PlayStation Deep Down | PS4

Deep-Down.jpg

در کنفرانس سونی اقای Ono یک بازی جدید را معرفی کردند که توسط کپکام در حال ساخته شدن هست.
هنوز اطلاعات دقیقی از این بازی منتشر نشده اما سبک بازی Action-RPG می باشد.
این بازی با موتور جدید شرکت کپکام به نام Panta Rhei در حال ساخته شدن هست.

تصاویر بازی

دانلود تریلر بازی:
Download

M

!_Meshki_!

Dark War @
داداش همچين تعريف كردي من فكر كردم چيه . شما رايز رو ديدي ؟‌:))

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,516
نام
حسین
بعضی ها گفتن گیم پلیش نابوده پیش خودم گفتم با فاجعه قرن طرفیم تریلر رو دیدم فکم افتاد گیم پلی عالی و طبیعی بود گرافیک زره و اتیش و بافت ها نور پردازی وحشتناک صدا گذاری محشر فقط طرف بلد نبود بازی کنه:D

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
بعضی ها گفتن گیم پلیش نابوده پیش خودم گفتم با فاجعه قرن طرفیم تریلر رو دیدم فکم افتاد گیم پلی عالی و طبیعی بود
Typical fanboy ؟ :D
شما چندتا گیمه Melee Base دیدی با این فرم گیم پلی؟ طرفداری کورکورانه هم حدی داره.

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
شما چندتا گیمه Melee Base دیدی با این فرم گیم پلی؟ طرفداری کورکورانه هم حدی داره.
عزيز دل من گيم پلي اين بازي كاملا از سري DS الهام گرفته و علاوه بر اينكه اون سنگيني سري رو حفظ كرده اما به مراتب سريع تر و تاكتيكي ترم شده. تاكتيكي تر نه به اين معني كه از DS بهتر يا سخت تره بلكه به اين معنا كه تمركزش روي كار تيميه و سعي در ارائه تجربه اي چند نفره داره.

به نظر من كه گيم پلي بازي به شدت جذاب و سنگينه و همون طور كه بالاترم اشاره كردم يه جورايي تداعي كننده اون حس و عظمت سري DS ـه. به هرحال با وجود اينكه بازي F2P شده اما هنوزم بهش اميد دارم و اميدوارم كه Capcom حداقل اين يه بارو از خجالت طرفداراش دربياد.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,074
نام
محمد علی
من تریلر گیم پلی رو دیدم.

گرافیک بازی گودزیلا بود. افکت آتش و آب و رفلکشن و نور پردازی اون باعث سوت کشیدن مغز می شد!!

زاویه ی دوربین توی این راهروهای تنگ، افتضاح بود!!!!

از این تریلر تشخیص دادم، دشمن های بازی نوعی لاستیک سبک و انعطاف پذیره!! راه رفتن پلیر باعث شوت شدن اونا می شد!

مثلاً بازی نسل بعدی ـه. چنین چیزی جالب نیست.

مبارزات کامل یخ و به نوعی نیزه بازی بود. البته به نظر میومد این ناشی از نوب بودن اون پلیر بود. چون به جز نیزه از هیچ چیزی استفاده نکرد.

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
من تریلر گیم پلی رو دیدم.

گرافیک بازی گودزیلا بود. افکت آتش و آب و رفلکشن و نور پردازی اون باعث سوت کشیدن مغز می شد!!

زاویه ی دوربین توی این راهروهای تنگ، افتضاح بود!!!!

از این تریلر تشخیص دادم، دشمن های بازی نوعی لاستیک سبک و انعطاف پذیره!! راه رفتن پلیر باعث شوت شدن اونا می شد!

مثلاً بازی نسل بعدی ـه. چنین چیزی جالب نیست.

مبارزات کامل یخ و به نوعی نیزه بازی بود. البته به نظر میومد این ناشی از نوب بودن اون پلیر بود. چون به جز نیزه از هیچ چیزی استفاده نکرد.

گرافیک و افکت ها عالی بودن
من احساس کردم این دراگون هم خیلی هوشش پایین میزد یا خیلی کند بود طرف خیلی راحت میرفت زیر گردنش انگار نه انگار ادمی اونجاست. اژدها واسه خودش بود . یکمی درجه سختی بازی زیادی پایین نبود ؟

KRATOS 0443

کاربر سایت
May 6, 2012
97
نام
پویا
گرافیک و افکت ها عالی بودن
من احساس کردم این دراگون هم خیلی هوشش پایین میزد یا خیلی کند بود طرف خیلی راحت میرفت زیر گردنش انگار نه انگار ادمی اونجاست. اژدها واسه خودش بود . یکمی درجه سختی بازی زیادی پایین نبود ؟

خب حتما خودشون خاستن درجه پایین بزارن تا پلیر راحت بازی کنه مطمنا درجه سخت هم وجود داره

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094
بابا اونایی که بازی میکردن هیچی حالیشون نبود
من اونی که داشت کیلزون بازی میکرد نگاه کردم رفته بود بین دشمن داشت اینور اونور نارنجک مینداخت از اسلحه هم استفاده نمیکرد .هی رباته رو میفرستاد جلو چهار تا نارنجک مینداخت زیره پاش تو دو دقیقه بازی 2 بار کشته شد الکی

حالا یکی از بازی سر درنیاره نمیگه این بازی چرا اینجوریه ؟

deep down هم یکم بازی کنندش ناشی بود معلوم بود.هی الکی نیزه رو اینور اونور میکرد نمیدونست کجا بره

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
عزیز خوب خوشم اومد باید بگم بده ؟!
شما خوشتون اومده یه چیزه " گیم پلی عالی و طبیعی بود " یه چیزه دیگه. چون این گیم پلی حتی خوب هم نیست چه برسه به عالی.

- - -ویرایش - - -

عزيز دل من گيم پلي اين بازي كاملا از سري DS الهام گرفته و علاوه بر اينكه اون سنگيني سري رو حفظ كرده اما به مراتب سريع تر و تاكتيكي ترم شده. تاكتيكي تر نه به اين معني كه از DS بهتر يا سخت تره بلكه به اين معنا كه تمركزش روي كار تيميه و سعي در ارائه تجربه اي چند نفره داره.
برچسب سونی فن بوی نمیخوام بزنم که کسانی که با این شدت از این چرندپرند حمایت میکنن (نظر شخصی) و در عجبم چطور میتونید اسم Souls رو جلوی این بیارید!.
گرافیک گودزیلا (بقول ممد علی) و انحصاری بودن برای ps4 دلیل برای حمایت اونم به این شدت نمیشه.
گف، گیمرساید و این همه فروم دیگه رو چک کنید. سرجم 50 نفر از این بازی خوششون نیومده :D.

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,516
نام
حسین
شما خوشتون اومده یه چیزه "
گیم پلی عالی و طبیعی بود " یه چیزه دیگه. چون این گیم پلی حتی خوب هم نیست چه برسه به عالی.
کسانی که با این شدت از این چرندپرند حمایت میکنن (نظر شخصی)
خوب اینم نظر شخصی شماست فقط نه بیشتر نه کمتر
طرف بلد نبود درست راه بره دو تا حرکت بیشتر بلد نبود بزنه مشکل از بازیه؟!

آخرین ویرایش:

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
برچسب سونی فن بوی نمیخوام بزنم که کسانی که با این شدت از این چرندپرند حمایت میکنن (نظر شخصی) و در عجبم چطور میتونید اسم Souls رو جلوی این بیارید!.
گرافیک گودزیلا (بقول ممد علی) و انحصاری بودن برای ps4 دلیل برای حمایت اونم به این شدت نمیشه.
گف، گیمرساید و این همه فروم دیگه رو چک کنید. سرجم 50 نفر از این بازی خوششون نیومده :biggrin1:.
بنده هميشه از سوني و ساخته هاش دفاع كردم ولي اين دليل نميشه كه عقايدم رو به خاطر علاقه به سوني زير پا بزارم.

به نظر بنده گيم پلي بازي مشابه سري DS هستش ( حالا يكم ضعيف تر ) و با توجه به اينكه روي 60 فريم بر ثانيه اجرا ميشه چيز به شدت جذاب و مطلوبي ميزنه. اينكه جنابعالي از گيم پلي بازي خوشت نيومده و زير سوال ميبريش نظر شخصيته ولي اين دليل نميشه كه از هر نظر مخالف خودت به عنوان چرند ياد كني.

آدم تا جايي كه ميتونه بايد خودش در مورد چنين مسائلي قضاوت كنه نه اينكه قضاوتو به دست بقيه بسپاره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر