هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
دورد
دوستان مثلا وقتی یه بازی که 6 ماه پیش اومده باشه بعد توی این 6 ماه چند بار بازی آپدیت شده باشه ، خوب حالا که من برم دیسک بازی بگیرم اون دیسک تموم آپدیت ها رو داره یا من خودم تازه باید بشینم اپدیت کنم؟؟
میشه بازی اپدیت نشده بازی کرد بعد یه زمان دیگه اپدیتش کنیم ؟یا باید اجباری همون موقع اپدیت کرد؟
دیسک شامل اپدیت نمیشه مگر اینکه نسخه هایی مثل game of the year باشه که شامل تمام آپدیتا و دی ال سی ها میشه (اونم باز ممکنه بعدش اپدیت اومده باشه) باید خودتون اپدیتو دانلود کنید
اگه بازی شامل بخش تک نفره و آفلاین بشه بله بدون آپدیت میتونید بازی کنید ولی اجازه دسترسی به امکانات آنلاین مثل بخش مولتی بازیارو ندارید تا زمانی که بازی اپدیت بشه

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
دوستان یه سوال دیگه
این دیسک بازی های کارکرده قضیشون چیه؟؟ مگه یه بازی وقت رو یه کنسول فعال نمیشه؟؟
اصلا میشه در این حالت آنلاین بازی کرد؟
این کار قانونی هست بعد خطر بن شدن نداره؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
دوستان یه سوال دیگه
این دیسک بازی های کارکرده قضیشون چیه؟؟ مگه یه بازی وقت رو یه کنسول فعال نمیشه؟؟
اصلا میشه در این حالت آنلاین بازی کرد؟
این کار قانونی هست بعد خطر بن شدن نداره؟
یکی آک میخره بعدم میفروشه تفاوتی هم با آک نداره مگر اینکه روی آک کد باشه که معمولا روی دیسک دست دوم کد استفاده شدش و دیگه کاربردی نداره
فعال شدن بازی دیسکی هم محدودیتی نداره روی هزارتا کنسولم میشه ازش استفاده کرد روی اکانت خودتون هم فعال میشه به بخش آنلاین هم بدون مشکل دسترسی دارید کاملا هم قانونیه و مشکلی نداره

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
درود
دوستان تاپیک فیفا17 دیگه کسی نبود
گفتم اینجا بپرسم
چه جوری تو فیفا17 اون علامت ها و دستور هایی که همیشه هنگام بازی میده رو کلا بردارم(مثلا چه موقع دفاع یا حمله میگه r2 با L3 رو بگیر)
با سپاس
درود
یکی از شکهارو فشار بده درست میشه

• Like
Reactions: Inanc

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
یکی آک میخره بعدم میفروشه تفاوتی هم با آک نداره مگر اینکه روی آک کد باشه که معمولا روی دیسک دست دوم کد استفاده شدش و دیگه کاربردی نداره
فعال شدن بازی دیسکی هم محدودیتی نداره روی هزارتا کنسولم میشه ازش استفاده کرد روی اکانت خودتون هم فعال میشه به بخش آنلاین هم بدون مشکل دسترسی دارید کاملا هم قانونیه و مشکلی نداره
پس دقیقا به چه بازی هایی هکی میگن (همون بازی هایی که خطر بن شدن دارن)؟
این بازی های دسته دوم چه قدر با بازی های نو فرق قیمت دارن؟
بعد اون کدی که شما گفتی دقیقا چی هست و به چه دردی میخوره؟
من اگه به قصد بازی نو برم پیش فروشنده از کجا باید مطمئن شم که فروشنده یه دسته دو رو به عنوان دسته یک به من نمی فروشه ؟ ( از همون کدی که شما گفتی؟)
ببخشید سوالام زیاد شد

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,715
درود
دوستان تاپیک فیفا17 دیگه کسی نبود
گفتم اینجا بپرسم
چه جوری تو فیفا17 اون علامت ها و دستور هایی که همیشه هنگام بازی میده رو کلا بردارم(مثلا چه موقع دفاع یا حمله میگه r2 با L3 رو بگیر)
با سپاس
R3یا L3 رو فشار بده درست میشه

• Like
Reactions: Inanc

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
پس دقیقا به چه بازی هایی هکی میگن (همون بازی هایی که خطر بن شدن دارن)؟
این بازی های دسته دوم چه قدر با بازی های نو فرق قیمت دارن؟
بعد اون کدی که شما گفتی دقیقا چی هست و به چه دردی میخوره؟
من اگه به قصد بازی نو برم پیش فروشنده از کجا باید مطمئن شم که فروشنده یه دسته دو رو به عنوان دسته یک به من نمی فروشه ؟ ( از همون کدی که شما گفتی؟)
ببخشید سوالام زیاد شد
اون بازیا اصلا فیزیکی نیستن دیجیتالین اکانتای هکی هستن که احتمال قفل شدن بازیاش زیاده خطر بن شدن خود کنسولم داره
تفاوت قیمت کلا جوری نیست که بشه گفت بسته به خود بازی و بازار داره بطور کلی دستم دوم ارزونتر از آک درمیاد
کد مربوط به موارد مختلف میشه مثلا تم یا pre order bonus یا موارد دیگه مثلا call of duty: infinite warfare legacy edition یه کد داره که برای call of duty modern warfare remastered هست اگه دست دوم بگیرید و کد قبلا استفاده شده باشه دیگه بهش دسترسی ندارید
بازی آک پلمب هست دست دوم پلمبش باز شده

• Like
Reactions: mikelwar

aminda

کاربر سایت
Dec 18, 2011
225
سلام و وقت بخیر
دوستان در مورد Nat Type و مشکلاتش روی کنسول ps4 میشه یه توضیحی بدین؟(تاکیدم بازی فیفا هست بیشتر)
این مشکل فقط روی این کنسول هست؟
من الان روی پی سی فیفا 17 بازی میکنم،تو فکر اینم برای فیفا 18 کنسول بگیرم
ولی دیدم بعضی ها خیلی درگیر این مشکلن و طرف حتی به خاطر این مشکل قید بازی کردن روی کنسول رو زده و...
ممنون

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,715
سلام دوستان هر اکانت هکی فقط روی یک کنسول قابل اجراست یا میشه رو چندتا کنسولم نصب کرد؟ اگه میشه چجوری میتونیم خودمونو هک کنیم؟ :D
اکانت هکی رو میشه روی یک دستکاه اکنید کرد در نتیجه یک بار فقط میشه استفاده کرد

• Like
Reactions: hamidvictor

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
سلام سابقا برنامه ها یا صفحاتی بود که با استفاده از اون ها لینک های آپدیت بازی ها رو بدست می آوردیم قبلا هم اینجا تاپیک داشت
متاسفانه الان تست کردم اون قبلی ها کار نمیکنه
میشه اگر برنامه یا صفحه ای رو میشناسید که این کار رو میکنه معرفی کنید
بسیار ممنونم

hamidvictor

کاربر سایت
Apr 13, 2011
65
سلام و وقت بخیر
دوستان در مورد Nat Type و مشکلاتش روی کنسول ps4 میشه یه توضیحی بدین؟(تاکیدم بازی فیفا هست بیشتر)
این مشکل فقط روی این کنسول هست؟
من الان روی پی سی فیفا 17 بازی میکنم،تو فکر اینم برای فیفا 18 کنسول بگیرم
ولی دیدم بعضی ها خیلی درگیر این مشکلن و طرف حتی به خاطر این مشکل قید بازی کردن روی کنسول رو زده و...
ممنون
سلام بیشتر کسایی که مودم td lte ایرانسل خریدن این مشکلی که گفتینو دارن این متن هم یکی از دوستان تو صفحه مودم ایرانسل نوشته بودن من فقط نقل قول میکنم :
نت تایپ مربوط به محدودیت های شبکه اینترنتی میشه ، کلا روو کنسول ps4 سه تا نت تایپ داریم
Nat type 1 که اینترنت باز میگن بهش
Nat type 2 که اینترنت نیمه باز
Nat type 3 اینرنت بسته
۱ و ۲ خوبن و تقریبا تمام اینترنت ای دی اس ال و وایرلس این دو تا رو میگیرن . اما اینترنت ایرانسل حالا به هر دلیلی شاید امنیت شبکه nat type 3 هست که یه سری محدودیت ها و کندی ها توی شبکه پلی استیشن به وجود میاره . مثلا کمتر با حریف ها مچ میشی یا مثلا دیر حریف پیدا میکنی . بعضی موقع ها شاید به پارتی متصل نشی . من خودم بار ها نتونیتم پروفایل های پی اس ان بقیه رو ببینم . یا مثلا توی pes نمیتونی روم بسازی و ...
راه حل های تغیرر نت تایپ هم تقریبا همشون موقتی هست مثل ایتفاده از وی پی ان که میای روی کامپیوترت فعال میکنی بعد اینترنت کامپیوتر رو شیر میکنی روی ps4 و راهای دیگه . حالا یه سری ها میگن آیپی استاتیک بگیری مشکل حل میشه . اینم تا حالا کسی نگرفته بیاد بگه . به هر حال هر اینترنتی یه عیبی داره .

sayron_14

کاربر سایت
Sep 19, 2011
303
نام
ایوب
سلام و خسته نباشید
من دوستم از پی اس ان بازی فیفا رو خریداری کرده حالا میخوام بدونم منم میتونم ازش استفاده کنم
اگه اره چطوریه؟
ممنون

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
سلام و خسته نباشید
من دوستم از پی اس ان بازی فیفا رو خریداری کرده حالا میخوام بدونم منم میتونم ازش استفاده کنم
اگه اره چطوریه؟
ممنون

مشخصات اکانت رو وارد کنسول کنید بازی به صورت ظرفیت ۳ برای شما قابل بازیه.فقط باید تو خود اکانت بازی کنید و آنلاین باشید

• Like
Reactions: sayron_14

amin2681

کاربر سایت
Apr 1, 2017
4
با سلام و عرض خسته نباشید
من قصد دارم PS4 بخرم. می‌خواستم بدونم که:
-اولا PS4 slim با pro تفاوت فاحشی دارن یا خیر؟
-دوما ، پسردایی بنده یه کنسول Xbox 360 دارن که وقتی مثلا توش Injustice 2 رو بازی می‌کرد بعد ۲۰ دقیقه یا نیم ساعت دستگاه شروع به لگ زدن می‌کرد و تقریبا مثل منقل داغ می‌شد. می‌خواستم بدونم که در انجام بازی هاش که محدودیت زمانی ندارم ؟ (مثلا موقع بازی uncharted یا fallout 4 بعد نیم ساعت چهل دقیقه لگ نزنه و داغ نشه و مشکلات اینچنینی)

با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر