هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Erwil

کاربر سایت
Dec 14, 2006
29
سلام دوستان. من چندتا سوال داشتم که اگر لطف کنید جواب بدید ممنون میشم.
اول اینکه من کنسولم ریجن 2 هستش ، آیا میتونم یه اکانت US بسازم و باهاش از us store بازی بخرم و دانلود کنم و آنلاین بازی کنم؟اگر میشه ، من وصل میشم به سرور آمریکا یا اروپا؟ یا چون ریجن 2 هستش مشکلی ایجاد میشه؟
سوال بعدی من اینه که وضعیت پینگ توی سرور های اروپا و آمریکا چطوره؟ یعنی برای ما که در ایرانیم کدوم بهتره و فرقشون جقدره؟
مرسی

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دوستان کنسول های سری ساخت 1116 از نظر کیفیت چطوری هست ؟

همه کنسولا کیفیتاشون فرقی نمیکنن....بخر بازی کن حالشو ببر بابا...الکی دنبال سر ساخت و این چیزا نباش...

مگه ماشینه که مدل 95 یا 96 باشه...

من دوسال پسش کنسول گرفتم الانم داره مثل BENZ برام کار میکنه و باهاش بازی میکنم....مثل BENZZZZZ

dariush_ho

کاربر سایت
Feb 21, 2017
15
بگردی زیاده ولی سعی کن pro بخری ، هرچند تلوزیون 4k نداشته باشی

اتفاقا میخوام pro بگیرم تلویزیون 4k هم دارم
تهران جای میشناشید که معتبر باشه بشه با خیال راحت خرید کرد ، بعد پمپ خاصی داره ؟
ریجن هاش فرقی داره ؟

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
دوستان چند سوال داشتم
1- یک مدل هارد 2 ترابایتی معرفی میکنید که با هارد 1 ترابایتی خود ps4 pro قابل تعویض باشه و دردسر نداشته باشه ؟ ( 2.5 اینچی )
2- آیا روی این دستگاه با این اکانت های دیجیتالی و بازی هایی که روی هارد میریزن مشکل بن شدن وجود داشته ؟
3- کلا محدودیت هایی که خرید بازی هایی که روی هارد کپی میکنن ایجاد میکنه نسبت به بازی فیزیکی چه چیزهایی هست و بنظرتون سراغش برم یا فقط بازی فیزیکی بگیرم ؟
4- لوازم جانبی به درد بخور واسه ps4 pro چیزی هست ؟

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
دوستان من میخوام ps4 خودمو بفروشم و میخوام مثل کارخونش بکنم تحویل مشتری بدم...ی سوال برام پیش اومده...
امکان داره من بازی های دیجیتالی مجانی ماهانه رو که توسط پلاس خریدم با اکانتم اطلاعاتشو بریزم رو هارد که پلی ۴ باز خریدم اکانتمو بزنم رو دستگاه جدیدم دوباره بازیارو بریزم از اون بازیا استفاده کنم اگه پلاس خریدم..
کلا راه کاری داره اون بازیارو استفاده بتونم بکنم یا باید قیدشو بزنم؟؟

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
سلام من اکانتم PS4 با دوستم شیر هست قانونی بعد رو دستگاه اون اکتیو پرایمری هست الان من یه بازی میخوام بگیرم که اون نمیخواد راهی هست من رو اکانت خودم بگیرمش و دسترسیشو برای اون ببندم؟

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
سلام من اکانتم PS4 با دوستم شیر هست قانونی بعد رو دستگاه اون اکتیو پرایمری هست الان من یه بازی میخوام بگیرم که اون نمیخواد راهی هست من رو اکانت خودم بگیرمش و دسترسیشو برای اون ببندم؟
شما یک اکانت دیگه بساز بازی روی اون بخر روی اکانت اصلیت بازی کن برای دوستت هم نمیاد

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
دوسنان من دستم کاملا تهی از شارژ شد ... بعد وقتی میزنمش با کابل به کنسول بازم دسته روشن نمیشه .. و فقط شارژ میشه و چراغ led ش روشن خاموش میشه .
الان یه یک ساعته از شارژ دسته میگذره بازم روشن نمیشه.
دسته خراب شده ؟

hamed619

کاربر سایت
Jun 22, 2008
185
نام
حامد
دوسنان من دستم کاملا تهی از شارژ شد ... بعد وقتی میزنمش با کابل به کنسول بازم دسته روشن نمیشه .. و فقط شارژ میشه و چراغ led ش روشن خاموش میشه .
الان یه یک ساعته از شارژ دسته میگذره بازم روشن نمیشه.
دسته خراب شده ؟
شاید باطیرش خرابه بعضی از سایتها میفروش باطریشو عوض کردنشم زیاد سخت نیست

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,541
نام
امیر
بچه ها این Slim و Pro به جز 4K اختلاف زیاده دیگه ای دارن؟ Slim رو 200 یورو میتونم بخرم ولی Pro از 400تا شروع میشه! دست دو Pro هم 300 یورو شروع میشه. مرسی .

djmoslemok

کاربر سایت
Aug 23, 2007
351
نام
مسلم
دوستان تا چقدر بازی به صورت اکانت هکی میشه رو کنسول ریخت و دانلود کرد و با اکانت خودمون بازی کرد ؟
قصد افلاین بازی کردن هست و آیا با این کار دیگه نباید آنلاین شد ؟ امکان بن وجود دارد >؟
و اگه انلاین بازی نکنیم و فقط افلاین بازی کنیم با استفاده از مرورگر و امثال اینها تو ps4 امکان بن وجود داره >؟

BOBBY ROODE

کاربر سایت
Feb 27, 2014
113
نام
ParsiGift
بچه ها این Slim و Pro به جز 4K اختلاف زیاده دیگه ای دارن؟ Slim رو 200 یورو میتونم بخرم ولی Pro از 400تا شروع میشه! دست دو Pro هم 300 یورو شروع میشه. مرسی .

سلام دوست گرامی
حقیقتا فرق خاصی بین معمولی و اسلیم نیس به جز صدای فن کمتر اسلیم و ظاهرش ( خارج از سوال شما )
این ک میگین به جز 4k اختلاف بیشتری بین اسلیم و پرو هست یا نه همین خودش اختلاف زیاده :D البته با تکنیکی فور کی اجرا میشه ولی در کل قابل قبوله
من خودم سال هاست پی سی گیمر بودم و هستم و همیشه میگفتم PS4 سخت افزار داغونی داره ، ولی الان در کنار GTX 1080 یک عدد پلی پرو هم با قیمتی نزدیک به 2 تومن خریدم ، چون به نظرم این دفعه PS PRO سخت افزاری خیلی بهتری داره در زمان خودش به نسبت ps4 در زمان عرضه خودش!
نظر من اینه شما PRO تهیه کنین چون فول اچ دی هم استفاده کنین بعدا ممکنه از گرافیک بالاتر یا فریم بالاتر لذت ببرین!
شما کجا زندگی میکنین؟ PS PRO دسته دوم گفتین به نظرم خیلی به صرفه هست، حالا انتخاب با شما

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر