هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
اقا یکی کمک کنه~X(~X(
من یک مدت هم وان داشتم هم فور:*
الان میخام یکیو بخرم:-??
از یک نظر نمیتونم دسته وان و امکاناتی ک مایکرو فراهم کرده رو ول کنم\m/=P~
از یک طرف گاد اف وار و دلست دو ^:)^^:)^^:)^
help me please8-}:D

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
اقا یکی کمک کنه~X(~X(
خیلی سادست
۲تاشو بخر :-D

Sent from my Gooshi using Tapatalk

• Like
Reactions: shahriyar_pc

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
دست دو تمیز
یا فعلا ایکس باکس بگیر بعدا فور هنوز که گاد و تلو نیومده بگیر گیم پس بزن به بدن :D

خب ایکس باکس ک منتقی شد چون سیستم میخرم بازیا ایکس باکس برای اون میاد
حالا پرو یا اسلیم؟
تی وی 4k ندارم

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
بچه ها اپدیت جدید رو چطوری با خود دستگا دانلود کنم؟ با این که اپدیت 470 اومده ولی نوتیفکشنش برام نیومده.. میخام با خود کنسول دانلود کنم
پروكسي يا فيلترشكن وصل كنيد بعد نوتيفيكيشنش مياد و ميتونيد از طريق خود دستگاه دانلودش كنيداپديت اخر هم ٣٤٠مگ هست
سلام دوستان . کسی با این کیت های موس و کیبوردی که مخصوص ps4 ساخته شده آشنایی داره ؟ چطورن ارزش خرید دارن ؟
:-? همون مبدل هاي موس و كيبورد؟ براي سينگل پلير ارزش زيادي نداره چون بازي براي دسته كنسول ساخته شده موقع بازي با موس و كيبورد اذيت ميكنه اين موضوع براي مولتي هم اگه ميخوايد بازي ديگران رو خراب كنيد گزينه مناسبيه اكثر كسايي كه تو بازيا رنك خوبي دارن با موس و كيبورد بازي ميكنن...
دوستان میشه بازی های ps2 رو روی ps4 بازی کرد؟
فكر كنم يه تعداد محدودي بازي رو ميشد انجام داد كه ليستشون توي نت هست امكاناتي مثل تروفي هم روشون اضافه شده بود ولي تا جايي كه ميدونم نميشه همه عناوين رو انجام داد
بازي هاي ps3 هم فقط بصورت استريم ميشه انجام داد كه با نت ايران نميشه همچين كاري كرد
اقا یکی کمک کنه~X(~X(
فكر كنم قبلا هم اين سوال رو پرسبده بوديد و دوستان جواب داده بودن
اگه قبلا تجربه داشتيد بايد بهتر بدونيد كدوم مناسبتونه
من به شخصه بخاطر عناوين شرقي پي اس گرفتم و انحصاريايي كه براش منتشر ميشه ايكس باكس در زمينه سرويس دهي و دسته خيلي بهتره ولي از نظر انحصاري خيلي ضعيف عمل كرده اخيرا
خصوصا با اين سياست جديد كه بازيارو روي پي سي هم منتشر ميكنن باعث شده براي مني كه پلتفرم اصليم پي سي ه خريد كنسول بي ارزش باشه
دركل تصميم با خودتونه كه از كدوم بيشتر خوشتون مياد و باهاش راحتتريد من پي اس رو پيشنهاد ميكنم بخاطر انحصارياي شاهكاري مثل پرسونا يا گرويتي راش

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
خب ایکس باکس ک منتقی شد چون سیستم میخرم بازیا ایکس باکس برای اون میاد
حالا پرو یا اسلیم؟
تی وی 4k ندارم
به نظرم اسلیم چون تفاوت بازیا توی ۱۰۸۰ خیلی ناچیزه ارزش اضافه قیمت رو نداره

hamidvictor

کاربر سایت
Apr 13, 2011
65
سلام دوستان من میخوام یک هارد یک ترابایت برای ps4 بخرم و بازی های هکی روش نصب کنم و هیچوقت هم به نت وصل نشم از اونجایی که هارد خود دستگاه چندتا بازی اورجینال نصب شده و برای انلاین بازی کردن گرفتم میخواستم بدونم تعویض هارد مشکلی ایجاد نمیکنه؟ یوزر و بازیام پاک نمیشه؟ اصلا اینکار فکر خوبیه یا نه؟ ممنون

maxlife

کاربر سایت
Oct 29, 2016
81
نام
ارش
دوستان من بازی هیتمن رو به صورت دیجیتالی نصب کردم همه ایپیزود ها رو همش هم کار میکنه اما توی لودینگ قسمت ساپینزا گیر میکنه و میاد بیرون
CE-34878-0

trophyhunter

کاربر سایت
May 29, 2017
20
نام
parsa mosi
دوستان من بازی هیتمن رو به صورت دیجیتالی نصب کردم همه ایپیزود ها رو همش هم کار میکنه اما توی لودینگ قسمت ساپینزا گیر میکنه و میاد بیرون
CE-34878-0
شما بازی رو به کلی پاک کن دوباره بریز حل میشه...
سلام دوستان من میخوام یک هارد یک ترابایت برای ps4 بخرم و بازی های هکی روش نصب کنم و هیچوقت هم به نت وصل نشم از اونجایی که هارد خود دستگاه چندتا بازی اورجینال نصب شده و برای انلاین بازی کردن گرفتم میخواستم بدونم تعویض هارد مشکلی ایجاد نمیکنه؟ یوزر و بازیام پاک نمیشه؟ اصلا اینکار فکر خوبیه یا نه؟ ممنون
داداش شما هارد فعلیت رو به کلی بیار بیرون هارد جدید بزار بعد بازیا رو به صورت ظرفیت اول بخر بریز روی هارد و بدون وصل شدن به نت استفاده کن.. البته بنظرم فکر خوبی نیست. برا پاک شدن هم که خب بازیا که قطعا پاک میشه ولی برا یوزر فکر نکنم. اگر هم شد خب اطلاعات یوزرت رو وارد میکنی دوباره. مشکلی نیست اما باید اینکارو قبل از پرایمری کردن اکانت ظرفیت اول انجام بدی.

• Like
Reactions: hamidvictor

o|d man

کاربر سایت
Jul 29, 2014
255
نام
محمد رضا
:-? همون مبدل هاي موس و كيبورد؟ براي سينگل پلير ارزش زيادي نداره چون بازي براي دسته كنسول ساخته شده موقع بازي با موس و كيبورد اذ
ه اين موضوع براي مولتي هم اگه ميخوايد بازي ديگران رو خراب كنيد گزينه مناسبيه اكثر كسايي كه تو بازيا رنك خوبي دارن با موس و كيبورد بازي ميكنن...

حقیقتش دو مدل هست
يه مدل مبدل هستش که این مدله :
Amazon.com: Xim 4 Keyboard and Mouse Adapter for PS4, Xbox One, 360, PS3: Video Games
===========
يه نوع دیگرش هم هست که موس و کیبورد تنها
مثه این مدل :

Amazon.com: HORI Tactical Assault Commander Pro (TAC Pro) KeyPad and Mouse Controller for PS4 and PS3 FPS Games Officially Licensed by Sony - PlayStation 4: Video Games

کسی از دوستان اطلاع داره که کدوم مدل بهتره؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
حقیقتش دو مدل هست
Amazon.com: Xim 4 Keyboard and Mouse Adapter for PS4, Xbox One, 360, PS3: Video Games
===========
مثه این مدل :

Amazon.com: HORI Tactical Assault Commander Pro (TAC Pro) KeyPad and Mouse Controller for PS4 and PS3 FPS Games Officially Licensed by Sony - PlayStation 4: Video Games

اطلاع زيادي از اين مبدل ها ندارم ولي تعريف xim4 رو بيشتر شنيدم
يه سري مدل هم هست حالت يو اس بي مانند و سايز كوچيك داره توي بخش بازارچه يكي براي فروش گذاشته بود نميدونم فروش رفته يا نه

• Like
Reactions: o|d man

hamidvictor

کاربر سایت
Apr 13, 2011
65
حقیقتش دو مدل هست
===========
مثه این مدل :

من چندتا کلیپ مقایسه بینشون تو یوتیوب دیدم xim 4 خیلی به کامپیوتر نزدیکتره پیشنهاد میکنم شما هم مقایسشونو ببینی خودت متوجه میشی کدوم بهتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر