هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اگر موقع یوزر ساختن مکان را usa انتخاب کنیم در زمان آنلاین باز کردن هم فقط در سرور های آمریکا بازی می کنیم یا میشه اروپا را هم انتخاب کرد؟
ربطی نداره کلا D:

• Like
Reactions: farhoodnss

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام
من کنسولم رو تازه خریدم
اکانت کدوم کشور درست کنم بهتره؟
نمیخوام بازی و اکانت هک شده استفاده کنم ولی برای خرید بازی دیجیتالی و دانلود دیتا از طریق کامپیوتر میخوام راحت تر باشه
الان مثلا Drive Club با پلاس قیمتش 7 دلاره ، من اولین اکانتم رو که بسازم بهم 14 روز پلاس میده و میتونم بازی رو با قیمت 7 دلار دانلود کنم؟
این primary کردن اکانت یعنی چی؟ یکم در مورد اکانت ها کلا توضیح بدین ممنون میشم
مرسی

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,653
نام
milad
سلام
من کنسولم رو تازه خریدم
نمیخوام بازی و اکانت هک شده استفاده کنم ولی برای خرید بازی دیجیتالی و دانلود دیتا از طریق کامپیوتر میخوام راحت تر باشه
الان مثلا Drive Club با پلاس قیمتش 7 دلاره ، من اولین اکانتم رو که بسازم بهم 14 روز پلاس میده و میتونم بازی رو با قیمت 7 دلار دانلود کنم؟
این primary کردن اکانت یعنی چی؟ یکم در مورد اکانت ها کلا توضیح بدین ممنون میشم
مرسی
سلام مبارکت باشه
کشور امریکا بسازی بهتره
اکانت هکی هم استفاده نکن
14 روز پلاس رایگان رو به کسایی میده که مستر کارت داشته باشن
primary یعنی اینکه اگه اشتباه نکنم اکانت رو فقط به کنسول خودت اکتیو میکنی و بجز خودت دیگه غیر قابل استفادست
داداش بالا هم گفتم اکانت امریکا بساز بعد اینکه primary کردی به کنسول امنیت 2 مرحله ای رو هم فعال کن دانلود دیتا هم از طریق کامپیوتر و انتقال به کنسول بسیار راحته
امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم

• Like
Reactions: spiderman2007

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
یه اکانت آمریکا و یه اکانت یه کشور اروپایی که گیفت کارتش راحت گیر (انگلیس) میاد بساز که بتونی از تخفیفهای هر دو تا ریجن استفاده کنی.
اکانتهایی که روی یه کنسول لاگین شده باشن میتونن از بازیهای هم استفاده کنن، هیچ مشکلی هم پیش نمیاد (فکر کنم:D)
یه اکانت رو بذار اکانت اصلیت ولی از بازیهای ارزونتره ریجن دیگه هم استفاده کن.

saman3256

کاربر سایت
Dec 30, 2012
81
نام
saman
یه سوال چطوری میتونم یه اکانت بخرم و ظرفیت 2 مثلا مال من بشه و 2 ظرفیت دیگه به بقیه بدم و ظرفیت 3 از کجا لفهمم به کی میدم و ظرفیت 1 همین طور...یا میشه یه اکانت مشترک درست کرد کسی میدونه

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,653
نام
milad
دوستان امنیت دو مرحله ای psn رو فعال کردم واسه ps4 که لاگین میشه پیام میفرسته گوشی اما واسه ps3 نه پیام میندازه میگه برین سایت سونی این مشکل رو چجور میشه حل کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا راهنمایی کنین

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام
مانیتورم ورودی hdmi و خروجی صدا نداره و باید با کابل DVI وصل کنم ps4 رو بهش
صدا رو باید از دسته بگیرم؟ هر اسپیکر یا هدفونی بهش میخوره؟
3.5 میلیمتری

راه دیگه ای جز دسته نیست؟ چون از مانیتور یکم دور بشم سیم اسپیکر بهش وصل باشه اذیت کننده ست

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
سلام
3.5 میلیمتری

راه دیگه ای جز دسته نیست؟ چون از مانیتور یکم دور بشم سیم اسپیکر بهش وصل باشه اذیت کننده ست
میتونی هدست وایرلسی بگیر از شر سیم راحت بشین

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
3.5 میلیمتری

اطمینان ندارم جواب بده اما تبدیل برایه پرته اپتیکال به speaker بگیری شاید جواب بده D:

• Like
Reactions: spiderman2007

aliinfiniti

کاربر سایت
Mar 30, 2017
7
سلام خدمت دوستان و اساتید
سوالی راجب بازی پی اس 4داشتم
تو دیوار تبلیغاتی زیادی هست راجب ریختن بازی دیجیتالی روی دستگاه،هر بازی 25هزار تومان.در ضمن تاکید میکنن که هیچ جوره بازی پاک نمیشه،قابلیت انلاین و افلاین هم داره و اینو ضمانت کتبی میده.اینا چه جوری میریزن؟مثل اینکه با اکانت هکی فرق داره...
پیشاپیش ممنون بابت راهنمایی

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
سلام خدمت دوستان و اساتید
سوالی راجب بازی پی اس 4داشتم
تو دیوار تبلیغاتی زیادی هست راجب ریختن بازی دیجیتالی روی دستگاه،هر بازی 25هزار تومان.در ضمن تاکید میکنن که هیچ جوره بازی پاک نمیشه،قابلیت انلاین و افلاین هم داره و اینو ضمانت کتبی میده.اینا چه جوری میریزن؟مثل اینکه با اکانت هکی فرق داره...
پیشاپیش ممنون بابت راهنمایی
هیچ فرقی با اکانت هکی نداره همش تبلیغات هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر