هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Inanc

DaYanc
کاربر سایت
Mar 28, 2014
356
نام
Alp
دوست عزیز منم میخوام تازه ps4 بخرم ، اگه از نظر ظاهری Slim رو پسند میکنی پس حتما اسلیم بخر ، منم میخوام اسلیم بخرم ، وزن کمتری داره ، صدای کمتری داره و مصرف برق کمتری هم داره
اسلیم یک ترا 1206 بخر ، تولید 2017
از سری های جدید ، فرق cuh12 با 20 چیه ؟ اسلیم بهتره یا فت یا معمولی ؟
دوست من اسلیم cuhاش با 20 شروع میشه وcuh ps4 پرو با70 شروع میشه و فت ها با عددهای 10و11و12آغاز میشه
فرق فت(یا همون معمولی ها سری های۱۰ و۱۱ و۱۲)با سری اسلیم در اینه:
صدای فن در سری های ده و یازده بالاست اما در سری ۱۲ صدای کمی داره و در اسلیم حتی صدایی نیست
پورت ها در سری های ده تا دوازده بیشتر از اسلیمه
سری های ده و یازده از دو بخش براق و مات ساخته شدن اما اسلیم و سری ۱۲ کاملا مات هستن
سری های ۱۰ و ۱۱ ورودی برقش و گرماش بالاتر از اسلیم و سری۱۲ هست
کیفیت بدنه ۱۰ و ۱۱ نسبت به ۱۲ و اسلیم بهتره(تو دستت بگیری میفهمی)
در اجرای بازی ها هیچ فرقی با هم نمیکنند

ari67

کاربر سایت
Jan 10, 2010
273
نام
آراد
ممنون داداش از کجا بفهمم اکانتم پرایمری شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اون شماره ای که کد تایید رو میفرستن شبیه شماره ایرانی هاست ؟؟؟؟؟
خوب پس داداش الان یعنی اکانت من رو ps4 پرایمری شده پس با این حساب ps3 از ظرفیت کنسولم استفاده می کنه ؟؟؟؟؟؟
تو تنظیمات بری و تو بخش play station network یه قسمت هست به نام activate acount تو اونجا اگه پرایمری باشه مینویسه این اکانت روی دستگاه پرایمری هست یانه
شما تو سایت سونی بری و لاگین دو مرحله رو فعال کنی یه قسمتش هست باید شماره موبایلت رو بدی تا موقع ساین این شده یه کد برات بفرسته رو گوشیت بزنی تو سیستم و ساین این کنی
Ps4 و ps3 که بازی مشترک ندارن که بخوان از ظرفیت هم استفاده کنن صحبت سر دو تا ps4 هست

• Like
Reactions: milad.ps4

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
راهکاری هست اصلا؟اخه یکی از دوستام گذاشته میگه نمیره بالا.البته فقط فیفا بازی میکنه
خیلی رو مخ میره مخصوصا شبا.

خیر راهکاری نداره

بالا رفتن دور فن بستگی به بازی داره
بعضی از بازیا سنگینن و دور فنو میبرن بالا، مثل Uncharted 4 و The Witcher 3
طبیعیه و مشکلی ایجاد نمیکنه
اگرم صداش شبا اذیتت میکنه پیشنهادم اینه که هدست Gold رو خریداری کنی و لذت ببری:D

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
820
نام
سپهر
دوست من اسلیم cuhاش با 20 شروع میشه وcuh ps4 پرو با70 شروع میشه و فت ها با عددهای 10و11و12آغاز میشه
فرق فت(یا همون معمولی ها سری های۱۰ و۱۱ و۱۲)با سری اسلیم در اینه:
صدای فن در سری های ده و یازده بالاست اما در سری ۱۲ صدای کمی داره و در اسلیم حتی صدایی نیست
پورت ها در سری های ده تا دوازده بیشتر از اسلیمه
سری های ده و یازده از دو بخش براق و مات ساخته شدن اما اسلیم و سری ۱۲ کاملا مات هستن
سری های ۱۰ و ۱۱ ورودی برقش و گرماش بالاتر از اسلیم و سری۱۲ هست
کیفیت بدنه ۱۰ و ۱۱ نسبت به ۱۲ و اسلیم بهتره(تو دستت بگیری میفهمی)
در اجرای بازی ها هیچ فرقی با هم نمیکنند
با این صحبت ها بدون شک سری 10 و 11 رو میخرم
بعنوان آخرین سوال : اگه 10 و 11 نو توی بازار پیدا نشد بنظرتون 12 بخرم یا 20 ؟

یک دنیا از شما ممنونم
کاش به کاربرای حرفه ای مثل شما رنک مدیریتی بدن چون وجود امثال شما واسه انجمن نعمته

دوست عزیز منم میخوام تازه ps4 بخرم ، اگه از نظر ظاهری Slim رو پسند میکنی پس حتما اسلیم بخر ، منم میخوام اسلیم بخرم ، وزن کمتری داره ، صدای کمتری داره و مصرف برق کمتری هم داره
اسلیم یک ترا 1206 بخر ، تولید 2017
ظاهر و وزن و صدا و مصرف برق واسم مهم نیست
دنبال جنس باکیفیت می گردم

درمورد ریجن، بدون شک 16 رو میخرم
میدونم فرق آنچنانی ندارن اما خب به دلایل شخصی این ریجنو به بقیه ترجیح میدم

آخرین ویرایش:

Mereck

کاربر سایت
Oct 19, 2010
115
سلام من می‌تونم بازیو که از psn خریدم و دانلود کردمو روی هارد اکسترنال بریزم و بعد استفاده کنم

هاردم پر شده

اگه می‌شه چجوری ؟

hu016865

کاربر سایت
Aug 27, 2009
24
من قصد خرید ps4 دارم ولی اینجا دیدم ps4 pro هم هست میشه بگید فرق این دوتا چیه ؟
آیا ps4 اسلیم هم داره و اگه داره با ps4 عادی چه تفاوتی داره ؟
در ضمن میخوام یه بازی فیفا هم بخرم با یه دسته اضافه.دسته اورجینال هم بخرم اون هم ورژن بندی داره یا نه ؟

فرستاده شده از HTC One_M8ِ من با Tapatalk

Inanc

DaYanc
کاربر سایت
Mar 28, 2014
356
نام
Alp
با این صحبت ها بدون شک سری 10 و 11 رو میخرم
بعنوان آخرین سوال : اگه 10 و 11 نو توی بازار پیدا نشد بنظرتون 12 بخرم یا 20 ؟

یک دنیا از شما ممنونم
کاش به کاربرای حرفه ای مثل شما رنک مدیریتی بدن چون وجود امثال شما واسه انجمن نعمته

ظاهر و وزن و صدا و مصرف برق واسم مهم نیست
دنبال جنس باکیفیت می گردم

درمورد ریجن، بدون شک 16 رو میخرم
میدونم فرق آنچنانی ندارن اما خب به دلایل شخصی این ریجنو به بقیه ترجیح میدم
شما لطف دارید دوست من
کاری نکردم که
دوستان زیادی اینجا هستن که واقعا کاربر حرفه ای هستن ما چیزی نیستیم در برابر اونا
اینم بگم که فروش اسلیم برای بعدها بهتره و میتونید اونو (اگه ناچار به فروش شدید حالا به هر دلیلی)با قیمت بالاتر و بهتری بفروشید
آکبند سری ۱۱ و ۱۰ اصلا تو بازار پیدا نمیشه (خودم دنبالش بودم) اگر میخواید تهیه کنید ناچارید که دست دوم بگیرید
اما اگه تنها دنبال آکبندید و به احتمال ۹۹%پیدا نمیشه پیشنهاد من از میان سری ۱۲ و اسلیم، سری۱۲خواهد بود
درباره ی ریجن هم اصلا مهم نیست شما سعی کن اروپا یا آمریکا بگیری

من قصد خرید ps4 دارم ولی اینجا دیدم ps4 pro هم هست میشه بگید فرق این دوتا چیه ؟
آیا ps4 اسلیم هم داره و اگه داره با ps4 عادی چه تفاوتی داره ؟
در ضمن میخوام یه بازی فیفا هم بخرم با یه دسته اضافه.دسته اورجینال هم بخرم اون هم ورژن بندی داره یا نه ؟

اسلیم پس از مدل معمولی معرفی شده و وزن کمتری داره و باریک تره و توان مصرفی اش هم کمتره نسبت به معمولی
تعداد پورت ها در پرو سه تا هست (usb 3.0) اما در معمولی و اسلیم دوتا هست‌.پرو پورت اپتیکال داره که تو معمولی هست اما تو اسلیم نیست.پرو انگار که یه لایه بهش اضافه شه و سه طبقه است انگار و وزن و حجم بیشتری داره نسبت به اسلیم و معمولی.
پرو قابلیت hdr از اول با خودش بوده اما در اسلیم و معمولی با یه آپدیت این قابلیت رو میشه فعال کرد.
پرو پردازنده اش یا همون cpu ۳۰ درصد نسبت به معمولی و اسلیم سریعتر شده اما پردازنده ی گرافیکیش یا gpu دو برابر معمولی و اسلیم هست
توان مصرفی پرو ۳۱۰ و اسلیم ۱۶۵ و معمولی ۲۵۰ هست که این نشون میده پرو مصرف برق بیشتری داره.
بلوتوث و وای فای هم تو پرو بهتر شده.
سرانجام به زبون ساده میگم اگه تلویزیون 4k که از hdr هم پشتیبانی کنه ندارید سراغ پرو نرید نمیگ تو تلویزیون fhd فرقی نمیکنه چرا فرق داره اما طوری نیست که اختلاف زیاد باشه بستگی به بازی هم داره
اما تو تلویزیون ۴کا این اختلاف واقعا به چشم میاد و تقریبا بسیار احساس میشه
اگه اصلا مشکل پول و بودجه ندارید خب پرو بهتره

Last edited by a moderator:

hu016865

کاربر سایت
Aug 27, 2009
24
اسلیم پس از مدل معمولی معرفی شده و وزن کمتری داره و باریک تره و توان مصرفی اش هم کمتره نسبت به معمولی
تعداد پورت ها در پرو سه تا هست (usb 3.0) اما در معمولی و اسلیم دوتا هست‌.پرو پورت اپتیکال داره که تو معمولی هست اما تو اسلیم نیست.پرو انگار که یه لایه بهش اضافه شه و سه طبقه است انگار و وزن و حجم بیشتری داره نسبت به اسلیم و معمولی.
پرو قابلیت hdr از اول با خودش بوده اما در اسلیم و معمولی با یه آپدیت این قابلیت رو میشه فعال کرد.
پرو پردازنده اش یا همون cpu ۳۰ درصد نسبت به معمولی و اسلیم سریعتر شده اما پردازنده ی گرافیکیش یا gpu دو برابر معمولی و اسلیم هست
توان مصرفی پرو ۳۱۰ و اسلیم ۱۶۵ و معمولی ۲۵۰ هست که این نشون میده پرو مصرف برق بیشتری داره.
بلوتوث و وای فای هم تو پرو بهتر شده.
سرانجام به زبون ساده میگم اگه تلویزیون 4k که از hdr هم پشتیبانی کنه ندارید سراغ پرو نرید نمیگ تو تلویزیون fhd فرقی نمیکنه چرا فرق داره اما طوری نیست که اختلاف زیاد باشه بستگی به بازی هم داره
اما تو تلویزیون ۴کا این اختلاف واقعا به چشم میاد و تقریبا بسیار احساس میشه
اگه اصلا مشکل پول و بودجه ندارید خب پرو بهتره
تشکر.
پس اسلیم بگیرم دیگه.
ریجن هم که خوندم فرقی نداره برای کجا باشه..
دسته اضافه بخوام بگیرم اورجینال داره یا متفرقه است ؟از کجا بفهمم ؟

moji123

کاربر سایت
Jan 15, 2007
47
سلام دوستان می خواستم یه دستگاه ps4 دسته دو بگیرم هرچه ارزون تر بهتر. میشه بگید چه نکاتی رو باید حتما چک کنم یا دستگاه باید داشته باشه، که به مشکلی بر نخورم. ممنون

Inanc

DaYanc
کاربر سایت
Mar 28, 2014
356
نام
Alp
تشکر.
پس اسلیم بگیرم دیگه.
ریجن هم که خوندم فرقی نداره برای کجا باشه..
دسته اضافه بخوام بگیرم اورجینال داره یا متفرقه است ؟از کجا بفهمم ؟

خواهش
من خودم از اسلیم خوشم نمیاد اما این دیدگاه منه و دیدگاه شما و هرکس دیگه ای هم گرامی و باارزشه من سری ۱۲ رو ترجیح میدم اما شما اگه از اسلیم خوشتون میاد همونو بگیرید بیشتر سلیقه ایه
دسته هم از جای معتبر بگیرید مشکلی نخواهد داشت

• Like
Reactions: Adroit

hu016865

کاربر سایت
Aug 27, 2009
24
منظورتون 1206 هست ؟این سری آخره ؟
اسلیم هم سری بندی داره ؟
از توضیحاتتون متوجه شدم که اسلیم فرقی با عادی نداره .شاید فقط به هاطر کوچکتر شدن گرم بشه.
چون هیچ تجربه ای ندارم سوالاتم زیاده.شرمنده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر