سوالات شما در مورد PlayStation 4

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
رفيقم ميگه 500 بگيرم همين مدل رو؟
منظورت هيبريدى هست ديگه؟

این دیگه بستگی به خودنون داره من هم ظرفیت رو بردم بالا هم سرعت رو اما به نظرم به خاطر سرعت ارزش نداره که تنها خرج کنید!!
آره دیگه عزیز و الا معمولیشو که بخواهی 1 تراشو روی 200 تومان میشه گیر آورد!!

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
در حال حاضر ps4 موجود در بازار همگی ساخت کشور چین هستش؟

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
این دیگه بستگی به خودنون داره من هم ظرفیت رو بردم بالا هم سرعت رو اما به نظرم به خاطر سرعت ارزش نداره که تنها خرج کنید!!
آره دیگه عزیز و الا معمولیشو که بخواهی 1 تراشو روی 200 تومان میشه گیر آورد!!
ببخشيد
دوستم همين مدل سيگيت 1 ترابايت رو هيبريدى به من ميده 500 تومن.
قيمتش خوبه؟

saman98

کاربر سایت
Nov 21, 2013
299
نام
saman
در حال حاضر ps4 موجود در بازار همگی ساخت کشور چین هستش؟

دوست عزیز همگی ساخت چین هستند !

در کل جهان همین طوری هست فقط یه سری خیلی کم ساخت ژاپن عرضه شد برای اروپا که تو بازار سیاه فروخته شدن بیشترشون !

الان در همه منطقه ها چینی هستند !

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
از سیستم Voice Commands چجوری بهره ببریم؟ من هرچی این دستور هارو فریاد میزنم سرش انگار نه انگار.....(همه کارایی که تو فروم PS بود رو انجام میدم)

navna

کاربر سایت
Sep 5, 2011
9
نام
نوید ناهی
یه سوال دیگه اینکه اصلی ترین مشکل ps4 مخصوصا ریجن 1 چیه که مهلت تست میدن ؟ و بهترین زمان برای فهمیدن مشکل چه مدتی هستش ؟ منظورم اینکه تا چه مدت دستگاه مشکل رو بروز میده ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یه سوال دیگه اینکه اصلی ترین مشکل ps4 مخصوصا ریجن 1 چیه که مهلت تست میدن ؟ و بهترین زمان برای فهمیدن مشکل چه مدتی هستش ؟ منظورم اینکه تا چه مدت دستگاه مشکل رو بروز میده ؟

همه دستگاها ساخت foxconn چین هستن و تعدادیشون هم ساخت شعبه همین کارخونه منتها توی japan هست.
زمان عرضه NA درصده خرابیا اعلام شده بود که خیلی پایین بود و بعد از اون هم درصد اعلام نشد.
بیشترین مشکل هم blue pulse بوده و مورده پرت HDMI . پرته HDMI فلزی اصافه توشه که میشه هلش داد پایین ( منتها از گارانتی خارج میشه ) و Blue pulse هم در واقع مرگ دستگاه هست که منتها ممکنه حالا کابلی درست متصل نباشه و یا با گزاشتن و برداشتن هارد درست بشه اما گارانتی روش نیست.
زمان فهمیدنش هم از زمان روشن کردن میتونه باشه تا 10 ساعت اینده ( کاری ) . معمولا توی این بازه زمانی خودش رو نشون میده .

ped2man

کاربر سایت
May 21, 2013
111
نام
PEDRAM
دوستان یه سوال کنسول ریجن ۱ نیاز به اداپتور تغییر ولتاژ داره یا فری ولتاژه؟

چون برق امریکا ۱۱۰wهست ومال ما ۲۲۰w لطفا زود جواب بدید با تشکر؟

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
دوستان یه سوال کنسول ریجن ۱ نیاز به اداپتور تغییر ولتاژ داره یا فری ولتاژه؟

چون برق امریکا ۱۱۰wهست ومال ما ۲۲۰w لطفا زود جواب بدید با تشکر؟

مولتی ولتاژه

و با هر ولتاژی کار میکنه

erfan2014

کاربر سایت
Dec 24, 2013
32
نام
عرفان
یه سول دوستان من می خوام بعد از عید یه ps4بخرم ولی نمی دونم کدوم ریجن بهتره
امروز زنگ زدم توپخونه فقط ریجن 1و3داشتن یعنی ریجن2 تو ایران نمیاد؟
ممنون :bighug:

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
یه سول دوستان من می خوام بعد از عید یه ps4بخرم ولی نمی دونم کدوم ریجن بهتره
امروز زنگ زدم توپخونه فقط ریجن 1و3داشتن یعنی ریجن2 تو ایران نمیاد؟
ممنون :bighug:
بذارید برای بعد عید همه ریجن ها تو بازار هستن مخصوصا" ریجن 2 دیگه اون موقع 3و1 کم یاب میشه !!!
ایران ریجن 2 حساب میشه اما حر کدوم رو خواستید بگیرید برای بازی کردن مشکلی براتون ایجاد نمیشه

erfan2014

کاربر سایت
Dec 24, 2013
32
نام
عرفان
بذارید برای بعد عید همه ریجن ها تو بازار هستن مخصوصا" ریجن 2 دیگه اون موقع 3و1 کم یاب میشه !!!
ایران ریجن 2 حساب میشه اما حر کدوم رو خواستید بگیرید برای بازی کردن مشکلی براتون ایجاد نمیشه

از چتد تا فروشنده پرسیدم میگن با ریجن2بهتر می شه انلاین بازی کرد تو ایران درسته؟
ممنون بابت راهنمایی دوست عزیز

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
از چتد تا فروشنده پرسیدم میگن با ریجن2بهتر می شه انلاین بازی کرد تو ایران درسته؟
ممنون بابت راهنمایی دوست عزیز
والا با همش میشه آنلاین زد ( زیاد گوش به این دوستان بازاری نده میخوان جنس خودشون رو بفروشن اما چیزی که هست ریجن 2 ریجن اورپا و خاورمیانه هستش )
شما بین 1و 2 هر کدوم که ارزون تر گیر اوردید بخرید !!(ریجن 3 تنها بدی که داره اینه که بجای اینکه ضربدر اوکی باشه دایره اوکی هست !!!! وگرنه با اون 2 تا تفاوت نداره !!)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر