هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

shylord

کاربر سایت
Nov 24, 2009
310
نام
حمید
سلام یه جا خوندم میشه دسته ps2 رو به ps4 وصل کرد اگه کسی این کار رو کرده یا دربارهش میدونه لطفا تعریف کنه
برای ps4 تست نکردم ولی روی ps3 با تبدیل مخصوص pc کار می کرد
یه سری تبدیل هست که دسته ی ps2 رو می تونی به usb کامپیوتر وصل کنی .... با همون تبدیل می شد وصل کرد به ps3 ( بدون هیچ برنامه ی خاصی )

ayin.1

کاربر سایت
Sep 19, 2011
34
سلام
چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید
1-روش قطعی برای تشخیص دسته اورجینال وجود داره؟نکته ای هست که در خریدش آدم بهش توجه کنه؟

2-در مورد خرید بازی دست دوم بجز به خط و خش به چیز دیگه هم باید توجه کرد؟

3-من یه ps4 اسلیم گرفتم.وقتی که دستم رسید و روشنش کردم ازین خوش امد گویی ها و اینا و تنظیمات اولیه داشت(یعنی انگار قبلا بالا نیومده باشه)ولی وقتی رفتم اپدیت کنم یکم از اپدیت انگار دانلود شده بود(درحد 19 مگ)طبیعیه؟

4-آیا دسته های جدید فقط در همون نوار رنگی تفاوت دارن یا فرق مهم دیگه ای هم دارن؟این درسته که دسته های قدیمی کیفیت بالاتری دارن؟
خرید دسته سری قدیم بهتر نیست؟
ممنون

P@rtex

کاربر سایت
Jul 1, 2017
31
سلام
چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید
1-روش قطعی برای تشخیص دسته اورجینال وجود داره؟نکته ای هست که در خریدش آدم بهش توجه کنه؟

2-در مورد خرید بازی دست دوم بجز به خط و خش به چیز دیگه هم باید توجه کرد؟

3-من یه ps4 اسلیم گرفتم.وقتی که دستم رسید و روشنش کردم ازین خوش امد گویی ها و اینا و تنظیمات اولیه داشت(یعنی انگار قبلا بالا نیومده باشه)ولی وقتی رفتم اپدیت کنم یکم از اپدیت انگار دانلود شده بود(درحد 19 مگ)طبیعیه؟

4-آیا دسته های جدید فقط در همون نوار رنگی تفاوت دارن یا فرق مهم دیگه ای هم دارن؟این درسته که دسته های قدیمی کیفیت بالاتری دارن؟
خرید دسته سری قدیم بهتر نیست؟
ممنون

1 من دسته چینی یا کارکرده ندیدم تو بازار ولی واسه اطمینان هم شده از فروشگاه مطمئن خریداری کنید و دقت کنید که از سری جدید باشه تا لایت‌بار از بالا هم دیده بشه
2 اگه اهل خریدن dlc هستید به ریجن بازی دقت کنید
3 آره واسه منم همین رو داشت
4 تفاوت آنچنانی ندارن ولی دسته های جدید دکمه های R2 و L2 بزرگتر شده و راحت تره

• Like
Reactions: ayin.1

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
رفقا من امروز نزدیک 6 گیگ اینترنت حروم دانلود بتای pes 18 کرد بسی نادم و پشیمانم :-s:-s
گفتم اطلاع رسانی کنم که دوستان دیگه اشتباه من و نکنن پشیمااانم پشیمان :D:D
جدی از شوخی گذشته خیلی مزخرفه فقط میتونی آنلاین بزنی اونم با دونفر دیگه که هم تیمیت هستن کلا چرت به تمام معنا

• Like
Reactions: voldmort

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
608
نام
احمد رضا
سلام دوستان.من بازی کرش رو دیجیتالی خریدم ولی وقتی میخوام دانلود کنم میکه to download the content you must delete unnecessary content from system storage
380 گیگ هم فضای خالی دارم! چیکار کنم؟
دوستان كسي ميتونه جواب بده سوال منم هست، از منم ١٤٠ تا خاليه ميگه پاك كن! چكار كنم

nzehtabvar

کاربر سایت
Sep 13, 2014
124
سلام دوستان!
من 30 گیگ خالی دارم رو کسول بعد که میخوام بتلفیلد رو آپدیت کنم ارور کمبود فضا میده! یه بارم پاکش کردم آپدیت رو باز درست نشد! کسی نمیدونه مشکل از کجا میتونه باشه؟

R.rasa

کاربر سایت
Jun 21, 2017
11
رفقا من امروز نزدیک 6 گیگ اینترنت حروم دانلود بتای pes 18 کرد بسی نادم و پشیمانم :-s:-s
جدی از شوخی گذشته خیلی مزخرفه فقط میتونی آنلاین بزنی اونم با دونفر دیگه که هم تیمیت هستن کلا چرت به تمام معنا
وای باورت نشه منم همین طور حالم گرفته شدرفتم تو بازی نوشت انلاین بتا

Last edited by a moderator:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,918
یه PS4 اسلیم با دو تا دسته گرفتم. بعد چند روز الان دسته دوم که شارژش تا ته خالی شده بود دیگه شارژ نمیگیره و فقط یه لحظه روشن خاموش میشه. دستگاه آکه و دستها. چرا اینطوری شده؟
آقا دسته هه درست نشد (ریست کردنشم امتحان کردم)
تو گوگل یه سرچ انگلیسی زدم، یه جا نوشته بود نیم ساعت بذاری تو فریزر درست میشه! (اگه ایراد از سنسورهاش باشه)
این کار رو امتحان کنم یا نه؟؟؟
بعد جدیدا یه سری کنسول دیدم روش به فارسی برچسب زدن که به اینترنت وصل نشه و توشم پر بازی کپیه! جریان اینا چیه دقیقا؟

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
تو گوگل یه سرچ انگلیسی زدم، یه جا نوشته بود نیم ساعت بذاری تو فریزر درست میشه! (اگه ایراد از سنسورهاش باشه)
بعد جدیدا یه سری کنسول دیدم روش به فارسی برچسب زدن که به اینترنت وصل نشه و توشم پر بازی کپیه! جریان اینا چیه دقیقا؟
اون کنسولا با اکانتای هکی پر شدن برای بن نشدن نوشته به نت وصل نشین

• Like
Reactions: Cait Sith

R.rasa

کاربر سایت
Jun 21, 2017
11
سلام با سیم شارژ هم به ps4 وصل میکنید بازم کار نمی کنه ؟

• Like
Reactions: Cait Sith

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
درود
رفقا اگر احیانا دوست داشتین زودتر از بقیه نسخه ۵.۰ پلی‌استیشن رو تجربه کنید از طریق لینک زیر میتونید ثبت نام کنید
از اوایل اگوست فکر میکنم اوکی میشه(من که کنجکاو بودم ثبت نام کردم)
ثبت‌نام از طریق صفحه مربوط به آمریکای شمالی

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
چتد وقته سرعت باز شدن تروفی هام بشدت کند شده
امروز حساب کردم 6 ثانیه بعد از انجام یک عمل خاص تروفی رو نشون داد ، آدم شک میکنه که کار درست انجام شد یا نه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر