هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان من كنسولم خراب شده و يادم رفته بود كه اكتيو يكي از اكانتامو از روش بردارم و الان كه ميخوام اون اكانتو رو كنسول جديد اكتيو كنم تا بتونم بازي هاشو رو اكانت اصليم بازي كنم، امكانش نيست.

هيچ راهي نيست كه بتونم اكتيوي كه رو كنسول قبلي فعال بود را بردارم.

خيلي برام واجبه. كلي بازي مهم توشه.

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستان من كنسولمو فروختم و يادم رفته بود كه اكتيو يكي از اكانتامو از روش بردارم و الان كه ميخوام اون اكانتو رو كنسول جديد اكتيو كنم تا بتونم بازي هاشو رو اكانت اصليم بازي كنم، امكانش نيست.

ازطریق سایت میشه دی اکتیو کرد

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
درود
اقا دوستان نظرتون راجب بازی Need for Speed چیه؟
اینو میگم:
Need for Speed
همش انلاینه؟یا افلاینم هم داره؟کلا چطوریاس؟
تمام آنلاینه حتی بخش افلاینش هم اتصال به اینترنت نیاز داره
چون به سبکش علاقه ندارم دانلودش نکردم
میتونید گیم پلیش رو توی نت ببینید
+متای بازی 66 هست.

• Like
Reactions: voldmort

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
درود
اقا دوستان نظرتون راجب بازی Need for Speed چیه؟
اینو میگم:
Need for Speed
همش انلاینه؟یا افلاینم هم داره؟کلا چطوریاس؟

اتصال به نت باید باشه همیشه، مهم نیست سرعتش

بازی خوبیه، داستان جالبی نداره ولی گیم پلیش خوب هست

• Like
Reactions: voldmort

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام دوستان نیاز به پروکسی کردن اینترنت ps4 دارم.اگه راهی هستش بفرماییدمنم استفاده کنم
برای چه کاری میخواید از پروکسی استفاده کنید اگه فقط رفع فیلتر میخواید میتونید از پروکسی های رایگان استفاده کنید
برای بازی کردن و استفاده از سرویس های استریم باید پروکسی پرایوت بخرید

• Like
Reactions: haka

haka

کاربر سایت
Aug 16, 2010
5
برای چه کاری میخواید از پروکسی استفاده کنید اگه فقط رفع فیلتر میخواید میتونید از پروکسی های رایگان استفاده کنید
برای بازی کردن و استفاده از سرویس های استریم باید پروکسی پرایوت بخرید
یکی اینکه گیم پلی ها رو نمیتونم ببینم و اینکه اپلیکیشن youtube رو نیاز دارم باز شه رو ps4 درضمن سرور بعضی گیم ها فیلتره مثلا گیم LOADOUT ارور سرور میده

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
یکی اینکه گیم پلی ها رو نمیتونم ببینم و اینکه اپلیکیشن youtube رو نیاز دارم باز شه رو ps4 درضمن سرور بعضی گیم ها فیلتره مثلا گیم LOADOUT ارور سرور میده
برای استریم و بازی کردن بهتره پروکسی پرایوت بخرید
فقط از سایتای خارجی میشه تهیه کرد با پی پال/کردیت کارت
کسایی که پرداخت پی پال انجام میدن زیاد هستن یه سایت پیدا کنید بهشون بگید براتون خرید رو انجام بدن من از mpp استفاده میکنم ولی این اواخر زیاد سرویس دهی جالبی نداره سرعتش پایین میاد و قطعی داره وسط استریم هم از 720 به 480 دراپ میشه بخاطر کاهش سرعت چند شب پیش که تست کردم اصلا نمیشد استریم کرد (البته شایدم دارن روی سایت تغییرات ایجاد میکنن که اینجور شده چون یکی دوبار کلا سایتشونم باز نمیشد برای چند ساعت)

• Like

haka

کاربر سایت
Aug 16, 2010
5
ممنونم دوست عزیز روش ست کردن پروکسی توی کنسول چطوره؟

توی تنظیمات شبکه فقط یه فیلد واسه آیپی سرور و یه فیلد پورت داره

Last edited by a moderator:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
توی تنظیمات شبکه فقط یه فیلد واسه آیپی سرور و یه فیلد پورت داره
پروکسی هم همینه ip : port که توی کنسول ست میکنید البته پرایوت بگیرید ip : port : user : pass بهتون میدن که توی کنسول کاربرد نداره چون اصلا فیلدی برای یوزر پس زدن نداره و باید از طریق پنل کاربریتون ای پی خودتون رو به پدید تا موقع اتصال یوزر پس نخواد

• Like

haka

کاربر سایت
Aug 16, 2010
5
پروکسی هم همینه ip : port که توی کنسول ست میکنید البته پرایوت بگیرید ip : port : user : pass بهتون میدن که توی کنسول کاربرد نداره چون اصلا فیلدی برای یوزر پس زدن نداره و باید از طریق پنل کاربریتون ای پی خودتون رو به پدید تا موقع اتصال یوزر پس نخواد
خیلی ممنون از راهنماییتون لینک یه سایت مجانی و یه سایت پولی که خودتون استفاده میکنید قرار میدید لطفا

از دوستان کسی آموزش مراحل گیم grand theft auto v رو جایی سراغ نداره؟

Last edited by a moderator:

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
نوشته شده توسط THE BEST BOY:
دوستان من كنسولم خراب شده و يادم رفته بود كه اكتيو يكي از اكانتامو از روش بردارم و الان كه ميخوام اون اكانتو رو كنسول جديد اكتيو كنم تا بتونم بازي هاشو رو اكانت اصليم بازي كنم، امكانش نيست.

ازطریق سایت میشه دی اکتیو کرد

ممنون داداش. بعد اون وقت با اين كار اكانت مثل روز اول آكبند ميشه؟ چون ميخوام بفروشمش و ميخوام مطمين بشم كه اگه فروختمش، بعدا طرف بتونه از هر سه ظرفيت اكانت براي خودش استفاده كنه كه بعدا مشكلي پيش نياد.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
ممنون داداش. بعد اون وقت با اين كار اكانت مثل روز اول آكبند ميشه؟ چون ميخوام بفروشمش و ميخوام مطمين بشم كه اگه فروختمش، بعدا طرف بتونه از هر سه ظرفيت اكانت براي خودش استفاده كنه كه بعدا مشكلي پيش نياد.
من زیاد با ظرفیتای اکانتا سروکار ندارم فقط درموردشون اطلاعات دارم اگه اون کنسولی که خراب شده رو به کسی ندادید و کسی بهش دسترسی نداره ظرفیت 3ش دست نخورده محسوب میشه
بعد از دی اکتیو هم ظرفیت 2 اکانت ازاد میشه ولی اگه میخواید اکانتو بفروشید به هیچ وجه روی اکانت خودتون اکتیوش نکنید چون تا 6 ماه فکر کنم نمیشه دی اکتیوش کرد

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
سلام دوستان
من TV 4k دارم و میخوام کنسول بخرم
از چندتا فروشنده پرسیدم میگن ps4 معمولی بگیر باحالت hdr هیچ فرقی با ps4 pro نداره
اومدم اینجا ازتون بپرسم واقعا همینه که فروشنده ها میگن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر