هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
آقا نشد
من یادمه اولین بار که کنسول روشن کردم روز اول خرید ازت میپرسید با سنسور میخوای با کیبورد کار کنی یا دستی من زدم دستی البته سنسور اوم موقع کار میکرد
الان هیچ گزینه ی نیست من تست کنم سنسور دسته رو کیبورد کار میکنه یا نه؟
+
با rest کردن دسته از پشت درست میشه؟
برای rest کردن دسته باید شارژ نداشته باشه ؟
کسی بلد rest کردن دسته رو به صورت کلی توضیح بده
اول کنسول می پرسید سنسور باشه? نه همچسن چیزی نبوده
شما باید حس اسپری و بگیرین بعد تکونش بدین (صدا توشلشم میاد) :D

• Like
Reactions: Kirk-Hammedd

mohsen_75

کاربر سایت
Jul 8, 2017
21
با سلام
تفاوت بازی witchers 3 goty edition با بازی witchers 3 complete edition چیه؟
میخواستم نسخه کاملشو بگیرم خواستم بدونم کدومشون کامل تره؟
ممنون میشم کسی راهنمایی کنه

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
سلام من LED 43 اینچ سامسونگ دارم فول اچ دی به نظر شما PS4 معمولی بخرم یا پرو با توجه به اینکه LED من 4K نیست کمی گیج شدم

در خرید پرو شک نکن! روی tv 1080p و رزلوشن 1080 فریم ریت بالاتر و جزییات گرافیکی بیشتری داری ضمن اینکه پرو گیمارو 4k واقعی هم اجرا نمیکنه البته با داشتن tv 4k تصویر بهتری میده درکل اجرای 1080ـش بهتره
اینجام اکثرن میان میگن tv 4k نداری اسلیم بگیری بهتره! فریم بالاتر و جزئیات گرافیکی بیشتر لابد براشون مهم نیست! در بازیهای آینده تاثیر پرو تو بازیارو بیشتر خواهی دید

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
سلام
قبلنا میومدیم یه اکانت ژاپن میساختیم 14 روز پلاس مجانی بدون نیاز به کردیت کارت میگرفتیم.
اما الان که اکانت ساختم ازم مشخصات کردیت کارت خواست.
سونی همین یک آپشن رو هم ازمون گرفت:-<

shylord

کاربر سایت
Nov 24, 2009
310
نام
حمید
دوسن عزیز این سوالو بشخصه دیدم 5-6 بار پرسیدی مطمعن باش اگه کسی میدونست جوابتو میداد پیشنهاد میکنم تو تاپیک بازی از کسی که حرفه ای پی اس بازی میکنه بپرسی

اولا که این حرف شما تهمت و دروغ محسوب می شه
دوما من در عرض 3 روز این سوال رو کلا 3 بار پرسیدم اونم به دلیل اینکه دفع اولی که پست خودم رو کویت کردم دیدم پاک شده دوباره مجبور شدم بپرسم
در کل 2 تا پست باقی موند ( از 3 پست .... اگر پست دوم پاک نمیشد دیگه پست سوم رو نمینوشتم )
سوما فکر نمی کنم به شما ربطی داشته باشه که من چند بار بپرسم
من از سال 2009 تو این فرم هستم و بهتر میدونم چی بپرسم و چی نپرسم
ممنون

خب همینطور که گفتی حتما باید به نت وصل بشی و تنظیماتو تغییر بدی اگه قرار بود افلاین بشه تغییر داد که همچین ارروری نمیداد !!!
احتمالا بازی هکی ریختی میترسی بن بشی درسته؟
یک نکته ای هست نمیدونم به کارتون میاد یا نه ولی از طریق تنظیمات خود ps4 هم میشه جای دکمه هارو تغییر داد !!!
setting-Accessibility-Button Assignments
تیک را فعال کنید و گزینه Customize Button Assignments را بزنید

ممنون دوست عزیز از کمکت
من همین سی دی رو روی 2 تا ps4 میذارم .... اولی بدون مشکل و بدون نت تغییر می کنه ولی روی دومی این مشکل رو دارم
بازی هکی دارم ولی به خاطر بازی ها نمی ترسم .... خیلی وقته استفاده می کنم و مشکلی ندارم
به خاطر یه سری مشکلات نمیتونم همش به نت وصل باشم ( مجبورم با کابل لن وصل بشم )
با تغییر تنظیمات از این قسمت فکر کنم برای تمام بازی ها تغییر می کنه

• Like
Reactions: mohsen_75

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
اصلا نمیشه باید فکر کنم rest کنم
فقط نمیدونم دسته باید شارژ داشته باشه یا نه؟
اون مربوط به راهنمایی های کنسوله اگه رو یه پروفایل جدید سویچ کنید و برید به قسمتی که مربوط به تایپ کردن باشه بازم اون صفحه رو میاره که میخواید از طریق کیبورد - تاچ پد تایپ کنید یا تکون دادن دسته
موقعی که توی کنسول بخواید تایپ کنید و کیبورد رو میاره هم میشه روش سویچ کرد فکر کنم با فشار دادن استیک سمت راست (R3) بود اگه اشتباه نکنم

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,463
نام
نیما
آقا من دیگه دارم دیوونه میشم:| نمیدونم چه باگه مسخره ایه افتاده به جونه ما! کنسول من 1 ترابایته الان 400گیگشم خالیه، میخوام pes 2018 online beta که 6 گیگ بیشتر نیست نصب کنم میگه delete unnecessary files ! چند صفحه پیشم گفتم این مشکل پیش اومد واسم ولی اوکی شد الان اینو هرکاری میکنم درست نمیشه! چیکارش کنم؟ باید وایسم آپدیت بده؟

P@rtex

کاربر سایت
Jul 1, 2017
31
آقا من دیگه دارم دیوونه میشم:| نمیدونم چه باگه مسخره ایه افتاده به جونه ما! کنسول من 1 ترابایته الان 400گیگشم خالیه، میخوام pes 2018 online beta که 6 گیگ بیشتر نیست نصب کنم میگه delete unnecessary files ! چند صفحه پیشم گفتم این مشکل پیش اومد واسم ولی اوکی شد الان اینو هرکاری میکنم درست نمیشه! چیکارش کنم؟ باید وایسم آپدیت بده؟
شما بودی گفتیم هارد رو فرمت کنی؟ فرمت کردی؟ فکر کنم چاره‌اش همینه

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,463
نام
نیما
بستگی به بازی و موارد دیگه داره من قیمتارو دنبال نمیکنم و اطلاع زیادیم ندارم فقط سر کرش از روی بیکاری قیمتاشو دیدم بهترین قیمت 30~40 بود (موقع انتشار) الان باید پایینتر باشه فکر کنم
بنظر من ارزش نداره اینم درنظر بگیرید که جدا از خطر بن کنسول بازیا احتمال قفل شدن دارن خیلی سریع هم ممکنه قفل بشن خصوصا وقتی داخلشون بازی جدید باشه یکی از دوستای من فیفا 17 و gta v گرفت یک هفته نکشید بازیاش قفل شد.:-"
اینجا که خیلی راحت میشه بازی کرایه کرد هزینش از هر نظر از اکانتای هکی کمتر میشه بازیای غربی هم که اکثرا زیر 10 ساعت گیم پلی دارن سریع تموم میشن همون gow 3 سریع تموم میشه

با این وضعیت پشتیبانی سونی که فکر نکنم کلا تا نسل بعد این مشکل حل بشه
یه راه حلی که میتونید انجام بدید استفاده از هارد اکسترنال هست دیگه این مشکلات عجیب غریب هارد کنسولو نداره
واقعا مسخرس که نمیتونن با یه آپدیت همچین باگ مسخره ای رو درست کنند! هارد اکسترنال چه فرمتی باید باشه تا ساپورت کنه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر