هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
سلام
میخواستم دسته ps4 بگیرم.فروشنده 2 نوع دسته داره یکی رو میگه 180 که به قول خودش high copy هست دسته اصلی رو میگه 245
دیجی کلا الان دسته مدل جدید میده 164 تومن یعنی فیکه ؟؟ قضیه چیه ؟؟
دسته PS4 بسته به رنگش از 170 تا 210 قیمت دارم من، همه هم اصل
میخواد بندازه بهت

hamidvictor

کاربر سایت
Apr 13, 2011
65
دوستان این اکانتای قانونی که میگن داستانش با اکانت هکی چه فرقی میکنه ؟‌چجوری این اکانتارو میسازن اصلا ؟‌
2 مدل بازی قانونی هست 1 . دیجیتالی 2. دیسک فیزیکی ... شما برای خرید بازی دیجیتالی باید اکانت psn بسازین بعد از استور سونی بازی هارو بخرین و دانلود کنین اینجوری بازی رو اکانت شما ذخیره میشه برای فروش این بازیا ی دیجیتالی باید اکانت psn تونو کلا بفروشین تکی نمیشه... هکی هم همین اکانتارو هک میکنن !!!

• Like
Reactions: shahriyar_pc

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
این پیام رو برای هر کسی که میتونه کمکی کنه تو کانال ها و ... بفرستید :
سلام من یه درخواست برای فارسی شدن پی اس 4 به سایت سونی دادم که لینکش پایین هست . من نمیتونم برای آگاه کردن مردم از این درخواست هزینه کنم ولی اگر همه ی PS4 دار های ایران بفهمند ممکنه زبان فارسی بهش افزوده بشه و این به نفع همه ی مردم ایران هست .
Persian language for PS4 – PlayStation.Blog Share

art73

کاربر سایت
Aug 21, 2011
506
نام
علی
دوستان کسی میتونه راهنماییم کنه چطور میشه بازی های پی اس 4 رو جوری گرفت ارزون در بیاد؟ کم ریسک ترین و منطقی ترین روش پیشنهادی شما چیه

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726
دوستان کسی میتونه راهنماییم کنه چطور میشه بازی های پی اس 4 رو جوری گرفت ارزون در بیاد؟ کم ریسک ترین و منطقی ترین روش پیشنهادی شما چیه
با گیفت کارت بخری وایسا تو استور بازی اف که خورد بخر تو 2 تا دستگاه شیر کن با دوست قیمت عالی در میاد

این پیام رو برای هر کسی که میتونه کمکی کنه تو کانال ها و ... بفرستید :
سلام من یه درخواست برای فارسی شدن پی اس 4 به سایت سونی دادم که لینکش پایین هست . من نمیتونم برای آگاه کردن مردم از این درخواست هزینه کنم ولی اگر همه ی PS4 دار های ایران بفهمند ممکنه زبان فارسی بهش افزوده بشه و این به نفع همه ی مردم ایران هست .
Persian language for PS4 – PlayStation.Blog Share
این موضوع زمان ps3 بچه های همین سایت پیگیر شدن و هیچ اتفاقی نیفتاد الان هم...

Last edited by a moderator:

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
سلام دوستان تفاوت اکانت های ظرفیت 1 ، 2 و 3 که میفروشن قیمت نسبتا بالایی هم داره
با اکانت های ترکیبی(هکی) که خیلی ارزون هستند چی هست ؟
و اینکه چجوری یک بازی رو از psn بخرم و با دوستم اشتراک بذارم .
ممنون میشم کاملا توضیح بدید

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,751
نام
حامد
سلام دوستان تفاوت اکانت های ظرفیت 1 ، 2 و 3 که میفروشن قیمت نسبتا بالایی هم داره
با اکانت های ترکیبی(هکی) که خیلی ارزون هستند چی هست ؟
و اینکه چجوری یک بازی رو از psn بخرم و با دوستم اشتراک بذارم .
ممنون میشم کاملا توضیح بدید
من امروز پستم راجع به سوال شما که اسمشو نمیبرم پاک شد و هشداری دریافت کردم که حتی صحبت هم درمورد اینقضیه دسترسی شما رو بدون اطلاع قبلی قطع میکنه. ضمن اینکه صحبت من در راستای نقض این روش بود.
پس توصیه میکنم دوستان اشاره ای به این موضوع نداشته باشن.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
من امروز پستم راجع به سوال شما که اسمشو نمیبرم پاک شد و هشداری دریافت کردم که حتی صحبت هم درمورد اینقضیه دسترسی شما رو بدون اطلاع قبلی قطع میکنه. ضمن اینکه صحبت من در راستای نقض این روش بود.
پس توصیه میکنم دوستان اشاره ای به این موضوع نداشته باشن.

اگه بخوان چیزی حذف کنن باید قبلش تو بخش قوانین توضیح بدن که دلیلش چیه و ... اینجور بیخبر حذف کنن فقط وجهه خودشون رو خراب میکنن ، منم صرفا سوال کردم که چجوریه نه تبلیغی بود نه چیزی ...

xbox s

کاربر سایت
Nov 6, 2011
106
نام
حسین
دوستان اگر يه بازي داخل شبكه پلي استيشن مجاني شه ميتونم با اكانت خودم كه پلاس از اكانت هاي تركيبي دارم بزنم رو دانلود ديتا شو بدم بيرون واسم بريزن ؟!اصن نياز به پلاس هست ؟!

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
دوستان اگر يه بازي داخل شبكه پلي استيشن مجاني شه ميتونم با اكانت خودم كه پلاس از اكانت هاي تركيبي دارم بزنم رو دانلود ديتا شو بدم بيرون واسم بريزن ؟!اصن نياز به پلاس هست ؟!

نه نمیشه ، باید خودتون پلاس داشته باشین و تا وقتی میتونین از اون بازی استفاده کنید که اکانتتون پلاس باشه .

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
این موضوع زمان ps3 بچه های همین سایت پیگیر شدن و هیچ اتفاقی نیفتاد الان هم...
آخه اون زمان PS3 اصلا خط راست به چپ ما رو پشتیبانی نمیکرد و اوایل نسل هم سونی گفت زبان عربی برای PS4 نخواهد آمد و هنگامی که دید مردم عرب بازی ها رو قانونی میخرند و خواهان زبان عربی هستند پشتیبانی کرد . احتمال اینکه زبان پارسی افزوده شود بالاست .

• Like
Reactions: shahriyar_pc

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726
آخه اون زمان PS3 اصلا خط راست به چپ ما رو پشتیبانی نمیکرد و اوایل نسل هم سونی گفت زبان عربی برای PS4 نخواهد آمد و هنگامی که دید مردم عرب بازی ها رو قانونی میخرند و خواهان زبان عربی هستند پشتیبانی کرد . احتمال اینکه زبان پارسی افزوده شود بالاست .
براتون ارزوی موفقیت میکنم همین که تو لیست کشور هاشون ایرانو اضافه کنن کافیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر