PlayStation Deep Down | PS4

Deep-Down.jpg

در کنفرانس سونی اقای Ono یک بازی جدید را معرفی کردند که توسط کپکام در حال ساخته شدن هست.
هنوز اطلاعات دقیقی از این بازی منتشر نشده اما سبک بازی Action-RPG می باشد.
این بازی با موتور جدید شرکت کپکام به نام Panta Rhei در حال ساخته شدن هست.

تصاویر بازی

دانلود تریلر بازی:
Download

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
گرافیکش که عالیه ولی اون صندوقچه هاش کپی کامل از روی دارک سولز ـه ! ( فکر کنم تنها فرقش اینه که اینجا صندوقچه سعی نمیکنه اولش قورتت بده ! )
درکل F2P ـیه و به امتحانش می ارزه ، امیدوارم P2W نباشه ؛ و این سیستم مسخره پول پرداخت کردن و ... هم ضروری نباشه ! ( مثلا برای باز کردن مراحل بالا تر مجبور باشیم پول بدیم و ... )

dead space 2.

کاربر سایت
Jun 22, 2012
168
نام
رحمان
screen shot ها و اطلاعات جدید از گیم پلی

45886556201052084802.jpg

بازی Deep Down که یک بازی online action RPG میباشد ،از هر موقع زنده تر است.همانطور که میدانید در سال 2014 این بازی برای ژاپن و غرب عرضه نشد و Capcom به ساخت و کامل کردن این بازی حتی تا امسال هم ادامه داد.آن ها چند عکس فوق العاده از کار خود منتشر کردند که در پایین ملاحظه میکنید :

اطلاعات جدید از بازی از طرف Kazunori Sugiura’s ، تولید کننده این بازی میباشد که در twitter گفت که :

ما آخرین کنترل هامان را بر روی بازی در آخر سال انجام دادیم و موارد را چک کردیم و مسائل درگیری و fight را نیز تنظیم کردیم.رئیس و مسئول fight این بازی، به تولیدکننده بازی Street Fighter 5 رجوع کرده و سعی در بدست آوردن تجربیات ایشان کرده!

در آخر
Sugiura قول داد تا انتظارات مصرف کنندگان را در تاریخ 2015 براورده کند.

منبع

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
796
نام
behrooz
در آخر Sugiura قول داد تا انتظارات مصرف کنندگان را در تاریخ 2015 براورده کند.

این تاریخ 2015 بالاخره کی میشه :-/

اوایل که معرفی شد امیدوارم بودم به بازی ولی تاخیرش خیلی بیش از حد زیاد بوده

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
Deep Down رو که یادتونه؟! :D
Capcom هفته‌ی قبل (9 فوریه) علامت تجاری جدیدی واسه بازی ثبت کرده. البته این چیز مهم یا عجیبی نیست ولی حداقل می‌دونیم که بازی هنوز وجود داره!
https://www.tmdn.org/tmview/get-detail?st13=US500000087330005
من که فک می‌کنم بازی در آینده دوباره معرفی میشه و با شکل و شمایل جدید و تغییرات زیادی دوباره برمی‌گرده... یادش بخیر اون اوایل معرفی بازی (حدود 4 سال پیش :|) چقدر هایپ بودیم :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
Deep Down رو که یادتونه؟! :D
Capcom هفته‌ی قبل (9 فوریه) علامت تجاری جدیدی واسه بازی ثبت کرده. البته این چیز مهم یا عجیبی نیست ولی حداقل می‌دونیم که بازی هنوز وجود داره!
https://www.tmdn.org/tmview/get-detail?st13=US500000087330005
من که فک می‌کنم بازی در آینده دوباره معرفی میشه و با شکل و شمایل جدید و تغییرات زیادی دوباره برمی‌گرده... یادش بخیر اون اوایل معرفی بازی (حدود 4 سال پیش :|) چقدر هایپ بودیم :D
همونقدر که Agent برگشت، اینم برمیگرده:-"

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
کی دیگه از 2006 میخوان بسازن؟ راکستار انقدر خودش ip داره به این نمیرسه مکس پین و بولی تو نوبتن
من دیگه کاری ندارم که کی می خوان بازی رو بسازن ولی ثبت شدن علامت تجاری نشونه ساختن بازی و از دست ندادن نام تجاریه بازی برای شرکت سازندس

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,516
اینا این علامت تجاری رو نگه میدارن اما دلیلی برای ساخته شدن نیست...ممکنه 10 ساله دیگه هم نسازنش اما نگه میدارن تا شاید یه روزی بدردشون خورد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر