PlayStation Knack

سلام !

ufpsmgawrwpkn1t56a4.jpg

Knack یک بازی اکشن با المانهای سبک پلتفرمر است که توسط استودیوی SCE Japan در حال ساخت میباشد. در این بازی شما کنترل یک موجود ربات مانند به نام Knack (نَک) که قدرتهای عجیب و اسرار آمیزی دارد را به دست میگیرید.
اطلاعات زیادی در مورد داستان این بازی منتشر نشده اما تا این حد میدونیم که Knack توسط انسانها برای مقابله با ارتش گابلین ها ساخته شده است تا از نسل بشریت در مقابل آنها دفاع کند. این جنگ ادامه دارد تا موقعی که انسان ها متوجه خطر و تهدید بزرگتری از گابلین ها می شوند.
همچنین Knack در مراسم Playstation Meeting به همراه رونمایی از کنسول جدید سونی با تریلر 2 دقیقه ای برای اولین بار به نمایش گداشته شد و از عناوین لانچ PS4 به شمار می آید.
هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه Knack در نظر گرفته نشده است.

لینک تریلر

تصاویر :

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
امروز 8 تا عکس جدید اومد و از یک Knack جدید پرده برداری شد! :d

نقطه ضعف Metal Knack آهن ربا میباشد! :d لازمه که یک سطح لیز(مثل یخ) هم زیر پامون باشه تا رسما پدرمون رو در بیارن باهاش :d
رنگ این پرنده ـه رو تو بازی دیدم تعجب نمودم! :d مگه این بازی از این رنگا داره ؟ :p
ولی خداییش اگر از این رنگ های شاد توی بازی بیشتر استفاده میشد،بازی جون دار تر و قشنگ تر به نظر نمیومد؟ :d
---
@امین
کاتانا که دست خودمه اصلا! :d ولی عمرا دیگه از این فکرا نکنید من برم توی اون جبهه! :| حاضرم هاراکیری کنم ولی تن به این خفت ندم! :d
باو مشرکین ( =)) ) که اصلا Knack رو حساب هم نمیکنند ، کسی نیست که من باهاش هم صدا بشم :p ولی خوب وقتی انتظاراتمون از بازی بیشتر باشه،باید بگیمشون! :d (مثل قضیه ی سلاح های GOW:A )
کلا چون فقط اسم سونی اون اول بازی میاد که نباید فقط به به ، چه چه کنیم! :d

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
تنها انتقاد امیر که بنظر من وارده بی روح بودن بازیه! گرافیکش خیلی خشک و مرده هست! امیدی هم ندارم مراحل دیگه بازی خوب باشن و صرفا اینایی که نشون دادن اینجوری باشه چون اصولا تو بازی های این سبک اتفاقا مرحله ای رو برای معرفی نشون میدن که از همه بهتره!

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
چرا دفترچه نداره ؟
جدیدا همه بازیها بدون دفترچه ارائه میشن
---------------------------------------------------
دوستان پیشنهاد میکنم تریلر co-op رو حتما از بخش تریلرها دانلود کنید
عاشقش میشید :x

آخرین ویرایش:

T1SHTΛЯ

کاربر سایت
Dec 10, 2007
1,296
(در مورد تأییدش مطمئن نیستم): بازی 37 گیگ فضا در هارد PS4 احتیاج داره،در حالت Co-Up تا دو نفر پشتیبانی میکنه و احتمالاً قابلیت Remote Play را پشتیبانی نکنه.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
چرا دفترچه نداره ؟
جدیدا همه بازیها بدون دفترچه ارائه میشن
سونی این همه خرج می کنه و تبلیغ میکنه، بودجه نداره برای بازیها دفترچه طراحی کنه؟!
احساس می کنم که کیفیت قاب بازیهای PS4 هم پایین باشه و به قاب بازیهای PS3 نمیرسه. انصافاً قاب بازیهای PS3 خیلی خوشگل و تروتمیزه، نسخه موتور استورم 1 دارم،دوتا دفترچه توشه یکی انگلیسی و یکی هم فرانسه تازه کاغذ تبلیغ PSP وکاغذBonus هم توش هست.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
(در مورد تأییدش مطمئن نیستم): بازی 37 گیگ فضا در هارد PS4 احتیاج داره،در حالت Co-Up تا دو نفر پشتیبانی میکنه و احتمالاً قابلیت Remote Play را پشتیبانی نکنه.
بازی Remote Play داره! امیدوارم که با یه آپدیت کاری بکنند که یکی از بازیکن ها بتونه با ویتا بازی کنه و اونکی هم از تلویزیون. چون تو این app جدید ویتا که برای PS4 اومده یه قابلیت Second Screen هم وجود داره. اگه باشه محشره واقعا :D

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
-----------------------------------------------------------------------------------------------

سونی این همه خرج می کنه و تبلیغ میکنه، بودجه نداره برای بازیها دفترچه طراحی کنه؟!
احساس می کنم که کیفیت قاب بازیهای PS4 هم پایین باشه و به قاب بازیهای PS3 نمیرسه. انصافاً قاب بازیهای PS3 خیلی خوشگل و تروتمیزه، نسخه موتور استورم 1 دارم،دوتا دفترچه توشه یکی انگلیسی و یکی هم فرانسه تازه کاغذ تبلیغ PSP وکاغذBonus هم توش هست.

چه ربطی به سونی داره؟!به خاطر صرفه جویی تو کاغذ،وگرنه ثرد پارتی ها خودشون مختارن که البته اونام دیجیتالی رو ترجیح میدن

Sent from my C5303 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر