DriveClub [پست اول حتماً خوانده شود]

گفتگو در 'PS4 Games' ایجاد شده توسط Noirique, ‏Feb 22, 2013.

1. کاربر سایت

نام:
    امیرحسین
    سوالات متداول برای این بازی، نوشته شده توسط FaRd!N:

سوال 1- وقتی میرم تو بازی دور صفحه تلویزیون یا مانیتورم نوار سیاه داره و تصویر کامل نیست؟

جواب: تنظیمات صفحه شما توی تنظیمات اصلی دستگاه درست نیست. برای درست کردن سایز تصویر (که داخل بازی هم اعمال میشه) به این صورت عمل کنید:

در منوی اصلی PS برید به قسمت Setting > بعد Sound and Scree> بعد Displaye Area Settings. از اونجا تصویر رو برابر با نمایش گرتون تنظیم کنید.

سوال 2- ریجن اکانت من متفاوت از ریجن بازیمه. مثلا ریجن اکانتم آمریکا (ریجن 1 ) هست اما ریجن بازیم 2 ـه. میتونم آپدیت های آب و هوا رو بگیرم؟

جواب: دانلود کردن آپدیت ربطی به ریجن دیسک نداره. آپدیت های آب و هوا دانلود خواهند شد و مشکلی از این بابت نخواهید داشت.

سوال 3- شنیدم یه DLC مجانی دادن برای بازی که روی آپدیت پچ آب و هوا هست. اگر شرایط من مثل سوال 2 (سوال بالا) باشه میتونم از اونا استفاده کنم؟

جواب: استفاده از هرگونه DLC، چه این بازی چه بازی دیگه، چه مجانی چه پولی، مستلزم برابر بودن ریجن اکانت و ریجن بازی است. بدین صورت شما میتونید از آب و هوای بازی استفاده کنید اما قادر نخواهید بود از محتویات DLC استفاده کنید.

سوال 4- شرایط من مثل سوال 2 و 3 هست. آیا میتونم آنلاین بازی کنم؟ از اونجایی که DLC ها رو نتونستم بگیرم و برام فعال نیست، مشکلی پیش میاد؟

جواب: خیلی راحت میتونید به بازی آنلاین بپردازید و مشکلی از هیچ بابت نخواهید داشت. نقشه های جدید روی آپدیت برای همه و برای بخش آنلاین، برای جلوگیری از مشکلات احتمالی اضافه میشن. فقط به ماشین های DLC دسترسی نخواهید داشت.

سوال 5- آیا این بازی بخش دو نفره داره؟

جواب: خیر. این بازی فقط بصورت تک نفره قابل بازی است. چه آنلاین، چه آفلاین.

سوال 6- آیا این بازی بخش Career داره؟

جواب: بله. بازی دارای Tour های تک نفره یا همون مرحله ای است.

سوال 7 - ماشین های جدید رو چطوری میتونم بدست بیارم؟

جواب: ماهانه 1 ترک و 1 ماشین بصورت مجانی داده میشه اما برای دسترسی به باقی ماشین ها یا باید دونه دونه خریداری بشن یا باید Season Pass باید خریداری بشه. اگر هم اقدام به خرید کردید، حتما ریجن بازی با ریجن اکانتتون باید یکی باشه. در غیراینصورت نمیتونید خرید ها رو انجام بدید. مگر اینکه اکانتی متناسب با ریجن بازی خود بسازید و خرید ها رو روی اون اکانت انجام بدید و با اکانت اصلی به بازی بپردازید.

این هم عکس روند DLC های بازی. هم مجانی و هم پولی:

این بازی در روز 20 February در مراسم Playstation Meeting 2013 به صورت انحصاری برای کنسول PS4 معرفی شد . سازنده بازی Evolution Studios و ناشر آن Sony Computer Entertainment میباشد . سبک بازی همانطور که از اسم بازی بر می آید Racing می باشد و در بازی به Street Racing خواهیم پرداخت ! هنوز به این موضوع که گیم - پلی بازی مبنی بر Simulation یا Arcade خواهد بود اشاره نشده ولی با توجه به سطح جزییات بازی کفه ی Simulation بودن بازی سنگین تر است !

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

همونطور که در عکس ها میبنید مدلینگ ماشین های بازی به حداکثر خود رسیده و طبق صحبت های کارگردان بازی هیچ نکته ای از قلم نیافتاده ، همچنین شایان ذکر است که ایده ی ساخت یک بازی ریسینگ که در آن بازیکنان در تیم های مختلف با تمام تیم های موجود در دنیا قابلیت رقابت داشته باشند و بتوانند در هر جای دنیا بدون دسترسی به کنسولشان با هر Gadget ـی که در اختیار دارند تیم خود را مدیریت کرده ، قرار بگذارند و حریفان را به چالش بکشند ، 10 سال است که در استدیو سازنده وجود دارد و آنها منتظر فراهم شدن زمینه ها برای اجرا کردن ایده هایشان بوده اند که PS4 این امکان را برای آنها فراهم نموده و هم اکنون ما شاهد به وقوع پیوستن آن ایده هستیم . طبق گفته کارگردان بازی ، ما بازی را از دید اول شخص دنبال خواهیم کرد ، این موضوع که بازیکنان توانایی استفاده از نمای سوم شخص ( پشت ماشین ) را برای انجام بازی نداشته باشند برای گیمر های مبتدی خبر خوشایندی نخواهد بود ! باید منتظر اطلاعات بیشتر در این زمینه بود .

برای دانلود تیزر بازی از این لینک استفاده کنید .

Last edited by a moderator: ‏Mar 24, 2015
    Paradise Lost, -7- و sadegh93 این نوشته را Like کرده اند.
  2. Nothing as it Seems کاربر سایت

نام:
    فردین
    هرکسی نظری داره و نظر شما هم محترمه. منتهی نظر اکثر کسانی که واقعا به طور جدی وقت گذاشتن روی بازی تا همه جوانب بازی رو انجام بدن و نظرشون خیلی متفاوت تر از شماست. شما هم لازم نیست به زور وسط تاپیک بازی بخوای نظرت مخالفت رو ثابت کنی و بخوای غیرمستقیم اشاره کنی به یه بازی اپن ورلدی که هیچ ربطی به این نداره! هر کسی از چیزی لذت میبره.

در مورد اسطوره بودن گرافیک بازی هم ترجیح میدم بحث نکنم باهاتون و فقط ارجاعتون بدم به مقاله دیجیتال فاندری در مورد بازی که اتفاقا خودم هم اون زمان ترجمه اش رو توی تاپیک گرافیکی توی اخبار گذاشته بودم. برید بخونید ببینید چطوری هنگ کرده بودن سر گرافیک بازی.

The End Of Ps, Saint.Frantic, amirzandi021 و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  3. کاربر سایت

نام:
    مــاکــان
    شما یک بازی ریسینگ که همین شرایط رو داشته باشه و یک همچین خروجی، لطفا به ما هم معرفی کن که لذت ببریم!
    دیگه برای همه مشخصه که FH 3 الان بهترین ریسینگ آرکید هست، قبول.
    یکی مثل شما دنبال ریسینگ آرکید جهان باز هست، یکی هم مثل من شاید دنبال ریسینگ داخل پیست و شاید کمی واقعی تر باشه.
    مقایسه این دو تا با هم کاملا اشتباست، هرکدوم جای خودش لذت بخش هست.

The End Of Ps, amirzandi021, NaViiDii و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  4. کاربر سایت

نام:
    آراد
    دوستان این بازی رو با باندل سیزن پسش خریدم و بعد 48 ساعت دانلود بلاخره تموم شد
    الان این محتواهایی که با سیزن پس آزاد میشه برام فعال هست به صورت پیش فرض یا باید اقدام خاصی بکنم

5. کاربر سایت

بازی توی پیست Project Car , Forza میشه مثال زد و هر کدوم هم توی یه زمینه هایی از بقیه بهترن ولی اگه قرار باشه کلا در مورد ریسینگ صحبت بشه NFS , FH هم میان توی لیست!

حالا من نمیگم Driveclub بازی خوبی نیست و اتفاقا خودم هم طرفدارش هستم و همین الان هم بازی میکنم DC رو ولی میگم اینقدر بزرگنمایی نباید کرد و بازی ضعف هم زیاد داره!

نیازی به کار خاصی نیست و محتوای DLC ها براتون باز میشه و میتونید استفاده کنید!

Last edited by a moderator: ‏Jan 21, 2017
    ari67 این نوشته را Like کرده است.
  6. کاربر فعال

نام:
    امین
    هر کسی هر چی دلش میخواد بگه ! هر چی دوست داره بگه و هر چه دل تنگش میخواد بگه .

Drive Club تو بخش گرافیک بالاترین گرافیک بازی های ریسنیگ رو از آن خودش کرده تا به حال . بدون هیچ شکی . یه فکت هستش و هیچ جوره نمیشه عوضش کرد و تازه استدیوی سازنده بازی این گرافیک رو سال 2014 به وجود آورده !!!

کریر عالی ، تعداد بالای ماشین ها ، طراحی عالی ماشین ها ، صدا گذاری عالی ، گیم پلی عالی ، گرافیک فک برانداز ( آب و هوای داینامیک فک برانداز ) ........ دیگه از یه بازی عالی آدم چی میخواد ؟؟!! این بازی تنها مشکلش این بود که نباید قبل از کامل شدن منتشر میشد و صد در صد اگه بازی به صورت کامل همراه با آب و هوی داینامیک و کریر کامل تر و ..... منتشر میشد نمرات این بازی صد در صد خیلی خیلی بهتر از این ها بود .

خلاصه تلاش بیهوده نکنین ! Drive Club تو بخش گرافیک در زمینه بازی های ریسنیگ هنوز هم رقیب نداره اونم بعد از گذشت 2 سال از منتشر شدن این بازی و من شک ندارم تنها بازی ریسنیگی تو این سبک و سیاق بخواد گرافیک بهتری رو ارائه بده خود همین استدیوی سازنده بازی هستش .....

شما مثل این که هنوز تفاوت در بازی های توی پیستی رو نمیدونین !!! و تو همین بخش تفاوت هاشون رو با هم تشخیص بدین !!!! تو خود بازی های پیستی هم تفاوت ها بسیار زیاد هستش .

بازی های Forza و Project Car چه ربطی به Drive Club دارن ؟؟!! این دو بازی تو سبک بازی های پیستی هستن ولی تو بخش شبیه ساز جای میگیرن !!!! ولی بازی Drive Club البته که یه بازی پیستی هستش ولی بازی هستش نیمه آرکد و تو این بخش جا میگیره و میشه این بازی رو با بازی مثل گرید مقایسه کرد ! نه اون دو بازی Forza و Project Car که نام بردین !!!

Last edited by a moderator: ‏Jan 28, 2017
    robb stark, The End Of Ps, amirzandi021 و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  7. کاربر سایت

دوست عزیز اول کامنتی که من بهش جواب دادم بخون بعد حمله کن:-w

گرافیک بازی توی پیست چه ربطی به شبیه ساز بودن یا آرکید بودنش داره آخه!!!!!!!
    بحث گرافیک بود و من گفتم چون بازی توی پیست هست گرافیک خوبی داره و اگه Openworld بود نمیتونست یه همچین گرافیکی ارائه بده!
    بعد مثال PJ و FH زدم که بگم توی بازی های توی پیست هم بازی با گرافیک بالا داریم!

در نهایت هم شما دقت خودتو توی مطالعه بیشتر کنی نیازی به توضیحات اضافه هم نیست

8. کاربر فعال

نام:
    امین
    اول این که اصلا به شما حمله ای نکردم و اگه این طور برداشت کردین خب دارین اشتباه میکنین و حمله چیه دوست عزیز و داریم با هم صحبت میکنیم .

و دباره گرافیک تو بازی های پیستی که چه ربطی به شبیه ساز بودن و یا نبودن داره خب ربط داره دوست عزیز و شما خب مثل این که یا اطلاع درستی ندارین و یا دقت نمیکنین !

تو بازی های شبیه ساز به خاطر این که خیلی باید به فیزیک ماشین و محاسبات فیزیک و این جور چیز ها باید توجه بشه خب به همین سو سازندگان مجبور هستن از افکت های گرافیکی بازی بزنن و تا بتونن فضای استفاده از سخت افزار و راندمان کاریش رو باز بذارن تا بخش فیزیک هم توجه کنن ! یعنی مجبور هستن یه بالانسی بین فیزیک و گرافیک به وجود بیارن و این دو بخش مجبور هستن فدای هم دیگه بشن به نوعی ! ولی تو بازی های نیمه آرکد سازندگان میتونن برن و به بخش گرافیک توجه ویژه تری بکنن و از قدرت سخت افزار بیشتر تو کار های گرافیکی بازی میتونن استفاده کنن و به همین خاطر هستش تو بازی های شبیه ساز سازندگان نمیتونن آب و هوای داینامیک بذارن ! به خاطر این که تو بازی های شبیه ساز اولویت ها جاهای دیگه هستش ! و از قدرت سخت افزاری باید جاهای دیگه ای استفاده کنن ...... پس ربط داره دوست عزیز این شبیه ساز بودن یا آرکید بودن !!!

و درباره این که اگه بازی Drive Club اپن ورد بود نمیتونست همچین گرافیک ارادئه بده خب معلومه که نمیتونست ارائه بده و اصلا چیز عجیبی نیست ! این بازی رو نمیشه با FH3 مقایسه کرد و اون بازی اپن ورد هستش و تو زمینه کاری خودش بی مانند هستش و فعلا هم رقیبی نداره ! اگه هم بشه گفت بهترین بازی این نسل تا این جا FH3 بوده واقعا هم همین طور بوده . و هیچ شکی توش نیست .

صحبت ما سر گرافیک بازی Drive Club بود که در این بخش حالا چه پیست باشه !! چه پیست نباشه !!! فعلا بهترین گرافیک ممکنه رو ارائه داده حالا به هر دلیلی ! ......

اون دو بازی PJ و FH واقعا هم گرافیک خوبی دارن و هر چقدر هم گرافیک داشته باشن به راحتی تو زمینه گرافیک از Drive Club عقب تر هستن و توضیحات رو دادم . کسی هم نگفت اون دو بازی بدن !!! اتفاقا خیلی هم عالین ولی فکتی که تو زمینه گرافیک Drive Club هست رو هیچ جوره نمیشه توجیح کرد ..... تو زمینه گرافیک واقعا پیشتازه بازی های ریسنیگ تا به این جا بوده . به خصوص بازی که قابلیت آب و هوای داینامیک داره که این آب و هوا داینامیکی که طراحی کردن هیچ بازی نتونسته حتی بهش نزدیک هم بشه ......

The End Of Ps این نوشته را Like کرده است.
  9. کاربر سایت

خب دوستان من اکثر بازی های ریسینگ نسل8 رو بازی کردم چ انحصاریX1 و چ انحصاری PS4
    ولی تنها بازی ک هنوز هم نگهش داشتم همین DC.
    بیشترین ساعات بازی آنلاینمم همین DC بوده.
    لذت بردم و ازش راضیم ولی مشکلاتی هم داره

این آیدی منه: BloodyFOURButcher
    خسته شدم از بس با این اجنبیا بازی کردم

موفق باشید

10. کاربر سایت

نام:
    آراد
    مهمترین ضعف این بازی موتور ضعیف تخریب پذیری متشینهاست که سازنده به استفاده از متریال درت اکتفا کرده و عملا تصادف هیچ تاثیری روی عملکردماشینها نداره
    که البته با توجه به آرکید بودن بازی تا حدودی قابل توجیه هست

11. کاربر سایت

سلام دوستان میخواستم بدونم این بازی بدون season pass ارزش خرید داره؟
    الان بازی 7.5 دلاره برای پلاس دارها و منم بدجوری هوس ریسینگ کردم

12. -7- -7-

کاربر سایت

نام:
    علی
    به نظر من بدون سیزن پس نه چندان
    ولی با این قیمت قطعاً ارزش داره و هوش شما رو هم رفع می کنه

13. کاربر سایت

ممنون . یعنی محتوای زیادی نداره بازی معمولی؟

14. -7- -7-

کاربر سایت

نام:
    علی
    داره
    سیزن پس چند برابرش داره
    7.5 دلار خیلی ارزش داره

15. کاربر سایت

نام:
    Sajjad
    دوستان من شدید توی دریفت مشکل دارم نمیدونم هرکاری میکنم اون چیزی که میخوام نمیشه و یه مشکل دیگه هم با ماشینای هایپر دارم سرپیچ ها وقتی ترمز میکنم
    و بعد که میخوام گاز بدم ماشین لیز میخوره واقعا عصاب خرد کن شده واسم.راه حلی چیزی؟

16. کاربر سایت

قبل پیچ گازو ول کن فرمونو بپیچون!!
    بعضی وقتها همراه با ترمز
    موفق باشید

sajadkh این نوشته را Like کرده است.

این صفحه را به اشتراک بگذارید