PlayStation Deep Down | PS4

Deep-Down.jpg

در کنفرانس سونی اقای Ono یک بازی جدید را معرفی کردند که توسط کپکام در حال ساخته شدن هست.
هنوز اطلاعات دقیقی از این بازی منتشر نشده اما سبک بازی Action-RPG می باشد.
این بازی با موتور جدید شرکت کپکام به نام Panta Rhei در حال ساخته شدن هست.

تصاویر بازی

دانلود تریلر بازی:
Download

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
به جان خودم من این رو یه جایی دیدم ! :D
توی این تاپیک های که ملت توی Neogaf میزنن و در مورد جونورهای ترسناک و اینا صحبت میکنن ، چند بار یه عکسی رو دیدم که عین این بود و یه صندوقچه ای بلند شده بود افتاده بود دنبال طرف ! فکر کنم برای Dark Souls بود. یعنی دقیقاً همون رو برداشتن انداختن توی Deep Down ! :D

ویرایش : رفتم عکسش رو گیر آوردم. اسمش Mimic هست توی Dark Souls ! :D

آخرین ویرایش:

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
به جان خودم من این رو یه جایی دیدم ! :D
توی این تاپیک های که ملت توی Neogaf میزنن و در مورد جونورهای ترسناک و اینا صحبت میکنن ، چند بار یه عکسی رو دیدم که عین این بود و یه صندوقچه ای بلند شده بود افتاده بود دنبال طرف ! فکر کنم برای Dark Souls بود. یعنی دقیقاً همون رو برداشتن انداختن توی Deep Down ! :D

ویرایش : رفتم عکسش رو گیر آوردم. اسمش Mimic هست توی Dark Souls ! :D

من امیدی به بازی ندارم اما اینی که گفتین تقلید نیست
mimic به کل تو قوانین D&D به موجوداتی میگن که خودشون رو به شکل اشیا در میارن
و تو اکثر بازی های rpg هم هستن (۹۰% به شکل treasure chest)
Mimic (Dungeons & Dragons) - Wikipedia, the free encyclopedia

400px-Killermimicbl2.jpg
3250.mimic-chest.jpg_2D00_550x0.jpg

بالاییه که معلومه برا کدوم بازیه، پایینی هم فاینال فانتزی، مثال زیاده
یه جوری مهر و امضای این سبکه.

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
400px-Killermimicbl2.jpg

بالاییه که معلومه برا کدوم بازیه،
این تصویر واسه بخشی از Borderlands 2 هست که میشه گفت همش ester egg ه Dark Souls ـه!.
ممکنه در اینده مثل "زامبی" تبدیل به یک دشمن عادی بشه برای همه گیم ها ولی الان با دیدنش یاده DS میافتیم :D.

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
یک سری جزئیات درباره دو عدد از هیولاها

Deep_down_ps4_jackie.jpg

Jackie

هیولایی به شکل Mimic های بازی Dark Souls - در صورت باز کردن بعضی صندوق ها با دست و دندان هایش حمله ور میشه
علاقه مند به گوشت انسان (!) - بدون توجه به زرهی که بر تن دارید، Damage زیادی را از این موجود متحمل خواهید شد

Deep_down_ps4_pooriiz.jpg

Pooriiz

روی سقف سیاه چال ها پیدا می شند - بر روی بازیکن بخت برگشته فرود می آیند
به سرعت بازیکن را احاطه می کنند - بهتر است یکی یکی آنها را از بین برد

=======

استفاده از Portal

Deep_down_ps4_portal.jpg

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
واقعا خیلی من رو یاده Dark Souls می اندازه . کلا انگاری Next Gen DS هست. البته باید عرضه بشه و دید چه طوری gameplay بازی هست. فعلا امسال تا DS 2 هست اصلا چشمم به اینطور بازیا نمیاد ! البته F2P بودنش هم عالی هست.
واقعا تو شروع نسلی PS3 خیلی F2P های جالبی داره. بیشتر از همه منتظره این و PLanetSide II هستم چون روی pc شاهکار بود .

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
واقعا خیلی من رو یاده Dark Souls می اندازه . کلا انگاری Next Gen DS هست. البته باید عرضه بشه و دید چه طوری gameplay بازی هست. فعلا امسال تا DS 2 هست اصلا چشمم به اینطور بازیا نمیاد ! البته F2P بودنش هم عالی هست.
واقعا تو شروع نسلی PS3 خیلی F2P های جالبی داره. بیشتر از همه منتظره این و PLanetSide II هستم چون روی pc شاهکار بود .
اين خيلي شبيه شده ديگه به نظرم به ضررش ميشه:d اكثر قسمت هاش شبيه Dark souls هست.
F2P بودنش به نظرم خوب نيست نميدونم روي pc بازي هاي F2P بازي كردي يا نه اكثرا همش به يه صورتي يه ميخوان پول بگيرن:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اين خيلي شبيه شده ديگه به نظرم به ضررش ميشه:d اكثر قسمت هاش شبيه Dark souls هست.
F2P بودنش به نظرم خوب نيست نميدونم روي pc بازي هاي F2P بازي كردي يا نه اكثرا همش به يه صورتي يه ميخوان پول بگيرن:d
دقیقا ! همون mimic هم میبینم یاده DS میفتم D: ( البته mimic که توی خیلی از بازیا هست ) اما در کل استایل هنری و بازی و جو و نورپردازیش هم به سری Dark Souls مشابه هست انگاری
اره ... F2P که اسمش هست ... همین که بیاد کلی in app purchase میریزه تو store لول ! !_! کاشکی retail و درست حسابی عرضه میکردنش ارزش داره اما به نظرم باز The Elder Scrolls Online خیلی بیشتر جالب به نظر میرسه تا این !

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
یه سری مراسم تحت عنوان Try! PlayStation 4 در ژاپن برگذار شده که در اون بازی های مختلف نمایش داده شده.
این از Deep Down:

DeepDownTryPlayStation.jpg

DeepDown-670x376.jpg

تمامی تصاویر پاک شدند و فقط همین ها قسر در رفته :| این پایینی هم همینطور اما یک زره زیبا و واقع گرایانه دیگر از این بازی رو می تونید مشاهده کنید:

DeepDown1.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر