هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

augure_king

کاربر سایت
Jul 14, 2009
3
سلام و خسته نباشید من خیلی وقت نیست ps4 خریدم و دو سه تا سی دی بازی هم دارم حالا می خوام اکانتمو پلاس کنم چه نکاتی رو باید رعایت کنم که اکانتم هک نشه تمام اطلاعات اکانتم درسته و پسورد قدرتمندی هم گذاشتم ؟

مورد دیگه اینکه اگر اکانت پلاسمو تشتراک بذارم هر دو امکان انلاین بازی کردن رو داریم ؟

کلا اگر نکته ایمنی خاصی در مورد هک هست ممنون میشم منو راهنمایی کنید

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
سلام دوستان فرق اکانت پرایمری با اکانت هکی رو از کجا میشه تشخیص داد؟
اگه منظورت فرق بین ظرفیت 2 و اکانت هکی هست
1. ظرفیت 2 نه دوستی تو فرنداش داره نه پیامی یعنی کلا ی اکانت متروکه هست در نتیجه عکس ادم واقعی روش نیست
2.ظرفیت 2 معمولا فقط ی بازی روش هست ولی هکی چندتا

GamesForEver

کاربر سایت
Oct 7, 2017
14
سلام دوستان
حقیقتا من پلی استیشن نتورک آیدیم رو امارات تنظیم کردم و الان در حال حاضر کارت های پلاس اکثرا برای آمریکا هستن
امارات جز ریجن دو محسوب میشه و آیا پلاس اروپایی گیر میاد؟
پا اینکه میتونم کشور رو برای آیدیم تغییر بدم؟
یا پلاس آمریکایی روی ریجن دو جواب میده؟
یا باید یک آیدی آمریکایی بسازم

ممنون میشم از راهنماییتون

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
سلام دوستان
حقیقتا من پلی استیشن نتورک آیدیم رو امارات تنظیم کردم و الان در حال حاضر کارت های پلاس اکثرا برای آمریکا هستن

باید به ایدی با ادرس امریکا بسازین
تقیر کشور امکان نیست

• Like
Reactions: GamesForEver

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد
سلام
میگم هیچ خبری درباره نسل بعد هست ؟؟
تاریح عرضه و...
و یه سوال دیگه میشه حدودا گقت قدرت گرافیکی چقد میشه به ترافلاپس؟
نسل بعد که فعلا خبری نیست. هنوز کنسول میان نسلی مایکرو سافت نیومده. حالا کو تا نسل بعد.
Pro’s is overclocked at 2.1 GHz, while the original's is at 1.6 GHz. It also has a GPU capable of a blazing 4.20 teraflops, while the GPU in slim and original tops out at 1.84 teraflops.

• Like
Reactions: rezab and qwerty2

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
سلام و خسته نباشید من خیلی وقت نیست ps4 خریدم و دو سه تا سی دی بازی هم دارم حالا می خوام اکانتمو پلاس کنم چه نکاتی رو باید رعایت کنم که اکانتم هک نشه تمام اطلاعات اکانتم درسته و پسورد قدرتمندی هم گذاشتم ؟

مورد دیگه اینکه اگر اکانت پلاسمو تشتراک بذارم هر دو امکان انلاین بازی کردن رو داریم ؟

کلا اگر نکته ایمنی خاصی در مورد هک هست ممنون میشم منو راهنمایی کنید
البته اون سي دي نيست بلوري هست
خريد پلاس هم ربطي به هك شدن اكانت نداره
براي خريد ميتونيد مستقيم پلاس بخريد كه بعد از وارد كردن كد پلاس به اكانت اضافه ميشه هم گيفت بخريد و مستقيم از استور پلاس بگيريد فرق خاصيم ندارن
بله شير كنيد هردو امكان انلاين بازي كردن داريد ولي فقط اكانتي كه روش پلاس خريداري شده كاربر واقعي پلاس محسوب ميشه و ميتونه از تمام امكاناتش استفاده كنه اكانتي كه براش شير ميشه فقط ميتونه انلاين بازي كنه به موارد ديگه دسترسي نداره
سلام دوستان

اگه اون اكانت براتون خيلي مهم نيست يه اكانت امريكا بسازيد اگرم مهمه كه ميتونيد پلاس امارات بخريد پيدا ميشه و ارزون هم هست اينم براتون اضافه كنم كه يوقت اشتباه نكنيد درسته امارات ريجن ٢ هست ولي جزو اروپا محسوب نميشه مثلا يه كد كه براي ريجن ٢ امارات باشه رو نميشه رو ريجن ٢ المان استفاده كرد
پلاس امريكا هم براتون جواب نميده كشور هم نميتونيد تغيير بديد
سلام
دوستان اگه عکس روس دیسک بازی به هر نحوی پاک بشه دیسک خراب میشه یا نه
خير
عكس روي ديسك ارتباطي با خراب شدنش نداره

GamesForEver

کاربر سایت
Oct 7, 2017
14
اگه اون اكانت براتون خيلي مهم نيست يه اكانت امريكا بسازيد اگرم مهمه كه ميتونيد پلاس امارات بخريد پيدا ميشه و ارزون هم هست اينم براتون اضافه كنم كه يوقت اشتباه نكنيد درسته امارات ريجن ٢ هست ولي جزو اروپا محسوب نميشه مثلا يه كد كه براي ريجن ٢ امارات باشه رو نميشه رو ريجن ٢ المان استفاده كرد
پلاس امريكا هم براتون جواب نميده كشور هم نميتونيد تغيير بديد

مرسی
پلاس امارات راحت گیر میاد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر