هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ferod

کاربر سایت
Apr 7, 2008
419
سلام
دوستان من دوتا دسته دارم که هر دوتا شون صفحه تاچشون کار نمیکنه دوستان جای رو برای تعمیرات دسته سراغ دارید؟
اگه اطلاع دارید لطفا از طریق پیغام خصوصی بفرستید

.:Arth@s:.

کاربر سایت
Oct 18, 2011
897
نام
محمد
خب Pro دیگه داداش این دیگه سوال کردن داره؟:D
ممنون ولی اخه شنیدم مشکل افت فریم ریت داره نداره ؟:(
پرو دیگه بابا(:
سخت افزار قوی تری داره دیگه
(:
ممنون D: اخه شنیده بودم مشکل فریم ریت داره واس همین پرسیدم
سلام
قطعا Pro بهتره ، ولی اگه کل بودجه 2 تومان هست میتونی slim بخری و بقیه پولت رو بازی یا دسته اضافه اگه میخوای ، یا اشتراک plus و کلا خرج های جانبی
کله بودجه که 2 ولی جم میشه اگه پرو اینقد بهتره همون پرو میگیرم . ممنون راستی D:
با 1680 میتونی خود کنسول رو بگیری بقیه پولت رو هم بازی
پس نظر شما هم پرو ممنون D:
بدون شک pro بگیر..تا 2020 خیالت راحته که نیاز به تعویض نداری..
ممنون ولی اخه شنیدم مشکل افت فریم ریت داره :(

mag_5115

کاربر سایت
Nov 15, 2011
82
سلام
من بازی بلادبورن دارم نسخه عادی، الان لول شصت رفتم، میخوام نسخه گوتی شو بگیرم بخاطر دی ال سی، از اونجایی که بازی من هکیه نمیتونم به نت وصل بشم تا بگیرم دی ال رو، حالا اگه دیسک بازی گوتی رو بخرم، وقتی بزارم تو دستگاه، چه اتفاقی پیش میفته؟ چون بازی رو دستگام نصبه، دوتا بازی بلادبورن نصب میشه؟ یا بازی قبلی و سیوهاش میپره؟ ریجن بازیمو از کجا بفهمم چیه؟

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
ممنون ولی اخه شنیدم مشکل افت فریم ریت داره نداره ؟:(

ممنون D: اخه شنیده بودم مشکل فریم ریت داره واس همین پرسیدم

ممنون ولی اخه شنیدم مشکل افت فریم ریت داره :(

اصلا مشکل افت فریم وجود نداره ، اتقاقا فریم ریت بهتری بهت میده و میتونی 60 فریم رو روی 1080p راحت تجربه کنی

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,715
سلام
من بازی بلادبورن دارم نسخه عادی، الان لول شصت رفتم، میخوام نسخه گوتی شو بگیرم بخاطر دی ال سی، از اونجایی که بازی من هکیه نمیتونم به نت وصل بشم تا بگیرم دی ال رو، حالا اگه دیسک بازی گوتی رو بخرم، وقتی بزارم تو دستگاه، چه اتفاقی پیش میفته؟ چون بازی رو دستگام نصبه، دوتا بازی بلادبورن نصب میشه؟ یا بازی قبلی و سیوهاش میپره؟ ریجن بازیمو از کجا بفهمم چیه؟
فکر کنم اگه ریجن بازی ها یکی باشه میتونید از سیوتون رو بازی دیسگی ا جرا بشه

• Like
Reactions: mag_5115

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,974
نام
مجتبی
دوستان از وقتی فریمور 4.50 ریختم کنترولر تا یکی دو ساعت هیچ مشکلی نداره. اما بعد از یکی دو ساعت هنگ میکنه. اول شروع میکنه به دیر جواب دادن. بعد مثلا انالوگ رو میچرخونم اتفاقی نمیافته بعد یک ثانیه شروع میکنه دوربین دور کاراکتر چرخیدن. بعدشم خاموش میشه باید روشنش کنم اما هنوز مشکل داره بازم. بعد که کنسول رو خاموش میکنم چند ساعت بعد میرم سراغش دوباره سالمه تا یکی دو ساعت. دسته و کنسول Pro هست.

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
دوستان از وقتی فریمور 4.50 ریختم کنترولر تا یکی دو ساعت هیچ مشکلی نداره. اما بعد از یکی دو ساعت هنگ میکنه. اول شروع میکنه به دیر جواب دادن. بعد مثلا انالوگ رو میچرخونم اتفاقی نمیافته بعد یک ثانیه شروع میکنه دوربین دور کاراکتر چرخیدن. بعدشم خاموش میشه باید روشنش کنم اما هنوز مشکل داره بازم. بعد که کنسول رو خاموش میکنم چند ساعت بعد میرم سراغش دوباره سالمه تا یکی دو ساعت. دسته و کنسول Pro هست.

دسته رو ریست کن یک بار و بعد با کابل وصل کن ، باید درست بشه
یک سوراخ پشت دسته هست با سوزن داخلش فشار بده ریست میشه

• Like
Reactions: Sweet Lucifer

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,494
نام
مهدی
دوستان کنسول به ورژن 4.50 آپدیت کردم
خود آپدیت خیلی راحت توسط کنسول دانلود شد
بعد از نصب شدن برای بازیهام آپدیت اومد حالا هرکار میکنم بازیها آپدیت نمیشن و قطع میشن
مودم ریست کردم ، dns از شرکت گرفتم هرچی بود بالا پایین کردم نشد ک نشد ، حتی با نت ایرانسل هم تست کردم نمیشه
چرا اینجوری شده؟ از استور میتونم تم یا هرچیزی دانلود کنم ولی بازهای اپدیت نمیشن

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
دوستان یک سوال فنی:D
تا حالا کسی دسته ps4 یا هدست گلد رو با شارژر ایفون شارژ کرده؟:D اخه می خواستم امتحان کنم ترسیدم نکنه بزنه باتریا رو بترکونه:D
از وقتی که هارد اکسترنال زدم بهش سر جریان شازژ به مشکل خوردم یه هاب یو اس بی هم براش گرفتم ولی مثل خود یو اس بی های اصلی شارژ نمیکنه(عملا میشه گفت اصلا شارژ نمیکنه:|)

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,486
نام
Farhad
سلام.من جدیدا بازی که میگیرم دیر کپی میشه مثلا بازی the last guardian ربع ساعت طول کشید تا کپی بشه درصورتی که قبلا بازیا تو ده ثانیه کپی میشدن.کسی میدونه مشکل از کجاست؟

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
623
دوستان من دوستم 1 اکانت با بازی قانونی داره و 2 تا اکانت هکی که توش چند بازی هستش
سوالش این بود که وقتی با اکانته خودش که قانونی هستش انلاین بشه اون 2 تا اکانت هکی هم همزمان انلاین میشن (برای احتمال قفل شدن بازیها پرسیده)
یا نه با هر اکانتی انلاین شی فقط اون اکانت با بازیاش چک میشه و 2 تا اکانت دیگه افلاین میمونن

و سوال بعدی تو این اکانت هکی ها اگر بازی قفل بشه اکانت جدید که باید بگیریم دیتا بازی رو هم دوباره باید بریزیم یا نمیخواد دیگه با همون دیتای قبلی که نصب شده کار میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر