هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
آیا بازی دانلود شده رایگان پلاس رو میشه پس از پایان زمان پلاس هم بازی کرد یا قفل میشه و باید باز هم پلاس داشته باشیم ؟

hamedchtsz

کاربر سایت
Dec 4, 2006
30
من بازی جاست کاز ۳ رو گذاشتم واسه دانلود٬ حالا دیتاشو خواستم از اینترنت دانلود کنم٬ دیدم توی ریجن ۲ دوتا آیدی و دوتا دیتا داره. کسی می دونه چطور باید بفهمم بازی ای که رو کنسول تو لیست دانلود هست٬ آیدیش کدومه؟

۰۲۷۴۷ داره و ۰۲۷۴۸ هر دو ریجن ۲

دوستان من بازی ظرفیت ۲ دارم٬ یعنی توی اکانت خودم بازی می کنم. حالا اگه بخوام بازی رو آپدیت کنم باید از داخل اکانت اصلی بازی آپدیت بشه یا از اکانت خودمم می تونم؟

Last edited by a moderator:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
آیا بازی دانلود شده رایگان پلاس رو میشه پس از پایان زمان پلاس هم بازی کرد یا قفل میشه و باید باز هم پلاس داشته باشیم ؟
بعد از پايان زمان پلاس تا وقتي تمديدش كنيد قفل ميشه
من بازی جاست کاز ۳ رو گذاشتم واسه دانلود٬ حالا دیتاشو خواستم از اینترنت دانلود کنم٬ دیدم توی ریجن ۲ دوتا آیدی و دوتا دیتا داره. کسی می دونه چطور باید بفهمم بازی ای که رو کنسول تو لیست دانلود هست٬ آیدیش کدومه؟

۰۲۷۴۷ داره و ۰۲۷۴۸ هر دو ریجن ۲
بهترين راه اينه با psx لينكشو دربياريد كه يوقت اشتباه نشه
ولي اگه حوصله اينكارو نداريد از طريق سايت وارد صفحه بازي بشيد تو لينك صفحه بازي كدش هست اينم اضافه كنم استور ريجن ٢ uk هست كه يوقت نريد استور ريجن ١
دوستان من بازی ظرفیت ۲ دارم٬ یعنی توی اکانت خودم بازی می کنم. حالا اگه بخوام بازی رو آپدیت کنم باید از داخل اکانت اصلی بازی آپدیت بشه یا از اکانت خودمم می تونم؟
رو اكانت خودتونم ميتونيد اپديتش كنيد

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
الان من اگه ریجن 2 گرفتم از اول اولش باید چکار کنم ؟ یه کم توضیح بدین ممنون میشم . آیا احتیاج هست قند شکن شیر بشه رو پلی استیشن برای وارد کردن کد ها و غیره ؟ مثل استیم
برای PSN فقط یک اینترنت نیاز دارید نیاز به هیچ VPN و قندشکن و آیپی چنجر و اینا نیست

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
سلام
دوستان کابل پاور مدل پرو وقتی توی سوکت میزنم و خوب هم جاش میزنم باز یکم حالت شل بودن داره و بالا پایین میشه کلا اینطوریه یا نه؟

ali770

کاربر سایت
Aug 27, 2017
115
دوستان یه سوال مهم
من کلا 60 فریم تو بازیها خیلی برام مهمه حتی بیشتر از رزولوشن
آیا اگر بخوام ps4 pro بگیرم میتونم بازیها رو روی 1080 و 60 فریم بازی کنم؟؟
4k برام مهم نیست

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
دوستان یه سوال مهم
4k برام مهم نیست
بستگي به بازي داره الان destiny 2 چه رو ايكس باكس چه پرو ٣٠فريمه و بخاطر اينكه شوتر اول شخصه پايين بودن فريمش كاملا حس ميشه
ولي بطور كلي اكثر بازيا ٦٠فريم هستن روي پرو
اگه فريم براتون مهمه پرو گزينه مناسبتري نسبت به فت و اسليم هست

ahmadreza.2153

کاربر سایت
Mar 7, 2017
388
دوستان من الان میخام یه بازی رو با کنسول دانلود کنم شبانم رایگانه میخاستم بدونم دستگاه رو رویه چه حالتی قرار بدم که دانلود کنه و فشار نیاد بهش سیف مود بود

سلام
دوستان کابل پاور مدل پرو وقتی توی سوکت میزنم و خوب هم جاش میزنم باز یکم حالت شل بودن داره و بالا پایین میشه کلا اینطوریه یا نه؟
از منم همینطوره عادیه

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: johhny

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
دوستان یه سوال مهم
4k برام مهم نیست
والا من همین دیروز پرو خریدم که انچاردت جدیدی رو 60 فریم بزنم دیدم 60 فریم نمیشه فقط بهبود گرافیکی پیدا کینه و افت فریم نداره دیگه
اگه میخوای 60 بزنی باید بری سراغ سیستم بستن

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سلام.
يكى از دوستان مشكلى براى ps4 اش پيش اومده. وقتى كه روشن ميكنه اين تصوير مياد رو صفحه اش
image.jpg
و بعد از اينكه دسته رو روشن ميكنه ميگه بايد از طريق فلش اپديت بشه
image.jpg
بعد اپديت رو ريخته روى فلش و وصل كرده و اپديت كرده اما بازهم همين اتفاق افتاده. براى بار دوم كنسول رو وصل كرده به اينترنت اما بازم جوابى نگرفته.حالا بايد چيكار بكنه؟
آخ آخ چشمت روز بد نبینه.من اخرای خرداد داشتم بازی میکردم که برق های خونمون رفت.وقتی دوباره برق ها اومدن کنسول رو روشن کردم دقیقا همین پیام رو برام داد.
هیچگونه راه حلی هم نداره و فقط باید بطور کامل کنسول رو ریست کنید و تمام دیتاها و save ها هم پاک میشن و باید مجدد دوباره بریزید.من که بلد نبودم دادم مغازه واسم انجام داد.شما اگر خودت بلدی ریست فکتوری کامل کن بعد با همون فلش اپدیت اخری رو بریز درست میشه ولی دیتاها رو دوباره باید بریزی و سیو ها هم میره.
بعد از این جریان بازم پیش اومد که حین بازی برق هامون بره ولی خدا رو صدهزار مرتبه شکر دیگه این مشکل پیش نیومد.البته قبل جریان هم بازم حین بازی برق رفته و مشکلی نبوده اما نمیدونم اونسری چرا اینجور شد.
همیشه هم کنسول و تلویزیون رو با محافظ وصل کن.
يكى از دوستام براش اين اتفاق افتاده. پس اينطور ، براى من هم ده بار كنسول در حين كار كردن از برق كشيده شده يا برق رفته ولى مشكلى برام پيش نيومده. .پس بايد از طريق سيف مود كامل هارد رو ريست كنه و دوباره با فلش اپديت رو بريزه.
ممنونم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
سلام.
يكى از دوستان مشكلى براى ps4 اش پيش اومده. وقتى كه روشن ميكنه اين تصوير مياد رو صفحه اش
View attachment 78745
و بعد از اينكه دسته رو روشن ميكنه ميگه بايد از طريق فلش اپديت بشه
View attachment 78746
بعد اپديت رو ريخته روى فلش و وصل كرده و اپديت كرده اما بازهم همين اتفاق افتاده. براى بار دوم كنسول رو وصل كرده به اينترنت اما بازم جوابى نگرفته.حالا بايد چيكار بكنه؟
آخ آخ چشمت روز بد نبینه.من اخرای خرداد داشتم بازی میکردم که برق های خونمون رفت.وقتی دوباره برق ها اومدن کنسول رو روشن کردم دقیقا همین پیام رو برام داد.
هیچگونه راه حلی هم نداره و فقط باید بطور کامل کنسول رو ریست کنید و تمام دیتاها و save ها هم پاک میشن و باید مجدد دوباره بریزید.من که بلد نبودم دادم مغازه واسم انجام داد.شما اگر خودت بلدی ریست فکتوری کامل کن بعد با همون فلش اپدیت اخری رو بریز درست میشه ولی دیتاها رو دوباره باید بریزی و سیو ها هم میره.
بعد از این جریان بازم پیش اومد که حین بازی برق هامون بره ولی خدا رو صدهزار مرتبه شکر دیگه این مشکل پیش نیومد.البته قبل جریان هم بازم حین بازی برق رفته و مشکلی نبوده اما نمیدونم اونسری چرا اینجور شد.

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,092
نام
MohammadAli
بصورت عادی اگه ۱۰۰ بار هم برقتون بره و دستگاهتون ناگهانی خاموش شه مشکلی پیش نمیاد. این از بدشانسی شما بوده که حتما موقع سیو کردن دستگاه خاموش شده. چون وسط سیو در حال رایت روی هارد دستگاه هست اگه برق بره فاجعه پیش میاد!

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
بصورت عادی اگه ۱۰۰ بار هم برقتون بره و دستگاهتون ناگهانی خاموش شه مشکلی پیش نمیاد. این از بدشانسی شما بوده که حتما موقع سیو کردن دستگاه خاموش شده. چون وسط سیو در حال رایت روی هارد دستگاه هست اگه برق بره فاجعه پیش میاد!
نه سیو نمیکردم.داشتم بتل1 آنلاین میزدم.در کل بدشانسی بزرگی بود

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
براى آپديت رو اکانت خودتون هم ميتونيد انجام بديد مشکلى نيست.

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
758
سلام به همگی یه محافظ برقی خوب میخواستم.اخه دارم پول جمع میکنم ps4 بگیرم یکی بهم گفت اگه میخوای خیالت راحت باشه محافظ برقی که اسمش
استابلایزر هست بگیر حتی ضد رعد و برق خلاصه خیلی تعریف میکرد یه راهنمای می کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر