب سونی خیلی ب سمت pro کشیده شدم.( تلوزیون 4k داریم واسه همین pro با x میخوام)
چندتا سوال دارم ممنون میشم جواب بدین
اول اینکه pro بازهایی که امسال عرضه شده یا میشه مثل fifa 18 و nba 2k18 و god of war و... روی 4k واقعی میاره یا اپ اسکیل میکنه؟
بعدی هم اینکه بازی هایی ک دانلود بکنیم باید روی کنسول بروزرسانیشون واسه 4k دانلود بشه یا نه میتونیم رو pc دانلود کنیم و انتقال بدیم ب کنسول؟ حجم اپدیتی که مخصوص pro هست حدودا چنده؟
اگه اشتباه نکنم رو پرو همشون آپ اسکیل هستن حتی رو x هم یه سری آپ اسکیل هستن برای 4K واقعی حجم بازیا به چیزی حدود 100گیگ میرسه
روی ایکس باکسو که اطلاع ندارم رو پرو برای بازیای قدیمی باید آپدیتای خود بازیو دانلود کنید بازیای جدید هم روشون هست اپدیت بازیای قدیمی هم میتونید با pc دانلود کنید منتقل کنید رو کنسول حجمشونم زیاد نیست
اگه منطقتون برای خرید کنسول گرافیک و 4k هست قطعا one x گزینه بهتریه ولی اصولا برای خرید یه کنسول به عناوین انحصاری و اینجور موارد نگاه میکنن نه 4k !

• Like
Reactions: rezab

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
سلام
بازی Titanfall 2 رو از استور گرفتم
بعد از صحنه ی سینماتیک ش،
فریز میکنه!
آپدیت 5.01 هم نصبه
کنسول هم پرو هست
حجم روی هارد هم زیاده.
مشکل چطوری حل میشه؟
انگار خیلی ها داشتن این مشکل رو.

why.darkness

کاربر سایت
Jul 11, 2012
101
نام
کامبیز
سلام٬
دوستان من تصمیم گرفتم یک دستگاه PS4 Pro بگیرم اما ظاهرا این اواخر قیمتش زیادی رفته بالا...! هرجور حساب کتاب می‌کنم میبینم بخوام ۱..۲ تا بازی درست حسابی هم براش تهیه کنم که دیگه بدتر!
می‌خوام ببیم برای اجرای بازی‌های درست حسابیش حتما باید ۲۰۰-۳۰۰ تومن هزینه کنم برای هر بازی؟! :| اصلا منطقیه من تو این چند روز کنسول رو تهیه کنم یا به نظرتون قیمتش پایین میاد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر