هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
درود دوستان
امکانش هست که یه هارد 2 ترا رو به دوتا پارتیشن 1 ترا تبدیل کرد و هم روی ps4 و هم pc استفاده کرد؟
کسی امتحان کرده؟

باید صبر کنیم که یه برنامه بیاد که این کارو انجام بده، فعلا که نمیشه همچین کاری کرد ولی اگه مثل نسل قبل باشه برنامه برای X360 اومد ممکنه برای PS4 هم بیاد

• Like
Reactions: Behnams923

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,587
نام
milad
سلام دوستان چند تا سوال
1-از کجا بدونم ظرفیت های اکانت اورجینالم دست نخوردست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2-برای امنیت اکانت سوال امنیتی و امنیت دو مرحله ای کافیه ؟؟؟؟؟؟؟؟
3-ریختن زیاد بازی و اشغال حافظه کنسول ممکنه مشکلی پیش بیاره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
4-چند ساعت استفاده مداوم از ps4 ممکنه باعث خراب شدنش بشه تو بازی های سنگین مثل انچارتد 4 و هوریزون و .......؟؟؟؟؟؟؟
5-از یه اکانت اورجینال تو چند کنسول میشه استفاده کرد منظورم ظرفیتش نیستا مثلا من اگه 2 تا ps4 و 2 تا ps3 داشته باشم ؟؟؟؟؟؟

ari67

کاربر سایت
Jan 10, 2010
273
نام
آراد
سلام دوستان چند تا سوال
1-از کجا بدونم ظرفیت های اکانت اورجینالم دست نخوردست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2-برای امنیت اکانت سوال امنیتی و امنیت دو مرحله ای کافیه ؟؟؟؟؟؟؟؟
3-ریختن زیاد بازی و اشغال حافظه کنسول ممکنه مشکلی پیش بیاره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
4-چند ساعت استفاده مداوم از ps4 ممکنه باعث خراب شدنش بشه تو بازی های سنگین مثل انچارتد 4 و هوریزون و .......؟؟؟؟؟؟؟
5-از یه اکانت اورجینال تو چند کنسول میشه استفاده کرد منظورم ظرفیتش نیستا مثلا من اگه 2 تا ps4 و 2 تا ps3 داشته باشم ؟؟؟؟؟؟
-وقتي اكانتت پرايمري باشه رو كنسول يعني حله
-بله كافيه با تاييد دو مرحله اصلا نميشه بدون كد تاييد لاگين شد
-خير
-محدوديتي نيست
-هر اكانت فقط رويك كنسول پرايمري ميشه و روي يك كنسول ديگه به صورت ظرفيت سه قابل استفادس و دستگاه سوم در صورت اتصال به اينترنت از اكانت ميفته بيرون

DeadPooLX

کاربر سایت
Jul 28, 2016
466
دوستان این اکانت های هک شده به چه صورت هست که مثلا من دوستم 5 تا بازی های جدید رو واسش ریختن 40 هزار تومن و به راحتی داره بازی میکنه
ایا باید به اینترنت متصل بود ؟ ایا کنسول بن میشه ؟
من انلاین نمیخوام بازی کنم باز هم خطر بن شدن وجود داره ؟ اصلا بن شدن یعنی دیگه انلاین نمیتونی بازی کنی ؟

یه توضیح کامل ممنون

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,587
نام
milad
-وقتي اكانتت پرايمري باشه رو كنسول يعني حله
-بله كافيه با تاييد دو مرحله اصلا نميشه بدون كد تاييد لاگين شد
-خير
-محدوديتي نيست
-هر اكانت فقط رويك كنسول پرايمري ميشه و روي يك كنسول ديگه به صورت ظرفيت سه قابل استفادس و دستگاه سوم در صورت اتصال به اينترنت از اكانت ميفته بيرون
ممنون داداش از کجا بفهمم اکانتم پرایمری شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اون شماره ای که کد تایید رو میفرستن شبیه شماره ایرانی هاست ؟؟؟؟؟
خوب پس داداش الان یعنی اکانت من رو ps4 پرایمری شده پس با این حساب ps3 از ظرفیت کنسولم استفاده می کنه ؟؟؟؟؟؟

mohammadfaxbox

کاربر سایت
Jan 4, 2009
3
سلام عید همگی مبارک.من رو اکانت امریکام دستینی رو داشتم کنسولم حجم کم داشت پاک کردم الان دی ال سی جدید رو خریدم میخواستم بازم نصبش کنم ارور میده کسی میدونه چرا اصلا نمیره رو صفحه دانلود

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
804
نام
سپهر
خواهش میکنم
فک نکنم بشه آکبندشو گیر آورد این سری ها رو
اما سری ۱۲ آکبندش فت و فراوونه
اگه میخواید سری ۱۱ یا۱۰ بگیرید باید دست دو تهیه کنید تو همین سایت یا سایت همسایه تایپک خرید کنسول با مشخصات دلخواه رو بزنید پیدا میشه
قیمت هم بستگی به وضعیت دستگاه و همراه داشتن بازی داره
بدون بازی و وضعیت خوب دستگاه فک کنم حدودقیمت میان۷۰۰تا۸۵۰ فک کنم باشه(ممکنه اینم نباشه)
از سری های جدید ، فرق cuh12 با 20 چیه ؟ اسلیم بهتره یا فت یا معمولی ؟

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
از سری های جدید ، فرق cuh12 با 20 چیه ؟ اسلیم بهتره یا فت یا معمولی ؟

دوست عزیز منم میخوام تازه ps4 بخرم ، اگه از نظر ظاهری Slim رو پسند میکنی پس حتما اسلیم بخر ، منم میخوام اسلیم بخرم ، وزن کمتری داره ، صدای کمتری داره و مصرف برق کمتری هم داره
اسلیم یک ترا 1206 بخر ، تولید 2017

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر