هر سوال و هر مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

گفتگو در 'PlayStation 4' ایجاد شده توسط The Philosophers, ‏Feb 22, 2013.

1. کاربر سایت

نام:
    محمد
    اگه پلاس فقط روی اکانت ظرفیت سوم باشه فقط بازیهای همون اکانت رو میشه انلاین بازی کرد.
    در این مواقع بهتره روی اکانت خودتون پلاس خریداری بشه
    یا اینکه یه اکانت ژاپن بسازید و 14 روز پلاس رایگان بدون نیاز به کردیت کارت بگیرید.البته نمیدونم هنوز این روش جواب میده یا نه

mikelwar و aminda این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    محمد
    چند تا سوال داشتم دوستان :

1- من گاد اف وار 3 رو خریدم از استور دیتاشم دانلود کردم با کامپیوتر میشه ps4 رو با لن به کامیپوتر وصل کنم یعنی ps4 رو بدون تلوزیون وصل کنم کامپیوتر با لن بعد عین فیلم که ادم میریزه تو موبایل کپی پیست کنم؟

2- زامبی call of duty advanced warfar قشنگه؟ اخه همش من قبلا بلک اپس 1 زامبیشو تو ایکس باکس 360 بازی میکردم و به زامبی جدید بلک اپس 3 عادت ندارم خیلی جدیده اخه با زامبی call of call of duty advanced warfar بیشتر راحتم حالا اونایی که بازی کردن قشنگه؟؟؟

3- دوستان یه کانال در رابطه فروش بازی پیدا کردم نمیدونم اطمینان پیدا کنم بهش یا نه اسم کانالشم خلیج فارس هست بازی پلمپ میفروشه با قیمت خوب khalijfarrs@

3. کاربر سایت

نام:
    ALI
    الان پلاس رو اکانت اصلی من فعاله
    و از اونجایی هم که اکانت اصلیم اکتیو پرایمری هست پس با این حساب فک کنم برای اون اکانت ظرفیت سومی که گرفتم هم پلاس برای آنلاین بازی کردن فعال بشه درسته؟

hamed_yazdani این نوشته را Like کرده است.
  4. کاربر سایت

نام:
    محمد
    کاملا درسته

hamed_yazdani و mikelwar این نوشته را Like کرده اند.
  5. کاربر سایت

نام:
    على
    با برنامه psx میشه
    نمیدونم
    خو الان چجوری ما اطمینان کنیم یکی باید بخره بیاد بگه اگه کالا نرسید دستش میفهمیم اعتماد نباید کرد :D

mikelwar این نوشته را Like کرده است.
  6. کاربر سایت

راجع به سوال اخرتون بگم که کانالای معتبر فروش معمولا کد شامد ساماندهی دارن !!!

mikelwar این نوشته را Like کرده است.
  7. کاربر سایت

سلام دوستان .
    اقا من کنسولم نمیدونم جدیدا چه مرگش شده . وقتی بازیرو میزارم تو دستگاه بعد از نیم ساعت بازی کردن یدفه دیسک خودش میاد بیرون بعد تا دستگاه رو خاموش یا ریستارت نکنم دیسک داخله دستگاه نمیره . اونوقت بعضی وقتها هم موقعی که دستگاه خاموشه یدفه خودش روشن میشه دیسکم میاره بیرون .
    بنظرتون مشکلش چیه ؟

8. کاربر سایت

نام:
    محسن
    دوستان این ps4 های سری 11 هم مثل سری 10 صدای فن بلندی دارن یا کم سرو صدا هستن؟قبلا سری 10 داشتم خیلی صدای فنش تو بازی بلند بود یه مدت پیش هم اسلیم گرفتم که واقعا عالی بود و تو بازیهای سنگین هم صدا یی ازش نمیومد ولی مجبور شدم بفروشم:( الان یه ریجن 3 1106 پیدا کردم میترسم مثل سری 10 پر سرو صدا باسشه،کسی سری 11 داره؟تو بازیهای سنگین وضعیتش چه جوریه؟

9. کاربر سایت

نام:
    على
    بله تو بازیهای سنگین صدای فنو میشنوین

mikelwar و Mprince این نوشته را Like کرده اند.
  10. کاربر سایت

سوال اول نمیتونی باید حتما نمایشگر داشته باشی برای انتقال دیتا
    سوال دوم رو توی تاپیک بازی بپرسی

11. کاربر سایت

نام:
    محسن
    یعنی مثل سری اول هستن یا بهتر شدن؟کلا ارزش داره الان خرید سری 11؟چون الان بودجه م نمیرسه نمیتونم اسلیم بگیرم و با 700 تومن یه دونه کارکرده تمیز ریجن 3 1106 پیدا کردم

12. کاربر سایت

نام:
    على
    راستش چون برای من یکی که زیاد فرق نداره صدا بده نده :D
    اگه شما مشکل بودجه دارین خوب انتخابتون خوبه

mikelwar و Mprince این نوشته را Like کرده اند.
  13. کاربر سایت

نام:
    ALI
    احتمالا کنسول شما روح زده شده:D
    بی شوخی ، قبل از خاموش کردن دستگاه مطمئن شید که دیسکی توش نباشه ، موقع روشن خاموش کردن و همچین بیرون آوردن دیسک هم مستقیما از دسته استفاده کنید ( به هیچ وجه یه مدت از کلیدای رو کنسول استفاده نکنید) ممکنه که مشکل از خود کلید رو کنسول باشه مثلا گیر خاصی داشته باشن یا یه چیزی تو همین مایه ها، اگه مشکلتون حل شد ، پس حتما مشکل از همون کلیدا بوده و به یه سرویس کار کاربلد نشونش بدید
    البته این چیزایی که راجع به گیر کردن کلید اینا گفتم بیشتر برای مدل های اسلیم ممکنه ها!!! چون مدل های فت که فک میکنم لمسی باشن:-? ولی بازم یه امتحان کوچولو بکنید ،ضرری نداره

Jack cooper این نوشته را Like کرده است.
  14. کاربر سایت

الان یعنی احتمالش هست درایو دستگاه خراب شده باشه ؟

15. کاربر سایت

نام:
    ALI
    نمی دونم دقیق، حالا ایشالا که اینطور نباشه با اینحال شما این کارو که گفتم بکنید ببینید چه نتیجه ای میگیرید

Jack cooper این نوشته را Like کرده است.

این صفحه را به اشتراک بگذارید