هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
سلام
من رینبو ریجن ۱ داشتم و تا لول ۲۸ بازی کردم الان اکانتم پریده و ریجن ۲ میخوام بگیرم ،کسی می‌دونه ک بازی ادامش میاد یا نه؟
چون سیو ریجن ۱ و ۲ مثل هم نیست.
ولی واسه بازی های انلاین فرقی نداره مثلا destiny
Division
اگه اكانتي كه ميخوايد روش بازي كنيد يكي باشه (بعني قبلا روي همين اكانت بازيو انجام داده باشيد) مشكلي نيست. تو بازياي انلاين ريجن بازي ملاك نيست پيشرفت ها روي سرور ذخيره ميشن
دوستان اینجا کسی از سرویس بازیای پلی 3 استفاده کرده؟
با 4g ایرانسل میشه بازی کرد؟؟
نسخه اول red dead رو‌میخام بازی کنم،چه راهی هست؟ :D
امولاتور پلی 3 یا ایکس360 رو‌ پی سی که جواب نده احتمالا!
تا جايي كه ميدونم استريم بازي سرعت اينترنت بالايي نياز داره كه با نت ايران غيرممكنه نت سيم كارتم فكر نميكنم كمكي بكنه خصوصا روي كنسول كه بخاطر nat type 3 عملا بي ارزشه من با نت 200kb/s روي كنسول بدون قطعي و كيفيت مطلوب ويدئو استريم ميكردم درحالي كه با نت 3mb/s همراه اول جدا از كيفيت پايينتر استريم اكثر مواقع ويدئو گير ميكرد و لود ميشد
+ps now خودش هزينه اشتراك داره بنظرم يا بيخيال بشيد با كنسول رو اجاره كنيد/بخريد بهتره

آخرین ویرایش:

pouria_k

کاربر سایت
Jul 6, 2014
106
سلام دوستان من میخواستم یه ps4 pro بگیرم چنتا راهنمایی میخوستم
سری اینا به چه شکل کدوما جدیدترن مثل مدلای قبل اسلیم هر سری بهبود دارن یا نه همه سریای پرو یه شکلن
کنسول هک شده رو از کجا میشه تشخیص داد؟
اکانت هکی و ظرفیتی رو چطور؟

EvisCeration

کاربر سایت
Aug 22, 2016
698
سری اینا به چه شکل کدوما جدیدترن مثل مدلای قبل اسلیم هر سری بهبود دارن یا نه همه سریای پرو یه شکلن

Pro ها طبیعتا همه سری جدید ن ساختشون _ همه شون یه شکل پرو اسلیم و فت نداره

کنسولی هک نشده ک بخواید تشخیص بدید

اکانت هکی و ظرفیتی هم یکبار بَن میشید بعد میفهمید هکی بوده یا نه:D

• Like
Reactions: rezab

jalyjonz

کاربر سایت
Jun 7, 2014
116
نام
عیسی
سلام دوستان. این مطلب رو یکی از دوستام تو تلگرام برام فرستاده

سونی در صحبت خود اعلام کرد سه کار در آپدیت 5.00 جلوگیری و برخورد شدیدی می شود
1.استفاده هرگونه گیفت هکی و دزدیده شده بعد از وارد کردن کد دستگاه به بن دائمی می رود
2.استفاده از اکانت دزدیده شده و هکی نیز بن دائمی می شود
3.از آپدیت 5.00 برای اینکه بفهمیم شما بالای 18 سال دارید بابت هر اکانت که می سازید باید 1 دلار از طریق کارت بانک پرداخت کنید در غیر این صورت شما می توانید اکانت زیر 18 سال بسازید و نصف امکانات برای شما قفل است

بند سومش شامل اکانت های قبلی ساخته شده هم میشه؟

pesar ame za

کاربر سایت
Sep 27, 2012
209
نام
امیر
دوستان من الان دو روزه نمی تونم آنلاین بازی کنم و تو قیمت تست کانکشن نمی تونم به شبکه ی پلی استیشن وصل بشم ( هم قبل از اینکه کنسول رو آپدیت کنم هم بعد از آپدیت ) شما راهکاری ندارید ؟

ممنون میشم اگر کسی راهی داره بنده رو راهنمایی کنه.

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350

1.استفاده هرگونه گیفت هکی و دزدیده شده بعد از وارد کردن کد دستگاه به بن دائمی می رود
3.از آپدیت 5.00 برای اینکه بفهمیم شما بالای 18 سال دارید بابت هر اکانت که می سازید باید 1 دلار از طریق کارت بانک پرداخت کنید در غیر این صورت شما می توانید اکانت زیر 18 سال بسازید و نصف امکانات برای شما قفل است

صحت نداره !

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
دوستان من الان دو روزه نمی تونم آنلاین بازی کنم و تو قیمت تست کانکشن نمی تونم به شبکه ی پلی استیشن وصل بشم ( هم قبل از اینکه کنسول رو آپدیت کنم هم بعد از آپدیت ) شما راهکاری ندارید ؟

ممنون میشم اگر کسی راهی داره بنده رو راهنمایی کنه.

بعد از آپدیت باید در قسمت مدیریت اکانت sign in کنی

دوستان هدست گلد مدل جدیدش با قدیمی فرقی داره و اینکه مدل قبلی هم 7.1 رو ساپورت میکنه ؟؟؟

تفاوتشون در قیمت و کیفیت ساخته
یکی ۷۵ یکی ۱۰۰ دلار
جفتشون از ۷،۱ مجازی پشتیبانی میکنن

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516

هیچ کدومش صحت نداره
روسیه و ایران بیشتر کنسولا اکانت هکی حداق برای یک بار زدن
اگر بخواد سونی بی کله بن کنه سیاست هاش زیر سوال میره

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
پلی استیشن 4 پرو آپدیت سخت افزاری جدیدی دریافت کرد

بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی شماره مدل سری جدید کنسول پلی استیشن 4 پرو را تغییر داده تا با یک آپدیت سخت افزاری برای آن طرف باشیم.
روز گذشته، بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی شماره مدل پلی استیشن 4 پرو جت بلک را در ژاپن از CUH-7000 به CUH-7100 تغییر داده است. همچنین مطلع شدیم که مدل Rathalos Edition پلی‌استیشن 4 پرو که همراه با بازی Monster Hunter World عرضه می‌شود هم مجهز به شماره مدل جدید خواهد بود.

وب‌سایت ژاپنی 4Gamer که ابتدا این خبر را رسانه‌ای کرده بود، در گفتگو با شعبه ژاپن و آسیای بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی، علت تغییر شماره مدل کنسول را جویا شده بود و پلی استیشن پاسخ داده بود که به علت بروزرسانی قطعات داخلی کنسول، تغییر شماره مدل ضروری بوده است. علاوه بر این، سونی تایید کرده که هیچ‌گونه تغییری در ویژگی‌های اصلی و مشخصات فنی پلی‌استیشن 4 پرو ایجاد نشده است.

این تغییر هم مشابه با شماره‌گذاری استاندارد سونی برای محصولاتش است؛ به طوری که افزایش دومین رقم شماره مدل نشان‌دهنده ارتقای کوچک سخت‌افزاری محصول است که هیچ تاثیری در ظاهر و عملکرد آن ندارد. بنابراین اگر مدل CUH-7000 کنسول پلی‌استیشن 4 پرو را خریده باشید، جای نگرانی وجود ندارد؛ چرا که کنسول شما منسوخ نشده است.

معمولا اینگونه تغییرات هنگام پروسه کاهش هزینه‌های تولید کنسول صورت می‌گیرد که قطعات جدید که ارزان‌تر هستند جایگزین قطعات قدیمی می‌شوند تا تفاوت میان درآمد و هزینه ساخت و عرضه کنسول بهبود یابد. رخ دادن این اتفاق امری کاملا رایج است که معمولا چندین بار در چرخه زندگی یک کنسول بازی رخ می‌دهد.

دوست عزیز فعلا پرو نخر..بزار نسخه جدیدش بزودی میاد..بهینه تر و کم مصرف تر و قیمت پایین تر

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: rezab and jhoobin

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
سلام . من چند روزه ویندوز 10 نصب کردم . الان که میخوام کنترلر رو شارژ کنم اصلا توسط ویندوز شناسایی نمیشه . ولی قبلا راحت با ویندوز 7 شارژ میکردم . تمام درایور های usb ویندوز رو هم نصب کردم ولی بازم شارژ نمیشه . راه حلش چیه ؟

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
بعد از آپدیت باید در قسمت مدیریت اکانت sign in کنی

تفاوتشون در قیمت و کیفیت ساخته
یکی ۷۵ یکی ۱۰۰ دلار
جفتشون از ۷،۱ مجازی پشتیبانی میکنن
یعنی الان ورژن جدیدشو بگیرم که حدود ۳۵۰ تا‌۳۸۰ فروش میره بهتره یا مدل قبلی که حدود‌۱۰۰ تومن قیمتش پایین تره ؟؟؟ کیفیت صدا و ساخت قدری هست که هزینه بیشتری براش بشه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر