Diablo III

یکی از بزرگترین سوپرایز های کنفرانس Playstation Meeting 2013 خبر انتشار Diablo III برای کنسول خانگی های Sony بود ، این عنوان در آینده ای نزدیک برای PS3 و PS4 عرضه خواهد شد .

در اواسط سال 2012 میلادی این عنوان با سر و صدای بسیار زیاد برای کامپیوتر های خانگی عرضه شد ، این عنوان خوش ساخت به علت ایراد هایی که در ابتدای عرضه بازی برای سرور هایش به وجود آمده بود ، و به لطف نیاز همیشگی بازی به آنلاین بودن ( راهکاری بسیار موفق برای جلوگیری از نشر غیر قانونی بازی ) نمرات جالبی را از سوی سایت ها و مجلات دریافت نکرد ولی این موضوع چیزی از ارزش های خود بازی کم نمی کند !

هنوز تصویری از نسخه PS4 بازی در دسترس نیست ولی Blizzard اعلام کرده که نسخه کنسولی این بازی بر پایه نسخه PC آن خواهد بود ( Lead Platform = PC ( مثل روز روشن بود ! ) ) و بازی بر روی دیسک شامل تمامی آپدیت ها خواهد بود ، تمام مراحل جدید از جمله Infernal Machine event, Monster Power, Brawling از ابتدا در دسترس خواهد بود . کنترل بازی کاملا متناسب با کنسول ها بهینه شده و دوربین بازی نیز برای هماهنگی هر چه بیشتر با کنسول ها تغییر کرده است !

نسخه PS3 بازی در نمایشگاه PAX در ماه آینده به صورت کامل نشان داده خواهد شد .

برای شناخت هر چه بیشتر بازی خواندن نقد نسخه PC این بازی رو به شما پیشنهاد میدم :

http://www.bazicenter.com/pc/diablo-iii/reviews/347/page/1

تصاویری از نسخه PS3 :

آپدیت : با توجه به این موضوع که نسخه PC بازی نیاز به اتصال دائم به اینترنت برای انجام بازی داشته و سرور های Blizzard نیز نسبت به ایران تـــحـــریـــم میباشد ، برای کسانی که منتظر بازی هستند این نگرانی به وجود آمد که برای انجام بازی روی کنسول خانگیشان با مشکل روبرو خواهند شد ! ولی Blizzard اعلام نمود که نسخه کنسولی بازی به صورت Offline نیز قابل انجام می باشد !​

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
سگ تو این بلیزارد :D نمیتونه یه بازی بسازه که معتاد کننده نباشه . 2 روزه استارت زدم بازی رو عالیه یادم نمیاد آخرین باری که 5-6 ساعت پشت سر هم بازی کردم کی بوده :D . از کارو زندگی افتادم خخخ

esPUNKape

کاربر سایت
Jan 14, 2014
183
نام
Rummithrael.
کسی اطلاع داره که میشه سیو بازی رو از کنسول های قدیمی اکسپورت کرده به کنسول های جدید البته نه فقط به همون کنسول بلکه به کنسول رقیب مثلا از Xbox 360 به PS4 یا برعکس! کسی این کارو کرده ؟ تونسته با موفقیت سیو بازی رو ایمپورت/اکسپورت کنه به کنسول بعدی خودش ؟

esPUNKape

کاربر سایت
Jan 14, 2014
183
نام
Rummithrael.
خب انگار شدنی هست :
http://us.battle.net/d3/en/blog/15058023/pick-your-platform-keep-your-save-8-18-2014

فعلا، سیو بازی رو اکسپورت کردم بر روی سرورهای کلاوود بلیزارد تا ببینم PS4 رو که گرفتم میشه سالم ایمپورت کرد یا نه! اگه بشه که عالیح!!

- - -ویرایش - - -

راستی بچه‌هایی که با کنسول Diablo بازی میکنن، بعد از کانکت کردن اکانت PSN or XBL به اکانت بلیزاردشون تونستن به بخش Armory سایت دسترسی پیدا کنن ؟ یعنی پلایرها در سایت قرار ندارن ؟ .فکر کنم این امکان فقط برای پلایرهای PC باشه!!

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
دوستان من تازه شروع به کار کردم روی Ps4 ولی کسی نیست باهاش بازی کنم اگر مایلید من رو هم ادد کنید : teh_pwnererrr. اگرم کسی هست بتونه من رو ایوایت کنه پارتی واسه لول ۷۰ بوست کردن ممنون میشم

esPUNKape

کاربر سایت
Jan 14, 2014
183
نام
Rummithrael.
دوستان من تازه شروع به کار کردم روی Ps4 ولی کسی نیست باهاش بازی کنم اگر مایلید من رو هم ادد کنید : teh_pwnererrr. اگرم کسی هست بتونه من رو ایوایت کنه پارتی واسه لول ۷۰ بوست کردن ممنون میشم
من درپی خرید ps4 هستم ، سیوهام هم بکآپ گرفتم.
دستگاح رسید با هم هماهنگ میکنیم

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

esPUNKape

کاربر سایت
Jan 14, 2014
183
نام
Rummithrael.
خب انگار شدنی هست :
http://us.battle.net/d3/en/blog/15058023/pick-your-platform-keep-your-save-8-18-2014

فعلا، سیو بازی رو اکسپورت کردم بر روی سرورهای کلاوود بلیزارد تا ببینم PS4 رو که گرفتم میشه سالم ایمپورت کرد یا نه! اگه بشه که عالیح!!

- - -ویرایش - - -

راستی بچه‌هایی که با کنسول Diablo بازی میکنن، بعد از کانکت کردن اکانت PSN or XBL به اکانت بلیزاردشون تونستن به بخش Armory سایت دسترسی پیدا کنن ؟ یعنی پلایرها در سایت قرار ندارن ؟ .فکر کنم این امکان فقط برای پلایرهای PC باشه!!

یسیار عالی!! سیو بازی دیابلو3 بدون هیچ مشکلی و بی هیچ ارور مسخره ای... بسیار تمیز و سریع از روی Xbox 360 برروی PS4 انتقال پیدا کرد. واقعا عالی بود... کیف کردم!!
حتی آیتم ها کم نشده بلکه بیشترم شده :D
بلیراارد معرک‌ست.

- - -ویرایش - - -

دوستان من تازه شروع به کار کردم روی Ps4 ولی کسی نیست باهاش بازی کنم اگر مایلید من رو هم ادد کنید : teh_pwnererrr. اگرم کسی هست بتونه من رو ایوایت کنه پارتی واسه لول ۷۰ بوست کردن ممنون میشم ������������

رفیق منو ادد کنی و هر وقت خواستی من پایم برا دیابلو : empunkape
بریم چند دست برا دست گرمی
چاکس

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
سلام دوستان من به هر دو کنسول ps3 و ps4 دسترسی دارم . در اینکه بازی شاهکاره هیچ شکی نیست ولی به هر حال میخواستم بدونم به نظر شما بازی از لحاظ گرافیکی یا فنی یا کلا هر چیز دیگه ای ارزش داره رو ps4 بگیرم یا اینکه بیخیال بشم برم همون نسخه ps3 رو دانلود کنم ؟؟؟؟

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,431
نام
علی
سلام دوستان من به هر دو کنسول ps3 و ps4 دسترسی دارم . در اینکه بازی شاهکاره هیچ شکی نیست ولی به هر حال میخواستم بدونم به نظر شما بازی از لحاظ گرافیکی یا فنی یا کلا هر چیز دیگه ای ارزش داره رو ps4 بگیرم یا اینکه بیخیال بشم برم همون نسخه ps3 رو دانلود کنم ؟؟؟؟

بحث گرافیکیو اینا هیچ تفاوتی نداره ولی اصلی ترین دلیلی که رو PS4 بگیری اینه که از پچهایه جدید پشتیبانی میکنه و PS3 الان 4 یا 5 تا پچ عقبتر هست و دیگه هم پچ جدید براش نمیاد! پچها کاملا رایگان هست و کانتنتهایه زیادی هم مثل کوئستهایه جدید و ایتمهایه جدید و ریفتهای جدید و از اینجور چیزا اضافه میکنه به صورت رایگان. اینه که رو PS4 بگیر.

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
بحث گرافیکیو اینا هیچ تفاوتی نداره ولی اصلی ترین دلیلی که رو PS4 بگیری اینه که از پچهایه جدید پشتیبانی میکنه و PS3 الان 4 یا 5 تا پچ عقبتر هست و دیگه هم پچ جدید براش نمیاد! پچها کاملا رایگان هست و کانتنتهایه زیادی هم مثل کوئستهایه جدید و ایتمهایه جدید و ریفتهای جدید و از اینجور چیزا اضافه میکنه به صورت رایگان. اینه که رو PS4 بگیر.
سپاسگذارم از توضیحات و راهنماییاتون

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,644
نام
hamid
سلام

اين بازی چی داره چیه که اینقدر همه معتادشن من که بازیش نکردم با توجه بع کسا گفتم به مزاق من نمیخوره

میشه یکم توضیح بدین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر