هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Inanc

DaYanc
کاربر سایت
Mar 28, 2014
356
نام
Alp
منظورتون 1206 هست ؟این سری آخره ؟
اسلیم هم سری بندی داره ؟
از توضیحاتتون متوجه شدم که اسلیم فرقی با عادی نداره .شاید فقط به هاطر کوچکتر شدن گرم بشه.
چون هیچ تجربه ای ندارم سوالاتم زیاده.شرمنده

فرستاده شده از HTC One_M8ِ من با Tapatalk
آره منظورم سری ۱۲ هست و دو عدد ۰۶ هم ریجن اون رو نشون میده و میتونه1215یا 1216 باشه
درسته اسلیم حدود یک درجه گرمتر نشون داده نسبت به سری ۱۲
از لحاظ قیافه هم با هم فرق دارن ps4-slim-compare-hero.jpg
اسلیم پورت اپتیکال نداره اما معمولی ها دارن
کیفیت ساخت بدنه تو اسلیم پایین هست نسبت به سری ۱۰ و ۱۱
خیر فعلا مادربورد اسلیم مشکلی نداره که بخواد جدیدترش بیاد و مثلا سری ۲۱ بشه نه فعلا اسلیم سری بندی نداره
اره سری ۱۲ سری اخر معمولی هاست
اینم تا یادم نرفته بگم که دسته ی اسلیم روی تاچ پدش نور داره که با نور پشت دسته هماهنگه اما این چراغ که توی تاچ پد اسلیم هس تو معمولی ها نیستش
دشمنت شرمنده
راحت باش

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
722
نام
Ramin
سلام من یه مدتی هست نمیتونم appear offline کنم اصلا غیر فعاله ، اگه دقت کرده باشید زمانی که آنلاین میشید کنار آیکون profile یه دایره آبی رنگ میاد که الان برای من نمیاد در حالی که آنلاینم و میرم مولتی هم حتی بازی میکنم ، فقط این علامت آبی نمیاد و همچنین appear offline غیر فعاله مشکل از چیه ؟

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
دوستان من به مشکل عجیبی خوردم امروز دستگاه روشن کردن هر کاری میکنم به اینترنت کانکت نمیشه میگه باید پروکسی بدی با این که کابل لن بهش وصل هست مشکل چیه ؟

hu016865

کاربر سایت
Aug 27, 2009
24
پس اگه خواستم سری معمولی بگیرم 1216 ریجن 4 یک ترا
سری اسلیم 2016 a یا b یک ترا.
پورت اپتیکال که خروجی صدای دیجیتاله که خب به کار من نمیاد
بعضی ها رو تو دیجی کالا دیدم که روش دوتا بازی هم هست چون من بیشتر برای فوتبال میخوام یا بازی هایی مثل god of war.

Inanc

DaYanc
کاربر سایت
Mar 28, 2014
356
نام
Alp
پس اگه خواستم سری معمولی بگیرم 1216 ریجن 4 یک ترا
سری اسلیم 2016 a یا b یک ترا.
پورت اپتیکال که خروجی صدای دیجیتاله که خب به کار من نمیاد
بعضی ها رو تو دیجی کالا دیدم که روش دوتا بازی هم هست چون من بیشتر برای فوتبال میخوام یا بازی هایی مثل god of war.

پیشنهادم اینه اصلا از دیجی کالا نگیرید قیمتش واقعی نیست حدود سیصد تومن اختلاف هست
البته تو اصل بودن کالا شکی نیست اما یه چیزایی مث گارانتی اضافه میکنن و قیمت میره
بالا
به جاش با یه تومن یا یک و صد میتونید کنسول رو بگیرید و با بقیه پولتون بازی تهیه کنید
اما باز با خودتونه

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
چجوری ؟
هارد رو وصل کنید به قسمت Devices برین و هارد رو فرمت کنید بعد میتونید دیتاهای داخل هارد داخلی به اکسترنال انتقال بدین یا بازیای جدید رو روی اکسترنال نصب کنید
فقط حواستون باشه هارد فرمت میشه

Sent from my Gooshi using Tapatalk

hu016865

کاربر سایت
Aug 27, 2009
24
پیشنهادم اینه اصلا از دیجی کالا نگیرید قیمتش واقعی نیست حدود سیصد تومن اختلاف هست
البته تو اصل بودن کالا شکی نیست اما یه چیزایی مث گارانتی اضافه میکنن و قیمت میره
بالا
به جاش با یه تومن یا یک و صد میتونید کنسول رو بگیرید و با بقیه پولتون بازی تهیه کنید
اما باز با خودتونه
نه از دیجی کالا نمیگیرم.ولی خب مشخصات رو اونجا خوندم.
دیدم که همه دنبال ps4 1216 r2 یا 4 هستن.یا اسلیم 2016 که a و b داره که نمیدونم چیه.
امروز میرم پشت شهرداری اگه خدا بخواد یه کدوم رو میخرم ولی الان مردد شدم بین ps4 1216 یا اسلیم 2016.

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
دیدم که همه دنبال ps4 1216 r2 یا 4 هستن.یا اسلیم 2016 که a و b داره که نمیدونم چیه.
امروز میرم پشت شهرداری اگه خدا بخواد یه کدوم رو میخرم ولی الان مردد شدم بین ps4 1216 یا اسلیم 2016.

من باشم فت انتخاب میکنم به همه هم فت پیشنهاد دادم راضی ان
اسلیم کیفیت ساختش پایینتره پورت اپتیکال هم نداره
اون A و B ظرفیت داخلی کنسوله
A یعنی ۵۰۰ گیگ
B یعنی ۱ ترا

• Like
Reactions: Adroit

Inanc

DaYanc
کاربر سایت
Mar 28, 2014
356
نام
Alp

AوBنشان دهنده ی حافظه ی کنسول هستaیعنی 500 گیگ و bیعنی ۱ ترابایت
برای نمونه 1216b نشان دهنده ی سری ۱۲،ریجن دو اروپا،ظرفیت ۱ترابایت هستش
ببین از لحاظ اجرای بازی هیچ فرقی با هم ندارن پس این به کنار حالا بحث سلیقه است ببین از قیافه کدوم خوشت میاد یا با کدوم بیشتر حال میکنی؟
از لحاظ فروش، اسلیم برای آینده بهتره چون جدیدتره ،راحت تر و با قیمت بهتر فروش میره
اما سری ۱۲ هم جدید هست

AوBنشان دهنده ی حافظه ی کنسول هستaیعنی 500 گیگ و bیعنی ۱ ترابایت
برای نمونه 1216b نشان دهنده ی سری ۱۲،ریجن دو اروپا،ظرفیت ۱ترابایت هستش
ببین از لحاظ اجرای بازی هیچ فرقی با هم ندارن پس این به کنار حالا بحث سلیقه است ببین از قیافه کدوم خوشت میاد یا با کدوم بیشتر حال میکنی؟
از لحاظ فروش، اسلیم برای آینده بهتره چون جدیدتره ،راحت تر و با قیمت بهتر فروش میره
اما سری ۱۲ هم جدید هست
من خودم از فت ها خوشم میاد واقعا ابهت خاصی داره مخصوصا مشکیش(:
دیگه انتخاب پایانی با خودته

Last edited by a moderator:

Mereck

کاربر سایت
Oct 19, 2010
115
هارد رو وصل کنید به قسمت Devices برین و هارد رو فرمت کنید بعد میتونید دیتاهای داخل هارد داخلی به اکسترنال انتقال بدین یا بازیای جدید رو روی اکسترنال نصب کنید
فقط حواستون باشه هارد فرمت میشه

هارد اکسترنال فرمت می‌شه یا مال ps4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر