هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,073
نام
شایان
دوستان من تازه ps4 خریدم میخوام بدونم چه بازی هایی رو بگیرم ؟
من تا انچارتد 3 روی ps3 بازی کردم معلومه که انچارتد 4 رو میگیرم و همینطور the last of us رو هم میگیرم ( چون رو ps3 بازی نکردم )
سوالم در مورد بازی هایی مثل the order و drive club و ... هست
ممنون میشم راهنمایی کنید
یه سوال دیگه هم اینکه برای بازی کردن این بازی هایی که انلاین بودن رو نیاز دارن مثل Need For Speed 2016 باید بازم پلاس داشت ؟

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
دوستان من تازه ps4 خریدم میخوام بدونم چه بازی هایی رو بگیرم ؟
من تا انچارتد 3 روی ps3 بازی کردم معلومه که انچارتد 4 رو میگیرم و همینطور the last of us رو هم میگیرم ( چون رو ps3 بازی نکردم )
سوالم در مورد بازی هایی مثل the order و drive club و ... هست
ممنون میشم راهنمایی کنید
یه سوال دیگه هم اینکه برای بازی کردن این بازی هایی که انلاین بودن رو نیاز دارن مثل Need For Speed 2016 باید بازم پلاس داشت ؟
بازی ها سلیقه ای هستن شما از یوتیوب میتونید گیم پلی هارو ببینید و اگه میپسندید بخرید
NFS هم اگه انلاین نیاز داشته باشه پلاس نمیخواد اما اگه میخواید با بقیه انلاین بازی کنید پلاس میخواد

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,073
نام
شایان
بازی ها سلیقه ای هستن شما از یوتیوب میتونید گیم پلی هارو ببینید و اگه میپسندید بخرید
NFS هم اگه انلاین نیاز داشته باشه پلاس نمیخواد اما اگه میخواید با بقیه انلاین بازی کنید پلاس میخواد

خیلی ممنون از پاسخ میخوام بدونم که
برای خرید پلاس بهتر هست که از خود psn بخرم یا از بیرون ؟
والا بیرون 1 ساله رو 190 تومن تا 200 تومن میدن
به نظرتون برای ریجن 1 چقدر در میاد اگر بخوام از خود psn بگیرم

reza3533

کاربر سایت
Jun 14, 2006
193
نام
Mreza
سلام ببخشید میخواستم بدونم آیا میشه و اگه میشه چطوری بازی های ps4 رو با pc از فروشگاه psn دانلود کنیم با دانلود منیجر؟
یه سوال دیگه از کجا مطمن باشیم پولی که میدیم برای گیف کارت از کردیت کارت هکی نیست که یوقت بن نشیم؟

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
سلام ببخشید میخواستم بدونم آیا میشه و اگه میشه چطوری بازی های ps4 رو با pc از فروشگاه psn دانلود کنیم با دانلود منیجر؟
یه سوال دیگه از کجا مطمن باشیم پولی که میدیم برای گیف کارت از کردیت کارت هکی نیست که یوقت بن نشیم؟
یه تاپیک هست در موردش
دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

• Like
Reactions: reza3533

Agera1375

کاربر سایت
Dec 10, 2016
2
دوستان من با يه مشكل عجيب رو به رو شدم ديشب ps4 خود به خود روشن شد و ديسك بازي رو بيرون داد من اول فكر مردم شايد مشكل از دسته هست دسته چك كردم. ديدم خاموش بعد يك بار خاموش روشن كردن ديسك رفت توش و دو بار پشت سر هم در remove dick زدم ديسك بازي در اورد بعد وارد دستگاه شد ولي يه بار هم اين اتفاق افتاد و دوباره خود به خود روشن شد و ديسك داد بيرون بعد ارن از پريز كشيدم والا گيج شدم درايوش بازي ميخونه و اجرا ميكنه

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
هکی باشه چی میشه؟؟؟
ظرفیت 2 و 3 هیچ مشکلی برای کنسول بوجود نمیارن اگه گیفت قانونی زده باشن
فروشگاه هایی هم هستن که ظرفیتی قانونی میفروشن.من اصلا دیسک نمیخرم.تا حالا هرچی خریدم اکانت شیرینگ قانونی بوده.بالغ بر 20تا بازی شیرینگ خریدم بدون مشکل بوده گوش شیطون کر
خواستی پی ام بده بهت فروشگاه و کانال معرفی کنم
قیمت ظرفیت 2 اگه نو باشه بین 100تا 130
ظرفیت 3 هم 80 تا 100
اکانت دست دومم هست که ارزونتره.مثلا ظرفیت2 رو میدن 70-80 .بستگی به زمان لانچ بازی و نوع بازیم داره البته

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
می خوام playstation vrبخرم برای کنسول معمولی Ps4که مشکلی پیش نمیاد؟منظورم اینه تمام بازی ها روی همین نسخه معمولی رو میشه با playsation vrبازی کرد یا اینکه حتما باید proخرید؟

moeinrez

کاربر سایت
Feb 17, 2016
14
من دارم دستگاه دست دوم میخرم ، چهار تا بازی روش هست خود فروشنده میگه دوستم کپی کرده روی دستگاه !! راهی هست که بشه مطمئن شد که بازی ها مشکلی برای PSN درست نمی کنند و دستگاه بن نمیشه ؟! فروشنده تا حالا اینترنت وصل نشده ضمناً
ممنون میشم راهنمایی کنید

Sleepy

کاربر سایت
Nov 22, 2016
13
من دارم دستگاه دست دوم میخرم ، چهار تا بازی روش هست خود فروشنده میگه دوستم کپی کرده روی دستگاه !! راهی هست که بشه مطمئن شد که بازی ها مشکلی برای PSN درست نمی کنند و دستگاه بن نمیشه ؟! فروشنده تا حالا اینترنت وصل نشده ضمناً
ممنون میشم راهنمایی کنید
قیمت بازی های روی اکانت رو به از فروشگاه سونی پیدا کنید و اگه دیدی خیلی پایین تر از اون قیمتی که باید باشن داره حساب میکنه احتمال داره اکانت هکی باشه و اینکه چون نمیدونی کی خریداری شده هر لحظه احتمال داره ازت اتصال به اینترنت و بن شدن در ادامه رو داشته باشه. در صورتی که اکانت هکی باشه

دوستان یه سوال مهم
از کجا میشه فهمید گیفت کارت هایی که به صورت دیجیتال میخریم مشکلی نداره؟
مثلا با کردیت کارت (credit card) هکی خرید نشده باشه و از این قبیل مشکل ها که باعث بن شدن اکانت و کنسول میشه
با تشکر

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: moeinrez

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
من فردا میرم دوباره یه کنسول بخرم و ممکنه کارکرده بگیرم
اگه یه کارکرده گرفتم ممکنهذقبلا اکانت هکی روش بوده باشه راه حلی هست که کاری کنیم که کنسول بخاطر اون اکانت هکی که قبلا بوده بن نشه؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر