هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Inanc

DaYanc
کاربر سایت
Mar 28, 2014
356
نام
Alp
اها:D
اپدیت کنسول:خب اول اینکه اگر قراره که انلاین بشید پس قطعا کنسول باید اپدیت بشه وگرنه اجازه نمیده بازی کنید
اپدیت بازی ها:اینو من تا جایی که میدونم تیک درست حسابی واسش نبود که بتونی جلوی شروع خودکار اپدیت رو بگیری.البته فقط اپدیت برای اون بازی ایی که دیسکش توی کنسول قرار میگیره فعال میشه(اگر نت روشن باشه)یعنی اگر 10 تا بازی تو لیست اپدیت باشه فقط اونی که دیسکش رو میزارین خودکار شروع میکنه که باید استپ کنید و متاسفانه فکر میکنم راهی نداره.مگه اینکه این اواخر که کنسول اپدیت داده یه تیکی چیزی اضافه شده که من خبر ندارم.
دوستان اگر همچین چیزی باشه حتما بهتون میگن
سپاس از شما
لطف کردی
اخه من دموی pse 17 رو دانلود کردم چند وقت پیش،بدون هیچ مشکلی بازی میکنم،اما وقتی میرم تو بازی نوشته مثلا 47 درصد دانلود شده (تو هارد هم حدود بیست گیگ اشغال شده در حالی که دمو کمتر از 5گیگه و وقتی به نت وصل میشم این درصد درون بازی افزایش پیدا میکنه به صورت کند البته)
نمیدونم مشکل چیه
حس میکنم داره فول گیم pes2017 رو دانلود میکنه در حالی که من تنها دمو رو دانلود کردم
دمو رو پاک کنم درست میشه؟-چون دیگه نیازی ندارم بهش
سپاس

• Like
Reactions: voldmort

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
سپاس از شما
لطف کردی
اخه من دموی pse 17 رو دانلود کردم چند وقت پیش،بدون هیچ مشکلی بازی میکنم،اما وقتی میرم تو بازی نوشته مثلا 47 درصد دانلود شده (تو هارد هم حدود بیست گیگ اشغال شده در حالی که دمو کمتر از 5گیگه و وقتی به نت وصل میشم این درصد درون بازی افزایش پیدا میکنه به صورت کند البته)
نمیدونم مشکل چیه
حس میکنم داره فول گیم pes2017 رو دانلود میکنه در حالی که من تنها دمو رو دانلود کردم
دمو رو پاک کنم درست میشه؟-چون دیگه نیازی ندارم بهش
سپاس
خواهش
ببینید اینکه حافظه رو میزنه اشغال به خاطر اینه که اینجور طراحی شده که واستون نشون بده فرضا به غیر لیست اپدیت(که یه جورایی فاوریت خودتونه)انقدر گیگ باقی مونده
یعنی به محض اینکه شما از لیست اپدیت اینو حذف کنی فضا بهتون برگردانده میشه
بله دمو رو اگر نیاز ندارین پاک کنید

• Like
Reactions: Inanc

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,494
نام
مهدی
دوستان من برای کنسول اسکین خریدم و اسکین قبلیو کندم و جایگزین کردم
حالا دسته اصلیم یکم گیج میزنه و تاچ پدش تو بازی باعث رفتار خیلی عجیبی میشه
وقتی میام تو منو دکمه ها همه سالمه ولی تاچ پد فقط ایراد پیدا کرده هیچ ضربه ای هم نخورده کار خاصی هم نکردم فقط با یه دستمال نمدار اثرات چسب اسکین قبلیو پاک کرده بودم
اون ریست پشت هم میزنم چندتا چشمک میخوره خاموش میشه روشن میکنم راحت دسته شناخته میشه
کسی تجربه داشته؟اگر مشکل از این تاچ باشه چقدر خرجشه؟ کلا خیلی مشکل عجیبیه مثلا الان تو بازی فیفا تست کردم اولش ک میخواد بره تو بازی دسته هیچیش کار نمیکنه یکبار تاچ پدشو بزنم دکمه ها اوکی میشن و راحت میشه بازی کرد اما تو بازی کمبت یا gta این کار جواب نمیده و اذیت میکنه.دیشبم کنسولو آپدیت کردم . روش صحیح ریست کردن دسته چجوریه؟

آخرین ویرایش:

hamidfqi

کاربر سایت
Jun 11, 2017
11
دوستان من برای کنسول اسکین خریدم و اسکین قبلیو کندم و جایگزین کردم
حالا دسته اصلیم یکم گیج میزنه و تاچ پدش تو بازی باعث رفتار خیلی عجیبی میشه
وقتی میام تو منو دکمه ها همه سالمه ولی تاچ پد فقط ایراد پیدا کرده هیچ ضربه ای هم نخورده کار خاصی هم نکردم فقط با یه دستمال نمدار اثرات چسب اسکین قبلیو پاک کرده بودم
اون ریست پشت هم میزنم چندتا چشمک میخوره خاموش میشه روشن میکنم راحت دسته شناخته میشه
کسی تجربه داشته؟اگر مشکل از این تاچ باشه چقدر خرجشه؟ کلا خیلی مشکل عجیبیه مثلا الان تو بازی فیفا تست کردم اولش ک میخواد بره تو بازی دسته هیچیش کار نمیکنه یکبار تاچ پدشو بزنم دکمه ها اوکی میشن و راحت میشه بازی کرد اما تو بازی کمبت یا gta این کار جواب نمیده و اذیت میکنه.دیشبم کنسولو آپدیت کردم . روش صحیح ریست کردن دسته چجوریه؟

بهتر است موقع ریست دستگاه رو خاموش کنید تا از اختلالات احتمالی جلوگیری کنید. چون ریسیت دسته ربطی به دستگاه نداره . سپس با استفاده از یک شی نوک تیز زیادم نمیخواد تیز باشه بکن تو شولاخه زیادم نمیخواد فشار بدی که از اون ورش بزنه بیرون حدود سه تا چهار ثانیه نگه دار خوب حالا اگه دستگاه دسته رو نشناخت و نیاز بود که ابتدا با کابل وصل کنی ریسیت با موفقیت بوده.

اگه باز مشکلت حل نشد تونستی دسته رو باز کن با سشوار بگیر روش خشکش کن البته من نمیدونم چقدر پارچت نمدار بوده یا چقدر از پاک کردن میگذره چون شاید نم برداشته باشه.

The Clash

کاربر سایت
Sep 18, 2013
3
سلام، من یه ps4 اسلیم 500گیگ خریدم سه روز پیش. دیشب همینطوری داشتم تو تنظیمات میچرخیدم و رفتم تو قسمت storage و اونجا ظرفیت رو زده بود حدود 350 گیگ :|
میخواستم ببینم این طبیعیه یا مشکلی داره؟! :|

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام، من یه ps4 اسلیم 500گیگ خریدم سه روز پیش. دیشب همینطوری داشتم تو تنظیمات میچرخیدم و رفتم تو قسمت storage و اونجا ظرفیت رو زده بود حدود 350 گیگ :|
طبیعیه اون مقدار ظرفیت برای سیستم عامل و موارد دیگه مصرف میشه
از اون 350 گیگی که دارید هم بین 50 تا 80 گیگش باید ازاد باشه و نمیتونید ازش استفاده کنید
میتونید هارد اکسترنال هم به کنسول وصل کنید و ازش درکنار هارد اصلی استفاده کنید

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
عجیبه برای منم ۵۰۰ ولی میزنه ۴۱۰ :|
چطوری برا شما زده ۳۵۰:|

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان من ظرفیت3 تیکن رو خریدم(PS4) و بازی رو داخل اکانت بازی اجرا میکنم اما وقتی سوییچ یوزر میزنم رو اکانت اصلی خودم میگه دسته رو وصل کن و آپشن رو بزن درحالی که دسته روشنه و آپشنم میزنم کار نمیکنه.دسته رو با کابل هم وصل کردم همینطوریه.چیکار کنم؟درحالی که چندنفری گفتن میشه چون بازی دونفره این قابلیتو داره
اینو میگه

چیکار کنم؟

javad1373

کاربر سایت
Jun 28, 2017
2
سلام خسته نباشید بنده ps4 1 ترابایت خریدم تا سه روز پیش 798 گیگ free میزد ولی الان اومدم دیتا بریزم دیدم انجام نمیشه رفتن دیدم 385 گیگ حافظه داره(اینم بگم به هیچکس کنسولمو ندادم)

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,341
دوستان من ظرفیت3 تیکن رو خریدم(PS4) و بازی رو داخل اکانت بازی اجرا میکنم اما وقتی سوییچ یوزر میزنم رو اکانت اصلی خودم میگه دسته رو وصل کن و آپشن رو بزن درحالی که دسته روشنه و آپشنم میزنم کار نمیکنه.دسته رو با کابل هم وصل کردم همینطوریه.چیکار کنم؟درحالی که چندنفری گفتن میشه چون بازی دونفره این قابلیتو داره
اینو میگه
چیکار کنم؟
بعضی بازیا رو نمیشه با سوییچ یوزر اجرا کرد
ولی در مورد مشکل شما مطمئن نیستم

• Like
Reactions: ehsas1

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
بچه ها یه سوال من میخوام اکانت دو مرحله ایم رو از داخل کنسول فعال کنم ولی وقتی میزنم یه شماره تلفن میخواد که بهش بدم ولی کشور ایران رو نداره کدوم کشور رو باید انتخاب کنم ؟ یا کسی اگه آموزشی داره که بتونم فعال کنم بده ممنون میشم

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
بچه ها یه سوال من میخوام اکانت دو مرحله ایم رو از داخل کنسول فعال کنم ولی وقتی میزنم یه شماره تلفن میخواد که بهش بدم ولی کشور ایران رو نداره کدوم کشور رو باید انتخاب کنم ؟ یا کسی اگه آموزشی داره که بتونم فعال کنم بده ممنون میشم
باید از سایتش فعال کنید داخل کنسول نمیشه

• Like
Reactions: shayan1989

hamidfqi

کاربر سایت
Jun 11, 2017
11
سلام خسته نباشید بنده ps4 1 ترابایت خریدم تا سه روز پیش 798 گیگ free میزد ولی الان اومدم دیتا بریزم دیدم انجام نمیشه رفتن دیدم 385 گیگ حافظه داره(اینم بگم به هیچکس کنسولمو ندادم)

ینی چی نمیشه دیتا بریزی امکان نداره نتونی . ببین اگه بازی تو لیست دانلود داری به این نکته دقت کن که اگه بازیو حتی دیتاش هم نریخته باشی کل حجم حافظه رو میگیره ینی مقدار فضای کل دیتا بازیو.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر