هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
این قیمتا ربطی ب کیفیتشونم داره یا صرفا رنگ و اسکینه که این تفاوتو ایجاد میکنه؟ اون ۱۴۰ رو کجا میشه خرید لطفا!؟

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
این مقازه که قیمت داد گفت برای کیفیتشه اونکه ارزوتر بیکیفترینشه حالا راست و دروغ باخودش
ادرس مال مشهده

sorrowful

کاربر سایت
Feb 12, 2014
188
نام
Mohammad
سلام دوستان ، یه سوالی داشتم کسی اینجا میدونه چطوری باید جلوی آپدیت شدن اتوماتیک بازی ها رو گرفت ؟

مثلا الان من وقتی دیسک آنچارتد رو میذارم و میرم تو بازی خودش یه صفحه کوچیک بالا میاره میگه Add to Downloads

تو تنظیمات PS4 رفتم و قسمت System بعد Automatic Downloads اونجا همه گزینه ها تیکشون برداشتم ولی فرقی نکرد ممنون میشم اگه کسی میدونه کمک کنه !

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
سلام دوستان ، یه سوالی داشتم کسی اینجا میدونه چطوری باید جلوی آپدیت شدن اتوماتیک بازی ها رو گرفت ؟

مثلا الان من وقتی دیسک آنچارتد رو میذارم و میرم تو بازی خودش یه صفحه کوچیک بالا میاره میگه Add to Downloads

تو تنظیمات PS4 رفتم و قسمت System بعد Automatic Downloads اونجا همه گزینه ها تیکشون برداشتم ولی فرقی نکرد ممنون میشم اگه کسی میدونه کمک کنه !
تنها راهش اینه نت کنسول قطع کنید همین
وگرنه خودش میگیره

• Like
Reactions: sorrowful

sorrowful

کاربر سایت
Feb 12, 2014
188
نام
Mohammad
تنها راهش اینه نت کنسول قطع کنید همین
وگرنه خودش میگیره
خیلی ممنون پاسخ دادین ولی اینجوری که خیلی بد هستش

میای اینترنت رو مثلا 10 گیگ شارژ میکنی بعد بخاطر یه سهل انگاری اینجوری همش دود میشه میره رو هوا ، امکانش هست در آینده یه آپدیت بدن که غیرفعال کنه این حالت رو ؟

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
این مقازه که قیمت داد گفت برای کیفیتشه اونکه ارزوتر بیکیفترینشه حالا راست و دروغ باخودش
ادرس مال مشهده
ب احتمال زیاد راست گفته چون من هرجا قیمت گرفتم حداقل قیمت ۱۸۰ بوده و بالاتر از ۱۸۰ یعنی بین ۱۸۰ تا ۲۵۰ هم تفاوت اسکینا بوده

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على

میای اینترنت رو مثلا 10 گیگ شارژ میکنی بعد بخاطر یه سهل انگاری اینجوری همش دود میشه میره رو هوا ، امکانش هست در آینده یه آپدیت بدن که غیرفعال کنه این حالت رو ؟
نمیدونم اگه میخاستن بدن تا حالا میدادن
ب احتمال زیاد راست گفته چون من هرجا قیمت گرفتم حداقل قیمت ۱۸۰ بوده و بالاتر از ۱۸۰ یعنی بین ۱۸۰ تا ۲۵۰ هم تفاوت اسکینا بوده

فعلا که داره برا ما کار میکنه مهم همینه :D

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا

کدوم دسته ۱۴۰ خریدی؟

دادا آی دی psn ت رو هم بده

Last edited by a moderator:

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
متوجه نشدم یعنی چی
اون ۱۸۰ از این جدیداست که جلوش نور داره
اون ۲ رنج قیمت اون قدیماسایت
پخ کردم
فکر کردم شما یه دسته جدید از این ۱۴۰ ها خریدی ولی انگاری منظورت همون دسته ی روی کنسوله

متوجه نشدم یعنی چی
اون ۱۸۰ از این جدیداست که جلوش نور داره
اون ۲ رنج قیمت اون قدیماسایت
پخ کردم
پخ چیزی نیومده

Last edited by a moderator:

hamidvictor

کاربر سایت
Apr 13, 2011
65

میتونی اپدیتی که در حال انجامه رو pause کنی :)

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
دوستان دیروز با مقدار کمی اب و یه دستمال قسمت جلویی کنسول رو تمیز کردم.کنسول های سری جدید همینجور که میدونید لمسی نیستن و دکمه دارن برای پاور و ایجکت
این دکمه ها بعد اینکه من دستمال کشیدم قسمت جلویی کنسول که پاک بشه الان گیر کردن و مثل قبل دیگه دکمه ها ازاد نیستن برای پاور و ایجکت هرکاری هم میکنم در نمیان که حالت قبلی رو بگیرن.چیکار کنم اوکی بشن؟ایجکت و پاور خیلی سخته شده جوری که باید کلی فشار بدم تا کار کنن.

Teiger

کاربر سایت
Jun 27, 2017
3
سلام دوستان
یه دسته ps4 دارم ک باطریش دچار مشکل شده بود بعداز تعویض باطری راه افتاده ولی بعداز خاموش شدن کنسول همچنان چراغ نارنجی درحال خاموش روشن شدن میمونه مث اینکه درحال شارژ باشه کنسول هم روشن میکنم نشون میده درحال شارژ هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر