هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
دوستان سلام
موقع بازی کردن سرعت دانلود توی کنسول کم میشه؟
دیشب داشتم ویچر بازی کردم احساس کردم سرعت دانلود کنسول کم شده.

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
دوستان سایتی هست که الان گیفت کارت ۵ دلاری داشته باشه . هر چی سرچ زدم ۳ دلاری و ۱۰ دلاری . ممنون میشم کسی اگه سراغ داشته باشه که الان ۵ دلاری موجود داشته باشه . تشکر .

saeed hs

کاربر سایت
May 21, 2015
539
نام
سید سعید
دوستان موقع بازی انلاین این ویس های اونایی که بازی می کنن پخش میشه اعصاب خورد کنی شده :D
راهی هست این ها رو آف کنیم ؟
بعد یدونه سایت که گیف کارت خوب و ارزون بفروشه هم معرفی کنید ممنون

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
خوب بعد از مدتی سوالی پیش اومد برام فکر کنم برو بچ بامرام بازی سنتر بدونن جوابشو. من تمام گیم آرو تو اکانت اصلیم یو اس خریدم ب غیر از بازی تایتان فال دو ک تو اکانت یو کی خریدم. حالا میخوام پی اس رو بفروشم پرو بخرم خوب میتونم بازی ک الان دارم تو دستگا بریزم تو پی اس فور پرو ولی این وسط اکانتی ک باش تایتان فال رو خریدم پسوردش یادم نیست و بد تر از اون ایمیلی ک باش اکانت یو کی رو ساختم رو قبلا حذف کردمش میخواستم یک ایمیل دیگر واسش بسازم ک پسورد یادم رفت الان با اکانت یو اس ک کل بازیحا رو خریدم مشکلی ندارم ولی چون تایتان فال رو با اکانت یو کی خریدم یک جا خوندم ک اگر دستگا جدیدی میخرید و بازی دیجیتالی رو از میریزید توش باید با اکانت خودش بازی کنید اون رو غیر از این بن میشید حالا جالب اینجاست من تو دستگا فعلیم کلا این بازی رو با اکانت یو اس بازی میکنم حالا چون پسورد اون اکانت رو ندارم بعد از نقل مکان تو پرو چون نمیتونم اکانتش رو فعال کنم تو دستگا جدید باید بیخیال کلا اون بازی بشم؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستان موقع بازی انلاین این ویس های اونایی که بازی می کنن پخش میشه اعصاب خورد کنی شده :D
راهی هست این ها رو آف کنیم ؟
بعد یدونه سایت که گیف کارت خوب و ارزون بفروشه هم معرفی کنید ممنون
بسته به بازی باید بگردید گزینه mute رو برای اون فرد پیدا کنید
اگرم کلا ویس هارو نمیخواید گوش کنید برید تو تنظیمات بازی معمولا یکی از تنظیمات مربوط به میزان صدای voice هست اونو قطع کنید
خوب بعد از مدتی سوالی پیش اومد برام فکر کنم برو بچ بامرام بازی سنتر بدونن جوابشو. من تمام گیم آرو تو اکانت اصلیم یو اس خریدم ب غیر از بازی تایتان فال دو ک تو اکانت یو کی خریدم. حالا میخوام پی اس رو بفروشم پرو بخرم خوب میتونم بازی ک الان دارم تو دستگا بریزم تو پی اس فور پرو ولی این وسط اکانتی ک باش تایتان فال رو خریدم پسوردش یادم نیست و بد تر از اون ایمیلی ک باش اکانت یو کی رو ساختم رو قبلا حذف کردمش میخواستم یک ایمیل دیگر واسش بسازم ک پسورد یادم رفت الان با اکانت یو اس ک کل بازیحا رو خریدم مشکلی ندارم ولی چون تایتان فال رو با اکانت یو کی خریدم یک جا خوندم ک اگر دستگا جدیدی میخرید و بازی دیجیتالی رو از میریزید توش باید با اکانت خودش بازی کنید اون رو غیر از این بن میشید حالا جالب اینجاست من تو دستگا فعلیم کلا این بازی رو با اکانت یو اس بازی میکنم حالا چون پسورد اون اکانت رو ندارم بعد از نقل مکان تو پرو چون نمیتونم اکانتش رو فعال کنم تو دستگا جدید باید بیخیال کلا اون بازی بشم؟
اصلا ربطی به بن شدن نداره خود سونی این قابلیتو گذاشته مشکلی هم بوجود نمیاره ولی درمورد کنسول جدید بله باید بیخیال اون بازی بشید یا یه راهی برای بدست اوردنش پیدا کنید چون به اکانت دسترسی ندارید نمیتونید اکتیوش کنید و بازیو از روش بگیرید

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
نه مشکلی نداره فقط تو بعضی بازیا ممکنه بازی رو خراب کنه مثلا افت فریم بده که باید خاموشش کنی

Sent from my iPhone using Tapatalk
میشه بفرمایید چرا افت فریم بده ؟
اصلا فلسفه بوست مود اینه که کاهش فریم رو جبران کنه !!!!

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
میشه بفرمایید چرا افت فریم بده ؟
اصلا فلسفه بوست مود اینه که کاهش فریم رو جبران کنه !!!!
آره ولی سیستمش با چندتا از بازیا سازگار نیست دیجیتال فاندری گفته بود تو یسری بازیا مشکل داره

hamidfqi

کاربر سایت
Jun 11, 2017
11

چرا عاقل کند کاری که یوسف گمگشته باز آید سوی کنعان غم مخور.
این هم حال و روز ما ساعاتی قبل
سونی تیر خلاص و به قلبم فرو کرد.
خداحافظ سونی سلام بر تو ای xbox پاکدامن.

• Like
Reactions: Inanc

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان

چرا عاقل کند کاری که یوسف گمگشته باز آید سوی کنعان غم مخور.
این هم حال و روز ما ساعاتی قبل
سونی تیر خلاص و به قلبم فرو کرد.
خداحافظ سونی سلام بر تو ای xbox پاکدامن.
چیکا کردی ؟ :-D
اکانت هکی ؟!

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
نمیدونم چرا وقتی میتونید یک دیسک بازی دست دوم رو 85 بخرید و اگر خیلی خیلی ضرر کنید 80 بفروشید ( که معمولا همون ضرر هم نمی کنید و به قیمت خرید میفروشید تو جاهایی مثل دیوار و یا همین سایت ) چرا باز میرید پول اکانت هکی میدید که هم دزدی هست و مال یک بدبخت رو دزدید هم همیشه ترس بن شدن و قفل شدن دارید هم پول خیلی بیشتری بابت یک بازی میدید چون دیگه اون اکانت قابل فروش نیست

کلا دوستان گول نخورید و کاری که 90 درصد گیمرها در ایران دارن میکنن رو شما هم انجام بدید قطعا راه صحیح همینه

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
نمیدونم چرا وقتی میتونید یک دیسک بازی دست دوم رو 85 بخرید و اگر خیلی خیلی ضرر کنید 80 بفروشید ( که معمولا همون ضرر هم نمی کنید و به قیمت خرید میفروشید تو جاهایی مثل دیوار و یا همین سایت ) چرا باز میرید پول اکانت هکی میدید که هم دزدی هست و مال یک بدبخت رو دزدید هم همیشه ترس بن شدن و قفل شدن دارید هم پول خیلی بیشتری بابت یک بازی میدید چون دیگه اون اکانت قابل فروش نیست

کلا دوستان گول نخورید و کاری که 90 درصد گیمرها در ایران دارن میکنن رو شما هم انجام بدید قطعا راه صحیح همینه
درسته و کسایی هم که همون زمان عرضه بازی نمیتونن بازی بگیرن به علت مشکلات و.... مثل بنده صبر کنین قیمت بیاد پایین بگیرین بعد تموم شد برید تعویض یا... کنید :)
هرچی باشه ترس خیلی چیزا و.. ندارید !!!!

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726

اخه کسی که گیمره 1 دونه بازی که نداره چند تا داره
باید 1 سال وایسه تا قیمت بازی 80 تومن بشه بازی درست حسابی رو 80 نمیدن تازه خریدی همون قیمتم نمیخرن
داداش کلا مثل این که در جریان نیستی مثل نسل قبل بازی فیزیکی نیست شما که میگی 90 درصد فیزیکی میخرن برعکس میگی
من خودم مخالف هکی هم چون بن هم نشی بازی قفل میشه
بهترینش بزاری تو استور تخفیف بخوره قانونی بخری

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
اخه کسی که گیمره 1 دونه بازی که نداره چند تا داره
باید 1 سال وایسه تا قیمت بازی 80 تومن بشه بازی درست حسابی رو 80 نمیدن تازه خریدی همون قیمتم نمیخرن
داداش کلا مثل این که در جریان نیستی مثل نسل قبل بازی فیزیکی نیست شما که میگی 90 درصد فیزیکی میخرن برعکس میگی
من خودم مخالف هکی هم چون بن هم نشی بازی قفل میشه
بهترینش بزاری تو استور تخفیف بخوره قانونی بخری
دوستمونم عرض کرد تخفیف بخوره بخریم دیگه نمیشه فروخت...
خودمو عرض میکنم من حقوقی که میگیرم خرج جای دیگه میشه پول کمی خرج بازی که اونم بخوام بخرم تعویض نکنم باید 3 ماه یبار یه بازی بگیرم که نمیصرفه اینطوری ..
هرکسی براساس موقعیتش که چند چنده میتونه انتخاب کنه حرف شمارو یا دوستمونو!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر