هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
اطمینان ندارم جواب بده اما تبدیل برایه پرته اپتیکال به speaker بگیری شاید جواب بده D:

کنسول Slim گرفتم خروجی optical نداره
میشه یکی از دسته ها رو روشن بزارم و کابل اسپیکر رو بهش وصل کنم و از دسته دیگه استفاده کنم فقط؟

sad pisces

کاربر سایت
Oct 9, 2013
42
سلام دوستان
من میخوام هارد دستگاه رو عوض کنم و 2 ترا بزارم روش. اگه خواستم هارد 2 ترا بزارم چه هاردی خوبه ؟ خواستم ببینم کسی از دوستان اینکارو انجام داده؟ به مشکلی مثل کرش کردن برنخورده؟ با توجه به آپدیت جدید و پشتیبانی از اکسترنال به نظرتون منطقه ای هست که این کارو انجام بدم؟ چون حداقل 360 اینا هزینه داره . کنسول رو بفروشم برم یه پرو بگیرم با 800 اینا میشه این کارو کرد
یه راهنمایی میکنین؟

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726
دوستان فرق این 2 تا دوربین تو چیه؟
PlayStation-Camera1.jpg
517rgLnJbQL._SL1046_.jpg

ارزش خرید داره چه بازیهایی اومده براش؟

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
سلام
مانیتورم ورودی hdmi و خروجی صدا نداره و باید با کابل DVI وصل کنم ps4 رو بهش
صدا رو باید از دسته بگیرم؟ هر اسپیکر یا هدفونی بهش میخوره؟
3.5 میلیمتری

راه دیگه ای جز دسته نیست؟ چون از مانیتور یکم دور بشم سیم اسپیکر بهش وصل باشه اذیت کننده ست

شما یه دونه از این کارت صداهای USB که 4-5 تومنم بیشتر قیمتش نیست بگیر وصل کن به کنسول و اسپیکر رو متصل کن بهش و صدای کنسول رو با کیفیت بگیر.

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,654
نام
milad
دوستان فرق این 2 تا دوربین تو چیه؟
PlayStation-Camera1.jpg
517rgLnJbQL._SL1046_.jpg

ارزش خرید داره چه بازیهایی اومده براش؟
اگه واسه بازی بخوای بخریش ارزش نداره چون بازی براش نیومده به جز چند تا اما واسه استفاده ps vr فکر کنم الزامی باشه

Inanc

DaYanc
کاربر سایت
Mar 28, 2014
356
نام
Alp
چجوری میشه دسته اصلی رو از دسته تقلبی تشخیص داد؟
دوست من بهترین ملاکش تشخیص دادن کیفیت ساخت بدنه دسته هست که باید مانند دسته ای که با کنسول ارایه شده ،باشه
اما چند تا نکته ی زیر شاید بتونه بهت کمک کنه:
20170331_131100.png

Meti_oj2014

کاربر سایت
Apr 1, 2017
1
سلام.آقا کنسول وقتی به اینترنت وصل هست میخوام وارد بازی بشم خودکار میره تو آپدیت بازی.چطوری اینو غیر فعالش کنم در ضمن میرم تو قسمت دانلود کنسل میکنم ولی دوباره که وارد بازی میشم باز میاره

آخرین ویرایش:

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام
واسه خرید بازی دسته دوم (دیسک) باید به مساله خاصی توجه کرد یا فقط دیسک و قاب تمیز باشه دیگه درسته؟

این برچسب هایی که روی کنسول و دسته میزنن و طرح های مختلف داره از نظر گرمایی و کلا ضرر نداره واسه کنسول؟
کندنش راحته؟ ردش نمیمونه؟
کنسول PS4 Slim هست

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: mamadian

shimal

کاربر سایت
Aug 7, 2016
0
سلام دوستان.
سال نوتون مبارک.
من تازه عضو سایت شدم و سوالی داشتم ازتون لطفا هرکس میتونه راهنمایی کنه بنده رو.
میخواستم بدونم اگه کسی تو کنسول ps4 توسط تعداد زیادی کاربر report بشه چه اتفاقی برای اکانت یا کنسول میوفته؟؟
چه مشکلی ایجاد میکنه ریپورت شدن تو کنسول ps4
خیلی ممنونم

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
دوستان بنده pro دارم و یدونه دسته xbox one s هم که بلوتوث ۴ هست دارم که برای \ی سی استفاده میکنم..
میخواستم بدونم راهی نیست دسته xbox one s رو به ps4 pro وصل کنم و با برای بازیهای دونفره ازش استفاده کنم؟

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
دوستان بنده pro دارم و یدونه دسته xbox one s هم که بلوتوث ۴ هست دارم که برای \ی سی استفاده میکنم..
میخواستم بدونم راهی نیست دسته xbox one s رو به ps4 pro وصل کنم و با برای بازیهای دونفره ازش استفاده کنم؟
یه تبدیل هست به اسم CronusMax که همون قیمتای یه دستۀ PS4ه و یکی از دوستان یه دونه اینجا گذاشته واسه فروش.

• Like
Reactions: SAEED_TAJ

Inanc

DaYanc
کاربر سایت
Mar 28, 2014
356
نام
Alp
سلام
واسه خرید بازی دسته دوم (دیسک) باید به مساله خاصی توجه کرد یا فقط دیسک و قاب تمیز باشه دیگه درسته؟
درود
نه همین دوتا بسه و کفایت میکنه
اما خیالت از باره ی بن شدن و اینا راحت باشه دیسک هیچ مشکلی نداره
اما بعضی بازی ها مث gta نقشه و کد و اینجور چیزا دارن اگه بتونی اونا رو هم بگیری خوبه به شرطی یارو پیش از شما کد رو نزده باشه

• Like
Reactions: spiderman2007

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
سلام دوستان
هر وقت می خوام twitch نگاه کنم ، ارور cannot connect to server رو میده . این مشکل نزدیک 4 ماهی هست که دارم .
ممنون میشم بگید مشکلم کجاست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر