هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
نه کم پيش مياد مثلا رو کنسول فت وسط بازى بلاد بورن برميگرده منوى اصلى تو ارور هم مينويسه:An error has occurred in the following application (ce-34878-0) Bloodborneبعد گزينه suggested Action مياد که ميشه ارور رو براى سونى ريپورت کنى اين اشکال واقعا از کجاست؟
اون ارور يعني بازي كرش كرده
معمولا با اپديت كردن بازي مشكل تا حد زيادي حل ميشه چون باگ هارو فيكس ميكنه
بطور كلي اگه كم پيش مياد چيز نگران كننده اي نيست عاديه

• Like
Reactions: rezab

hamedchtsz

کاربر سایت
Dec 4, 2006
30
ممنونم دوست عزيز دوتا سوال دارم اول- ديگه الان رو ورژن 4.73 بازى نسخmetro رو کنسول اسليم خاموش ميکنه رو يه اسليم ديگه هم تست کردم خاموش ميکنه ولى رو يه کنسول فت ريجن 3 ژاپن که ميذارم ورژن 4.73 روشه خاموش نميکنه !! يعنى کنسول هاى اسليم با اين بازى مشکل دارن؟ metro redux اسم بازيم هست/ سوال دوم علت برگشت به منوى اصلى تو بعضى بازى ها دليلش چيه با اينکه آخرين فريم وير و آپديت بازى رو دستگاه نصبه؟ باگ بازيه يا اشکال از کنسوله يا تو فريم وير هاى بعدى حل ميشه؟
بازی مترو با کنسول اسلیم مشکل داره و سازنده باید آپدیت بده که شرکت سازنده هم بازی رو دیگه ساپورت نمی کنه یا کلا منحل شده٬ یه همچین چیزی من شنیدم.

بله قانونيه اگه دوستتون اكانتش رو دي اكتيو كرده باشه شما رو كنسولتون كه ميزنيد اكتيو ميشه بعد كه رفتيد داخل ليست بازيا و روي دانلود قرارشون داديد ميريد بيرون و با اكانت خودتون بازي ميكنيد دوستتون هم با همون اكانت خودش بازي ميكنه منتها بايد هميشه انلاين باشه وگرنه بازياي دوستتون قفل ميشه تا وقتي كه دوباره به نت وصل كنه و ريستور لايسنس كنه تا باز بشن با دو نفر بيشتر به اشتراك گذاشته نميشه سه نفر هم فكر كنم بتونن استفاده كنن ولي بجز نفر اول كه طرفيت ٢ هست و رو كنسولش شير ميشه با اكانت خودش بازي ميكنه دو نغر ديگه مجبورن هربار وارد اكانت بشن و اين دو نفر مشكلي كه دارن اينه كه هروقت بكي لاگين كنه اون يكي لاگ اوت ميشه
پلاس هم مثل همون بازيا شير ميشه فقط دو نفر استفاده ميكنن كه فقط هم دارنده اصلي از امكانات پلاس مثل بازياي رايگان و اينجور مواردش برخورداره شما فقط بازياي انلاين رو ميتونيد انجام بديد براي بازياي رايگان پلاس دوباره بايد برگرديد داخل اكانت از اونجا دانلود كنيد
اپديت ربطي به دي ال سي نداره و رايگانه
بازيا هم اكثرا هم فيزيكي دارن هم ديجيتالي ميتونيد ديسك بخريد براي هر بار بازي بايد بذاريدش داخل دستگاه اپديتاشم ميشه دانلود و نصب كرد اينم اضافه كنم كه ديسك هم بذاريد توي دستگاه بازم فضا توي هارد اشغال ميكنه
خیلی ممنونم از وقتی که گذاشتید و راهنماییتون. یه سوال دیگه برام پیش اومد؛
دوستم بازی های قانونیشو با من به اشتراک گذاشته. حالا خودش باید برای بازی کردن همیشه آنلاین باشه. اگه من اکانت اونو از روی کنسولم پاک کنم٬ اون دیگه مجبور نیس برای بازی کردن دائم آنلاین باشه؟ یعنی بازی هاش دوباره ظرفیت اصلی (دوم) میشن؟

چیزی به اسم پچ نداره ps4
پس اسم تیم ها و سایر لایسنس ها باید دستی اصلاح بشن!؟

Last edited by a moderator:
  • Like

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
خیلی ممنونم از وقتی که گذاشتید و راهنماییتون. یه سوال دیگه برام پیش اومد؛
دوستم بازی های قانونیشو با من به اشتراک گذاشته. حالا خودش باید برای بازی کردن همیشه آنلاین باشه. اگه من اکانت اونو از روی کنسولم پاک کنم٬ اون دیگه مجبور نیس برای بازی کردن دائم آنلاین باشه؟ یعنی بازی هاش دوباره ظرفیت اصلی (دوم) میشن؟
در اين مورد اطلاع ندارم ولي تا جايي كه ميدونم بين دي اكيتو كردنا ٦ماه (يا همچين چيزي) فاصله وجود داره كه نتونن يه اكانتو روي چندين كنسول بزنن بنابراين دوستتون هم تا اون موقع نميتونه اكانتو رو كنسولش اكتيو كنه و ظرفيت ٢ بشه

• Like

hamedchtsz

کاربر سایت
Dec 4, 2006
30
البته
در اين مورد اطلاع ندارم ولي تا جايي كه ميدونم بين دي اكيتو كردنا ٦ماه (يا همچين چيزي) فاصله وجود داره كه نتونن يه اكانتو روي چندين كنسول بزنن بنابراين دوستتون هم تا اون موقع نميتونه اكانتو رو كنسولش اكتيو كنه و ظرفيت ٢ بشه[/QUOT
در اين مورد اطلاع ندارم ولي تا جايي كه ميدونم بين دي اكيتو كردنا ٦ماه (يا همچين چيزي) فاصله وجود داره كه نتونن يه اكانتو روي چندين كنسول بزنن بنابراين دوستتون هم تا اون موقع نميتونه اكانتو رو كنسولش اكتيو كنه و ظرفيت ٢ بشه
دوستم وثتی خواست دی اکتیو کنه یه پیام داد که تا شش ماه دیگه نمی تونی دوباره دی اکتیو کنی. پس بنظرم الان می تونه اکتیو کنه٬ اما بعد تا شش ماه نمی تونه دوباره دی اکتیو کنه که اکانتش رو به یکی دیگه بده

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
منم یک سوال داشتم
من اکانت دوستم رو روی کنسول خودم ریختم ایشون صاحب اصلی اکانت بوده و اکانت روی دستگاهش نصب بود ( خارج از ایران هست ) و میخوایم هر دو نفر از اکانت استفاده کنیم و با هم بازی آنلاین هایی که خریداری شده از استور انجام بدیم

من اکانت خودم رو پرایمری کردم و انجام شد

دی اکتیو و کار دیگه ای نکردم . می خواستم لطف کنید بفرمایید دقیقا برای اینکه روال صحیح کار انجام بشه باید چیکار کنم ؟
فقط من تازه کنسول رو خریدم و یکم کامل تر و مرحله به مرحله توضیح بدید بسیار ممنونتون میشم

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
منم یک سوال داشتم
من اکانت دوستم رو روی کنسول خودم ریختم ایشون صاحب اصلی اکانت بوده و اکانت روی دستگاهش نصب بود ( خارج از ایران هست ) و میخوایم هر دو نفر از اکانت استفاده کنیم و با هم بازی آنلاین هایی که خریداری شده از استور انجام بدیم

من اکانت خودم رو پرایمری کردم و انجام شد

دی اکتیو و کار دیگه ای نکردم . می خواستم لطف کنید بفرمایید دقیقا برای اینکه روال صحیح کار انجام بشه باید چیکار کنم ؟
فقط من تازه کنسول رو خریدم و یکم کامل تر و مرحله به مرحله توضیح بدید بسیار ممنونتون میشم
اگه ميخوايد از اكانت دوستتون استفاده كنيد اول با اكانتش وارد سايت سوني ميشيد از اونجا دي اكتيو ميكنيد بعد اكانتش رو روي كنسول خودتون وارد ميكنيد و روي كنسول شما اكتيو ميشه
بازياش رو بذاريد روي دانلود بعد هم از اكانتش خارج بشيد بعدا ميتونيد با اكانت خودتون دانلود و بازي كنيد
وارد اكانت دوستتون هم تا وقتي نيازي نيست نشيد چون اگه انلاين باشه لاگ اوت ميشه
حالا اگه اين وسط جاي يا روش چيزيو نميدونيد بگيد توضيح بدم

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
اگه ميخوايد از اكانت دوستتون استفاده كنيد اول با اكانتش وارد سايت سوني ميشيد از اونجا دي اكتيو ميكنيد بعد اكانتش رو روي كنسول خودتون وارد ميكنيد و روي كنسول شما اكتيو ميشه
بازياش رو بذاريد روي دانلود بعد هم از اكانتش خارج بشيد بعدا ميتونيد با اكانت خودتون دانلود و بازي كنيد
وارد اكانت دوستتون هم تا وقتي نيازي نيست نشيد چون اگه انلاين باشه لاگ اوت ميشه
حالا اگه اين وسط جاي يا روش چيزيو نميدونيد بگيد توضيح بدم
من ابتدا كارهايي كه كردم دقيق توضيح بدم كه شما راحت تر راهنمايي بفرماييد
من اكانت دوستم وقتي كنسولش خاموش بود رو روي دستگاه خودم زدم و تمام بازي هاش رو دانلود كردم بعد پرايمري كردمش روي كنسول خودم
حالا چند سوال
١- با اين شرايط دي اكتيو كردن بازم لازمه؟
٢- دی اکتیو کردن از طریق خود کنسول انجام میشه یا باید با کامپیوتر وارد سایت سونی بشم ؟ در كل اگر با كنسول انجام ميشه كجاش بايد برم دقيقا؟
٣- چه موقع باید پرایمری بکنم پس؟
3- الان که قبل مشورت با شما پرایمری کردم مشکلی برای انجام این مراحل پیش نمیاره ؟

4- پس من نیاز دارم یک اکانت برای خودم هم بسازم با مشخصات خودم . در انتهاي كار ايشون با اكانت خودش وارد ميشه و من با اكانت خودم و من ميتونم هرچي روي كنسولم از اكانت ايشون ريختم همچنين از پلاس ايشون استفاده كنم و چيزي قفل نميشه و با هم آنلاين بازي كنيم ، درسته ؟

بسیار ممنونم از راهنماییتون بزرگوار

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
من ابتدا كارهايي كه كردم دقيق توضيح بدم كه شما راحت تر راهنمايي بفرماييد
من اكانت دوستم وقتي كنسولش خاموش بود رو روي دستگاه خودم زدم و تمام بازي هاش رو دانلود كردم بعد پرايمري كردمش روي كنسول خودم
حالا چند سوال
١- با اين شرايط دي اكتيو كردن بازم لازمه؟
٢- دی اکتیو کردن از طریق خود کنسول انجام میشه یا باید با کامپیوتر وارد سایت سونی بشم ؟ در كل اگر با كنسول انجام ميشه كجاش بايد برم دقيقا؟
٣- چه موقع باید پرایمری بکنم پس؟
3- الان که قبل مشورت با شما پرایمری کردم مشکلی برای انجام این مراحل پیش نمیاره ؟

4- پس من نیاز دارم یک اکانت برای خودم هم بسازم با مشخصات خودم . در انتهاي كار ايشون با اكانت خودش وارد ميشه و من با اكانت خودم و من ميتونم هرچي روي كنسولم از اكانت ايشون ريختم همچنين از پلاس ايشون استفاده كنم و چيزي قفل نميشه و با هم آنلاين بازي كنيم ، درسته ؟

بسیار ممنونم از راهنماییتون بزرگوار
شما وقتي ميزنيد رو كنسول خودتون بايد رو كنسولتون اكتيو بشه كه بازياش بين بقيه اكانتاي روي كنسول شير بشه
درواقع نميتونيد داخل همون اكانت دوستتون بازي كنيد بايد يه اكانت ديگه بسازيد براي خودتون رو اون بازي كنيد چون نميشه دو نفر همزمان از يه اكانت استفاده كنن
دي اكتيو از رو كنسولم فك كنم ميشد ولي يادم نيس چطوري
از داخل سايت انجام بديد راحتتره بعد از دي كردن رو كنسول خودتون اكتيو كنيد يه اكانتم برا خودتون بسازيد و با اون بازي كنيد كاري با اكانت دوستتون هم نداشته باشيد
در مورد سوال اخرم بله دقيقا همينطوره فقط چون دوستتون ظرفيت ٣ شده تا جايي كه ميدونم افلاين بشه بازياش قفل ميشن بايد و انلاين بمونه (اگه بخاطر مورد خاصي هم افلاين شد بعدا انلاين بشه ميتونه ريستور لايسنس بزنه قفلا باز ميشن

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
دوستان من کنسولو آپدیت کردم حالا دسته فابریکم قاطی کرده
حتی دادم برام بازش کردن همه چیش سالمه اسپری کونتاک شور هم بهش زدن ولی وقتی میخوام بازی کنم
دکمه r2 خود ب خود عمل میکنه بعد یکی دوبار اون قسمت که حالت تاچ داره رو دسته لمس میکنم درست میشه
اعصابم ریخته بهم کسی میدونه از چ قطعه ای میتونه باشه برم بخرم
اینم اضافه کنم اون دکمه ریست پشت دسته هم صد بار تست کردم دسته اصلا ریست نمیشه که با کابل ب کنسول بشناسونم حتی ده ثانیه نگه میدارم دسته خاموش میشه اما روشنش میکنم کنسول راحت میشناسش

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
دوستان من کنسولو آپدیت کردم حالا دسته فابریکم قاطی کرده
حتی دادم برام بازش کردن همه چیش سالمه اسپری کونتاک شور هم بهش زدن ولی وقتی میخوام بازی کنم
دکمه r2 خود ب خود عمل میکنه بعد یکی دوبار اون قسمت که حالت تاچ داره رو دسته لمس میکنم درست میشه
اعصابم ریخته بهم کسی میدونه از چ قطعه ای میتونه باشه برم بخرم
اینم اضافه کنم اون دکمه ریست پشت دسته هم صد بار تست کردم دسته اصلا ریست نمیشه که با کابل ب کنسول بشناسونم حتی ده ثانیه نگه میدارم دسته خاموش میشه اما روشنش میکنم کنسول راحت میشناسش
دسته رو عوض کنيد با يه دسته ديگه تست کنيد که احتمال زياد مشکل حل ميشه اگر مشکل حل نشد بايد تنظيمات رو از کنسول بررسى کنيد

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
شما وقتي ميزنيد رو كنسول خودتون بايد رو كنسولتون اكتيو بشه كه بازياش بين بقيه اكانتاي روي كنسول شير بشه
درواقع نميتونيد داخل همون اكانت دوستتون بازي كنيد بايد يه اكانت ديگه بسازيد براي خودتون رو اون بازي كنيد چون نميشه دو نفر همزمان از يه اكانت استفاده كنن
دي اكتيو از رو كنسولم فك كنم ميشد ولي يادم نيس چطوري
از داخل سايت انجام بديد راحتتره بعد از دي كردن رو كنسول خودتون اكتيو كنيد يه اكانتم برا خودتون بسازيد و با اون بازي كنيد كاري با اكانت دوستتون هم نداشته باشيد
در مورد سوال اخرم بله دقيقا همينطوره فقط چون دوستتون ظرفيت ٣ شده تا جايي كه ميدونم افلاين بشه بازياش قفل ميشن بايد و انلاين بمونه (اگه بخاطر مورد خاصي هم افلاين شد بعدا انلاين بشه ميتونه ريستور لايسنس بزنه قفلا باز ميشن
من یکی دو مورد دیگه هم می خوام بدونم که توی بخش مربوطه میپرسم
ممنون از پاسخت

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
608
نام
احمد رضا
دوستان واسه تاييد دو مرحله اي ساين شدن اكانت شماره تماس كجا وارد كنيم؟ پيش شماره ٩٨ نداره داخل ليست، شما چجوري وارد كردين؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
دوستان واسه تاييد دو مرحله اي ساين شدن اكانت شماره تماس كجا وارد كنيم؟ پيش شماره ٩٨ نداره داخل ليست، شما چجوري وارد كردين؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد
سلام
با کنسول امتحان کردین یا از طریق مرورگر؟

• Like
Reactions: xxxmah

hanif36

کاربر سایت
May 22, 2012
122
دوست عزیز فک کنم اصن ایران تو لیستشون نیس چه از طریق مرورگر چه از طریق خود کنسول . تنها راه اینه یه شماره خارج از کشور بدید

• Like
Reactions: xxxmah

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
608
نام
احمد رضا
دوست عزیز فک کنم اصن ایران تو لیستشون نیس چه از طریق مرورگر چه از طریق خود کنسول . تنها راه اینه یه شماره خارج از کشور بدید
من از كنسول نگاه كردم، چون ديدم چندتا از دوستان اينجا گفتن فعال كردم گفتم شايد روشي داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر