هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
ممنون ، اما قسمت مهم این جریان که برام سواله اینه که من شنیدم اکانت هکی داریم و نمیدونم اکانت شیرینگ کلاً من الان
میخوام مثلا برای 5 تا دستگاه یه بازی رو بریزم که بازی کنن دقیقاً از چه روشی استفاده کنم که هم برای خودم به صرفه باشه
هم برای مشتری مبلغش زیاد نباشه اینو واقعاً بتونین راهنمایی کنید ممنونتون میشم.
سپاس
براي اكانتاي هكي كه بايد كانالاي تلگرامو بگرديد خيلي وقته حتي قيمتاشونم چك نكردم از وضعيتشون خبر ندارم ولي ميخريد ميزنيد رو كنسول بعد هم ديتاي بازيارو ميريزيد
هر اكانت هم براي يك كنسول ميشه استفاده كرد

بازی هایی که دیجیتالی خریده میشن رو میشه مثل دیسک به صورت دست دوم به دیگران فروخت و از دستگاه خودممون اکانت حذف بشه ؟ منظورم اینه که مثل شیرینگ نباشه و بازی در یک زمان تنها برای یک نفر باشه ولی بشه بینهایت بار فروخت ؟
دقيقا مطمئن نيستم خودمم از شيرينگ و ظرفيت ها استفاده نميكنم ولي فكر كنم ميشه ظرفيت ٣ اكانتو به چند نفر فروخت بعد از فروش رمزش عوض بشه كه نفر قبلي استفاده نكنه ولي اوني كه بار اول ميخره اون ظرفيت حقش هست نميتونيد به كس ديگه بديد هزينش رو پرداخت كرده + معمولا ظرفيت ٣ نميخرن چون نميتونن رو اكانت خودشون بازي كنن اصل كار ظرفيت ٢ هست كه اونم تا ٦ ماه بعد نميشه دي اكتيوش كرد و حتي اگر هم بشه نميتونيد اينكارو كنيد چون بازياي كسي كه قبلا خريده قفل ميشه
بصورت همون شيرينگ بايد بفروشيد يه ظرفيت ٢ يدونه هم ٣
درود
یک هارد 1 ترابایتی سیگیت اکسترنال دارم که بازی ها روش ریخته شده و به PS4 متصل هست
بنظرتون ارزش داره دیتای فایل هایی که دانلود کردم رو نگه دارم ؟ یا چون روی هارد اکسترنال خود بازی ها رو دارم دیگه اون دیتا های دانلودی رو پاک کنم ؟

ممکنه مشکل نرم افزاری برای PS4 به وجود بیاد و بزنه بازی هایی که روی هارد اکسترنال هست رو غیر قابل استفاده کنه یا خیالم راحت باشه این دیتا های دانلودی رو پاک کنم بره؟
نيازي به ديتاي دانلود شدش نيست ميتونيد پاك كنيد براي هارد كنسول مشكل پيش بياد براي اكسترنال پيش نمياد فقط برق بره ارور ميده كه هارد اكسترنال بايد repair بشه كه اونم ok بزنيد چند ثانيه بعد مشكلش حل ميشه چندين بار اين مشكل براي من پيش اومده و درست شده

سلام بازی تایتان فال ۲ رو با خود پی اس دانلود کردم قسمت اول دانلود تموم شد بازی رو اجرا کردم کمپین رو میزنم ی دمو نشون میده بعد میره تو لودینگ گیر میکنه رو صفحه لودینگ میمونه هیچ اتفاقی نمیافته بازی هم اجرا نمیشه بخشای دیگه هم که قفله باید دانلود تموم شه مشکل از چیه؟ بزارم دانلود تموم شه درست میشه؟
اون احتمالا صفجه لودينگ نيست صفحه دانلوده
تقريبا بالاي ٩٠ درصد بازيايي كه قبل از تكميل دانلود قابل اجرا شدن هستن دكورين فقط وارد ميشيد بعد از داخل بازي ادامه دانلود رو نگاه ميكنيد : |
يه تعداد كمي هم دسترسي به يه بخش رو ازاد ميكنن كه وقتتون رو پر كنيد تا دانلود تمومشه

Last edited by a moderator:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
درود
یک اکانت ریجن 2 ساختم و باهاش یک بازی خریدم اما اکانت اصلیم ریجن 1 هست
الان که وارد ریجن یک شدم اون بازی که در ریجن 2 خریده بودم قفل شده و نمیتونم بازی کنم
می خواستم کامل راهنمایی بفرمایید چیکار کنم که بتونم توی اکانت اصلیم هم بازیش کنم

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
درود
یک اکانت ریجن 2 ساختم و باهاش یک بازی خریدم اما اکانت اصلیم ریجن 1 هست
الان که وارد ریجن یک شدم اون بازی که در ریجن 2 خریده بودم قفل شده و نمیتونم بازی کنم
می خواستم کامل راهنمایی بفرمایید چیکار کنم که بتونم توی اکانت اصلیم هم بازیش کنم
فقط اون اکانت ریجن 2 رو باید اکتیو کنید

• Like
Reactions: dooste.man83

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
View attachment 80962
الان می خوام برم توی اکانتم این ارور رو میده ( یعنی هک شده !!! )
راهنمایی میفرمایید
بله هک شده

برو از طریق سایت استور وارد شو اگه پسوورد رو تغییر نداده باشه
سریع تایید دوم رو فعال کن و پسوورد رو تغییر بده

ویرایش :

یادم رفت بگم از تو همون سایت De active هم بکن
--------
اگه پسوورد تغییر کرده که همونجا تو بخشه ورود روی Trouble Signing In کلیک کن ببین چه راههایی جلو پات میزاره اکانت رو پس بگیری

اگه تایید دوم رو فعال کرده بودی هیچ وقت هک نمیشد

فعلا اینا

آخرین ویرایش:

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
با سلام
بازی هایی که با نام های ظرفیت یک و دو و سه فروخته میشه،
از نظر امنیت چطور هستند؟
یعنی در صورت بروز مشکل چه مشکلی پیش میاد ؟ واسه خود بازی؟ اکانت یا کنسول؟
بعدش من میخوام یه دونه ظرفیت دو فیفا بگیرم، روی همین اکانتی که باهاش بازی میکنم و کلی چیز روش دارم و یه خورده خرجش هم کردم و از PSN خرید داشتم، بازی ش کنم؟
کلا ریسک های این کار چیه؟
چه چیزایی رو رعایت کنم؟...

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
سلام دوستان

چرا بازی cod iw نمیزاره بدون اپدیت بازیرو اجرا کنم... راهی داره بدون اپدیت بازیو اجرا کنم؟ اخه ۲۰ گیگ اپدیته:pensive:

Mohamadcitrix

کاربر سایت
Nov 21, 2008
369
نام
mohamad
دوستان سلام صبحتون بخیر
با پلی استیشن 4 نمیشه فیلم دید ؟ حالا چه دی وی دی چه بلو ری ؟
من قبلا که پلی استیشن 3 داشتم می تونستم ببینم ، میشه راهنماییم کنید ؟
ممنونم ازتون

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
دوستان سلام صبحتون بخیر
با پلی استیشن 4 نمیشه فیلم دید ؟ حالا چه دی وی دی چه بلو ری ؟
من قبلا که پلی استیشن 3 داشتم می تونستم ببینم ، میشه راهنماییم کنید ؟
ممنونم ازتون

چرا این DVD های اورجینال فیلم رو اجرا میکنه ولی DVD های معمولی رو نه

Sent from my iPhone using Tapatalk

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
دوستان ps4 اسلیم مدل اچ دی ار داره؟
میخوام برای دوستم بردارم فروشنده میگه اسلیم اچ دی ار
یعنی مثل پرو اچ دی ار ساپورت میکنه؟!!!

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
دوستان ps4 اسلیم مدل اچ دی ار داره؟
میخوام برای دوستم بردارم فروشنده میگه اسلیم اچ دی ار
یعنی مثل پرو اچ دی ار ساپورت میکنه؟!!!
سلام
آره هست
سری جدید شون این قابلیت رو داره.
ولی به نظرم پرو کلا بهتره
هم روی ثبات فریم ها و یه سری برتری های جزئی دیگه
اگه تلویزیون خوبی هم داشته باشی که چه بهتر.

• Like
Reactions: db07

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر