هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
457
نام
علی
کنسولت 750 تومن.دستتم 110 تومن.بازی هاتو اطلاع ندارم ولی اگر ترکیبی یا هکین ارزشی ندارن چون میگنت بازی با کنسول باهم برمیداریم اما اگر دیسکن بگو قیمت بدم.
بازی ها رو با گیفت کارت قانونی خریدم الان هم تو اکانت 4 دلار هست

hamidvictor

کاربر سایت
Apr 13, 2011
65
از

کجا تست بزنم وقتی فعلا نخریدم بازیو :D
میخوام مطمعن شم با اینترنت ایران بازی لگ نداره که برم هزینه کنم واسه بازی و یه دسته اضافه

سلام از طریق run کامپیوتر
run--->type cmd--->type ping 146.66.155.1 -t
enter
من با دوستم فیفا 16 آنلاین بازی میکردم انقدر رو مخ بود که نگو :-s

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام دوستان من RE7 رو دارم ریجن ۲ هست اکانتم ریجن ۱ـه اگه بخوام DLCـش رو دانلود کنم میتونم یه اکانت ریجن 2 بسازم با اون بخرم ولی با اونیکی اکانتم که ریجن 1 هست بازی کنمش ؟

vjalalian

کاربر سایت
Aug 1, 2017
2
سلام دوستان یه سوال
من بازی call of duty black ops3 رو دانلود و نصب کردم حالا که میرم داخلش روی گزینه compaign قفل خورده.چرا؟من که کل حجمش رو دانلود و نصب کردم

Ho3einCR7

کاربر سایت
Aug 1, 2017
2
سلام دوستان...من راسیتش یک تیم تو التیمت تیم ساختم و تمام قسمت های اموزشیش رو هم انجام دادم و بعد مدتی چون دیدم سکه هام رو الکی هدر دادم خواستم پاکش کنم و یک تیم دیگه بسازم و همینکارو هم کردم ولی الان که وارد تیم جدیدم میشم میبینم هرچی اموزش تو قسمت manager task بود رو کامل انجام دادم و نه سکه و نه پک جدید میتونم بدست بیارم لطفاااا کمکم کنید...راهی هست همچیز صفر بشه از اول یا اضلا بتونم اکانت فیفام رو کامل پاک کنم؟؟؟ممنون میشم کمکم کنید

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
خوش به حال این خارجیا کاش ایرانم بیاد:-<(کنترلر با طرح دستینی2)
Destiny_2_DualShock_4.jpg

1mprexive

کاربر سایت
Jun 29, 2017
28
سلام از طریق run کامپیوتر
run--->type cmd--->type ping 146.66.155.1 -t
enter
من با دوستم فیفا 16 آنلاین بازی میکردم انقدر رو مخ بود که نگو :-s
پینگم 120 با این سرور

داداش تو پینگتو گفتی منم گفتم تو ایران زیر 150 خوبه :)
میدونم منظورم اینه از اونجایی که بازی های رو در رو مثل فوتبال نیاز به پینگ بهتری نسبت به بازی های دیگه داره با این نت ایران میشه بدون اعصاب خوردی انلاین بازی کرد یا نه

Last edited by a moderator:

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
میدونم منظورم اینه از اونجایی که بازی های رو در رو مثل فوتبال نیاز به پینگ بهتری نسبت به بازی های دیگه داره با این نت ایران میشه بدون اعصاب خوردی انلاین بازی کرد یا نه
بنده با 4g ایرانسلم بازی کردم مشکلی نبود :d

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
دوستان قضيه اين نسخه از بازي ها چيه مثلا زده gold edition يا delux edition?!
بستگی به بازی داره معمولا نسخه های گلد شامل سیزن پس و محتوایات دیگه میشن و نسخه دیلاکس فقط یه سری موارد اضافه داره شامل سیزن پس هم نمیشه
باز بسته به بازی نسخه های مختلفی گذاشته میشن ممکنه فقط یه نسخه دیلاکس بذارن که سیزن پس هم روش باشه
آقا یه سوال میگم نمیشه cd بازی jc3 بگیرم و رو هارد نسب کنم به جای دیتا ریختن؟
تا اونجا که یادمه نمیشد جهت اطمینان میپرسم
نه
نسخه فیزیکی با دیجیتالی متفاوته

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
سلام دوستان دوتا سوال دارم جواب بدید ممنون میشم
1.واسه استفاده از تخفیفات جدید سونی (ubisoft sale) باید حتما اشتراک پلاس داشته باشیم؟
2.تفاوت این بازیها که زیرش نوشته bundle با اونایی زیرش نوشته full game چیه؟

1mprexive

کاربر سایت
Jun 29, 2017
28
سلام دوستان دوتا سوال دارم جواب بدید ممنون میشم
1.واسه استفاده از تخفیفات جدید سونی (ubisoft sale) باید حتما اشتراک پلاس داشته باشیم؟
2.تفاوت این بازیها که زیرش نوشته bundle با اونایی زیرش نوشته full game چیه؟

1.نه نیازی به اکانت پلاس نیست
2. bundle شامل برخی ایتم ها مثل skin های جدید یا باز کردن اسلحه و ... و شامل بازی اصلی نمیشه بعنی باید از قبل بازیو خریده باشی.bundle به درد کسایی میخوره که از قبل بازی رو خریدن و میخان زودتر یه ایتم خاص رو باز کنن ولی full game نسخه اصلی بازیه

• Like
Reactions: rezab and amirm5759

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر