هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

alex_pk

کاربر سایت
Jul 19, 2007
60
سلام دوستان

در این تایپیک:

جواب سوال های عمومی دوستان در مورد PS4

گفته شده :
تاریخ تولید دستگاه بر روی کنسول زده شده (پشت کنسول تاریخ تولید کارخانه تولید کننده و اطلاعاتی از این قبل به خریدار میده) نه روی کارتن دستگاه .

عکسش هم گذاشته شده ولی مثل اینکه پاک شده
میشه یکی لطف کنه من چطور میتونم تاریخ تولید دستگاه رو بفهمم؟و سایر اطالعاتی که ممکنه پشت کنسول بده؟

سلام مجدد
دوستان من بازی Assasins creed syndicate رو نصب کردم ،تو یه مرحله تو ۴ درصد اول بازی که روی قطار مبارزه هست بعد کشتن نفر اخر، ارور میده و میگه بازی بسته شه و دیسک خارج شه ، اخرین اپدیتش رو هم مستقیم با کنسول دانلود و نصب کردم ولی بازم همونطوره دقیقا تو یک صحنه خاص بازی قطع میشه ، مشکل از چیه؟

اروری که میدن اینه
Cannot continue using the application.
The data for the folowing application is corrupted.Delete the application from the ps4 and then insert the diac again.

مشکل از چیه؟

بازی رو پاک کنم اپدیت هم پاک میشه؟ نمیشه یجوری نگهش داشت؟ همینطور سیوش

ممنون میشم راهنمایی کنید ببینم مشکل از کنسوله یا بازی.

سپاس.

Last edited by a moderator:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سلام مجدد
دوستان من بازی Assasins creed syndicate رو نصب کردم ،تو یه مرحله تو ۴ درصد اول بازی که روی قطار مبارزه هست بعد کشتن نفر اخر، ارور میده و میگه بازی بسته شه و دیسک خارج شه ، اخرین اپدیتش رو هم مستقیم با کنسول دانلود و نصب کردم ولی بازم همونطوره دقیقا تو یک صحنه خاص بازی قطع میشه ، مشکل از چیه؟

اروری که میدن اینه
Cannot continue using the application.
The data for the folowing application is corrupted.Delete the application from the ps4 and then insert the diac again.

مشکل از چیه؟

بازی رو پاک کنم اپدیت هم پاک میشه؟ نمیشه یجوری نگهش داشت؟ همینطور سیوش

ممنون میشم راهنمایی کنید ببینم مشکل از کنسوله یا بازی.

سپاس.
بازی رو حذف کنید و دیتای بازی رو دوباره بریزید رو کنسول

ashkan2002

کاربر سایت
Jan 24, 2017
4
سلام خدمت دوستان عزیز انجمن بسیار خوب بازی سنتر
من از ps3 که قبلا داشتم دو تا دسته موو خریده بودم که می خواستم برای ps4 استفاده کنم . دسته اول رو که با کابل وصل کردم ps4 به راحتی شناخت اما زمانی که دسته موو دومی رو وصل می کنم با اینکه در قسمت bluetooth device کنترل رو می شناسه اما عملا کنترلر موو روشن نمی شه وقتی با کابل به ps4 وصل می کنم چراغ در حال شارژ روشن می شود اما وقتی دکمه ps رو میزنم چراغ چشمک زن می شه و دوباره به حالت چراغ شارژ در میاد وقتی هم که از شارژ می کشم بیرون چراغ موو ثابت می شه اما موو روشن نیست و کار نمی کنه لطفا من رو راهنمایی بفرمایید

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
سلام خدمت شما

من یه کنسول ps4 pro دارم ، میخوام هاردش رو عوض کنم و هارد 2 ترابایت بندازم روش .

حالا داخل کنسول من حدود 3 تا اکانت ترکیبی که جمعا" 14 تا بازی میشه هست ، من چطور میتونم دیتا رو انتقال بدم به شرطی که اکانت های ترکیبی هم منتقل بشن و مشکلی پیش نیاد !!
در ضمن پسورد هر 3 تا اکانت رو صاحب اصلیش عوض کرده و دیگه نمیتونم با اکانت های اونا وارد استور بشم .

ممنون میشم راهنمایی کنید .

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
سلام ب همه
دوستان یکی از رفیقام اکانت و پلاس هکی میفروشه بعد میخواد یه پلاس و بازی کال اف دیوتی ریمیستر بهم بده حالا سوالم اینه جریان اینکه کنسول بن میشه چیه؟من اهل اآنلاین بازی کردن نیستم ولی خوب هروقت بازی فیزیکی گرفتم اپدیتهاشو دانلود کردم نمیخوام بعدا ک خواستم بازیو بفروشم ب مشکل بخورم

ashrafin314AA

کاربر سایت
Jan 26, 2017
7
سلام دوستان من پی سی بازم تا چن روز دیگه میخوام ps4 بگیرم<:-P سوال مبتدیانه زیاد دارم شرمنده 1.بین pro و معمولی کدومو بگیرم؟ مساله پول مهم نی میخام بازیا بدون افت فریم و لگ باشه که روون و با سرعت اجرا شه اخه بخاطر همی دلیل از پی سی میخام کوچ کنم و اینم بگم تلویزیون قدیمی دارم که فقط ورودی av داره همی سه فیش .2.شنیدم pro افت فریم داره تو چنتا از بازیا از کسایی ک پرو دارن کسی هس بگه راسته یا ن و از خریدش راضی هسه؟ 3.پشت کنسول تاریخ ساخت رو میزنن اگه من بخام ساخت 2016 بگیرم چجوری نوشته پشت کنسول ؟ 4.برا بازی کردن طولانی مدت کدوم مدل مناسبتره pro یا معمولی ؟ 5.عمر مفیدps4 چن ساله معمولا؟ 6.استفاده از تبدیل hdmi سه فیش برا av مشکلی برا دستگاه نداره ؟و خیلی کیفیتو کاهش میده؟ 7.از فروشنده مهلت تست چن روزه بگیرم یا تو فروشگاه تست کنم کافیه؟ با تشکر از دوستان ببخشید ک طولانی شد . دوستان کرمانی حاضر در بازیسنتر ادرس یه فروشگاه معتبر و مطمعن تو کرمان رو برام پ خ کنید مرسی

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
سلام دوستان من پی سی بازم تا چن روز دیگه میخوام ps4 بگیرم<:-P سوال مبتدیانه زیاد دارم شرمنده 1.بین pro و معمولی کدومو بگیرم؟ مساله پول مهم نی میخام بازیا بدون افت فریم و لگ باشه که روون و با سرعت اجرا شه اخه بخاطر همی دلیل از پی سی میخام کوچ کنم و اینم بگم تلویزیون قدیمی دارم که فقط ورودی av داره همی سه فیش .2.شنیدم pro افت فریم داره تو چنتا از بازیا از کسایی ک پرو دارن کسی هس بگه راسته یا ن و از خریدش راضی هسه؟ 3.پشت کنسول تاریخ ساخت رو میزنن اگه من بخام ساخت 2016 بگیرم چجوری نوشته پشت کنسول ؟ 4.برا بازی کردن طولانی مدت کدوم مدل مناسبتره pro یا معمولی ؟ 5.عمر مفیدps4 چن ساله معمولا؟ 6.استفاده از تبدیل hdmi سه فیش برا av مشکلی برا دستگاه نداره ؟و خیلی کیفیتو کاهش میده؟ 7.از فروشنده مهلت تست چن روزه بگیرم یا تو فروشگاه تست کنم کافیه؟ با تشکر از دوستان ببخشید ک طولانی شد . دوستان کرمانی حاضر در بازیسنتر ادرس یه فروشگاه معتبر و مطمعن تو کرمان رو برام پ خ کنید مرسی
داداش پرو که قطعا بهتره..ولی اگه تلویزیون قدیمی داری اصلا هیچکدومو نگیر..چون اصلا لذت نمیبری

Inanc

DaYanc
کاربر سایت
Mar 28, 2014
356
نام
Alp
درود دوست گرامی
۱.اگه تلویزیون ۴کا دارید که قطعا توصیه میشه پرو بگیرید اما اگه نه همین معمولی بگیرید بهتره(تازه آنچنان اختلافی میان معمولی و پرو نیست به ویژه اگه تلویزیون ۴کا نداشته باشید)و اسلیم هم نگیرید(چون کیفیت ساختش نسبت به معمولی ها پایینتره و اگه دو محصول رو مقایسه کنید متوجه بدنه ایی با کیفیت پایینتر نسبت به معمولی میشید و تو یکی دوتا سایت هم به این موضوع اشاره شده اما تو اجرای بازی ها هیچ مشکلی نداره)
۲.من هم مثل شما تنها شنیدم
۳.فک کنم به صورت 6dنوشته میشه که ۶ به معنای ۲۰۱۶ و dهم به معنای تولید در سه ماهه ی چهارم سال
۴.هردوتاشون مناسب هستند اصلا کنسول ساخته شده برا همین کار
۵.بستگی به نگهدارنده داره ولی معمولا ۸ سال(خیلی بیشتر از این هم میتونه باشه و خیلی کمتر از این هم همینطور)
۶.کیفیت که حتما کاهش پیدا خواهد کرد اما چقدر رو نمیدونم از دیگر دوستان بپرسید
۷.هر دوتاش ولی اگه اولی رو انجام ندادی حتما دومی رو انجام بده چون وسیله برقی هست و ممکنه که مشکلی پیش بیاد
باز دوستان بیشتر راهنمایی میکنند

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
میخواستم اکانتم رو پلاس کنم..
چندتا سایت دیدم uk و h-kong و us رو زدن برا فروش .. قیمت ها هم با هم تفاوت داره!
دلیل این تفاوت قیمت ها چیه؟ کدوم رو باید بگیرم؟!

rowan

کاربر سایت
May 26, 2015
185
میخواستم اکانتم رو پلاس کنم..
چندتا سایت دیدم uk و h-kong و us رو زدن برا فروش .. قیمت ها هم با هم تفاوت داره!
دلیل این تفاوت قیمت ها چیه؟ کدوم رو باید بگیرم؟!

بخاطر تفاوت واحد پول کشورهاست
باید واحد پول گیفت کارت که میخری با ملیت اکانتت یکی باشه
مثلا اگه اکانتت امریکاست باید گیفت کارد با واحد پول دلار بخری که رایج ترینه...در غیر این صورت گیفت کارت برای اکانتت جواب نمیده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر