1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

هر سوال و هر مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

گفتگو در 'PlayStation 4' ایجاد شده توسط The Philosophers, ‏Feb 22, 2013.

1. کاربر سایت

تصویر بد نمیشه مانع لذت بردن هم نمیشه فقط اگر شما ۱۰۸۰ بگیری وضوح بهتری داری

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

rezab و Milad_HW این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    علی
    دوستان جایی هست معتبر که بشه ازش بازی های دسته دوم فیزیکی خرید؟
    خودمون بخوایم یه اکانت قانونی بخریم چقدر هزینه برمیداره بعلاوه بازی هاش؟

3. کاربر سایت

برای بازی های دست دوم از اپلیکیشن های مخصوص فروش کالای دست دوم استفاده کنید.
    البته از کانال های تلگرام هم میشه استفاده کرد.

4. Gold User

روي اكانتي كه بازي خريداري شده ريستور لايسنس بزنيد اگه درست نشد كه اكانتو از سايت دي اكتيو كردن رو كنسول ديگه زدن و فقط طرفيت ٣ ميتونيد بازي كنيد (احتمالا دي اكتيو كردن دادن كس ديگه چون گفتيد يك سال پيش خريديد و فاصله بين دي اكتيو كردنا ٦ماه هست)
    اگه منظورتون سايته بله هست قيمت بالا ميكنن تو پاچتون
    بيرون هم ميتونيد از مغازه دار ها بخريد كه دو برابر ميكنن تو پاچتون
    بهترين راه اينه از بخش بازارچه همين انجمن و انجمن هاي ديگه مثل پرشين تولز استفاده كنيد اكثرا كاربرا امتياز بازارچه دارن و با خيال راحت ميتونيد ازشون خريد كنيد كه ارزونتر از همه جا درمياد
    اكانت قانوني هم بسته به بازي و موارد مختلف قيمتش متغيره

rezab این نوشته را Like کرده است.
  5. کاربر سایت

نام:
    sami
    یک سوالی از خدمت دوستان گرامی داشتم
    این کابل hdmi فابریکی که داخل جعبه ps4 slim بود طی یک حرکت انتحاری توسط بچه برادرم نابود شد
    تو خونه غیر از اون 2 تا کابل داشتم یکی رو که زدم تصویر پرش داشت و اون یکی دیگه تصویر پرش نداره فقط احساس میکنم رنگ ها یکم بی حالتر هستن نسبت به کابل خودش
    واقعا ممکنه کابل رو کیفیت تصویر و عمق رنگ ها تاثیر داشته باشه یا حس من اشتباهه؟؟
    و این که اگر بخوام همین کابلی رو که داخل خود جعبه کنسول بود یا مشابه اون رو تهیه کنم باید چه مشخصاتی داشته باشه و قیمتش چقدره؟

Sent from my HTC One_E8 dual sim using Tapatalk

آخرین ویرایش: ‏Sep 10, 2017
  6. کاربر سایت

نام:
    بهرام
    این اکانت ها که ظرفیت ،۲،۳ شون رو برا فروش قرار می دن ، قانونی هستن ( هرچند ظرفیت ۱ قانونی نیست تا اونجا که میدونم ) کلا طبق تصمیم سونی هر اکانت ( که شامل بازی و پلاس و غیره میشه) میتونه به شکل قانونی بین دو نفر به اشتراک گذاشته بشه ، یه سری اکانت هم به اسم هکی یا اشتراکی استفاده می شن که ( در واقع شما از ظرفیت ۲ اکانت استفاده می کنید)و اکانت آفلاین ( ظرفیت ۱) که قیمت کمتری در مقابل ظرفیت های قانونی و یا بازی کامل دارن ولی چون اکانت ها بدون اطلاع شخص صاحب اکانت استفاده میشن(هکی، اشتراکی) و کاملا غیرقانونی هستن ( ظرفیت ۱) قطعا مشکلاتی خواهند داشت .

rezab این نوشته را Like کرده است.
  7. کاربر سایت

سلام بغیر از پشت قاب بازی از تو ps4 میشه ریجن بازیرو تشخیص داد؟؟

8. کاربر سایت

نام:
    AhmaD
    یعنی پس بعنوان مثال من و دوستم میتونیم «یک اشتراک psn دوازده ماهه تهیه کنیم و از یک نسخه دیجیتالی fifa یا pes بصورت مشترک استفاده کنیم» و میتونیم هردو همزمان آنلاین بازی کنین ؟

Sent from iPhone using Tapatalk Pro

9. کاربر سایت

آره
    اونی که بازی با اکانتش خرید میشه باید همیشه موقع بازی آنلاین باشه

rezab و Adroit این نوشته را Like کرده اند.
  10. کاربر سایت

نام:
    بهرام
    بله می تونید ، اگر می خواین که راجع به چگونگی اش بیشتر بدونید می تونید به این تاپیک مراجعه کنید ، به شکل کامل توضیح داده شده.
    آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

علاوه بر پشت قاب بازی ، روی قاب بازی و روی دیسک هم علائمی هست که می تونید با اون ریجن بازی رو حدس بزنید، مثلا اگر سیستم درجه بندی بازی ESRB باشه ، بازی ریجن ۱ و یا ریجن آل هست، یا اگر سیستم درجه بندی بازی PEGI باشه بازی ریجن ۲ ا ست. ضمن اینکه روی عطف قاب بازی ، و همچنین روی دیسک کدی هست(ممکنه همیشه روی دیسک درج نشه) که اگر گوگل کنید کد رو ، متوجه میشد بازی دقیقا چه ریجنیه.

uncharted4_pegi_ps4.jpg 2016-06-13_575e1b67a5070_Uncharted4-Disc.jpg

کیفیت کابل به شدت در کیفیت خروجی تاثیر گذاره ، هرچند که کابل همراه پی اس فور هم خیلی معمولیه .
    کیفیت کابل به طول کابل، پوشش فلزی کابل (مثلا با طلا آب کاری شده باشه) و جنس روکش کابل ، و خیلی عوامل دیگه بستگی داره ، ممکنه بعضی کابل های بی کیفیت تصویر مخدوش یا نویز دار ارائه بدن،قیمت هم از ۱۰ هزار تومن هست تا ۱۰۰ یا بیشتر ، برای کابلهای با طول بیش از حالت نرمال ممکنه قیمت بالاتر هم بره، برای خرید کافیه ی به فروشگاههای فروش آنلاین اجناس سر بزنید تو بخش کابلهای HDMI نطرات کاربرها رو بخونید تا انتخاب درستی داشته باشید، حتی الامکان سعی کنید کابل با طول بیش از ۲ متر نگیرید. و اینکه برای پلی استیشن معمولی و اسلیم کابلتون حتما منطبق بر HDMI 1.4 باشه(اکثر کابل های مناسب داخل بازار همین نسخه هستن) و برای پی اس پرو کابل HDMI 2.0a، چون خروجیPS4 معمولی و اسلیم، نسخه ی ۱.۴ هست. و پلی استیشن پرو نسخه ی 2.0a

Last edited by a moderator: ‏Sep 18, 2017 at 8:32 PM
    dargon9090, mikelwar, rezab و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  11. کاربر سایت

سلام دوستان من میخوام با اینترنت خابگاه دانشگاه وصل شم ولی یه مشکلی هست اونم اینه که وقتی به شبکه وایرلس خوابگاه میخوام وصل شم نیاز به یک یوزرنیم و پسورد داره که اون برای همه یکسانه ولی مشکل اصلی جاییه که باید برای وصل شدن به خود اینترنت یک یوزرنیم و پسورد دیگه هم وارد کرد که شماره دانشجویی و کد ملیه .حالا من نمیدونم چه طور و کجا باید یه کانکشن بسازم که این شماره داشجویی و کد ملی رو وارد کنم.ممنون میشم کمکم کنید

12. کاربر سایت

احتمالا از باروزر دستگاه باید برید اون اطلاعات رو وارد کنید.
    مثلا سایت گوگل رو با دستگاه باز کنید خود صفحه اش میاد

سلام دوستان در داخل بازی ویچر ۳
    الان من بازی معمولی رو ریجن آل دارم میخوام بفروشمش نسخه کامپلت رو بخرم.
    حالا اگر اینطور بشه تروفی ها و سیو بازی چطور میشه؟

Last edited by a moderator: ‏Sep 18, 2017 at 8:32 PM
  13. کاربر سایت

دوست عزیز ابتدا بازیت رو مشخص کن

shahriyar_pc این نوشته را Like کرده است.
  14. کاربر سایت

نام:
    على
    تروفی مشکلی نداره
    سیو اگه هم رجن باشن مشکلی نیست فقط بعضی بازیا هستن تو تقیر نسخه معمولی به کامپلت میگه سیو پاک کن از اول

shahriyar_pc این نوشته را Like کرده است.
  15. کاربر سایت

پس هر بازی که قبلا بازی کردم می تونم یک ریجن دیگه ازش تهیه کنم و تروفی هاش رو ادامه بدم؟
    دو تا فایل تروفی باز نمیشه برای هر ریجن؟

این صفحه را به اشتراک بگذارید