هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستان کسی جواب منو نمیده؟
خودم تست نكردم ولي احتمالا روي بخش مولتي تاثيري نداره چون مولتي پلير بازيا مربوط به اكانت ميشن
وقتي بازيو دوباره به يوپلي لينك كنيد بايد بتونيد تمام پيشرفت هايي كه قبلا توي مولتي داشتيد رو برگردونيد

• Like
Reactions: amirm5759 and rezab

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
423
نام
حامد
سلام دوستان.
من چند تا تم داخل یکی از اکانتام دارم و میخوام داخل یه اکانت دیگه ازشون استفاده کنم.راهی واسه انجام این کار هست؟
ببخشید احتمالا تا الان هزار بار از این جور سوال ها پرسیده شده...

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام دوستان.
من چند تا تم داخل یکی از اکانتام دارم و میخوام داخل یه اکانت دیگه ازشون استفاده کنم.راهی واسه انجام این کار هست؟
ببخشید احتمالا تا الان هزار بار از این جور سوال ها پرسیده شده...
اون اكانتي تمهارو دانلود كردي active as primary بزن

دوستان کسی جواب منو نمیده؟
براي single بايد هم ريجن باشه ولي براي مولتي مهم نيست pishraf تت روي سرورها ذخيره ميشه نه روي كنسول

Last edited by a moderator:

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
سلام دوستان
یه هارد اکسترنال 2T WD my passport داریم ،
وصلش کردیم به ps4 ببینیم میشه فیلم از روش اجرا کرد یا نه ، حدود 1 دقیقه بعد هم کشیدم هارد رو ازش!!
الان هارد رو که وصل میکنم به pc ,، صدای کانکت شدن از pc پخش میشه ولی درایو هارده پیدا نمیشه تو mycomputer! ایناهم عکسایی که گرفتم از اطلاعات هارده تا متوجه جزئیاتش بشید
ویندوزpc هم 10 هست

اطلاعات روی هارد بسیار بسیار مهم بوده
الان باید چیکار کنم؟
لطفا کمک کنید

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
سلام دوستان
وصلش کردیم به ps4 ببینیم میشه فیلم از روش اجرا کرد یا نه ، حدود 1 دقیقه بعد هم کشیدم هارد رو ازش!!
الان هارد رو که وصل میکنم به pc ,، صدای کانکت شدن از pc پخش میشه ولی درایو هارده پیدا نمیشه تو mycomputer! ایناهم عکسایی که گرفتم از اطلاعات هارده تا متوجه جزئیاتش بشید
ویندوزpc هم 10 هست

الان باید چیکار کنم؟
لطفا کمک کنید

وقتی هاردو وصل میکنید به کنسول یه گزینه فرمت میاد اگه تاییدش کنید هارد فرمت میشه و فقط کنسول میشناستش.
حالا دوستان بهتر میتونن راهنماییتون کنن

• Like
Reactions: PRINCE.OF.IRAN

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
سلام به دوستان
یک هارد 250 گیگ SSD دارم . و در کنارش یک هارد اکسترنال دو ترابایت ( قابل حمل )

1- می خواستم ببینم ارزش داره SSD رو روی PS4 PRO نصب کنم و بقیه بازی ها رو روی هارد اکسترنال بریزم ؟ در سرعت لود شدن بازی ها و ... تغییر محسوسی میکنه ؟ و کلا پیشنهاد میکنید ؟

2- هارد اکسترنالی که به کنسول وصل میشه هیچ محدودیتی نداره و دقیقا همون امکان های هارد داخلی رو هم داره ؟ ( آپدیت بازی ها روش ریخته بشه و بازی و فیلم و موزیک از روش اجرا بشه و ... )

3- سرعت اجرای بازی از روی هارد اکسترنال نسبت به هارد داخلیش کمتره یا مثل هم هست ؟ ( منظور زمان لود بازی ها )

4- اگر هارد داخلی رو در بیارم از کنسول یبا توجه به اینکه فرمت خود PS4 هست میتونم همون رو داخل باکس هارد اکسترنال بزارم و به کنسول وصل کنم ؟ یا باید اول هارد فرمت بشه تا به صورت هارد اکسترنال بشناسه ؟

ممنون

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام دوستان
ویندوزpc هم 10 هست

الان باید چیکار کنم؟
لطفا کمک کنید

حجمش صفر شده یا نشده؟

• Like
Reactions: PRINCE.OF.IRAN

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام به دوستان

1- می خواستم ببینم ارزش داره SSD رو روی PS4 PRO نصب کنم و بقیه بازی ها رو روی هارد اکسترنال بریزم ؟ در سرعت لود شدن بازی ها و ... تغییر محسوسی میکنه ؟ و کلا پیشنهاد میکنید ؟

2- هارد اکسترنالی که به کنسول وصل میشه هیچ محدودیتی نداره و دقیقا همون امکان های هارد داخلی رو هم داره ؟ ( آپدیت بازی ها روش ریخته بشه و بازی و فیلم و موزیک از روش اجرا بشه و ... )

3- سرعت اجرای بازی از روی هارد اکسترنال نسبت به هارد داخلیش کمتره یا مثل هم هست ؟ ( منظور زمان لود بازی ها )

4- اگر هارد داخلی رو در بیارم از کنسول یبا توجه به اینکه فرمت خود PS4 هست میتونم همون رو داخل باکس هارد اکسترنال بزارم و به کنسول وصل کنم ؟ یا باید اول هارد فرمت بشه تا به صورت هارد اکسترنال بشناسه ؟

ممنون
١.فكر نميكنم چه ssd چه hdd تغيري تو سرعت لود شدن ايجاد كنن
من هارد اكسترنال به كنسول متصل كردم تا حايي كه ميدونم سرعت لود شدنش تغييري نكرده چون تو بازيايي مثل ghost recon wildlands سرعت لود شدن برام با بقيه يكي بود
٢. هيچ محدوديتي نداره دقيقا مثل هارد خود كنسوله و خوبيش اينه مشكلات مسخره هارد خود كنسولم ديگه نداريد فقط سيوارو نميتونيد روش بريزيد
٣.همونطور كه بالا گفتم از نظر من كه سرعت لود شدنش يكيه
٤.در اين مورد نه متوجه شدم و نه اطلاعات دارم اگه منطورتون اينه درش بياريد و با كابل متصلش كنيد به كنسول كه نميتونه شدني باشه چون يه سري اطلاعات فقط رو هارد داخلي ذخيره ميشن و بايد داخل دستگاه بمونه

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
١.فكر نميكنم چه ssd چه hdd تغيري تو سرعت لود شدن ايجاد كنن
من هارد اكسترنال به كنسول متصل كردم تا حايي كه ميدونم سرعت لود شدنش تغييري نكرده چون تو بازيايي مثل ghost recon wildlands سرعت لود شدن برام با بقيه يكي بود
٢. هيچ محدوديتي نداره دقيقا مثل هارد خود كنسوله و خوبيش اينه مشكلات مسخره هارد خود كنسولم ديگه نداريد فقط سيوارو نميتونيد روش بريزيد
٣.همونطور كه بالا گفتم از نظر من كه سرعت لود شدنش يكيه
٤.در اين مورد نه متوجه شدم و نه اطلاعات دارم اگه منطورتون اينه درش بياريد و با كابل متصلش كنيد به كنسول كه نميتونه شدني باشه چون يه سري اطلاعات فقط رو هارد داخلي ذخيره ميشن و بايد داخل دستگاه بمونه
ممنون از کمکت
در این رابطه چند تا مقاله خوندم بسته به نوع بازی ssd میتونه بین 20 تا 50 درصد سرعت لود شدن رو افزایش بده البته نه تاثیری روی فریم بازی میزاره نه روان تر شدن بازی . اون سرعت هم توی بعضی بازی ها مثل بلادبورن یا Just Cause 3 خودش رو نشون میده ولی روی اکثر بازی ها تاثیرش رو متوجه نمیشید
دلیل اینکه گفتم این کار رو بکنم اینه که یک هارد ssd 250 گیگ سامسونگ دارم که فعلا به هیچ کاریم نمیاد
و گفتم حداقل یک جا استفاده کنم ازش
از نظر سرعت لود شدن بازی از طریق هارد اکسترنال نسبت به هارد داخلی کنسول باهاتون موافقم و فرقی نمیکنه
در مورد شماره 4 منظورم اینه ssd رو جایگزین کنم و نرم افزارهای کنسول روش نصب بشه بعد اون هاردی که در آوردم رو بزنم به کنسول به عنوان هارد اکسترنال
سوالم اینه که در این حالت هم میگه هارد رو فرمت کنید یا چون فرمتش از قبل انجام شده دیتا و بازی ها رو نمایش میده ؟

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
حجمش صفر شده یا نشده؟
دقیقا بدبختی اینه که اصلا نشون نمیده درایو هارده رو توی مای کامپیوتر که بتونم لااقل حجمش رو چک کنم !

سلام به دوستان

ممنون
اصلا فک نکنم اونقدر ها سرعت لود بازی تغییر کنه خصوصا که الان هارد ها usb3 هستن
بعدشم مگه 250 گیگ کلا چند تا بازی جا میشه؟!
2_ نه ، من که تا حالا برخورد نکردم
3_ به نظر من اصن فرقی ندارن
4_ نمیدونم تا حالا امتحان نکردم

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: dooste.man83

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
دوستان يه سوال از کنسول هاى سرى فت دارم کيفيت کدوم سريشون بهتره؟ سرى 10xx و 11xx که سرى اول و براق بودن يا سرى 12xx که سرى مات بودن؟ بعد من که کنسول 1206 تهيه کردم کيفيتش با سرى 1216 فرق داره؟ کلا کدوم بهتره؟

AlienWare

کاربر سایت
Jun 12, 2017
46
نام
AmiR
دوستان يه سوال از کنسول هاى سرى فت دارم کيفيت کدوم سريشون بهتره؟ سرى 10xx و 11xx که سرى اول و براق بودن يا سرى 12xx که سرى مات بودن؟ بعد من که کنسول 1206 تهيه کردم کيفيتش با سرى 1216 فرق داره؟ کلا کدوم بهتره؟
سری 12 همشون یکی هستنید از لحاظ کیفیت و... هیچ فرقی نمیکنه 1206 و 1216

سری 12 یه سری بهبود هایی پیدا کرد نسبت به قیل سری های 11 و 10 مثلا دماش کمتره و تغیرات جزیی در کل ps4 چه سری های مختلف فت چه slim همشون از یه سحت افزار استفاده میکنند هیچ فرقی

هم ندارند

• Like
Reactions: rezab

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر