هر سوال و هر مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

گفتگو در 'PlayStation 4' ایجاد شده توسط The Philosophers, ‏Feb 22, 2013.

1. کاربر سایت

نام:
    شهاب
    دوست عزیز شما یک عدد کنسول تهیه میکنی
    بازی مورد نظرت رو تهیه میکنی
    اشتراک پلاس رو هم با خرید گیفت کارت psn خودت اعمال میکنی روی کنسولت
    دوره باندل و این بحث هاروهم خط بکش!!!اون واسه اونوره که قیمتش کمتر میوفته اینجا بیشتر درنیاد کمتر نیست!!! به هیچ وجه هم روی کنسول (به صورت غیر فیزیکی) گیم نگیر که مشکل ساز میشه برات...

2. کاربر سایت

نام:
    Sepehr
    اصلا ارزش نداره پول به اشتراک psn بدم
    واسه همین تا الان ps4 نخریدم

اما اگه با بندل یک بازی ( مثلا fifa18 ) اکانتی میدن که باهاش فقط همین گیم رو اجرا کنم هم راضیم

Sent from iPhone using Tapatalk Pro

3. کاربر سایت

نام:
    شهاب
    چنین چیزی به صورت قانونی وجود نداره!!!

4. کاربر سایت

نام:
    Sepehr
    رو دستگاهایی که باندل بازی ای (مثلا mgsv) دارن و دیسک فیزیکی اون گیم داخل جعبه ps4 هست، آیا بازم نیازه که اکانت psn تهیه کنم یا روی خودشون در اصل باید باشه ؟

سالیانه ۲۰۰ تومن واسه اشتراک psn
    قیمت خود بازیا هم که نجومیه

از نظر مالی وابسته به شخص دیگه ای هستین ؟
    وگرنه چطور از این کنسول استفاده میکنین ؟

وضع مالیم خوبه اما عمرا انقدر پول به گیم نمیدم

کار اون دولوپرا ارزشمنده ها ، پول ما بی ارزشه

Last edited by a moderator: ‏Sep 10, 2017
  5. کاربر سایت

نام:
    davood
    دوستان داخل کنسول مدام منو افلاین نشون میده انلاینم میزنم باز افلاین چیکارش کنم

6. کاربر سایت

نام:
    بهرام
    نخیر لزوما هر باندلی که بازی همراهشه ، ;کوپن PS plus نداره ،بعضی باندل هافقط بازی دارن ، بعضی هر دو رو دارن ، بعضی ها نسخه های کنسول هم همون کوپن ۳ ماهه ی پلاس رو دارن و بازی باهاشون نیست ، که اکثر اینا وقتی وارد ایران می شن ، به لطف بعضی فروشنده های خوش انصاف ، کوپن و بازی جداگونه به فروش میره،یا باندل رو ممکنه گرون تر از قیمت واقعی اش بفروشن. ضمن اینکه به دلیل اینکه بیشتر کنسول ریجن ۲ خاورمیانه رو وارد می کنن ، کارت پی اس پلاس مثلا ۳ ماهه ی امارات همراه کنسوله نه کارت منطقه ی امریکای شمالی، و شما باید یه اکانت خاورمیانه ای بسازید که بتونید ازش استفاده کنید، در کل خرید یه کنسول عادی + بازی مورد نظر ( فیزیکی یا دیجیتالی)+خرید پلی استیشن پلاس ۱ ساله به نظرم مقرون به صرفه تر و مناسب تره ، مگر اینکه باندلی با قیمت مناسب گیر بیارید.

rezab و Adroit این نوشته را Like کرده اند.
  7. کاربر سایت

نام:
    behrooz
    داداش شما ۲۰۰ پول پلاس یه ساله بدین ماهی ۲ تا بازی خوب گیرت میاد به غیر از عناوین مشترک با ویتا و ps3 که اونا هم مجانی میشن برا ps4 که کاری به اونا نداریم همون دوتا بازی فقط میشه سالی ۲۴ تا بازی که هرکدم برات در میاد نزدیک به 8 هزار تومن که پول یه بازی pc هم نمیشه . ولی اگر کلا با هزینه کردن واسه بازی مشکل داری که بحثش جداست وگرنه در کل بخوای حساب کنی به صرفه هست بنده ماه قبل اساسین و جاست کوز رو بازی کردم ماه قبلش انتیل داون و این ماه هم اینفیموس.

rezab, hamed_yazdani و Adroit این نوشته را Like کرده اند.
  8. کاربر سایت

نام:
    Ashkan
    ۲۰۰۰۰۰ تقسیم بر ۳۶۵ =547,945205479452055 تومان ..... روزی ۵۴۷ تومان

Adroit این نوشته را Like کرده است.
  9. کاربر سایت

نام:
    Sepehr
    این اکانتهای اشتراک ۱ و ۲ و آفلاین جریانشون چیه؟

کلا از کسی میدزدن یا صاحب اکانت هم هنوز میتونه ازش استفاده کنه؟

10. کاربر سایت

نام:
    MorTeZa
    سلام دوستان
    اکانت امارات می خواستم درست کنم نیاز به ادرس و زیپ کد دارم
    ممنون میشم یه ادرسی بهم بدید

11. 「真島吾朗」 Gold User

اگه گفته بازي ديجيتاليه
    احتمالا فروشنده خود كنسولو ميخواد بهتون ميفروشه يدونه اكانت هكي فيفا هم ميزنه روش بكنه تو پاچتون
    بعد هم شما ميتونيد پلاس تهيه نكنيد اجباري توي تهيش نيست فقط براي دسترسي به مولتي پلير هست با توجه به بازيايي كه براش رايگان ميشن خيلي هم بد نيست هرچند با اينكه هزينه اشتراك هم ميگيرن توي خيلي موارد سرويس دهي اشغالي دارن
    قيمت بازياي كنسول مفته ميشه دست دو خريد بعد هم فروخت يا ديجيتالي خريد و شير كرد
    هروقت چند ميليون پاي پي سي داديد بعدم مجبور شديد براي اكثر بازيا ٤٠~ دلار كامل بديد و يك دلارش هم برنگرده متوجه گرون بودن ميشيد نه وقتي كه يه ديسك رو با ١٠~٣٠ت ضرر دوباره ميفروشيد
    دركل گرون نيستن فقط ملاك هركسي براي خرج كردن پولش متفاوته يكي مهموني راه ميندازه يكي ميره بيرون كلي پول خرج ميكنه براش مهم نيست ما هم پول بازي ميديم برامون مهم نيست چون علاقه داريم
    يك رو اطلاع ندارم ظرفيت دو از رو كنسول فرد دي اكتيو ميشه رو كنسول خودتون اكتيو ميشه و ميتونيد بعد از اينكه بازيو گذاشتيد روي دانلود برگرديد به اكانت خودتون با اون بازي كنيد ظرفيت سه شير نميشه و نميتونيد رو اكانت خودتون بازي كنيد بايد روي اكانت طرف بازي كنيد و هميشه هم انلاين باشيد
    دركل دزدي نيستن ولي دردسراي خودشون هم دارن
    فقط اكانتاي هكي دزدي محسوب ميشن كه اونا هم سمتشون نريد جدا از اينكه هزينه ديسك به نسبت كمتره احتمال بن شدن كنسول هم هست
    ميتونيد با يكي از دوستاتون هم اشتراكي خريد كنيد هزينه تمام بازياي ديجيتالي نصف درمياد مثلا بازي ٦٠دلاري ميشه ٢٠٠ت كه نصف ميشه و هركدوم ١٠٠ت پرداخت ميكنيد

rezab, hamed_yazdani, Adroit و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  12. کاربر سایت

نام:
    Sepehr
    @zilyzal یک دنیا ممنون

بنظر شما ارزش داره فقط واسه pes و fifa کنسول بخرم ؟
    بدون موس و کیبورد، جز فوتبال فقط میشه need for speed بازی کرد درسته؟

13. کاربر سایت

دوستان اولین باره میخوام pre order کنم .

امکان دانلود قبل از ریلیز بازی هست؟ یا باید تا روز ریلیز صبر کرد و بعد دانلود کرد؟

پ ن : واقعا هیچ راهی نیست که کنسول اجازه یوزر ساختن رو نده؟ شاید من نخوام کسی با کنسول من بازی کنه! هرکی بره خودش میره نیو یوزر میسازه:/

14. کاربر سایت

@zilyzal ایشون به من هم خیلی کمک کردن. واقعا جای تشکر داره.
    اره. اتفاقا خیلی ها بازی های ریسینگ رو ترجیج میدن با دسته بازی کنن تا با کیبرد.
    در مورد ارزش خرید هم بگم که شخصا شک داشتم در خرید. ولی از هر نظر نسبت به pc بهتر هست. با این جزئیات اجرایی شما حداقل یه pc 3 4 میلیونی لازم دارن که اونم اگر بدون کرک و قانونی مولتی پلیر بخواین بازی کنید هزینه بازی هاش بیشتر از ps4 میشه.
    در مورد پلاس هم اگر قصد مولتی پلیر بازی کردن داری اصلا غصه نخور. من 4 ماهه پلاس یک ساله گرفتم به 185 تومن. تا الان 8 تا بازی توپ براش رایگان شده. تا الان پول اون بازی ها رو حساب کنم میشه پول همون پلاس. جدا از امکانات مولتی هم تخفیف های خیلی خوب رو برای پلاس گرفتم. بازی های خیلی خوب رو تونستم با قیمت 5 دلار از استور با تخفیف ویژه پلاس بخرم که همون ها دیسکش توی بازار دست دو داخل کمتر از 60 70 تومن نیست.
    یه نکته دیگه هم که دوستان اشاره کردن و من هم تایید میکنم اینه که سراغ باندل نرید و کنسول و بازی مورد نظرتون رو جدا تهیه کنید و بعد از ساختن اکانت psn اگر قصد داشتین یه پلاس یک ساله شارژ کنید!

aliahmadi2, zilyzal و Adroit این نوشته را Like کرده اند.
  15. کاربر سایت

سلام دوستان
    من آپدیت بازی uncharted 4 رو با کامپیوتر دانلود کردم . الان چه جوری میشه بدون اینکه کنسولم رو به اینترنت وصل کنم بازی رو آپدیت کنم

این صفحه را به اشتراک بگذارید