هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
سلام
من میخوام از طریق گیفت کارت فیفا 18 رو بخرم تو اکانتم . بعد برادرزادم که ps4 داره هم میخوام یوزر پسمو بدم بهش اونم داشته باشه حالا الان اون میشه ظرفیت 2 یا من ؟
این سوال از هر 4-5 پرسیدم هر کدوم یه چیزی میگن اخرم نفهمیدم کدوم درست میگن
تو اکانت خودت بخری برادرزادت باید پرایمری کنه پس میشه ظرفیت ۲ خودت میشی ظرفیت ۳

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

• Like
Reactions: FCB_G18

FCB_G18

کاربر سایت
May 12, 2017
169
تو اکانت خودت بخری برادرزادت باید پرایمری کنه پس میشه ظرفیت ۲ خودت میشی ظرفیت ۳

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
پس تنها راهی که اون ظرفیت 3 باشه من 2 اینه که گیفت کارت خریدم بدم اون تو اکانتش وارد کنه فیفا 18 رو بخره و بعد یوزر پسشو بده من وارد کنم ؟

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
پس تنها راهی که اون ظرفیت 3 باشه من 2 اینه که گیفت کارت خریدم بدم اون تو اکانتش وارد کنه فیفا 18 رو بخره و بعد یوزر پسشو بده من وارد کنم ؟
دقیقا
اون وارد میکنه و تو یوزر پس اونو تو اکانتت میزنی و پرایمری میکنی و بازی رو میندازی تو لیست بعد لوگ اوت کن بیا بیرون و با اکانت خودت برو و ....
شما هم افلاین و انلاین میتونی بزنی ولی برادر زادت فقط انلاین

• Like
Reactions: FCB_G18

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
اقا ممنون
با این تفاسیر اگر قرار باشه همیشه انلاین باشیم اونم واسه ما ایرانی ها که دم ثانیه قطعی داریم این شیر کردن بازی ها به درد نمیخوره(خواستیم اکانت های همدیگه رو پرایمری کنیم!)
مارو باش ذوق زدیم بعد چندسال گفتیم قیمت یه بازی رو بلاخره نصف کنیم حالشو ببریم!

نیازی به سرعت بالا یا اتصال دائم نیست.
هر ۴۰ دقیقه یکبار باید به نت وصل شید تا لایسنس رو چک کنه.
بعد میشه افلاین شد.

• Like
Reactions: voldmort

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
اقا ممنون
با این تفاسیر اگر قرار باشه همیشه انلاین باشیم اونم واسه ما ایرانی ها که دم ثانیه قطعی داریم این شیر کردن بازی ها به درد نمیخوره(خواستیم اکانت های همدیگه رو پرایمری کنیم!)
مارو باش ذوق زدیم بعد چندسال گفتیم قیمت یه بازی رو بلاخره نصف کنیم حالشو ببریم!
خب با كسي شير كنيد كه اون بخواد ظرفيت ٣ باشه خيليا الان كنسولشون تمام مدت به نت وصله و مشكلي با انلاين بودن ندارن يا از جاهايي كه اكانت قانوني ميفروشن بگيريد (كه باز دردسراي خودشو داره)
دركل يه سري دردسرايي داره ولي وقتي قراره با نصف هزينه بازيو تهيه كنيد بايد دردسراشم تحمل كنيد
دوستان تو psn روبات اومده?!
اگه منظورتون پروفايلاييه كه نميشناسيد و پيام ميدن و يا private هستن يا بازي و تروفي رو اكانتشون نيست اون بات ها خيلي وقته وجود دارن معمولا براي گرفتن اطلاعات كارت هست يا اطلاعاتي مثل تاريخ تولد كه براي ريست كردن پسورد psn كاربرد داره كلا جواب كسيو كه نميشناسيد نديد اونم وقتي كه به اين واضحي مشخصه ربات هست

jalyjonz

کاربر سایت
Jun 7, 2014
116
نام
عیسی
سلام. add-on و costume های بازی The Last Of Us™ Remastered ارزش خرید دارن؟ کدومشون رو برا خرید پیشنهاد میدین؟
راستی اینها فقط بدرد بخش مولتی پلیر می خورن یا اینکه تو بخش داستانی هم استفاده میشن؟

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
731
نام
مهدی
اقایون یه سوال.
من تازه یه پی اس فور اسلیم یک ترا گرفتم.
چندتا سوال دارم.
من با نت 4g ایرانسلم.
فعلا دو تا بازی انچارتد ۴ و انچارتد کالکشن دارم.
چرا انقد ابدیت دارن اینا،و چرا انقد حجمش بالاس؟! حدود ۱۴ گیر برا انچارتد ۴ ابدیت گرفتم.
و اینکه سرعتش چرا انقد پایینه؟ساعت پنج صبح زدم تا ساعت ۱۱ طول کشید.
در صورتی که از ساعت دو تا چهار فیفا۱۸ رو برا پی سی با حجم حدود ۳۲ گیگ دانلود کردم.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
اقایون یه سوال.
من تازه یه پی اس فور اسلیم یک ترا گرفتم.
چندتا سوال دارم.
من با نت 4g ایرانسلم.
فعلا دو تا بازی انچارتد ۴ و انچارتد کالکشن دارم.
چرا انقد ابدیت دارن اینا،و چرا انقد حجمش بالاس؟! حدود ۱۴ گیر برا انچارتد ۴ ابدیت گرفتم.
و اینکه سرعتش چرا انقد پایینه؟ساعت پنج صبح زدم تا ساعت ۱۱ طول کشید.
در صورتی که از ساعت دو تا چهار فیفا۱۸ رو برا پی سی با حجم حدود ۳۲ گیگ دانلود کردم.
سرعت دانلود كنسول پايينه nat type 3 نت سيم كارت هم بدترش ميكنه
اون حجم اپديت انچارتد ٤ هم بخاطر اينه كه پچي كه كيفيت بازيو رو نسخه پرو افزايش ميده هم روي اپديت هست (البته رو بازياي قديمي اينطوره بازياي جديد پچ رو روي نسخه فيزيكي دارن)
براي دانلود از psx download helper استفاده كنيد اموزش استفادش تو انجمن هست

• Like
Reactions: esemech

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
خب با كسي شير كنيد كه اون بخواد ظرفيت ٣ باشه خيليا الان كنسولشون تمام مدت به نت وصله و مشكلي با انلاين بودن ندارن يا از جاهايي كه اكانت قانوني ميفروشن بگيريد (كه باز دردسراي خودشو داره)
دركل يه سري دردسرايي داره ولي وقتي قراره با نصف هزينه بازيو تهيه كنيد بايد دردسراشم تحمل كنيد
خب
منم و رفیقم اومدیم اکانت های همدیگه رو زدیم و پرایمری کردیم و خارج شدیم و با اکانت خودمون وارد شدیم
اما این وسط اون یوزر دوستم در کنار یوزر خودم هنوز روی کنسول باقی مونده بود
اونو که پاک کردم از منوی یوزر عکس قفل روی بازی ها اومد به نظرم
اون یوزر رو نباید پاک کنیم؟(منظورم یوزر طرف مقابل هست)
چون برای اینکه مطمین شیم قفل بعد از این کار اومده رفیقم یه بار دیگه مراحل رو رفت و یوزر رو اینبار پاک نکرد و عکس قفل روی بازی هاش نیومد!!
در صورتی که با اینکه یوزر رفیقمو پاک کردم و عکس قفل روی بازی اومده اما پلاسش واسم شیر شده یعنی چک کردم پلاسش واسم فعاله!
جریان چیه؟:D

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
خب
منم و رفیقم اومدیم اکانت های همدیگه رو زدیم و پرایمری کردیم و خارج شدیم و با اکانت خودمون وارد شدیم
اما این وسط اون یوزر دوستم در کنار یوزر خودم هنوز روی کنسول باقی مونده بود
اونو که پاک کردم از منوی یوزر عکس قفل روی بازی ها اومد به نظرم
اون یوزر رو نباید پاک کنیم؟(منظورم یوزر طرف مقابل هست)
چون برای اینکه مطمین شیم قفل بعد از این کار اومده رفیقم یه بار دیگه مراحل رو رفت و یوزر رو اینبار پاک نکرد و عکس قفل روی بازی هاش نیومد!!
در صورتی که با اینکه یوزر رفیقمو پاک کردم و عکس قفل روی بازی اومده اما پلاسش واسم شیر شده یعنی چک کردم پلاسش واسم فعاله!
جریان چیه؟:D
بله پروفايل نبايد پاك بشه همينكه log out بزنيد كافيه و نميتونيد به حساب همديگه دسترسي داشته باشيد پروفايل بايد بمونه
درمورد پلاس اطلاع ندارم

• Like
Reactions: voldmort

HRD HIRAD

کاربر سایت
Sep 28, 2010
184
دوستان یه راهنمایی میخواستم اینکه دستگاه من رجین 2 هست اکانتم مال امریکا و روش پلاس دارم فیفا منم رجین 2 تا اینجا داشته باشید حالا میخوام بدونم اگه فیفا ورلد کاپ بصورت اکپنشن بیاد میتونم دانلودش کنم و با اون بازی آنلاین بکنم ؟ یا مثلا دی ال سی بیاد نگه بازیت رجین 2 هست و اکانتت امریکا ست ؟ البته میتونم یه اکانت اروپا بسازم و چون بازی رجین 2 هست بتونم دانلود کنم نمیدونم شاید دارم اشتباه میکنم در کل با این تفاسیر بهتره باریم رجین 2 باشه برای اتلاین یا رجین ال اگه ممکنه یه آمار بدین؟ممنون

dooni

کاربر سایت
Jun 30, 2012
565
دوستان اینجا کسی از سرویس بازیای پلی 3 استفاده کرده؟
با 4g ایرانسل میشه بازی کرد؟؟
نسخه اول red dead رو‌میخام بازی کنم،چه راهی هست؟ :D
امولاتور پلی 3 یا ایکس360 رو‌ پی سی که جواب نده احتمالا!

satking1

کاربر سایت
Sep 17, 2011
1
سلام
من رینبو ریجن ۱ داشتم و تا لول ۲۸ بازی کردم الان اکانتم پریده و ریجن ۲ میخوام بگیرم ،کسی می‌دونه ک بازی ادامش میاد یا نه؟
چون سیو ریجن ۱ و ۲ مثل هم نیست.
ولی واسه بازی های انلاین فرقی نداره مثلا destiny
Division

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر