هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Wolf1992

کاربر سایت
Jun 30, 2017
3
یک سری اطلاعات جدید از PS4 اومده که بخشیش رو کیا اینجا بهش اشاره کرده .
یکی دو مورد هم من میگم :d

1. احتمالا خیلی ها با تعداد محدود Friend List توی PS3 مشکل داشتید! اما گفتن روی PS4 تعداد رو افزایش خواهند داد! دقیق نگفتن چقدر میشه البته:-" ولی روی PS3 صدتا دوست بیشتر نمیتونید داشته باشید:|

2.گفتن تمام PS4ـها هارد با حجم خیلی بالایی خواهند داشت! اینم باز دقیق نگفتن چقدر و فقط به جمله ی “a very large hard drive in every console.” قناعت نمودن:-"

3.همه ی PS4ـها همراهشون 1 عدد هدست هم میباشد! :d برای اونایی که دارن خبر جالبی نیست(پول بیشتری میگیرن خو :| ) ولی اونایی که ندارن خبر خوبیه براشون :d

4.اون چراغ رنگیه جلوی دسته،به جای شماره ی کنترل استفاده میشه! روی PS3 که 1تا4 بود(و برای بالاتر از 4 ، دوتا چراغ روشن میشد! :d ) ایندفعه رنگ رو جانشین شماره کردن! و فقط 4 رنگ رو گفتن (یعنی فقط تا 4 نفر پشتیبانی میکنه؟) البته زیاد هم مهم نیست! چون تنها بازیی که من میشناسم بیشتر از 4نفره بشه بازی کرد،فوتبال بودش :d
به هر حال این رنگ ها و شماره ها :
دسته 1 : آبی
دسته 2 : قرمز
دسته 3 : سبز
دسته 4 : صورتی
و مثل اینکه نمیشه عوض کرد رنگ ها رو! من قرمز میخوام:((
سلام آقا من داشتم بازی میکردم دستگاه یهو خاموش شد چند دقیقه بعد روشن کردم از اون موقع احساس میکنم کیفیت گرافیک قبلی ندارم

سلام من داشتم بازی میکردم دستگاه خآموش شد بعد چند دقیقه روشن کردم آمد بالا ولی احساس میکنم افت گرافیکی کرده فکر کنم برق ضعیف قوی شده شایدم وسواس فکری منه

Last edited by a moderator:

cartoonnetwork

کاربر سایت
Jun 30, 2017
13
سلام من در دی جی کالا برای خرید تحقیق می کردم نوشته بود:قفل بودن ریجن محتوای دانلود و محدود کردن قابليت‌هاي کنسول در صورت نداشتن اشتراک پلي‌استيشن در وردشون توضیح بدید من نفهمیدم یعنی نمیتوانم بازی دانلود کنم؟ و راه حل آن را به من بگید

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
سلام من داشتم بازی میکردم دستگاه خآموش شد بعد چند دقیقه روشن کردم آمد بالا ولی احساس میکنم افت گرافیکی کرده فکر کنم برق ضعیف قوی شده شایدم وسواس فکری منه
وسواس فکریه عزیز ، افت گرافیک نداره این دستگاه ! یه نرخ ثابتی رو اجرا میکنه اگه نتونه کلا تصویر نمیده نه اینکه با افت تصویر بده

• Like
Reactions: Wolf1992

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,716
سلام من در دی جی کالا برای خرید تحقیق می کردم نوشته بود:قفل بودن ریجن محتوای دانلود و محدود کردن قابليت‌هاي کنسول در صورت نداشتن اشتراک پلي‌استيشن در وردشون توضیح بدید من نفهمیدم یعنی نمیتوانم بازی دانلود کنم؟ و راه حل آن را به من بگید
منظورش این بوده بازی های پولی که هر ماه رایگان میشین اگه پلاس نداشته باشی نمی تونی دانلود کنی

m.mohebi

کاربر سایت
Apr 17, 2012
36
نام
مرتضی
بازی داریم که 60 فریم روی ps4 معمولی اجرا شه؟
اکثر بازیای شوتر بالای ۳۰ فریم اجرا میشن.

الان تایتان فال ۲ هم روی پرو هم روی معمولی تو محدوده ۶۰ فریم اجرا میشه حالا اگه صحنه خیلی شلوغ بیاد روی ۴۵ تا ۵۰.

ولی خب یه سری بازیم هستن که با این که اول شخصه ولی کلا شرکتش نتونسته ۶۰ فریمو اوکی کنه.

مثه dishonored 2.
من الان این بازی رو خریدم ولی فریم ریت فوق العاده پایینه فک کنم زیر ۲۵ باشه.

ولی در کل شما اینجوری در نظر بگیر بیشتر بازیای اول شخص روی ۶۰ فریم و سوم شخص هم روی ۳۰ فریم اجرا میشن

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
سلام.
یکی از دوست هام اطلاعات اکانتش رو با یکی شیر کرده بود حالا این دوتا دعواشون شده و طرف اکانت دوستم رو تعییر داده میخوام بدونم راهی برای برگردوندن اکانت هست یا کلا به صورت فیزیکی وارد کار بشه؟:D

m.mohebi

کاربر سایت
Apr 17, 2012
36
نام
مرتضی
سلام.
یکی از دوست هام اطلاعات اکانتش رو با یکی شیر کرده بود حالا این دوتا دعواشون شده و طرف اکانت دوستم رو تعییر داده میخوام بدونم راهی برای برگردوندن اکانت هست یا کلا به صورت فیزیکی وارد کار بشه؟:D
اونی که اکانت رو ساخته با دونستن اطلاعات اکانت مثه تاریخ تولد و سوال امنیتی راحت میتونه برشگردونه.

ولی اگه این اطلاعات رو نداره فیزیکی بهتر به نتیجه میرسه :) :)

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
اونی که اکانت رو ساخته با دونستن اطلاعات اکانت مثه تاریخ تولد و سوال امنیتی راحت میتونه برشگردونه.

ولی اگه این اطلاعات رو نداره فیزیکی بهتر به نتیجه میرسه :) :)
حالا سوال امنیتی رو میشه یه کاریش کرد ولی اونم بعید میدونم تاریخ تولدش رو درست زده باشه:D
بعد برای پیگیری باید از کجا اقدام کنه؟

xblack

کاربر سایت
Nov 30, 2014
20
سلام دوستان
من ميخوام ps4 slim 1t بگيرم
دارم در موردس تحقيق ميكنم
بنظرتون مدل باندل رو بگيرم يا معمولي
باندل بتلفيلد١ يا انچارتد
بنظرتون كدوم بهتره؟
واينكه اگر لطف كنيد ادرس چنتا سايت فروش انلاين كه هم معتبر باشه و هم قيمتش مناسب باشه واسم پ.خ كنيد
ارادتمند

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
حالا سوال امنیتی رو میشه یه کاریش کرد ولی اونم بعید میدونم تاریخ تولدش رو درست زده باشه:D
بعد برای پیگیری باید از کجا اقدام کنه؟
بايد ايميل ست شده رو اكانتو داشته باشه
ريست پس بزنه لينك ميفرستن قبلش تاريخ تولد يا سوال امنيتيو ميخوان اگه درست بزنه ميتونه رمزو عوض كنه
اگرم به ايميل دسترسي نداره كه همون فيزيكي حلش كنه راحتتره

• Like
Reactions: Max Blood

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر