هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

javad1373

کاربر سایت
Jun 28, 2017
2
ینی چی نمیشه دیتا بریزی امکان نداره نتونی . ببین اگه بازی تو لیست دانلود داری به این نکته دقت کن که اگه بازیو حتی دیتاش هم نریخته باشی کل حجم حافظه رو میگیره ینی مقدار فضای کل دیتا بازیو.
نه ببخشید ناقص نوشتم مشکلم دیتا نیست چون میریزم و مشکلی نداره ...مشکل اینجاست که هاردم 1 ترا هستش اوایل 800 گیگ نمایش میداد ولی یهو شد 385 گیگ و اجازه نمیده بیشتر از 4 تا بازی بریزه مشکل هارد دستگاه هستش

rezaa2016

کاربر سایت
Apr 24, 2016
102
سلام. دوستان من میخام بازی fifa 2016 رو دیتاشو بگیرم و بریزم رو کنسول.. از کجا تشخیص بدم کد بازیش چنده؟ یکم راهنمایی کنین چند روزه بازی رو گرفتم ولی نمیتون کد دیتاشو پیدا کنم و لینکاشو دانلود کنم.

hamidfqi

کاربر سایت
Jun 11, 2017
11
سلام. دوستان من میخام بازی fifa 2016 رو دیتاشو بگیرم و بریزم رو کنسول.. از کجا تشخیص بدم کد بازیش چنده؟ یکم راهنمایی کنین چند روزه بازی رو گرفتم ولی نمیتون کد دیتاشو پیدا کنم و لینکاشو دانلود کنم.
کنسولو وصل کن به برنامه PSXDownloadHelper و دانلود بازیو از دستگاه شروع کن برنامه لینک مستقیم بازیو بهت میده سپس لینکو بده دانلود منیجر راحت دانلود کن باز مشکلی داشتی خصوصی بده از تلگرام راهنمایت میکنم.

• Like
Reactions: rezaa2016

rezaa2016

کاربر سایت
Apr 24, 2016
102
کنسولو وصل کن به برنامه PSXDownloadHelper و دانلود بازیو از دستگاه شروع کن برنامه لینک مستقیم بازیو بهت میده سپس لینکو بده دانلود منیجر راحت دانلود کن باز مشکلی داشتی خصوصی بده از تلگرام راهنمایت میکنم.

مشکل اینجاست که این برنامه به کنسول وصل نمیشه.. چون از نت وایفای استفاده میکنم یکم سخت شده با کابل باید تست کنم

hamidfqi

کاربر سایت
Jun 11, 2017
11
مشکل اینجاست که این برنامه به کنسول وصل نمیشه.. چون از نت وایفای استفاده میکنم یکم سخت شده با کابل باید تست کنم
هیچ فرقی نداره چه کابل چه وایفای فقط کابل سرعت تبادل بیشره به این نکته هم دقت کن هنگام اتصال انتی ویروس و فایروالشو غیر فعال کن.

seyedmousa

کاربر سایت
May 10, 2017
13
با عرض ادب و احترام خدمت دوستان
چند تا سوال داشتم ممنون میشم که راهنماییم کنین
بازی های که توی استور هستند و جزو psn games هستند رو اگه بخرم به صورت افلاین میتونم استفاده کنم ؟ مثلا

The Last of Us: Left Behind Stand Alone

من هنوز از پلاس دو روزه / 14 روزه که میشه مجانی استفاده کرد استفاده نکردم

ایا از اون طریق میشه بازی ها رو با قیمت پایینتر خرید یا حتما باید مثلا یه پلاس یک ماهه بخرم

ضمنا بازی هایی رو که از طریق پلاس میخرم رو میتونم آفلاین هم استفاده کنم ؟

ممنون از همه شما دوستان

hamidfqi

کاربر سایت
Jun 11, 2017
11
با عرض ادب و احترام خدمت دوستان
چند تا سوال داشتم ممنون میشم که راهنماییم کنین
بازی های که توی استور هستند و جزو psn games هستند رو اگه بخرم به صورت افلاین میتونم استفاده کنم ؟ مثلا

The Last of Us: Left Behind Stand Alone

من هنوز از پلاس دو روزه / 14 روزه که میشه مجانی استفاده کرد استفاده نکردم

ایا از اون طریق میشه بازی ها رو با قیمت پایینتر خرید یا حتما باید مثلا یه پلاس یک ماهه بخرم

ضمنا بازی هایی رو که از طریق پلاس میخرم رو میتونم آفلاین هم استفاده کنم ؟

ممنون از همه شما دوستان

بله هم آفلاین هم آنلاین راحت بازی کنید .
پلاس 14 روزه برای اینکه بتونی استفاده کنی باید کارت اعتباری ثبت کنید.
پلاس پلاسه فرقی نمیکنه.
بله بازیهای که از طریق پلاس خریداری شده هم میشه افلاین استفاده کرد.
و در آخر تمام بازیها بصورت قانونی در اکانت شما ثبت خواهد شد تا مادام العمر و میتونید از تمام مزایای افلاین و انلاین اون بازیها استفاده کنید.

آموزش تصویری فعال کردن تایید دو مرحله ای اکانت شبکه پلی استیشن برای جلوگیری از هک شدن توسط خودم.
پسورد فایل فشرده: bazicenter.com

Attachments

• 2-setup verification.rar
    213.8 KB · مشاهده: 40
Last edited by a moderator:

A-Rajabi

کاربر سایت
May 26, 2014
136
ادمین شرمنده اینو اینجا میگم ولی چون یکم عجله داشتم میخواستم نظر بقیه رو بدونم. این متن رو توی یکی دیگه از تاپیکای دیگه تو خود بخش ps vita گذوشتم. بعد گفتم احتمال اینکه یه سری ها psvita رو مثلا فروخته باشند ps4 خریده باشند هست به خاطر همین عین متن رو اینجا کپی میکنم.
سلام. من الان تو سرم افتاده که psvita بخرم. کنسول ps4 هم دارم. میخواستم از کسایی که دارند یه توضیحی بدند الان بعد از گذشت 5 سال آیا اصلا کار خوبیه بخرم ؟؟ اوضاع بازی هاش چه طوریه ؟؟؟ نمیدونم چی بپرسم خودتون اگر میشه شرایطش رو بگید بعد بگید خوبه بخرم یا نه ؟؟؟؟ یا اصلا صبر کنم شاید یه کنسول برای مقابله با نینتندو سوییچ داد.
اطلاعاتم در مورد psvita کمه.

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
ادمین شرمنده اینو اینجا میگم ولی چون یکم عجله داشتم میخواستم نظر بقیه رو بدونم. این متن رو توی یکی دیگه از تاپیکای دیگه تو خود بخش ps vita گذوشتم. بعد گفتم احتمال اینکه یه سری ها psvita رو مثلا فروخته باشند ps4 خریده باشند هست به خاطر همین عین متن رو اینجا کپی میکنم.
سلام. من الان تو سرم افتاده که psvita بخرم. کنسول ps4 هم دارم. میخواستم از کسایی که دارند یه توضیحی بدند الان بعد از گذشت 5 سال آیا اصلا کار خوبیه بخرم ؟؟ اوضاع بازی هاش چه طوریه ؟؟؟ نمیدونم چی بپرسم خودتون اگر میشه شرایطش رو بگید بعد بگید خوبه بخرم یا نه ؟؟؟؟ یا اصلا صبر کنم شاید یه کنسول برای مقابله با نینتندو سوییچ داد.
اطلاعاتم در مورد psvita کمه.

سلام رفیق..
من خودم تو چند مقطع از زمان عرضش بشدت پیگیر و علاقه مند به تهیه Vita بودم،
به زمان حال که نگاه میکنیم در شرایط فعلی Ps Vita اصلا و ابدا ارزش خرید نداره.

دلایل اصلی:
*قیمت بسیار زیاد و خنده دار در بازار ایران.
*دست برداشتن سونی از حمایت و پشتیبانی کنسول خودش!

مدتهاست که هیچ بازی بزرگی براش عرضه نمیشه و نخواهد شد.
بازیهای شرقی پسند، مستقل و گاها جذاب داره هنوز البته..

موفق باشی..

A-Rajabi

کاربر سایت
May 26, 2014
136
سلام رفیق..
من خودم تو چند مقطع از زمان عرضش بشدت پیگیر و علاقه مند به تهیه Vita بودم،
به زمان حال که نگاه میکنیم در شرایط فعلی Ps Vita اصلا و ابدا ارزش خرید نداره.

دلایل اصلی:
*قیمت بسیار زیاد و خنده دار در بازار ایران.
*دست برداشتن سونی از حمایت و پشتیبانی کنسول خودش!

مدتهاست که هیچ بازی بزرگی براش عرضه نمیشه و نخواهد شد.
بازیهای شرقی پسند، مستقل و گاها جذاب داره هنوز البته..

موفق باشی..
آره منم یکم سر این حمایت سونی ازش مشکل دارم. باشه دمت گرم

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
سلام دوستان the last of us دسته دوم در چه محدوده قیمتی قرار داره؟
درود
اگر پلاس دارین الان با قیمت ناچیز 5 دلار میتونید بازی رو بخرید(16-17 تومان)
ولی اگر دنبال دیسک هستین تا یک ماه پیش راحت با قیمت60 گیرتون میومد ولی خب تابستون شده یه ذره گرون تر شده
دوستان اینجا کسی بازی HITMAN رو بازی نکرده ازش چنتا سوال دارم
درود
من بازی کردم سوالی داشتین pv مطرح کنید

• Like
Reactions: Kirk-Hammedd

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر